Help - Search - Members - Calendar
Full Version: WoW
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2, 3
TheBadEdd
Tiem kas nezin kas tas ir doties shurp www.blizzard.com/wow
Bet tiem kas zin vairaak vai ir jau meeginaajushi posto sheit savas atsauksmes!
Paareejie dalieties ar pieredzi gaidiishanaa arii sheit!
TheBadEdd
Dabuju sev Worl of Warcraft beta 2.iso 1,92 Gb!!! smile.gif Veelak buus jaizmeegina!
Some1
Veel var registreeties officiaalajaa Eorope WoW Closed Beta Test.
Sheit links: http://www.wow-europe.com/en/wowbeta/index.php
Nosaciijumi:
1. Dators 800 Mhz or higher CPU.
256 Megabytes or more of RAM.
GeForce 2 or Radeon graphics card or better.
3 Gigabytes or more of available hard drive space.
DirectX® 9.0 or above.
2. Internets
3. Maaceet raxtiit (veelaamas valodas: Anglju, vaacu, franchu)
4. Buut speejigam nosuutiit registraciju liidz 25.07.2004.

Tiem kas netiks, nepaspees vai tiks nobanoti(spamot ar regiem nedriikst) buus laikam jaaspeelee piraatu serveros. sad.gif

PS.

Shitas vispaar izskataas peec totaala totaala offtopic.
TheBadEdd
Nju ok,ok bet Ultima nav offtopics... mad.gif
Siriuss[FN]
Gaidam spēli, ļoti gaidam. smile.gif
Vienk afigeķ spēle.
entropy
Ehh smuki jau, tikai laika spēlītēm arvien mazāk paliek.
Shackal
ja kads dikti velas uzspelet so geimu tad ludzu
http://80.81.36.226/details.php?id=596
TheBadEdd
Es beidzot novilku pilno beta 3 tikai nevaru dabuut valjaa - setups ir *.MPQ formaataa... Any suggestions? unsure.gif
TheBadEdd
Vakar dabuuju paspeeleet bishku... Taa tik ir speele, iesaku visiem MMORPG faniem!!! cool.gif
volzha
veeljoprojaam tikai skraidiishana un grafikas apskate vai arii kaut kaadi kvesti paraadiijushies ?
TheBadEdd
Kvestu, betaa nebuus! tongue.gif Skraidiishana, kachaashana iejushanaas... Man ar to pilniigi pietiek! Galvenais ka "na haljavu"! wink.gif Tikai diemzeel serveri nav stabiili... Un vairaaki k cilveeku lauzaas tur iekshaa, taa kaa pagruuti tikt. sad.gif
Sigfa
heh nu ljaudis, wow patiik? iechekojiet arii everquestu- http://everquest2.station.sony.com
Seven_of_zero
http://uo.tera.lv/forum/viewtopic.php?t=168
Tiem kam interese Vietejais WOW serveris. paslaik testa rezima.
-nDigo-
njaa, es speeleeju uz kengas servaka tur pagaidaam ari ir tikai testa rezhiimaa un serveris ir tikai saakum stadijaa, bet speeleet daudz maz var...
SheWr
hhhm...juus jau nevareetu iedot kaadus vairaakus linkus uz lapaam, kur var tikt kaadaa WoW serverii?
-nDigo-
Nu te nu buus kengas serveris...
SheWr
liels paldies.


man tik maza probleema - es krieviski nemaaku sad.gif Tu jau nebuutu tik laipns un nepateiktu kaa tur var pieregistreet un saakt speeleet? man speele pati ir jau nopumpeeta...
Takashy
Es tikai zinu Sunrain. Esmu tur speeleejis mazliet taa jau tiiri laba lieta,vieniigi tagad jau kaadas paaris dienas tiem tas serveris vairs nestraadaa.... Nez,citi saka ka driiz buushot atpakalj,citi atkal saka kautko citu,nez...

http://netgames.apollo.lv/forums/index.php?act=SC&c=14...
SheWr
nDigo. Tu jau nevareetu pateikt cik cilveeki parasti apgrozaas kengas serverii? Man pashlaik ir 1.2.4 un negribas instaleet 1.3.0 ja izraadiisies ka daudz mazaak cilveeku speelee...... virs 50 ir (ikdienaa, nevis augstaakais)?
volzha
Je man ar gribētos pamēģināt to Wow sen atpakaļ spēlēju kad bet serveros varēja tik skraidīt pliks pa pasauli un viss. Taagad gribas paskatīties kas ta tur tik aizraujoš. Tik kurā serverī mēģināt un vai ir vērts vispār tagad to darīt mošk pagaidīt kādu pus gadiņu.
SheWr
Tagad viss jau baigi labi iet. Noteikti tev iesaku izmeeginaat - tik probleema taada: tajaa serverii kur es visu laiku speeleeju (tur apgrozaas no 20-60 cilveekiem ikdienaa...), tur kautkas ir nochakareejies un pashlaik serveris neiet...bet ja tev veel nav nolaadeeta speele, tad kameer tu to dabuusi serveris jau vareetu buut augshaa...


Nu bet vispaar - noteikti iesaku pameeginaat...
Hikaru
Biju spēlējis Kengā. Tur bija baigi daudz neizpildāmo qvestu un visu laiku lidoju ārā no servera. Kaut kāds vājš serveris viņiem.

Tagad spēlēju http://ronis.valsts.lv/, kur ir 1.2.4 versija. Viss darbojas daudz labāk...pagaidām (spēlējot ar cilvēku. Ar citiem neesmu mēģinājis). Ja interesē, reģistrēties šeit.
SheWr
Es ar tajaa serverii pievienojos. Speeleetaaju tur ir mazaak nekaa ieprieksheejaa, bet nav tik daudz gljuku un visi kvesti straadaa... XP rate arii ir mazliet paausgtinaats (tur kur pirms tam speeleeju, tur bija originaalais XP rate...). Man tur Night Elf/Druid ar vaardu Shewr
-nDigo-
es jau kaadas 2 nedeeljas nespeeleeju to WOW, apnika, bet dzirdeejis esu ka serverim ir pamainiijies iipashnieks, un kaa ir bijis pilniigs restarts(visi chari un accounti tika izdzeesti) un parasti kengaa bija no.. 15-50 cilveekiem...
Wiper
WoWaa taapat jau nenormaali aatri XP iet... kur veel paaugstinat.
Mazais speeleetaaju skaits - taa ir parasta peleeko serveru probleema.

Neee, ja speelee MMORPG, tad jaspeelee uz oficiaalajiem serveriem. Citaadi vairs nav tas.

SheWr
Nu, es seezhu savaa 20-60 cilveeku serverii un jau esmu 60 lvl...

Shitajos privaatajos serveros ir ljoti daudz truukumu, bet nu vieniigaa izeja - nopirkt originaalu... dry.gif
DasH
Nu beidzot novilku, uzliku, tagad kursh man vareetu pateikt kurus patchus man tieshi vajag un kurus serverus iesakat un ka to visu palaist??? blink.gif
swordsman
a kas sitaa speeli ir RPG??????kur lai vinu nokacaaa>?????? blink.gif
Faplo
nu es ka4aju no www.wow.kenga.net
tur ir tada sadala krieviski 4AVO nu un tur ir links kur var ka4at
rekomendeju caur kautkadu download manegeri
SheWr
QUOTE(DasH @ Apr 30 2005, 14:10)
Nu beidzot novilku, uzliku, tagad kursh man vareetu pateikt kurus patchus man tieshi vajag un kurus serverus iesakat un ka to visu palaist???  blink.gif
*




Dash, tev jaameklee visaadi serveri un katram buus teikts kaadu patchu vinjsh izmanto. lielaakaa dalja pashlaik lieto 1.3.0, bet man liekas ka kengaa ir 1.4.0 ....

Un Faplo, vari swordsmenam nestaastiit, lai uzinstaaleetu WoW vajag bisken pacakareeties, bet vinsh pat NFSU kraku nevar uzinstaleet wink.gif
DasH
A kuru tu ieteiktu? Kursh ir tas kuraa tev ir 60 Lvl ? Kenga?
SheWr
QUOTE(DasH @ May 1 2005, 08:04)
A kuru tu ieteiktu? Kursh ir tas kuraa tev ir 60 Lvl ? Kenga?
*



http://www.kurwaro.com/ - man tur ir 60 lvl trolju burvis, bet es vairs iipashi nespeeleeju. shis serveris izmanto 1.3.1
DasH
A kaa var :

1. Palaist lai iet uz to serveri, nevis uz oficiaalo Realmu serveri (Kaadas adreses vai kaut kas taads...) ???
Faplo
Ko tur čakarēties nesaprotu. Piemērām ja tu novilki WoW no kengas tad jadra sekojošais
1. Jāpalaiž Install.exe
2. Javins izmet error jaspiež cancel
3. Pie directX errora jaspiez Install
4. Tagad vins kadas 20 min istalējas
5. Jānokačā jaunākais patch 1.x.x -> 1.4.0
6. Jāpalaiž šis patch
Vispār es nesaprotu kas tur tik grūts dry.gif
Faplo
Labi ka DasH atgādināja lai ieliktu custom serveri jādara tā :
1. Ieej WoW mapē
2. Caur notepad atver failu realmlist.wtf
3. Izdzēs to kas tur raxtīts
4. Ja gribi spēlēt Kengā tad iekopē set realmlist rlist2.hacker.lv
Easy vai ne? cool.gif
SheWr
es atkal pa laikam paspeeleeju WoWu, un atkal tas man ljoti iepatikaas, jo uzgaaju saliidzinoshi baigi labu serveri. Ikdienaa 90-100 cilveeki un gandriiz visas lokaacijas straadaa (neesmu redzeejis nevienu kura nestraadaatu.) Adrese shaada - www.wownorway.tk - bet.... tur ljoti daudzi registreejas un biezhi tiek piepildiitas briivaas registreeshanaas vietas.... Kaut taapat juus driiz vareesiet dabuut manu vietu - es ieshu uz originaalo WoWu
keny
Vru teikt labakais no bezmaksas serveriem ir rivera http://battlenet.ru ,man liekas ka tur vairs nevar registreties ,bet es isti nezinu ,pirms kada laika biju spelejis ,bet kautka tagad negribas ,iesaku visiem kas grib spelet wow kaut cik normali...
-=TUMSA=-
kads var pateikt serveri ar lielu rate XP/drops?
aivvv
hmm vai tiessaam kaads veel speelee oficaalajaa????
interneta kafejniicaa kuru apmekleeju ir uzbliests serveris kur darbojas viss smile.gif
izspeeleejos liid zapnikumam nu kaukas iisti neaizkker tai speelee nav taa dinamisma kaukaa sad.gif
Dero
QUOTE(aivvv @ Sep 5 2005, 15:53)
hmm vai tiessaam kaads veel speelee oficaalajaa????
interneta kafejniicaa kuru apmekleeju ir uzbliests serveris kur darbojas viss smile.gif
izspeeleejos liid zapnikumam nu kaukas iisti neaizkker tai speelee nav taa dinamisma kaukaa  sad.gif
*



kas tas par serveri? uzraksti realmu.
aivvv
paklau vinnss iet kad mees vinnu palaizzam smile.gif
es vienkaarssi saku ka esmu kaartiigi iztesteejis wow smile.gif
neiesim taccu cauraam dienaktiim nokaut passi savu neta kafeiniicu mums tak tur ari 3 mu serveri staav ja visu nnemtu un palaistu resursi buutu noeesti pilniibaa biggrin.gif
Chufanzo
Es ar bracku pirksim peec ziemasveetkiem orgjinaalo versiju - jo ap to laiku visi bugi buus izlaboti, visas klases buus sabalenseetasun savaadaak visa speele buus pieliidzinaata un pataisiita gludi, tad arii buus patiikami speeleet, nevis kaa uz vienas versijas, ko pameegjinaaju vasaraa caur kengu uzraut kur gandriiz neviens feat nestraadaa, skili kaa smelting neiet, questi gljukaini u.c.
X_Kamui
Tagada speleju WoW uz s**, neorginaaliem, slikti stradajošiem serveriem:
Kenga un Poject... originaalu negribu pirkt, jo nav veerts...

Labaak nopirkt Guild Wars, 100 reizes labaaka nekaa wow(man liekas), bet nu lab... rolleyes.gif
aigarius
QUOTE(-Kai- @ Nov 2 2005, 15:28)
Tagada speleju WoW uz s**, neorginaaliem, slikti stradajošiem serveriem:
Kenga un Poject... originaalu negribu pirkt, jo nav veerts...
*



WoW praktiski visa funkcionalitāte ir serverī tāpēc salīdzināt oficiālo WoW ar neoficālajiem pakaļdarinājumiem ir pilnīgi bezjēdzīgi! Iekš oficiālajiem serveriem viss strādā, un jā kāds sīkums neiet, par to paziņojot GM, tas tiek labots dažu minūšu vai stundu laikā. Nevar salīdzināt to, ko dara vairāki simti profesionālu cilveku uz oficiālajiem serveriem un to, ko pāris amatieru, bez pieejas pie programmas koda, meģina uzdarīt un neoficiālajiem serveriem tongue.gif

Un neoficālajiem serveriem, labi ja viņiem leveli darbojas, bet ja tur ir vel pāris questi, tad nu vispār super. Es nemaz nerunāju par NPC uzvedības skriptiem - neoficiālajos serveros viņu vienkārši nav. ohmy.gif
Fatalis
Netērējiet laiku tādām spēlēm kā WoW, tās spēlējot jūs pilnīgi neko neiegūstat sev, tikai izniekojat iespēju darīt kaut ko sakarīgu.
X_Kamui
QUOTE(aigarius @ Nov 2 2005, 18:06)
WoW praktiski visa funkcionalitāte ir serverī tāpēc salīdzināt oficiālo WoW ar neoficālajiem pakaļdarinājumiem ir pilnīgi bezjēdzīgi! Iekš oficiālajiem serveriem viss strādā, un jā kāds sīkums neiet, par to paziņojot GM, tas tiek labots dažu minūšu vai stundu laikā. Nevar salīdzināt to, ko dara vairāki simti profesionālu cilveku uz oficiālajiem serveriem un to, ko pāris amatieru, bez pieejas pie programmas koda, meģina uzdarīt un neoficiālajiem serveriem tongue.gif

Un neoficālajiem serveriem, labi ja viņiem leveli darbojas, bet ja tur ir vel pāris questi, tad nu vispār super. Es nemaz nerunāju par NPC uzvedības skriptiem - neoficiālajos serveros viņu vienkārši nav.  ohmy.gif
*


Man nava ariginala, bet esmu simtiem reižu speleejis originaalo, pie drauga proti
taa kaa es zinu kaa izskataas oficialaa versija rolleyes.gif

Un lvl straadaa normaali un tikai paaris kvestu nestradaa... bet ar magijam ir vaaks biggrin.gif

Parastais War3 ir labaaks par WoW... tongue.gif (Es to sapratu pec 15min)
Laikam datorspeeles nava priekš maniim.

QUOTE(Fatalis @ Nov 2 2005, 18:10)
Netērējiet laiku tādām spēlēm kā WoW, tās spēlējot jūs pilnīgi neko neiegūstat sev, tikai izniekojat iespēju darīt kaut ko sakarīgu.
*


Pilniigi piekriitu!!! cool.gif
Chaos
Pagaidaam veel nespeeleeju divu iemeslu deelj, kompis nevilktu, negribu teret naudu tongue.gif

bet ja speeleetu, noteikti nemtu Undead rasi
_D_N_X_
Man ar tas pats kompis nevelk WOW un negribu teereet naudu uz $ito dolbano kasti.,., Esmu speeleejis Net klubos .,., Es Par Taureniem =)
baseboalbatboy
Nu es esmu pasaacis speeleet kengas serverii! Un nezinaadams Ieinstajeeju 2.0.8 versiju(jo domaaju ka vaig) bet vaig izraadaas zemaaku versiju! ..>Vai kaads zin kaa var dabuut atpakalj zemaakas versijas?



Paldies.
jurc
QUOTE(baseboalbatboy @ Feb 17 2007, 19:34) *

Vai kaads zin kaa var dabuut atpakalj zemaakas versijas?

Vari pamēģināt wow mapītē palaist failu Repair.exe. Maza iespējamība, bet ir, ka tas pārliks uz zemāku versiju.
Bet ja nepalīdz, ta vienīgā iespēja - pārinstalēt wow.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.