Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PSP
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Vai kaadam ir kaada adrese kur var noka4aat speeles psp un jaa. Kaa tas vispaar daraas un vai ir kautkaadi rom priekss taa. Man ir 1 gb karte. Un es kautkur lasiiju ka tipa varot arii gba un citas speeles dabuut virsuu manam psps tik nezinu es kaa sad.gif


Kaads var paliidzeet?
Rags
QUOTE(Jaffa @ Oct 23 2006, 15:32) *

Vai kaadam ir kaada adrese kur var noka4aat speeles psp un jaa. Kaa tas vispaar daraas un vai ir kautkaadi rom priekss taa. Man ir 1 gb karte. Un es kautkur lasiiju ka tipa varot arii gba un citas speeles dabuut virsuu manam psps tik nezinu es kaa sad.gif


Kaads var paliidzeet?

Protams mani tūdaļ sāks apvainot, bet nu būsim reāli - use google sleep.gif
Un jā man ir slinkums un besis šī posta vietā iet un meklēt slinkam cilvēkam kautko tongue.gif
bladez
QUOTE(Rags @ Oct 23 2006, 20:03) *

Protams mani tūdaļ sāks apvainot, bet nu būsim reāli - use google sleep.gif
Un jā man ir slinkums un besis šī posta vietā iet un meklēt slinkam cilvēkam kautko tongue.gif


Slikta ideja. Nekaadaa gadiijumaa googlee nedriikst rakstiit vaardus: ISO; WareZ; Cracks; Serials; ROMS u.tml. vaardus, jo visas adreses, ko google iedos, buus viirussaiti. Taakaa nekaadaa gadiijumaa NEDARI TAA.

http://www.torrentreactor.to/torrents/section_177
http://www.mininova.org/sub/158

un paareejie torrent trakeri, kuros tu vari atrast sekciju PSP. Bet neprasi man, kaa tieshi notiek taa kopeeshana. Nezinu, bet nedomaaju, ka vinji buutu jaaburnee UMD diskos (vispaar var nopirkt UMD-RW???). Protams, ja tew rakstiitaajs ir, tad......

P.S. Rags, kaada jeega tad tew bija visaar posteet, ja negribi paliidzeet??? Palielinaat Posts:### skaitu??? Shitaadiem vajadzeetu ieskjilt vaarnu. mad.gif mad.gif mad.gif
Rusell the carrotstork
Māziņš offtopiks, bet vai PSP var būt vīrusu?
bladez
Man taa skjiet, ka jaa, jo tur kautkaada pamatOS ir, jo cik es esmu dzirdeejis, ir programmas, ar kuraak PSP atblokjee. Aa, jaa, lai speeleetu piraatiskaas/kopeetaas speeles, PSP ir jaatblokjee. Nezinu kur, bet pameklee ss.lv vai kur citur.
Rags
Dažiem te banu vajag...
Cilvēks tak nemeklē banāli gatavas spēlītes. Pareizāk sakot neizkatās ka māk to visu ielikt un palaist, kā rezultātā viņš var to visu savilkt, a tolku būs 0

Ok, pateikšu priekšā, ierakstam iekš google frāzi "psp forum" un iegūstam visdažādāko info kā tas darās. Turpat būs arī kādas norādes kur to dabūt(kaut arī ar to problēmām nebūtu jābūt).
Rusell the carrotstork
QUOTE(bladez @ Oct 23 2006, 21:44) *

Man taa skjiet, ka jaa, jo tur kautkaada pamatOS ir, jo cik es esmu dzirdeejis, ir programmas, ar kuraak PSP atblokjee. Aa, jaa, lai speeleetu piraatiskaas/kopeetaas speeles, PSP ir jaatblokjee. Nezinu kur, bet pameklee ss.lv vai kur citur.


Es pameklēju internetā. Un nē, PSP nevar dabūt vīrusus. tas īsti neko neitekmētu, un pārāk liels čakars priekš hendkonsulēm. PS2 arī nevar dabūt vīrusus. ja varētu, tad notiketi PSP varētu nolādēt arī antivīrusu.
Uz PSP vīrusu nav. Vismaz pagaidām, bet ja kāds ļoti gribēs, tad novīrosot arī var mikroviļņu krāsni. Taka Jaffa, tu droši vari googlā meklēt free iso, bet tev vienalga ir mazas izredzes tādu atrast. Jāizmanto ir torrenti.
bladez
Nu, ja jau naw, tad naw. Vienk. es domaaju, ka vareetu buut, jo uz Siemens SX1 ir, un arii Phantom (Home Console) un Gizmondo (Handheld) ir pa viirusiem.
Rags
QUOTE(bladez @ Oct 24 2006, 14:44) *

Nu, ja jau naw, tad naw. Vienk. es domaaju, ka vareetu buut, jo uz Siemens SX1 ir, un arii Phantom (Home Console) un Gizmondo (Handheld) ir pa viirusiem.

omfg, šitais mani piebeidza biggrin.gif
Telefoni, konsoles un portatīvās konsoles tiek nolīdzinātas itkā tas viens un tas pats vien būtu. Piemet vēl ledusskapi un veļasmašīnu klāt, komplekta "pilnībai" biggrin.gif

Un "zinošajiem" cilvēkiem - Phantom bija smuki uzpūsta mahenācija kas nomira pat nedzimusi biggrin.gif Bet nu jā, gan jau uz neeksistējošas konsoles bija arī neeksistējoši vīrusi biggrin.gif

Anyway, domāju topika autors to ko gribēja no šeit rakstītā ir ieguvis, tālāk iet bezjēdzīgs spams. Varam vērties ciet happy.gif
Paul Phoenix
http://bithack.lv/ -lidz 29 atverta regestracija, ir PSP games
http://psxworld.mybb.ru/ -ir ari PSP
Aven
Hehe..its time for me to spam! happy.gif
Kā jau tur kāds augšā ieraxtīja spēles var vilkt no mininova.org (es tā daru)
Tāpat Gamespot.com var apstīties visus jaunumus un tas kas tevi interesē, lai varētu ielādēt!
Lai palaistu homebrew programmatūru teiksim UMD emulator'u ir jābūt 1.0 vai 1.50 versijai(var palaist arī uz 2.o bet tad ir jādabon vecais GTA:LCS disks un jālauž programmatūra) es teiksim lietoju devhook 0.44 laikam , ar to var emulēt jebkuru PSP versiju 1.5-2.6
Tāpēc nemurojoties var ielīst Wi-fi un spēlēt spēles
ā un kad esi ielādējis spēli tā būs jāmet f:\ISO mapē
un protams emulātors jāņem ciet...

8)
Jaffa
Paldies visiem postotaajiem smile.gif

Nu itkaa jau torenti nav probleema probleema ir atminnas karte kas ir tikai 1 gb. Bet nu cik redzeeju tur lielaaka dalla speellu ir liidz 1 gb taa kaa vaidzeetu aiziet. Skatiisimies tikai kaa buus ar uzinstaleessanu uz psp jo kaa jav zinaams pat filmas ir jaaievieto ar PSP Video Converter vai kaadu citu progu smile.gif

Nu meegginaassu saakumaa ar mazu speeliiti 130 mb apmeeram huh.gif ceru ka sanaaks...


... bet vai kaads kuram jav ir psp ir iekaccaajis speeli??? Bij kaadas probleemas? dry.gif
Aven
Kā noprotams man ira cool.gif
Problēmas ir reti..ļoti biggrin.gif
Teiksim kad ir tikai JAP versija XD
Nu..gadās kkāds kreisais fails un nepalaižas, dažkārt kāds emulators nelaiž..tāpēc turu pie sevis kādus 3 gabalus
Rusell the carrotstork
Lai palaistu visādus emulātorus un psp spēlēs no memory stick vajag obligāti Firmware 1.5 jūs jau ar tādu nopirkāt vai downgreidojāt?
bypass
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Mar 28 2007, 19:50) *

Lai palaistu visādus emulātorus un psp spēlēs no memory stick vajag obligāti Firmware 1.5 jūs jau ar tādu nopirkāt vai downgreidojāt?


Es nopirku ar FW1.5 jau labu laiku atpakaļ.

Tiesa, tagad lielākā daļa 1.5 jūzeru noteikti ir uzlikuši darkalex custom firmvāri.

Ja gribi iegādāties PSP, atrodi vai nu psp ar darkalex FW vai FW 1.5, vai arī atrodi netā, kura ir augstākā firmwāre no kuras var downgradoties, un mēģini tādu psp dabūt.

Kā arī noteikti iesaku palūkoties uz NDS(tur gan ir cits veids kā palaist romus).
Rusell the carrotstork
Nopirku 2.60 No tā upgreidoju uz 2.71, no tā douwngreidoju uz 1.50, no tā upgreidoju uz 3.10 eo.
Tagad man tikai jānolādē spēles un jāiebāž PSP/GAME folderā? Vai ir vēl kaut kur jāčakarējas?

____________________________________________________________

Āh, bija jānolādē tikai pats iso un jāieliek ISO folderī, kurš jau tur bija. Viss strādā. happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.