Help - Search - Members - Calendar
Full Version: J-dramas (j-doramas)
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Ganguro
Ahh.. laugh.gif Es vispaar esmu baigaa to cieniitaaja. Jo man tik ljoti patiik Japaanji, redzot shos cilveekus uzreiz smaids paraadaas man uz sejas. Taapeec arii esmu iecieniijusi j-dramas nevis anime, jo patiik tieshi dziivie cilveeki. Manupraat, j-draamaaas ir paraadiiti daudzi ikdienishkji siikumi, kas tik tieshaam piemiit Japaanju dziivee. happy.gif
Esmu redzeejusi jau ljoti daudzas j-dramas. Bet manupraat, taa labaakaa bija taa.. pirmaa, ko es redzeeju:
Ichi Rittoru no Namida (One Litre of Tears / A Diary with Tears)
Kaa arii ieteiktu noskatiities - Hana Yori Dango (Boys Before Flowers / Boys Over Flowers)
AAAa... un noteikti, taa kas man ljoti patika bija - Kimi wa Petto (You're My Pet / Tramps Like Us) wink.gif
Shinobi-sama
Ir ir skatiits, kaudziite jau buus. Ir veel viens skatiitaajs happy.gif. Nosauc visas savas redzeetaas, tad es moshka iekusteeshu.
jurc
Īpaši daudz nav redzētas, bet cenšos regulāri kādu j-drama noskatīties. Tur tomēr piemīt sava rozīnīte, ko neatradīsi ne animēs, ne filmās.
Redzētās par otaku tēmu:
Densha Otoko - ļoti jauks seriāls par to, vai starp konkrētu nerdu un skaistuli var izveidoties attiecības.
AKIHABARA@DEEP - Par Ahiabaras aizstāvju komandu.

Gal Circle - par vienu traku cowboju, kurš ieradies no amerikas meklēt savu māsu(?). Bet sastop Para-Para deju meitenes. Traka anime, bet skatījos dēļ tā, ka tur varēja pamielot acis uz japāņu street fashion.

Kimi wa petto ar skatīts. Man likās tāds viduvējs seriāls.. kaut kas tomēr tur pietrūka.

Visgarākais seriāls kas skatīts - Return of The Condor Hero 2006. ok, tas nav japāņu seriāls, bet ķīnas, bet visas sērijas noskatījos ar lielu interesi. Sižetā bija daudz jēlības, bet ja tam piemiedz ar aci, ta seriāls patiešām ir lielisks, un pats galvenais - skaists =)
Ganguro
Hmmm.. gruuti atcereetas taa uzreiz visas... rolleyes.gif
nju taa...
-------------------------
Ichi rittoru no namida
Hana Yori Dango
Hana Yori Dango 2
Kimi wa petto
-------------------------
14 Sai no Haha
Aishiteiru to Ittekure
Attention Please
Beautiful Life
Boku dake no Madonna
Byakuyakou
Engine
Gokusen
Gokusen 2
Kamisama, Mou Sukoshi Dake
Konya Hitori no Beddo De
Kou Kou Kyoushi 2003
Last Christmas
Majo no Jouken
Nobuta wo Produce
Orange Days
Pride
Slow Dance
Sore wa, Totsuzen, Arashi no you ni...
Suppli
Taiyou no Kisetsu
Taiyou no Uta
Tentai Kansoku
Tokyo Friends

nju tagad man liekas, ka taas ir visas... cool.gif
mms61
Esmu pasākusi tās skatīties pavisam nesen (kautkādas 3 nedēļas atpakaļ), tāpēc man ir neliela kaudzīte iesāktudrāmu...
*Nobuta wo produce ( Akira is forever)
*Kurosagi (palikusi tik 1 epa...)
*Hana Yori Dango
*Sorewa... totsuzen
*Gokusen
*Stand up!!
Ganguro
QUOTE(mms61 @ Dec 15 2006, 20:25) *

Esmu pasākusi tās skatīties pavisam nesen (kautkādas 3 nedēļas atpakaļ), tāpēc man ir neliela kaudzīte iesāktudrāmu...
*Nobuta wo produce ( Akira is forever)
*Kurosagi (palikusi tik 1 epa...)
*Hana Yori Dango
*Sorewa... totsuzen
*Gokusen
*Stand up!!



oo Hana yori Daango.. super, man ljoti patikaas. un nobuta arii... Kamenashi tongue.gif
a tu Sore wa, Totsuzen, Arashi no you ni... skaties ar subbiem?
mms61
A-ha, bez subiem būtu tā pagrūti. Piekrītu, Hana yori dango, patiešām labs! Kaut arī esmu noskatījusies tikai 3 sērijas es jau mīlu šo seriālu! Nobuta patiešam is forever... Kamenashi ar astītē sasietiem priekšējiem matiem un šujot izkatās patiešām KAWAII! biggrin.gif
Yanka_ronin
heh, no augstaakmineetaas listes man tokyo friends visvairaak simpatizeeja tongue.gif

btw, japaanaa esot, paskatiijos pa tv dazhas seerijas no draamas, kas saucaas ''Hero'' (visa gjimeniite to skatijaas btw), kas nedaudz pat atgaadinaaja latino ziepenes, tomeer tai nebija taadu ''ziepenju kanona''... tas lab biggrin.gif ar to man arii japaanju draamas patiikaas
Ganguro
Hehehe.. es ar noskatiijos bez subbiem to... bet nju beigas gribeetu veelreiz noskatiities ar subbiem.
Jaa.. tas gan j-dramas nevar saliidzinaat ar mexikaanu seriaaliem..
oo tu esi bijis/usi Japannaa... *envy* ^__^
Nu cik es esmu komuniceejusi ar japaanjiem visi teica ka skataaas j-draamas. it iipashi vecumaa no 15-28 smile.gif
Shinobi-sama
Ganguro, tu labi saproti japaaniski? Kaads ir tavs levelis?
Ganguro
Diez vai unsure.gif .... tikko pabeidzu 1. , bet nu skatoties j-draamas ar daudz ko saprotu. un tev kaa?
bet nu to draamu skatiijos , jo biju noskatiijusies kaadus 3 ep ar subiem, un vairaak nebija tulkoti.. bet nju man ieintereseeja taa j-draama tapeec ar skatiijos....
laugh.gif
Shinobi-sama
Atkariigs no valodas. Piemeeram Shimokita Sundays nevareeju paskatiities, jo paaraak tehniska bija.
Kaa to saprast? > "Diez vai .... tikko pabeidzu 1."<q>
Iesaaku tagad skatiities Teppan Shoujo Akane. Vispaar mani drausmiigi tracina suberu kretiiniskaa tieksme par visu vari taisiit hardsubus. Gandriiz vienmeer zuud kvalitatate bildei, tas zog dalju baudas no shova. Viens no galvenajiem iemesliem kapeec es Attention Please skatiijos tikai RAW. Teepan Shoujo arii skatiishos droshi tikkai RAW, jo subot pieteikushies hardsuberi, kuri pamatiigi izbojaaja baudu skatiities Shimokita, ar vinju esosho ateela qual, jo bija zinaams kaads izskataas RAW.
Manupraat suberiem biezhi vien nav nojeegas no subu patiesaas buutiibas - iztulkot!!!, nevis iekodeed milzu subus ar samazinaatu qal atteelam.
Veel meegjinu skatiities Stand Up!.
Ganguro
QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 17 2006, 21:54) *

Atkariigs no valodas. Piemeeram Shimokita Sundays nevareeju paskatiities, jo paaraak tehniska bija.
Kaa to saprast? > "Diez vai .... tikko pabeidzu 1."<q>
Iesaaku tagad skatiities Teppan Shoujo Akane. Vispaar mani drausmiigi tracina suberu kretiiniskaa tieksme par visu vari taisiit hardsubus. Gandriiz vienmeer zuud kvalitatate bildei, tas zog dalju baudas no shova. Viens no galvenajiem iemesliem kapeec es Attention Please skatiijos tikai RAW. Teepan Shoujo arii skatiishos droshi tikkai RAW, jo subot pieteikushies hardsuberi, kuri pamatiigi izbojaaja baudu skatiities Shimokita, ar vinju esosho ateela qual, jo bija zinaams kaads izskataas RAW.
Manupraat suberiem biezhi vien nav nojeegas no subu patiesaas buutiibas - iztulkot!!!, nevis iekodeed milzu subus ar samazinaatu qal atteelam.
Veel meegjinu skatiities Stand Up!.


haha, aizmirsu pieraxtiit vaardu "level" t.i. tagad pabeidzu 1. levelu .. tas buutu iesaaceeju liimenis.
aa.. nu tu jau saproti zna4it labi.. es bez subbiem nevaru iztikt.... tagad veel liidzgalam nenoskatiijos Majo no Jouken, jo baigi interesanti un gaidu subbus... 2 meen. vinjiem aiznjem tos uztaisiit. diemzheel.
bet nju es "gambare" *lol* gribaas jau baigi saprast japaanju val. ^.^
anishuara
QUOTE
Gokusen
Gokusen 2



Jup Jup shiis 2 man patika vislabaak... happy.gif J-draamas man liekaas vislabaakais... nezinu bet tagad neskatos gandriiz pavisam eiropieshu filmas.... wink.gif esmu paargaajusi uz J-draamaam.... juutos bikiit traka bet laimiiga... laugh.gif

shobriid ciinos ar filmaam bez subiem, meiginu tos nelasiit un saprast pashai, smile.gif bet kad jau saprotu ka neko nesaprotu, tad saaku lasiit.... biggrin.gif
Ganguro
QUOTE(anishuara @ Dec 18 2006, 22:58) *

QUOTE
Gokusen
Gokusen 2



Jup Jup shiis 2 man patika vislabaak... happy.gif J-draamas man liekaas vislabaakais... nezinu bet tagad neskatos gandriiz pavisam eiropieshu filmas.... wink.gif esmu paargaajusi uz J-draamaam.... juutos bikiit traka bet laimiiga... laugh.gif

shobriid ciinos ar filmaam bez subiem, meiginu tos nelasiit un saprast pashai, smile.gif bet kad jau saprotu ka neko nesaprotu, tad saaku lasiit.... biggrin.gif



hehehe... es ar neskatos... eiropieshu.. bet nju taas ir tommer , manupraat, labaakas nekaa amerikaanju:D taas jau sen nav redzeetas. happy.gif
-kumori-
... tgd jau manas abas saulites apsriezh, kuras pasaules daljas filmas ir labakas un kuras katra neskatas/skatas... melojat... ;D Es tak zinu patiesibu *~ na na...

Atdzishos, j-doramas neskatos vispar, jo man tam vnk NAV laika. Ganguro [*lol*] mani visu laiku censhas pierunat kadu noskatities, stasta kura ir labaka etc etc, bet man pat anime nav laika skatities, kur nu vel istus Japanese. ~ Vienigais, ko no dzivajiem skatos ir MOVIES! All time favorite.... NANA! happy.gif [it's not a Live Action Movie! ], ka ari Kagen no Tsuki vai Ao no Honou [kaut ka ta] ~ ...
kaarleens
Var skatiities miiljaako anime shovu tv versijas, patiikami kaa aktieri meegjina atteloot tavus miiljaakos ziimeetos anime varonjus.
Man piemeeram ljoti patika GTO, Gokusen, Hana Yori Dango un H2.
Protams ir daudz labi arii parasti seriaali.
Lietojam portaalu http://d-addicts.com/ un kachaajam ko sirds veelas cool.gif
Ganguro
QUOTE(-kumori- @ Dec 19 2006, 23:04) *

... tgd jau manas abas saulites apsriezh, kuras pasaules daljas filmas ir labakas un kuras katra neskatas/skatas... melojat... ;D Es tak zinu patiesibu *~ na na...

Atdzishos, j-doramas neskatos vispar, jo man tam vnk NAV laika. Ganguro [*lol*] mani visu laiku censhas pierunat kadu noskatities, stasta kura ir labaka etc etc, bet man pat anime nav laika skatities, kur nu vel istus Japanese. ~ Vienigais, ko no dzivajiem skatos ir MOVIES! All time favorite.... NANA! happy.gif [it's not a Live Action Movie! ], ka ari Kagen no Tsuki vai Ao no Honou [kaut ka ta] ~ ...


hEHEHE... tu tomeer noskatiijies Kagen no Tsuki.. super, vai ne?! happy.gif HYDE..... tongue.gif
Ganguro
QUOTE(kaarleens @ Dec 20 2006, 17:48) *

Var skatiities miiljaako anime shovu tv versijas, patiikami kaa aktieri meegjina atteloot tavus miiljaakos ziimeetos anime varonjus.
Man piemeeram ljoti patika GTO, Gokusen, Hana Yori Dango un H2.
Protams ir daudz labi arii parasti seriaali.
Lietojam portaalu http://d-addicts.com/ un kachaajam ko sirds veelas cool.gif



http://d-addicts.com/ laugh.gif forever...!!
mms61
Piekrītu, d-addicts.com patiešam ir svēts, tomēr daudzas sērijas tur nevar dabūt nosubotas... iesaku http://www.crunchyroll.com/ ! Tur gan jāskatās onlainā, bet tomēr tur var skatīties gan drāmas, gan anime un vēl.
Ganguro
QUOTE(mms61 @ Dec 21 2006, 15:18) *

Piekrītu, d-addicts.com patiešam ir svēts, tomēr daudzas sērijas tur nevar dabūt nosubotas... iesaku http://www.crunchyroll.com/ ! Tur gan jāskatās onlainā, bet tomēr tur var skatīties gan drāmas, gan anime un vēl.



Thanks mms61 for this... Es nezinaaju par sho.
Es parasti skatos http://www.d-addicts.com/
http://www.youtube.com/
http://www.sars-fansubs.com/
http://jtv-tracker.clubbed.org/
elyna
es arii esmu j-dramas cieniitaaja rolleyes.gif

*''gokusen 2''
*''hana kimi''
*''tokyo juliet''
*''ko one''
un jau ir bijushas veel daudzas tikai nav taada laba atminja, lai atcereetos nosaukumus^^
tieshaam iesaku noskatiities ''hana kimi'' vienkaarshi neaprakstaami smiekliiga filminja..
vismaz man ljooti patika^_^
Laugh|nGMan
Vai kāds šeit skatās k-drāmas?!
Bitter_me
Ja taas ir korean draamas, tad es, es, es....biggrin.gif taas arii ir interesantas... No japaanju man miiljaakaa ir Hana Yori Dango, tagad iznaakusi ir otraa sezona arii... Shobriid skatos Kurosagi, Stand up, HYD2 un veel sho to... Nesen tajaa pashaa crunchyroll uzduuros miiljai filminjai Lovely complex(balstiita uz mangas).... Mineet jau var daudzas, bet fakkts paliek tas, ka man patiik... biggrin.gif
Ganguro
Nju taa.. noskatiijos jau 3. j-draamu ar Kimura Takuya galvenajaa lomaa. Ljoti patiik kaa vinjsh speelee... tieshaam labi un interesanti. Veleetos arii kadu filmu noskatiities ar vinju, tomerr filmas ar subiem, manupraat, gruutaak atrast nekaa j-draamas.
Peedeejaa j-draam ko tikko noskatiijos bija Pride, man ljoti patika.... ^__^
Ganguro
Ureshii..>!!! Beidzot ir saakts tulkots Hana Yori Dango 2 Returns! Pateicoties SARS -fansubs. Ja kaads ir redzeejis pirmo dalju.. domaaju visi nepacietiigi ir gaidiijushi pees otraas daljas. ^__^ Jau ir 5 episodes ar subiem.. Patiikamu jums skatiishanos.
Shaisuke
Īpaši daudz nav skatīts, bet patīk un turpināšu.

Favorīti:
Hana Yori Dango,
Hana Yori Dango Returns,
Nodame Cantabile, (dievinu aktierus, kas tēlo Chiaki un Nodame)
Hanazakari no kimitachi e (jeb Hana Kimi). Šī vēl tiek izlaista japānā, vakar iznāca astotā sērija no divpadsmit.

Patika arī:
Gokusen,
Gokusen 2,
My Boss, My Hero,
Stand Up!,
Kimi wa petto

Mazāk patika:
First Kiss,
Sore wa totsuzen arashi no you ni,
Wonderful Life
Love Revolution.

O, nezināju, ka iekš d-addicts mūsu ir tik daudz. Tikpat labi jau tur var taisīt topiku "Latvian speaking d-addicts".

edit: Oh btw, tas tagad ir pat ļoti oficiāli, ka 2008.gadā iznāk Hana Yori Dango Movie ar tiem pašiem aktieriem.

"The film is set one year after Tsukushi Makino's graduation. The story focuses on a major incident that the five main characters become involved in, while also depicting the ups and downs of Tsukushi and Tsukasa's relationship."
mms61
Wah! Hana yori dango movie~ Matsumoto Jun cuteness in movie format~ I think i've died and gone to heaven... ~~(><)~~ *fangirlisma leekme~
HanaKimi ar baigi labs gabals! Horikita MakiXOguri Shun - dieviigs pairings~
Kaede
Es regulāri skatos j-dramas. Esmu redzējusi līdz šim šādas:

Tantei gakuen Q
14 sai no Haha
Great Teacher Onizuka
Kimi wa petto
Saikano
Nana
Nana 2
Boku wa imotou ni koi wo suru
Nobuta wo produce
Ai kurushii
Install
One litre of tears
Prince of tennis
Seito Shokun
Himitsu no Hanazono
Hana yori dango
Hana Kimi Japan
Jigoku Shoujo
Watashitachi no Kyokashou
The Queens Classroom
Detective Conan
Hinokio
Untill the lights come back
Taiyou no uta
Tada, Kimi wo Aishiteru
Shaisuke
Kāds nezin kur dabūt Orange Days ar subiem?
mms61
Orange days?
http://www.d-addicts.com/
Var dabūt pilnu torrentu ar softsubiem, prieksh softsubiem būs vajadzīgs DirectVobSub
kaarleens
QUOTE(mms61 @ Nov 27 2007, 20:39) *

Orange days?
http://www.d-addicts.com/
Var dabūt pilnu torrentu ar softsubiem, prieksh softsubiem būs vajadzīgs DirectVobSub

http://d-addicts.net/torrents/orange_days_...Bjtv%5D.torrent
Es skatiijos sho reliizi ar hardsubiem, nebija nekaada vaina.
Shaisuke
O paldies. Es laikam biju palaidusi garām.

Patiesību sakot, noskatījos pirmo sēriju, nelikās visai labs. Ir vērts skatīties tālāk?


Noskatījos arī Kurosagi, tas gan bija labs. Un Nobuta wo produce. (ūūūū, kame)

*kon,kon*
Santeroel
Hana Yori Dango ir kaut kas vienreizējs - it sevišķi, ja pirms tam esi izbūries cauri visai mangai (36 volumes). Turklāt arī aktieri ir labi *khem, khem, fangirl mode*
Tieši tāpat ir ar Kimi wa petto - žēl, ka bija tik maz sēriju, turklāt crunchyroll tas vispār ir izņemts.
Vēl no asian dramas spilgi atceros to pašu Gokusen (un jau atkal fangirl mode), Liar game, Devil besides you, Iryu Team Medical Dragon, The Rose ( Bara no tameni mangas ekranizējums), Lady Snowblood.


Starp citu, kāds ir skatījies Meteor garden - it kā tas pats stāsts, tikai ķīniešu versijā?
Kaede
Cik es zinu, tad Meteor Garden ir vecāka par Hana Yori Dango. Tas ir arī garāks, cik noprotu, tur ir nofilmējuši gandrīz visu, varbūt pat visu arī, mangu. Bet redzējusi esmu tikai Japāņu versiju un nekādīgi nevaru ķerties pie otrās HYD daļas, jo visu laiku uzpeld kkas interesantāks, ko skatīties un nepaliek laika.

Santeroel
Ņemot vērā, ka visi eksāmeni ir beidzot beigušies un brīvība (kaut nosacīta) ir jau aiz stūra, nolēmu paskatīties Meteor garden.

Es nezinu, kā citiem, bet pēc HYD noskatīšanās šī versija likās tāda garlaicīgaka. Visi no F4 izskatas pārāk vienādi.
Protams, ir arī kāds pluss - man personīgi liekas, ka Barbie Hsu vairāk nekā Inoue Mao atbilst tam, kā mangā bija attēlota Tsukushi. Turklāt šajā seriālā parādās arī Michelle Saram, kura man ir patikusi jau kopš "Skyline Cruisers" noskatīšanās.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.