Help - Search - Members - Calendar
Full Version: suudziiba
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
ETM
kursh ir atbildiigs par to, ka main peidzhaa es nevaru ne izlogoties, ne piekljuut fakuu, ne piekljuut Forum Guidelines?

Un tas viss tapeec ka kaut kaada tizli uzziimeeta (mana gaume, so su) anime beibe aizsedz visus linkus ar animefesta reklaamu.

Tip ar banneri nepietika?
GM
Acīmredzot attiecīgā pasākuma rīkotāji apšauba vidējā aritmētiskā japāņu animācijas fanātiķa spējas uztvert neizsakāmi svarīgo ziņojumu caur parastu banneri. Ak, snobisms! Ak, necieņa!
Te ož pēc revolūcijas...
Pakkun
nospied piem. -view new posts- labajaa augsheejaa malaa un visam var piekljuut.
Cilveeks
visam var normaali piekljuut.... bet banneris tomeer buutu bijis labaaks...
Steam
Es nesaprotu, kapec tam jabut tik lielam?
Church
taapeec.
kad roze veeleesies / varees - salabos.
imho bezjeedziigi par to turpinaat raudaat.
Roze
Es esmu atbildīgs.. bet nejūtos vainīgs ne par kapeiku.
Vaig iegādāties pietiekamas izšķirtspējas monitoru un lietot jēdzīgus pārlūkus ... (FF, IE, Opera) un nekas nekam virsū nebūs. aiz kam pie resaiza pabīdīsies.. bet nu labi priekš 800x600 un zemāku izšķirtspēju lietotājiem tiks samazināta..

A ja nepatīk var nelietot šo forumu vispār.. man personigi ir piegriezušies tie kantainie reklāmas klucīši visur..
Taka
Kurš mūsdienās vēl lieto 14-15" CRT moņus? blink.gif Savas redzes nemaz nav žēl???
Normāli neviens mazāk par 17-19" un 1280x1024 vai vismaz 1024x768 nelieto. Man pat korporatīvais MSIE 6 nobīda pats. Kur problēmas?
Mož darbu pameklēt, baumo ka palīdzot pret naudas trūkumu biggrin.gif
Church
ir jau arii taads joks, kaa, pat lietojot 1600x1200, pierasti lietot browseri nemaximizeetu pa visu screenu, bet videeji uz pusi shauraaku. bet whatever. irrevelant. discard.
Sērfijs
QUOTE(Roze @ Nov 25 2006, 01:43) *

Es esmu atbildīgs.. bet nejūtos vainīgs ne par kapeiku.
Vaig iegādāties pietiekamas izšķirtspējas monitoru un lietot jēdzīgus pārlūkus ... (FF, IE, Opera) un nekas nekam virsū nebūs. aiz kam pie resaiza pabīdīsies.. bet nu labi priekš 800x600 un zemāku izšķirtspēju lietotājiem tiks samazināta..

A ja nepatīk var nelietot šo forumu vispār.. man personigi ir piegriezušies tie kantainie reklāmas klucīši visur..

Jā protams, Tev jau gribētos ticēt, ka viss ir labi, bet pat lietojot FF pie izšķirtspējas 1152x864 tā friginā beibes bilde neļauj piekļūt pie guidelines, log out un FAQ.
jurc
QUOTE(Sephiroth @ Nov 26 2006, 04:45) *

Jā protams, Tev jau gribētos ticēt, ka viss ir labi, bet pat lietojot FF pie izšķirtspējas 1152x864 tā friginā beibes bilde neļauj piekļūt pie guidelines, log out un FAQ.

Doooh, pēkšņi kad tā bilde parādijusies, tā uzreiz visiem savajadzējās piekļūt Guidelines, log out un FAQ. Bet pareizi tas taču ir raksturīgi latviešiem - kasīties par katru sīkumu.
Tā pat tā bilde būs tikai līdz festam, domāju ka pa šo laiku nekas traks ar jums nenotiks. Un ir ari alterantīvas metodes kā tikt pie vajadzīgajiem linkiem - nospiežot kur citur.

Un citējot Rozi
QUOTE

A ja nepatīk var nelietot šo forumu vispār..
sipps
QUOTE(jurc @ Nov 26 2006, 12:16) *

Doooh, pēkšņi kad tā bilde parādijusies, tā uzreiz visiem savajadzējās piekļūt Guidelines, log out un FAQ. Bet pareizi tas taču ir raksturīgi latviešiem - kasīties par katru sīkumu.


Kapēc kasīties, vienkārši norādīt, ka tā bilde traucē, tas ar viss. Tev viņa netraucē, ļoti labi. Bet tāpēc nevajag pārmest, tiem kuriem tas trauce. Tiesības izteikties taču ir ik vienam.
Drīzāk problēma ir tajā, ka kāds ir velējies izdarīt, kā labāk, bet sanāca kā vienmēr un tajā brīdi kad kāds pārmēt ka nav labi, uzmet lūpu un pasaka mans forums, ko gribu to daru kaut kas neptīk tur ir Log Out

QUOTE

A ja nepatīk var nelietot šo forumu vispār..


Tāds barbarisks ieteikums, apzinoties ka neviens nekur tapāt neaizies, sēdes un burķšķēs tālāk. Lielai daļai cilvēku tas ir rakstūrīgi pateikt ka ir sūdīgi, bet iet projām tapat negrības.
Roze
QUOTE(sipps @ Nov 26 2006, 14:13) *

Drīzāk problēma ir tajā, ka kāds ir velējies izdarīt, kā labāk, bet sanāca kā vienmēr un tajā brīdi kad kāds pārmēt ka nav labi, uzmet lūpu un pasaka mans forums, ko gribu to daru kaut kas neptīk tur ir Log Out
Loģiski.. Neviens nevienu nespiež te palīkt un sūkstīties par to ka dzīve ir grūta. Aiz kam ko nozīmē "kā vienmēr"? Ir kāds kaut ko labāk / sliktāk izdarījis kaut kur / kaut kad ?

)(*&*$()# gada lielākais lokālais events daži sāk pīkstēt ka pēkšni netiek kaut kādam fckin Forum Guidelines linka klāt ko savā būtībā paši nemaz neievēro (būtu vismaz kādreiz izlasijuši ibio).

QUOTE
Tāds barbarisks ieteikums, apzinoties ka neviens nekur tapāt neaizies, sēdes un burķšķēs tālāk. Lielai daļai cilvēku tas ir rakstūrīgi pateikt ka ir sūdīgi, bet iet projām tapat negrības.
Man slinkums rakāties pa arhīviem, bet ir šķiet N reizes teikts kā šī nav un nebūs vieta kur visiem tiks izpatikts ..
Seto
kā man patīk šitā lekšanās... pareizi dažam labam jāparāda vieta ...citādi piegriezies lasīt cik te visi gudri un aizvainoti jūtas......... wink.gif un pats lielākais stulbums ir tas ka cilvēki neredz to labo , bet tikai to negatīvo...
ETM
vismaz tagad, kad Animefests ir beidzies, vareetu aizvaakt to tizlo, uz nerviem kriitosho tanti?
Rika
Es esmu nesaprašanā...Tagad katrā topikā ir uzlikta šī sistēma (ka rāda tikai pirmo postu un pārējie sadalīti pa linkiem),kurai es netieku klāt.Kad atveru to postu man parādās-Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again...Es nesaprotu,kāpēc nevar uztaisīt tā kā bija?Manuprāt,tā bija vieglāk...
bubu
Uzspied augšā labajā pusē pogu "Options" un tur izvēlies "Switch to: Standard".

Jā, Roze: Quick Edit sačakarē teksta čarsetu (tāpat kā php.lv forumam). Windows, Firefox 2.0.0.1
Rika
jēj...Doumo arigatou!!! Cik atviegloti jūtos....^^
bubu
Tā ir, ka spiež nezināmas pogas, un pēc tam neatcerās, kas ir spiests..
Taka
QUOTE(bubu @ Dec 25 2006, 12:24) *

Uzspied augšā labajā pusē pogu "Options" un tur izvēlies "Switch to: Standard".

Jā, Roze: Quick Edit sačakarē teksta čarsetu (tāpat kā php.lv forumam). Windows, Firefox 2.0.0.1

Tas pats notiek ar Internet Explorer'i 6 un 7
Aven
Opera arī
Shumins
Reku kaads nevar savest kartiibaa Noedit grupu?
Probleema ir praadiita (1.1.att.). Nav iespeejamas palielinaat atteela izmeerus un cilveeciigi apskatiit bildes.
Driizaak nevajadzeetu nodarboties ar tulkoshanu, bet savest kaartiibaa jau esoshaas probleemas laugh.gif
Ceru, ka pie bilzju skatiishanas nebuus jaataisa cits acount.
Citaadi tagd pirms Inchukalna gribas apskatiit kodeejus un smukaas meitenes, kas arii buus, tachu nekaa no taam mazaam bildeem nevar saprast mad.gif

IPB Image
................................................................. 1.1.att. Probleemas "print screen".........................................................................
jurc
QUOTE(bubu @ Dec 25 2006, 12:24) *

Jā, Roze: Quick Edit sačakarē teksta čarsetu (tāpat kā php.lv forumam). Windows, Firefox 2.0.0.1

izlabots.
Roze
QUOTE(Shumins @ Dec 28 2006, 14:50) *

Reku kaads nevar savest kartiibaa Noedit grupu?
Probleema ir praadiita (1.1.att.). Nav iespeejamas palielinaat atteela izmeerus un cilveeciigi apskatiit bildes.
Driizaak nevajadzeetu nodarboties ar tulkoshanu, bet savest kaartiibaa jau esoshaas probleemas laugh.gif

A kurš saka ka tā ir problēma? smile.gif Tas varbūt ir apzināti ka lielās bildes ir priekš kārtīgiem lietotājiem.. bet paskatīšos, jo tas ir mainīts manuāli lai netērētu lieki trafiku uz anonīmiem jūzeriem..

Bet ja nopietni to Gallery stuffu vajadzētu mainīt.. Varbūt kāds kaut kur ir redzējis kādu smuku gatavu galeriju (laika trūkuma dēļ diemžēl pats diezvai tuvākajā laikā nesarakstīšu) ko mēs varētu ieviest..
Church
QUOTE(Roze @ Dec 28 2006, 16:17) *

...
Bet ja nopietni to Gallery stuffu vajadzētu mainīt.. Varbūt kāds kaut kur ir redzējis kādu smuku gatavu galeriju (laika trūkuma dēļ diemžēl pats diezvai tuvākajā laikā nesarakstīšu) ko mēs varētu ieviest..

a kaa buus ar esosho galeriju migraaciju uz hipoteetisko jauno un authentifikaacijas sajuugshanu ar foruma? rupji sakot, vai visas iespeejamaas taa vienkaarshi derees kaa drop-in replacement .. vai nebuus mazaak saapiigi visu atstaat kaa meereni suudiigi bet pierasti ir :/
Roze
QUOTE(Church @ Dec 28 2006, 16:39) *

a kaa buus ar esosho galeriju migraaciju uz hipoteetisko jauno un authentifikaacijas sajuugshanu ar foruma? rupji sakot, vai visas iespeejamaas taa vienkaarshi derees kaa drop-in replacement .. vai nebuus mazaak saapiigi visu atstaat kaa meereni suudiigi bet pierasti ir :/

Nu ja jaunā ir uberdupersubercoola tad var piespiesties pārkonvertēt un sajūgt smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.