Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Maitreya
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
DarkRockslizer
my works.
For example:
IPB Image

Other things, too: www.MaitreyaX.deviantart.com
...

..
Storm
Ou my... sexy xD
DarkRockslizer
first reaction desu... ^^~
edg
Diezgan iespaidiigi, njemot veeraa, ka tavs ieprieksheejais ziimeejums ir shis: http://otaku.lv/index.php?act=ST&f=36&...ost&p=88369
Keydan
Ecchi...
Ļoti labi lineart nav tik labs... bet man patik!
Cowkiller
labais tikai kreisaa roka ir nepadevusies tongue.gif , tachu kraasas ir perfekt! laugh.gif
DarkRockslizer
QUOTE(Cowkiller @ Dec 5 2006, 20:45) *

labais tikai kreisaa roka ir nepadevusies tongue.gif , tachu kraasas ir perfekt! laugh.gif

Ah, arigatou ne. Was kinda tired to go on and fix on that one, until I forgot about that arm. I hope it's better now^^
Huney Bunny
Pats to uzziimeeji? (ja pats to ziimeeji tad tas ir vnk PERFEKTI!!)
Ami
Ēw. Šamā galerija neredzēta. o_Õ
Mati un aste, ausis ļoti labi sanāca, jo šādu efektu uztaisīja to līniju raustījums, padarot tos pūkainus un telpiskus. :3

Ādas ēnojumu gan varētu nedaudz vairāk paēnot, savādāk izskatās patukšs. closedeyes.gif
Mishelin
Taa gribas pilniigi kliekt KURSH JAMPAMPINJSH IEMETA VINJU PIE SENSEJIEM??
Vaitad nav drusku vairaak sevi jaapieraada?? Citi blja te censhas ljoti ilgi un kaads reku iemet vienu galiigi pilniigi nekaadu darbu un shis uzreiz sensejos sad.gif

liinijas netiiras kraasojumaa eenas praktiski nekaadas, anatomija vienkaarshi greiza pff nu piedodiet sad.gif
zenofex
Nav ne jausmas, man nekas nav zināms.
Cowman
Nav slikti viss ir taa kaa vajag iznjemot 2vas lietas
1) KAA JAU gOVSsLEPKAVA TEICA roka nav padevusies
2) ieteiktu piestr'ad'at pie matiem( Colka)
jooji
viss jau ir pateikts! un mans sirds prasa vel!^^ laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.