Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Otaku Ziemassvētki 29. - 30.12 [Visiem, kas taisās ierasties, rakstiet PZ Shaisukei!!]
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Shaisuke
Datums, kaads topika virsrakstaa: 29. - 30.12

Tā nu mēs atkal tiksim ielaisti Inčukalna mājā.... Tiem, kas nezin, māja pieder manai alpīnisma trenerei un viņa to izīrē pazīstamiem cilvēkiem tusiņu u.c pasākumu rīkošanai. Vietas daudz, blakus mežš, divi ezeri un laba pirts. Ja kādu māc šaubas par to ka tusiņš varētu neizdoties un tikai tā iemesla pēc izdomāt neierasties, tad laipni lūdzu - Bildes no pasākuma.
Zināmu iemeslu dēļ mums nauda par pirti jāsamaksā iepriekš, vēlams 27.12. Tāpēc :

Tusēt gribētājus gaidīšu 18.12 plkst. 18.00 pie Origo pulksteņa
19.12 plkst. 17.00 pie Origo pulksteņa
un 26.12 plkst 19.00 pie Origo pulksteņa!!
Tad arī varēsiet atnest trīs latus par pasākumu. Par to naudu tiks maksāta telpu īre un uztaisītas jums brokastis nākamajā rītā pēc tusa. Ja ar manis atpazīšanu ir problēmas vai nu caur pz noskaidrot kā varēs mani atpazīt, jeb vienkārši call - 28309533.


Par pašu tusu runājot sistēma tāda pati, kā pagājušo gadu. Caur PZ piesakās, kas būs, ja kādu ņem līdzi, tad vārdu, uzvārdu jeb niku. Un tad es te ierakstīšu sarakstiņu ar cilvēkiem, kas būs un līdzi ņemamā vārdu iekavās aiz tā, kas ir par to atbildīgs.

Par alkoholu - Var, bet ar mēru. Nepilngadīgiem nē. NERV šoreiz būsim es, Iori Yagami un Aigarius (ja ieradīsies).

Par līdzņemamo - Kaut kādas uzkodas,
Vēlams - guļammaiss,
un 1, 14Ls ceļam abos virzienos.

Vēl man ir jāzin, ja ir kāds, kas vēlas atstiept savu PC uz tusu, tad PZ man un sarunāsim. Tie, kas ņems PZ, tiks uz turieni aizvesti ar mašīnu un atvesti atpakaļ arī.

Tusa dienā. Tiekamies 16.00 pie Origo pulksteņa. Un kopistiski dodamies uz Inčukalna māju.

Ja kādi jautājumi, go on.


Un atkal, VISIEM, KAS TAISāS IERASTIES - PZ MAN!!


Saraksts ar tiem, kas man jau paziņojuši par savu ierašanos :

Ar4y
Aven
aivv (soirvakt un Trakais Cars)
aigarius
Ayumi
Davio
edg
Dero (DNX ar draugu)
lastguru
Iori Yagami
Ghoul (jeb S.U.D)
GameMaster
Vikeif
Tjen
Ji
ChickOo
Shumins
gramozeks
Seila (Kristīne)
Sephiroth
anti
ETM
sipps
Jaladin (Ivo)
Still Alive (2 draudzenes)
Amelia
Suu
Seven of zero (Kjirurgs)
Trotils
Elims
odych (pajaljnik)
aivvv
aivvv maariic kikis (+veel 1 vai 2 par ko uznnemos pilnu atbildiibu)

esmu nejauks rakstiiju sseit tongue.gif
GM
QUOTE
esmu nejauks rakstiiju sseit


Sekojot piemēram...

Atļaušos piezīmēt, ka ALK kontingentam tur būtu jābūt ierakstītam pēc definīcijas.
Izskatās pēc kļūdas grāmatvedībā.
Shaisuke
PASAKUMA DIENA VAR ATDOT NAUDU!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.