Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CO sanaaksme II
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Tigra2
Tātad, 16.decembrī visi CO un interesenti ir aicināti masveidā doties uz akvalandi.
*wink wink*

http://www.akvalande.lv/

ja kāds nezin, tad reku tās vietas mājaslapa. Jāsaka gan, tā vieta nav īpaši kruta vai kā, bet jebkura vieta + CO ir kruta vieta :B
Bet tas tā...
Visi, kas piedalās tiek 10:00 gaidīti pie Origo pulkstenja.
Pazīšanās zīme - Banāns, vai ķirbis vai kabacis, vai pamelo, vai mandarīns, vai apelsīns, vai apelsīnu suliņa vai barankas, vai zefīri, noteikums - tas jātirina gaisā.

Visi dziedāsim chobbits openingu, lai visi var atpazīt. Būs pat MyLove(aka mans mazais braaljuks) chii kosplejā.

labi.. taa, jautriiba neizpaliks :3
peldkostiimiem jaabuut sexiigiem ( sexy piemeers )... un jaapanjem dvieliishi...
Tomoko
\/\/007, beidzot kāda oficiāla sanāksme.. XDD
..Un tā nebūs īsta sanāksme, ja tajā nebūs Tomoko! Es domāju, ka naudu paspēšu sakrāt. Pateikšu, ka man ir 10 vai cik tur gadi un tikšu lētāk XD Tjipa - es nāku.
Btw, I won't be sexy. I'll be normal. XD
Kikyou
Hmm. Ja man līdz tam brīdim tos 70 samaksās, tad I'm in, kaut gan man slapjas vietas ne pārāk patīk.
Karamele
mana dzīvība šinī jautājumā balansē uz naža asmens XD sorry, bet visdrīzāk, ka netikšu, bet no manis var sagaidīt visu =w=
Lai gan es teikšu godīgi - man bail braukt ar Tigru uz kādu vietu kur ir daudz hlorēta ūdens, dziļums un citi atribūti ''juatrībai''
so then who knows, bet ja pa cik Tomoko brauc man ar laikam būs jābrauc...
lilion
Šo ziņu raksta KAIVA, viņas kompis nevar izlogoties no pašreizējā profila, tāpēc niks nav īstais, šī nav krāpšanās vai mana saimnieka, Tigras muļķošana.

hehe, nezinu vai neesmu no šejienes jau izlidināta, bet cerot uz Tigras milzu sirdi, ceru, ka viss ok. laugh.gif
mmmmm, nez kā, bet gan jau kaut kā tikšu, ja vien kādam nav kāds iebildums, lai nebraucu, starp citu, šajā hkorētā ūdens vietā it kā vēl nav būts huh.gif laugh.gif
aaa, jāpērk sexsīgu peldkostīmu laugh.gif
Tigra2
anyway, tie kas negrib tikt izlidinaati peedeeja iespeeja :3 , tāpēc tie, kas līdz šim nav bijuši īpaši active tiek mīļi gaidīti, neviens ārā nav lidināts, pēc Zsv gan tiks lidināti.

:3 dont worry, be happy.
Var ierasties arii vnk interesenti, un ne CO. soo...nu jaa...
gaidiisim

Lija
kursh no tiem peldkostiimiem ir sexy?? Ja man buutu peldkostiims kaa tam vecim... es iisti nezinu vai tas buutu dizji sexy...
un taam veceneem diez ko sexy arii nenosauxi... he he he... zeel netieku pie display bildeem, tacju divi strikjiishi vertikaali un viens horizontaali ir diezgan tuvu tam.. ^^
Taka
Vissexigākais ir pilnīgi slēgtais peldkostīms. Melns. wink.gif
Lija
QUOTE(Taka @ Dec 6 2006, 23:11) *

Vissexigākais ir pilnīgi slēgtais peldkostīms. Melns. wink.gif

tas ir taaka, no potiiteem liidz pat kaklam?? ph34r.gif tipa nindza stila?? vinji parasti ir striipaini.. cool.gif
Cowkiller
oke es buushu! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Keydan
Es jau veselu nedeļu slimoju... un vel pus no nakamas ari... tapec, diez vai bušu.
Asuka
sorry Tigra, ka uz pārējām netiku, bet uz šito es noteikti būšu! smile.gif
Noriass Gato
IPB Image

Atrodie't atšķirības?
Kikyou
Noriass Gato, hahahaha, kaut gan topiks galīgi nepareizs, rēcīgs. XD Fakinā cenzūra.

Anyway, tas, ko es gribēju prasīt ir sekojošais: man ir izvēle starp diviem autobusiem - viens iebrauc Rīgā 9:25, otrs - 10:20. Ar kuru braukt, ķip, vai mani sitīs, ja es ierodos par vēlu?
Noriass Gato
Nu jā, man gribējās ielikt to ar peldkostīmiem, bet nevarēju atrast sad.gif
Tigra2
Ierodies ar to, kas 10:20 aiziesim tad tev pretim ^^

Ohoo... atshkjiriibas daudz, daudz, pirmaart jau burtinji... nju ok...


Sushi
Es būšu, jēēē.
Jāsakravā mantiņas, jāuzliek modinātājs un vēl šādas tādas lietas jāpadara priekš sagatavošanās. Tā vien šķiet, ka diezgan daudzi COieši būs.
Un, jā, maksāšu par to četrlataino biļeti (tjipa man ir 11 gadi.) (^..^)
Tigra2
Ou man... piechuki zuud kaa tai dziesminjaa....
Man ljoti patiik pieciishi gan chikaagas, gan vieteeji un tad tie gluzji netiishi no juusejiem kljuust muuseejie... *>*

Still, neliels info.
Lūgums nekaveet vairaak kaa 10 minuutes, jo tad mees visi ejam peec kikyou. Un panjemiet shampuuninju, kaadu zefiiru vai ko citu, ko slepeni uzkost, jo tur ir reti crapy food...
Kā arī atpaziishanaas ziime ir barinjsh dziedoshu cilveeku... un katrs luudzupamjemiet augli vai daarzeni, ko patirinaat gaisaa...

Ja arii gadaas sasodiiti nokaveet zvaniet

MyLove: 26194102
Kikyou: 29794642

pazinjosim kaa atrast akvalandi ja ar to gruutiibas... vai arii kur esam mees, ja neesam akvalandee.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.