Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nu... :/
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
crying.Girl
meeginaats^^

IPB Image
tas i itais meeinaats biggrin.gif





aj par lielu sanaaca ohmy.gif
crying.Girl


IPB Image
itais mazaaks happy.gif
mdr7
Es teiktu, ka acis ir par lielu un matu šķipsnas gribētos sīkākas, lai izskatas reālāk. Rokas ir par tievu un kreisā roka ir par īsu, tai būtu jābūt redzamai. Un vēl man šķiet, ka matos derētu kāda ēna vai krokojums, jo šobrīd izskatās, ka kakls ir nogriezts ar matiem. happy.gif
Cowkiller
var redzeet ka shis darbs ir joti ciitiigi dzeests un atkal ziimeets...
tas liecina pat pacietiibu un nepredcizitaati un neizleemiibu! biggrin.gif
cik ilgi jau tu ziimee? blink.gif
ja pirmais darbs tad ir ok! laugh.gif
crying.Girl
nemshu veeraa ieteikumus smile.gif
nu vispaar ziimeeju jau sen bet ko taadu tik nesen biggrin.gif

ak jaa tas bij uz aatro naakamo reizi pacentiishos happy.gif
Keydan
Nav slikti! Ar laiku un praksi vis bus daudz labak!
Storm
Es gan domaaju ka IR slikti. Bet ceru ka ar laiku buus labaax.
Cilveeks
rokas par tievu, acis izskataas diivainas, deguns baigi spic... pameklee tutoriaaljus... wink.gif

P.S. te dazhi spamo(lasi: raksta) normaalus komentus: "Es gan domaaju ka IR slikti.", bet es domaaju ka vajag arii pateikt kas ir slikti, savaadaak peec tam pashi spamosiet ka visas bildes vienaadi sliktas... dry.gif
Storm
Es ceru ka cilveeks beigs spamot par to ka citi itkaa spamo un turpmaak sawas pieziimes izteiks man pa PM.
Turklaat es nezuskatu ka sajaa gadiijumaa ir jeega uzskaitiit kaut kaadas kljuudas.
Cowkiller
QUOTE(Storm @ Nov 13 2006, 16:36) *

Es ceru ka cilveeks beigs spamot par to ka citi itkaa spamo un turpmaak sawas pieziimes izteiks man pa PM.
Turklaat es nezuskatu ka sajaa gadiijumaa ir jeega uzskaitiit kaut kaadas kljuudas.


SPAMS!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Cilveeks
QUOTE(Storm @ Nov 13 2006, 16:36) *

...turpmaak sawas pieziimes izteiks man pa PM.


Tas nebija domaats tikai tew, tawu komentu es vienkaarshi njeemu par piemeeru, jo biezhi vien atrodas taadi cilveeki kuri uzraksta: "Taw darbs ir vienkaarshi totaals craps" un nepamato kapeec. closedeyes.gif
crying.Girl
hmm njaa dry.gif ... var teikt tie bij vieni no pirmajiem darbiem... kaa jau teicu ko taadu ziimeeju tik nesen un man pie itaadiem nav lielas pieredzes
kahi
padoms - ja tev saka, ieej howtodrawmanga...., bēdz! protams, tur var pačolēt kā viss zīmējams, bet es sapinos pirmajās desmit sekundēs, un tālāk gāju pašmācības ceļā! tā pat ir krutāk, jo tu radi pats savu stilu, nevis mācies nozīmēt ''kā bija datorā''. vēlu veiksmi! trenējies tikai tad, kad gribas, jo, ja ir noteikti laiki, viss aiziet galīgā škrobē. nu, patrenējies, ja būsi kko jēdzīgu sacepusi, liec iekšā. ceru, ka varēšu vērtēt.
crying.Girl
vajdzēs pačolēt paskatīties kas tur tāds ir smile.gif
un ja ko jēdzīgu uzskribelēšu tad noteikti ielikšu happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.