Help - Search - Members - Calendar
Full Version: zeme-gaiss
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
asamashii ritori banpaia
zeme - es, gaiss - jūs..

vai šeit jūs postojat tikai anime, manga,.. hentai tipa zīmējumus? nu itkā laikam, bet es tikai gribu zināt kā pilnīgs jauniņais šeit. varbūt pasakiet kādi kritēriji tiek ievēroti liekot zīmējumus un kautko tādu. es itkā vienalga zinu kādu kritiku saņemšu ieliekot jebkuru no saviem zīmējumiem, bet tomēr. labāk pilnīgi pārliecināties..

aregato jau iepriekš..

user posted image
Roze
Pagaidām nekādu kritēriju vai ierobežojumu nav, izņemot varbūt ja kāds sāk likt galīgi nekorektus attēlus (kam nu nav nekāda sakara anime / manga / Japānas kultūru)), tad moderātori patur iespēju tos dzēst.
Savus zīmējumus vari likt droši. Ir tikai jauki, ja kāds kaut ko dara pats, nav kauns par savu paveikto un ir velēšanās uzklausīti arī citu domas vai kritiku.
Kima
Me taa ar acs kaktinju jau redzeeja, bet man ljoti patiik! Itsevishkji puukji! tongue.gif Tie gan bija superiigi. Shitais arii superiigs un DBZ atgaadina....
Kikumi
Neredzu, kur varētu piesieties. Labs zīmējums un, kā jau Za4peedinja teica, atgādina DBZ...
Yume
Heh, Kikumi, es pat zinu kaapeec tev atgaadina DB[z], tev ar Picolo asocieejaas.. happy.gif

Man ari shii bildiite patiik, kopsummaa, bet taa ka es esmu drausmigs esteets, tad manam skatienam tur truukst matu. kautgan es pilniigi saprotu, ka viniem tur nemaz nav jaabuut. Bet nu es jau saku, tas taa tiir esteetikas deel.
Kikumi
Ne jau ar Pikolo asociējas, bet gan ar Freezer vai kā nu viņu tur sauca... dry.gif
zweihander
Galva noteikti ar Picolo asocieejas! Patiik kaa kjermenis un kaajas uzziimeetas!
asamashii ritori banpaia
hah, nu ok, es riskēšu.. ahahahaha

user posted image
user posted image
user posted image

nu ja nejutīšos slikti lienot ārā no zemes pēc kritikas tad mēģināšu ieskenēt jaunos, bet ja kritiķu asinskāre būs neapturama ielikšu vēl vecos(man daudz ir)..

ahahahahhaha..
aya-angel
Not bad at all!!!!!!!!!! Galvenais neapstajies pie jau sasniegtaa wink.gif
Klau, a tu ar tu$u vai ar parasto melno pilteni ziimee?? Es nevaru iisti saprast huh.gif
Kikumi
Tā meitene man atgādina kādu no X cilvēkiem, tas otrs arī liekas kaut kur ļoti redzēts. Nu un pēdējais ir vienkārši fenomenāls! Tu lieliski zīmē! happy.gif
ShinChan
kritika asamashii ritori banpaia darbiem:

Nu luuk pozitiivs piemeers rolleyes.gif Cilveeks kam pareizu kjermenja proporciju ieveerosjana un ierocju ziimeesjana lielas probleemas nesagaada. Man simpatizee arii tas, ka ir labi ievilktas kontuurliinijas. Iipasji patiik peedeejais kiborgs (tanks mazliet bojaa kopeejo bildes kompoziiciju, bet tas nu taa, siikums). Tu veiksmiigi vareetu ziimeet Marvel (lai kaa man tas kantoris un vinja supervaronji riebtos) tipa komiksus.

P.s.
Redz, pat nevienu cuuciibu nepateicu. Kas ar mani notiek?
asamashii ritori banpaia
ahahahahhaa..

tehnika ir ļooti vienkārša: papīrs+zīmulis+markeris(markera un zīmuļa biezumi gan variē no 0,3 līdz lieliem, bet nu tas tā..)

ēē, vai īstie kritiķi vēl nav ieskatījušies šeit, vai arī es droši drīkstu turpināt ar saviem - 'jau kautkur ļoti redzētiem(bet nekādā ziņa nekopētiem)' darbiem?

kritiķi, u-hū, ahahahahhahaaaaa..

user posted image
Yume
Nu taa, ko tad te var teikt.
man taa seehot un peetot ziimeejumus, vieniigais kas ienaaca praataa. Jaa... vinji ir izziimeeti pareizi, bet stila zinjaa man kautkas truukts.. un veel tomeer man prasaas citas proporcijas, shis man kautkaa liekas bish nepareizi. Bet laikam taapeec ka es pieradu pie anime stila proporcijaam..
Un, veel tev jaaieveero kaa tu ziimee dreebes, dazhviet sanaak dikti diivaini-pliivo uz nepareizo pusi...
asamashii ritori banpaia
es zinu par kurām drēbēm tu runā, bet tur ir prikols iz fizikas un galugalā - fantasy biggrin.gif

par to 'Marvel' es gan ņēmu pie sirds pamatīgi, es gan viņus galīgi neienīstu, bet nu tomēr es nebūtu šeit ja mana vislielākā cieņa nebūtu pret anime un manga..

esmu arī to pamēģinājis, bet kautcik līdzīgi anime un mangām ir tikai jaunie, diemžēl vēl neieskenētie darbi..

user posted image
šis ir īpaši kroplīgs mēģinājums, wēēēē..

user posted image

user posted imageuser posted image

Bet es gribu vēl, VĒL!!! Kritizējiet manus darbus lai es varu ieskenēt jaunos un arī tie lai tiek no niecināti. Man nav proporciju zīmējumos, un vispār ir daudz kļūdu.. tikai idejas dažreiz iz ciešamas..

KRITIZĒJIET JEL!
Kima
Man patiik tas peedeejais ar meiteni kaktaa...Un tas deguntinsh, arii cuucinjas? biggrin.gif Bet no kritikas? Me nemaak kritizeet labaa noskanjojumaa, bet kad buus slikts obligaati ieieshu kaut ko uzraxtiit tongue.gif
Yume
QUOTE (za4peedinja @ Jul 9 2004, 12:45 PM)
Man patiik tas peedeejais ar meiteni kaktaa...

Nu re, cilveeks maig izteicis savu kritiku. Vinjai patiik tiksdarbs... tongue.gif Ko veel var gribeet tava dveesele. Un vispaar.. tas jau saak uz mazohizmu vilkt... "kritizeejiet mani, kritizeejiet" peec tam puus "iesperiet man, iesperiet man" un kas buut taalaak laabaak nezinaat... laugh.gif
Nu jaa, par to "Marvel" - bija bija taa doma, un veelarvien palika, tagad tikai jaagaida tavi jaunie darbi ieskaneeti.. tad paliek cereet iespaids mainiisies.
Ella
Vai esu kautko garaam palaidusi???
Shitos darbus es jau redzeejusi esu!!!
Vienaa foruma tik6anaas reizee. mees skatiijaamies darbus, ne visi, bet dazji no 6iem tur noteikti bija!!!
ShinChan
kritika #2

Necilveeki tev sanaak labaak imho, bet taapat labi, man arii tie klasiskie Naaves motiivi ir sirdij tuvi (buus jaapiedalaas kaados plaujas sveetkos). Uzbraukt varu vieniigi aciim, taam kuras atveertas. Nezinu kaa citiem, bet man taas izskataas peec brilleem nevis vienkaarsji aciim, a varbuut vienkaarsji optisks maans wink.gif

P.s. Ja tu savos mazohisma uzpluudos veelies hard core kritiku, varu noorganizeet biggrin.gif
asamashii ritori banpaia
user posted image

ai, zini, močī hardcore kritiku..
asamashii ritori banpaia
user posted imageuser posted image
user posted image

varbūt ja vēl acis pasvilināšu, kritiķi pamodīsies.. laugh.gif
xikes
Huh.. man patiik shitie fantasy teeli... blink.gif it sevishki tas "Angel of Death"...
asamashii ritori banpaia
Labi, es apsolos vairs netaisīt off-forum, un nelikšu vecos zīmējumus, ja jau tie neatbilst anime specifikācijām(rrrrrrr..), šis būs pēdējais, un pēc tam būs jāmeklē skeneris lai ieliktu jaunos, kas varbūt neizskatīsies, pēc ļaunajiem 'MARVEL' produktiem..

user posted image
xikes
Nja... skats no ierochu veikala letes, kaadaa Fantasy-RPG.. biggrin.gif
Yume
Njaa, kritika peedeejam darbam...
Hmmm..zini, lielaakaa dalai no tiem ierochiem nav praktiski lietojami... pirmkaart nav eerti, otrkaart pec pirmaa cirtiena tu vinju vienkaarshi nedabuusi laikaa no taa kur iecirti..
Kima
No peedeejiem ziimeejumiem man patiik tas bruninieks uz zirga. Super! Tas zirgs ir vienreizeejs! (labs gariigais... biggrin.gif )
Kikyou
Izveelies ko veelies - ceert ar ko izveeleejies biggrin.gif

Vienreizeejs tas peedeejais ziimeejums happy.gif
asamashii ritori banpaia
un es jau sāku domāt, ka šeit mani nenovērtēs, kamēr nebūšu salicis savus tipa-anime stilā zīmētos darbus, bet šķiet ka pāris cilvēkiem patīk arī mani vecie zīmējumi cool.gif
asamashii ritori banpaia
user posted image
Guest
user posted image
asamashii ritori banpaia
blood, tā iett ka neielogojas.. šīš. bet nu principā es gribētu lai laipnā publika pakritizē šos te un es vēl ielikšu kad šie būs apspriesti - tie ir no jaunajiem..
asamashii ritori banpaia
user posted image
user posted image
xikes
Shis te.. imho no visiem taviem ieprieksheejiem izskataas visanime'iskaakais.. smile.gif
Tad veel arii tas tur radiijums ar izkapti un spaarniem, kas staav uudenii man tiiri labi patiik, it sevishki uudens vilniishi... cool.gif
asamashii ritori banpaia
jā - man nav lemts laikam tīru anime zīmēt nekad - man galīgi nesanāk, tikai tādi pusfabrikāti iz fantasy... tongue.gif
-nDigo-
asamashii ritori banpaia - kur tu iemaaciijies taa ziimeet?
(man patiik tas tur ziimeejums ar izkapti)
asamashii ritori banpaia
es mājās skatos anime, lasu manga un mācos no anime & manga drawing tutorials kuru man ir apmēram 1Gb +/- tongue.gif nu bet es jau nezīmēju īpaši labi un kas ir plikas grāmatas, ja nav kāda, kas varētu man pamācīt ar savām zināšanām, kas būtu augstā līmenī. Nu reāli man liekas ka man vēl lasīt un mācīties no tām grāmatām..
aivvv
quint (jo tas taccu esi tu lol) es kaut arii neko nejeedzu taapat saprotu ka tu esi par kautriigu lol
mee jau vinni vienmeer ir patikussi taccu kaa jau teicu truukst kraasas....
asamashii ritori banpaia
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
ShinChan
Tas weaponmaster's liekas no Būhenvaldes, vai kādas citas koncentrācijas nometnes izmucis biggrin.gif Bet ziimeejumi kopumaa labi. Iesildies anime festam?
asamashii ritori banpaia
kapē no koncentrācijas nometnes? unsure.gif
xikes
Tajaa peedeejaa tas zobens izskataas paaraak hi-tech lai vinu asinaatu uz taada agregaata... smile.gif ..nu tas manupraat..
asamashii ritori banpaia
nu tu jau piekasies - es vienkārši gribēju uztaisīt kautko līdzīgu veciem filmu plakātiem...
ShinChan
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Oct 10 2004, 09:55)
kapē no koncentrācijas nometnes?  unsure.gif
*


Paskaties uz viņa kaulainajām miesām (vēders pie mugurkaula pielipis), liekas, ka sjamais dzīvo uz maizes un ūdens "diētas". laugh.gif
Yume
QUOTE(xikes @ Oct 10 2004, 10:00)
Tajaa peedeejaa tas zobens izskataas paaraak hi-tech lai vinu asinaatu uz taada agregaata... smile.gif ..nu tas manupraat..
*


Heh, tas bija tieši tas kas man iekrita acīs.
Izskatās padīvaini. blink.gif
ShinChan
Heh, nu beidziet piekasīties pie sīkumiem, labāk paskatās no kā daudzās sci-fi anime sastāv mecha, lidaparāti, ierocji un kiborgu ķermeņi, vai tik nav tās pasjas vecās skrūves ar uzgriezņiem un tamlīdzīgas arhaiskas lietas? Tad kāda vaina sjim asinatājam, tas vismaz ar elektrību darbināms, nevis mehāniski.
Yume
blink.gif Es piekasos? Nē, ko tad es, es jau no mazas tautas.. tongue.gif
Īstenībā maisa ne tas, uz kā tiek asināts, bet tas ka piņu pratiski nav iespējams uz tāda efektīvi uzasināt. Tieši tas, kautkā traucē. Bet kā jau teicu.. tas ir subjektīvs viedoklis..
asamashii ritori banpaia
a juus vispār tikai pēdējo redzat? nu man jau viņš galīgi nešķiet tas labākais, bet piemēram nindzjas ir manuprāt +/- izdevušās, vai arī stilizētais dzeks ar degošām rokām... ko jūs uzēdāties Weaponmaster?????
Yume
heh,a tāpēc ka viņam ir kautkas acīmredzams komentējams.
asamashii ritori banpaia
un pārējie nav pat skatiena vērti? biggrin.gif
asamashii ritori banpaia
user posted image

user posted image

user posted image

pēdējie 2 nav pabeigti...
xikes
hmm.. nav pabeigti? tie peedeejie (it sevishki taa meitene - pirmspeedeejais) izskataas tiiri daudzsoloshi..
Labaa drakona galva... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.