Help - Search - Members - Calendar
Full Version: DRAWINGS.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
Asuka
veci zīmējumi
Cowkiller
2.zim
plauksta par mazu, pleci par platiem, kautkas pielipis pie luupas(laikam piirsings? blink.gif )
btw kur kruutis, cichi, boobs, tits, apelsiini, burbulji laugh.gif laugh.gif biggrin.gif
tev tachu kruutis! nostaajies spogulja peiekshaa un ziiimee! jjeezz! wink.gif
Asuka
...
Cowkiller
ir ok! laugh.gif wink.gif tu veelies ziimeet anime stilaa vai tam liidziigi? dry.gif
Asuka
IPB Image
Tomoko
Atrunas, atrunas... XD Kritiku arī vajag pieņemt. Zinu, ka to nevari uzņemt, bet tas ir jāmācās. *atcerās vecos labos laikus, kad visi ļečīja Tomoko* To ko es teicu, tu zini, so domāju problēmām nevajadzētu būt.
Dzīvnieks... Hehe... Viņam uzpampis deguns vai kā?

Btw, a kā tu Cowkiller zini, ka viņai ir krūtis? Ja nu viņa ir 11 gadīga meitene, kurai nav sākusies pubertāte? XDD (Ignore it)
Asuka
Nu vispār cenšos mācīties anime, bet nav neviens kas mani mācītu (ja neskaita Tomoko)

Un taa ierunājās Tomoko *smejas tā ka visa māja skan* Nu tam švītim ir domāts milzonīgs deguns (Asuka nezin kāpēc) ^^
Karamele
rofl man patīk XD
pēdējais man rādīsies murgos (tik šermuļus uzdzenošs)
Asuka
...
Isabel Carmin fon Edelhain
Nu pirmam mati puslīdz ok, bet parējais.... no coment. Pamacies vispirms proporcijas.
Asuka
...
Tomoko
You can figure it out by yourself... And maybe with little help of internet.. XD
Vispār - beidz čīkstēt un sāc pati kaut ko darīt.. Mani arī neviens nemācīja. Un re kā man sanāk~ :33333
Cowkiller
QUOTE(Tomoko @ Oct 24 2006, 20:04) *

Btw, a kā tu Cowkiller zini, ka viņai ir krūtis? Ja nu viņa ir 11 gadīga meitene, kurai nav sākusies pubertāte? XDD (Ignore it)

eeerm paskatiijos vinjas profila bildi un sapratu ka vinja ir Ghotic chiksa ( man patiik laugh.gif )
srry par offtopic...
Asuka
...
Tomoko
Khkhem, atvainojos, bet tu jau brauc offtopicā. (Btw, tu neesi gote, neesi, neesi, lai kā tu to gribētu~~~ tongue.gif tongue.gif )
Ja tev vēl ir kādi zīmējumi, tad - Bring it on, baby!
Asuka
...








Aven
Pirmajā abi IMG tafi ir vaļā..otrajā abi ir ciet XD
Asuka
...
Karamele
3 no augšas manuprāt vislābākais.
Iesaku tuturiāļus kaut vai - http://www.polykarbon.com/tutorials/index.htm
turpini zīmēt un nepadodies wink.gif
Asuka
...
HellucarD
Tu loti smuki zime Asuka=)
Asuka
nu es jau tikai iesācēja, bet nu peldies ^^
HellucarD
nav par ko man tiesam patik ka tu zime biggrin.gif
HellucarD
nepatik lasies mad.gif it ka tu varetu uzimet labak dry.gif
Karamele
it kā jau topikā var izteikt savas domas un kritiku...
vispār jau jāsaka, ka 1 arī nav ne vainas :3 labprāt redzētu vēlkaut ko.
Cowkiller
1 ir labaakais, jo no acciim tek siirups
2 ir galliigi garaam taapeec ka nav acs un taa kleita brrr!!! dry.gif
Tigra2
njuu njuu, nevaidzēja shuminu bakstīt... Hellucard, te kā nekā ir demokrātija.

Bet par zīmējumiem. no pēdējiem visvairāk patīk pirmais, jo acis uzzīmētas visai smuki. Par zīmēšanu... ja zīmē palīglīnijas zīmē tās taisni, tās ir domātas lai uzzīmētu acis vienādā augstumā, un degunu tieši sejas vidū, nevis tāpat prikola pēc(vismaz pirmajā zīmējumā(pirmajā no pēdējā posta) tās nav novilktas taisni)

Aa, btw, mana mazā māsa arī izsaka komplimentu tavam pirmajam zīmējumam.

Kikyou
Ahhhhhh!!! Ko mani crapworki šajā topikā uzpeld!? x_x

Other than that... Iesācēja darbi kā jau iesācēja darbi, ko lai saka. Es ar šitā pirms trīs gadiem zīmēju. Pazīmē pāris mēnešus un tad ieliec vēl, ja jūti progresu.

Cowkiller
QUOTE(Shumins @ Oct 26 2006, 22:10) *

QUOTE(HellucarD @ Oct 26 2006, 19:49) *

Tu loti smuki zime Asuka=)


QUOTE(HellucarD @ Oct 26 2006, 21:16) *

nav par ko man tiesam patik ka tu zime biggrin.gif


QUOTE(HellucarD @ Oct 26 2006, 21:22) *

nepatik lasies mad.gif it ka tu varetu uzimet labak dry.gif


Nevaru taa iisti saprast tos miljonus New member 5-10 postu taisiitaajus...Vai nu veel tie nav taa iisti iejutushos forumaa esoshaa gaisotnee? Or sazin kas...Parasti uzrodas...Saraksta ko weird un tikpat peekshni pazuud... dry.gif
Bet personiski izklausaas, ka kaads grib ieliis aanukaa bez ziepeem...O...cik smuki smile.gif...Vai cik man patiik...smile.gif Eij es veel shodien neesmu dabuujis...sad.gif

Tev gadiijumaa nav 12-14 gadu...Ljoti paziistams rakstiishanas stils...Ja tev nepatiik nenaac uz muusu parcinju... blink.gif

Bet jareiz sanjemas kads un izdomaa iemest savus uber master darbus publiskai aprunaashanai, tad vai nu ieliek ko normaalu, vai neliek nekaa...Ja saliidzina ar citu otakieshu darbiem, tad jaasaka kaa ir, shie ne pashi tizlaakie...Bet pirmspeedeejie...Vairaak vajag patreneeties un tad likt savus briesmu darbus... blink.gif

Un neba man buutu jaamaak ziimeet, lai redzeetu, ka shie tizlumi uz ruutinju lapaam buutu kas iipash...Tam ir acis...Un ja nepatiik tad vismaz to pasaku... cool.gif Nevis par meesliem kaadu lielu...Apskaties pats... ph34r.gif

IPB Image



jaa pilniibaa piekriitu!!! cool.gif
besiii tie kuri atnaak kko pasmird un pazuuud!
(no manis valjaa tik vienkaashi netiksiet! laugh.gif )
Tomoko
QUOTE
Tev gadiijumaa nav 12-14 gadu...Ljoti paziistams rakstiishanas stils...

Eu, eu, nesāc man te braukt augumā, ja? XD Es esmu viņas klases biedrene kā nekā.. Duh~

Anyway, pirmais - sejas forma ir ļoti jocīga. Pārāk apaļa or smthn.
Otrais - .. es nesaprotu, kā no tukšas sejas var līt zemeņu sīrups. Kleita arī.. Šausmīga. o.ō
Trešais - Un atkal pievēršamies sejai. Tev vajadzētu pamācīties, kā zīmēt sejas formu, vispār. A kas tai meitenei īsti ir? Plikpaurība, ka galvas otrā pusē nav matu? XD

hypnotize
man nepatiik mati un kaajas...paareejais so so
Asuka
...
Tomoko
IPB Image
Nu šito es zīmēju šodien (sestienas vakarā) un nu es zinu ka roka nekam neder nu bet tā visumā... (kā ir?)
Cilveeks
QUOTE(Asuka @ Oct 28 2006, 20:18) *

Bet Tigra - man Tomoko teica ka vajag zīmēt tā! (ko lai es tur izdaru) Pēdējam es aizmirsu uzzīmēt normālu sejas formu... ^^


man patiik ka tu vainu uzvel Tomoko... biggrin.gif ko lai tu tur izdari!? naakoshreiz uzziimee labaak... biggrin.gif
Asuka
...



Asuka
...
Tomoko
Asuka, Alma, saldumiņ, dārgumiņ, zaķīt, ko tu tur murgo? Es tavā kontā ne reizi neesmu gājusi. o.ō Btw, tu iepostoji to zīmējumu no mana konta. Bleh.

QUOTE
man patiik ka tu vainu uzvel Tomoko... biggrin.gif

Don't worry, be stupid - esmu jau pieradusi. XD

Hmm.. I wonder anyway, kāpēc tev tās bildes nerādās.. Pamēģini kā attachment..
Asuka
...
Asuka
...
edg
Vajadzeetu buut 0 probleemaam, ja tu dariitu shaadi:
1) Nospied te:
IPB Image
2) Sadaries shitaa:
IPB Image

Bilde ielikta un nekaadu gljuku. Ja kas neiet, saki!
Cowkiller
var izmeegjinaat image hacks...
www.imageshack.us laugh.gif
Asuka
...
Asuka
...
Arts
Cilvēkiem pietrūkst vienas lietas......hmmm ļauj man padomāt....
VIŅIEM NAV SEJU!!! mad.gif
Tigra2
hmm... how to say, ja tas ir stils, nezīmēt sejas, tad uzskatu, ka ir ok. Man tas liekas interesanti, tomēr ķermeņi nav vienoti nereāli , tāpēc tāda veida rokas un kājas uzskatu par kļūdainām. Varētu ieteikt praktizēties detaļas, bet sejas, vari arī nezīmēt, jo tad tas būs tev raksturīgais elements :3 - nezīmēt sejas.
Idejas ir interesantas.
Veinnozīmīgi, turpini zīmēt. Perfection comes with practice. wink.gif
Shatako
Varu pateikt ka viņas roka ir pa resnu!Kāja ir nepareizi pagriezta,jo šādi sēdēt vnk nav iespējams!Kākēc kājas ir tik augstu,et ķermeņa aukšdaļa ir tik augstu?Nu ko lai saka PROPORCIJAS!!!!!
Ami
Piekrītu tigrai, tev jāpatrennējas. Man patīk pēdējais zīmējums. Zini, es vispār gribētu teikt to pašu, ko saka Tigra, bet vispār domāju arī to, ka tev tavi darbi kaut kā jādetalizē. Kaut vai krāso viņus, jo piemēram, tas pēdējais izskatās labāks, nekā citi.
Tomoko
Hmm.. Būs tevi jāapbēdina, bet poza tev nav iznākusi. Iespējams pati to saproti, bet tādas lietas arī gadās. Liekas, ka arī rokas ir par resnu.
Dīvainā kārtā man šis zīmējums vislabāk patīk, iespējams tādēļ ka viņš nav neizkrāsots/tuuuumšajos toņos. Keep it up, hanij~ ^^
Misa
Būtībā darbi ir okey, bet varu pateikt pavisam noteikti ,ka esi slinka uz šo lietiņu. Žans kalvins uzskatīja , ka pilnīgi viss nāk ar darbu. So work! Man pirmas patika vislabāk. Un protams ,ka creative otaku ilustraacija ir perfekta. Mēs abas ar tigročku fanojam tāpat kā par Tokio Motel! (ilustrācija labāka par tokias motekli anyway).
Bitter_me
Vecais labais teiciens te buutu vietaa- Maakslinieks tas ir 10 procenti talanta un 90 procenti smaga darba, taa kaa nenaaktu par ljaunu trenneeties ciitiigaak un varbuut ar saakt ziimeet taas sejas, ja vien tas patiesham nav taads stils.. laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.