Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atsauksmes par tusu.
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Shaisuke
Go on people. Kas patika, kas nepatika, lai zinām, ko nākamreiz labāk darīt. smile.gif

Nākamais inčukalns Februāra beigās biggrin.gif

BN
Iori Yagami
Teikshu kaa ir. Inchukalna kas bija octobri 2005 gada (laikam pagajuushais) bija labaaks. Garastavokli mazliet saboja dazhi cilveeki, kuri izdzera alkoholu vairaak nekaa viniem buutu jaadzer.

Uzreiz gribu pateikt, ka man ( ka vienam no NERV ) nav pretenzijas pret cilveekiem, kuri pieder pie grupas ALK (Sipps, GameMaster, Sephiroth, ETM). Es patuseju mazliet ar viniem, bija forshi, jautri un galvenais mierigi (joki, lasishana, paveleshana Sephirotham panemt alu, kad vinsh gribeja gulet tongue.gif ).

Tas ir mans viedoklis.

Bet LIELS LIELS tev paldies, Shaisuke (un visiem, kas tev palidzeja), ka tu organizeja tadu pasakumu arii shogad. Jautri arii bija (kaut arii es vairaku laiku pavadiju skatoties Hikaru no Go tongue.gif )

PALDIES PALDIES PALDIES PALDIES biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aven
Tikai pozitīvas atsauksmes happy.gif
Shaisuke
Paldies Iori. Jāpiekrīt, bija gan labāks, bet uz nākamo reizi pacentīsimies, jo šis tika runāts steigā.
ALK tiešām bija šā tusa patīkamākā sabiedrība. Bonus punkts viņiem biggrin.gif


Atzīstas tas idiots, kurš uzkāpa eglītē!!
GoldLeader
Oh my...es atkal te postoju. Pasākums - vnk lielisks. Paldies danuta! smile.gif
Dero
Gribu pievienoties tiem, kuri uzskata, ka pasākums bija izdevies, bez jebkādiem lieliem pārpratumiem vai incidentiem. Tas nozīmē, ka LIELS paldies jāsaka rīkotājiem.
Shaisuke
Cilvēki, kas bildēja.
Bildes gribu. sad.gif
Zuzix
Bija wisai ok.. Paldies, Danut, ka uzrīkoji happy.gif centīšos tikt arī uz nākošo (kā wienmēr happy.gif)

un piewienojos Danutai - dodiet bildes *puppy eyes*
_D_N_X_
Pasaakums bija super tikai alkohola par maz!!! biggrin.gif Gaidu bildes smile.gif THX rīkotājiem
Justy
Well, otrajā dienā tīrot atradās diezgan daudz neizdzerta alkohola.

All was fine and dandy!
Seven_of_zero
Tusiņš bija kā parasti super. smile.gif
So, fotogrāfijas? pēc brītiņa biggrin.gif sākšu likt.

Ghoul
Bija super, pat neilgaa pastaiga, kura ilga ~3h nezinaamaa apkaartnee neko neizbojaaja ( vieniigi veseliibu, tagad gruuti saprast ko saku lol ), tagad ir exp iIncyhukalna apkaartnee smile.gif. Un DNX, no riita tieshaam atradaam tik daudz neiztukshotu skaardenju, ka Tur pietiktu alus lai piedzertos veelreiz :s
Seila
Paldies. Pasākums bija patiešām burvīgs. ALK vispār bija ideāli mierīgi, kas pamatīgi iepriecināja.
Un vispār liels paldies Danutai par apņēmību šito visu sarīkot.
GM
QUOTE
Pasaakums bija super tikai alkohola par maz!!!


U obviosuly weren't in the right place at the right time. Tā kā ALK bija iepirkuši pa 13 litriem alus uz seju, iespēja pielieties uz sveša rēķina bija gana liela, lai prasmīgs diedelnieks to izmantotu.

QUOTE
ALK vispār bija ideāli mierīgi


ALK nebija mierīgi - ALK vnk bija racionāli un saprātīgi savās izdarībās. Īpašības, kurās viņos (tas ir - mūsos) var atrast arī tad, kad litrāža pārsniedz organisma veikstpēju. Atšķirībā no dažiem citiem...
sipps
Nu paskums ka ja paskums bija tiri izdevies. PALDIES PAR TO Shaisukei.

TOMĒR jatzimē ari negatīvas iezimes civēks kurš meģināja uzrapties ziemassvētku egle un tādējādi sabojāja lampiņu virteni. skaidra pratā šaubos vai kas tāds tiktu veikts.

Un runajot par alu,tas nebija viesiem pieejams bet gan 5 cilveku iegādāts. Un mes ar alu varējam rīkoties ka vien vēlamies. arī atstat neidzertas bundžiņas uz galda. UN turpmak tuvojoties paskumam ja būs vēlme dzeret alu, piesakas pie kada no ALK biedra sametis naudu un nopirks alu vairak lai parejiem ari tiek,bet tas ta.
Dero
Bildes un klipi TE
Klipi ir labi var pavingrināt sejas muskuļus biggrin.gif

P.S. Paldies DNXam par telefonu un šī atbildīgā uzdevuma uzticēšanu.
Suu
Pasaakums bija labs, man patika
Paldies ka uzriikoji Shaisuke
Shaisuke
Dero, tie klipi vienkārši roflmao.
Aivvv ir dabas dots talants uz dziedāšanu. xD
davio
Pasakums pilnigi noteikti bija laps! (Ja neskaita shmuci ar egliiti sad.gif )..... bet 5h HENTAI iedvesmo XD
ReD_FoXy
Vispaar, SofZ, Kima, sippis - kur bildes? dry.gif
Taka
Jūs pēc gadiem 12-14 arī šitā tusēsit? Apsolu tad pievienot pulkam vēl kādu otakieti wink.gif
sipps
QUOTE(Taka @ Jan 1 2007, 21:45) *

Jūs pēc gadiem 12-14 arī šitā tusēsit? Apsolu tad pievienot pulkam vēl kādu otakieti wink.gif


un kur ir tava maza problema??? lielaka daļa cilvēku nav isti parliecinat ko vini daris rit kur nu vel pec 12-14 gadiem?

p.s. varm tev apsveikt ar pirmdzimto?
Taka
sipps - jā, varat
Rīt Monikai būs jau 6 mēneši smile.gif

Piekrītu, es arī pats nezinu, ko darīšu pēc 14 gadiem, bet gan jau ka šad un tad, kopā ar meitu kādu animi iepētīšu smile.gif
lastguru
taa arii iedomaajos: teevs un meita skataas hentajus inchukalnaa biggrin.gif
ChickOo
VNK sakot par tusu....
Bij OK vienalga kas buutu vai nebuutu atgadiijies. happy.gif
Naakamo vajag veel labaaku..... wink.gif
Un par bildeem. Cmon Let us see some more Pictures. tongue.gif biggrin.gif
Taka
QUOTE(lastguru @ Jan 2 2007, 11:24) *

taa arii iedomaajos: teevs un meita skataas hentajus inchukalnaa biggrin.gif

To var nosaukt arī par dzimumaudzināšanu laugh.gif
nua
tuss bija labs smile.gif patika nodarboties ar visadu shitu smile.gif) elliminators vnk rulle smile.gif)
aivvv
hello kur ta bildes???/
sipps
kur kur kad bus bildes tas tis pateikt no jus čīkstēšānas atrak viņu nebūs. Un atkartota atgāināšana šo procesu nepaatrinās. pacietību.
gramozeks
Hm...
Man par pasaakumi ir ko pateikt.
Dazzbriid man likaas kaviss ir Ok, ta4u citu briidi otraadi. Kaapeec? Taapeec ka:
1. cilveeki, kuri nemaak dzert vai arii pa6i neredz savu meeru saak uzvesties nepiedieniigi vai trauceet jauko cilveeku mieru (padomaasim kuri vai kurs tas bija). Es pret alkoholu izturos skeptiski (nah vajag alkogol, ja nezin meeru), taapeec ieteiktu naako6o reizi vispaar nenjemt nekaadu alkoholu saturo6u dziru <=== par 6o lietu vareetu atsevi6kji parunaat ar ALK-otakiem;
2. tika salauzts kreesls, apliets paklais ar alu, "izvarota" sve6a egle un tas vrtenis (labi, ka netika izsisti logi un sadezdzinaata maaja);
3. Otaku pasaakumaa biedaliijaas pavisam sve6i cilveeki, kuriem nebija nekaada sakara ar Otaku.lv vai Animi kaa taadu (Nav ko liist sve6aa daarzaa).
4. izraadaas, ka Shaisuke nevienam nav ljaavusi rakaaties pa sve6iem dokumentiem, bet dazzi jutaas it kaa tiem buutu ieveeroju6i vienliidziibas likumu - mans ir tavs un tavs ir mans.
5. ari manas mantas tika aiztiktas bez atljaujas piemeer CD ar GTO un pec neoficiaalaam zinjaam tika lidinaats pa istabu no vina stuura uz otru. SUPER! happy.gif
Man par 6o pasaakumu necik dizzs iespaids nebija.
Varbuut naako6reiz pirms pasaakuma vispirms izrunaasim ko vareetu tur dariit un ko nee, citaadi peec tam ko seesim to arii pljausim. happy.gif
Iori Yagami
Taa, es tiko pirmu reizi shaja gada nolemu paspelet PS2 un atradu disku ar Tekken 5.

Kuram ta pieder ?????? huh.gif huh.gif huh.gif
Dero
QUOTE(gramozeks @ Jan 5 2007, 14:33) *

Hm...
Man par pasaakumi ir ko pateikt.
Dazzbriid man likaas kaviss ir Ok, ta4u citu briidi otraadi. Kaapeec? Taapeec ka:
1. cilveeki, kuri nemaak dzert vai arii pa6i neredz savu meeru saak uzvesties nepiedieniigi vai trauceet jauko cilveeku mieru (padomaasim kuri vai kurs tas bija). Es pret alkoholu izturos skeptiski (nah vajag alkogol, ja nezin meeru), taapeec ieteiktu naako6o reizi vispaar nenjemt nekaadu alkoholu saturo6u dziru <=== par 6o lietu vareetu atsevi6kji parunaat ar ALK-otakiem;
2. tika salauzts kreesls, apliets paklais ar alu, "izvarota" sve6a egle un tas vrtenis (labi, ka netika izsisti logi un sadezdzinaata maaja);
3. Otaku pasaakumaa biedaliijaas pavisam sve6i cilveeki, kuriem nebija nekaada sakara ar Otaku.lv vai Animi kaa taadu (Nav ko liist sve6aa daarzaa).
4. izraadaas, ka Shaisuke nevienam nav ljaavusi rakaaties pa sve6iem dokumentiem, bet dazzi jutaas it kaa tiem buutu ieveeroju6i vienliidziibas likumu - mans ir tavs un tavs ir mans.
5. ari manas mantas tika aiztiktas bez atljaujas piemeer CD ar GTO un pec neoficiaalaam zinjaam tika lidinaats pa istabu no vina stuura uz otru. SUPER! happy.gif
Man par 6o pasaakumu necik dizzs iespaids nebija.
Varbuut naako6reiz pirms pasaakuma vispirms izrunaasim ko vareetu tur dariit un ko nee, citaadi peec tam ko seesim to arii pljausim. happy.gif


Par šito es ar gribētu pateik kko. Pāgājušajā pasākumā laikam iejutās daži pārāk labi un pēc tam stāstot par tusu bēdājās, ka nav nekas salausts, tad šoreiz, lai nebūtu jābēdājās, ka neko nesalauza, tad savāca draugus līdzi un uz I-kalnu. Es gribu pateikt, ka nākamais pasākums, kas tika iecerēts februāra beigas iespējams nenotiks, jo mājas īpašnieces uzticība Shaisukei būs zudusi un ne viņas vainas dēļ. (Iespējams, ka es pats nesapratu, ko pateicu, bet tas ir domāts nopietni.)

Par alk, neko sliktu nevar teikt viņi sēdēja virtuvē un viss.

Alkohola aizliegšana nākamajā reizē, tas nav nopietni, tur tak brauc atpūsties, nevis adīt džemperus. Piem kā šajā reizē, katram atradās, ko darīt, citi pirtī, citi mājā twistu, mou(vai kā to spēli sauca), ps2 karoke, GO-anime all night long smile.gif, pat mazajā tumšajā istabā kāds kko darīja smile.gif(dzirdēju kko pa ausu galam) )

P.S. Gramozek kā sauca to animi, kuru tu skatījie portatīvajā? Sākās iz "I" burta, laikam.
nua
QUOTE(Iori Yagami @ Jan 5 2007, 14:57) *

Taa, es tiko pirmu reizi shaja gada nolemu paspelet PS2 un atradu disku ar Tekken 5.

Kuram ta pieder ?????? huh.gif huh.gif huh.gif


probably jaladina
lastguru
QUOTE(Dero @ Jan 5 2007, 14:58) *
Es gribu pateikt, ka nākamais pasākums, kas tika iecerēts februāra beigas iespējams nenotiks, jo mājas īpašnieces uzticība Shaisukei būs zudusi un ne viņas vainas dēļ. (Iespējams, ka es pats nesapratu, ko pateicu, bet tas ir domāts nopietni.)

e? kas pa cilveeku maldinaashanu? nekaadas taadas zinjas nav ienaakushas... apsveicama ideja piebaidiit, bet nepatiesas zinjas gan izplatiit nevajadzeetu...
Dero
QUOTE(lastguru @ Jan 5 2007, 17:40) *

QUOTE(Dero @ Jan 5 2007, 14:58) *
Es gribu pateikt, ka nākamais pasākums, kas tika iecerēts februāra beigas iespējams nenotiks, jo mājas īpašnieces uzticība Shaisukei būs zudusi un ne viņas vainas dēļ. (Iespējams, ka es pats nesapratu, ko pateicu, bet tas ir domāts nopietni.)

e? kas pa cilveeku maldinaashanu? nekaadas taadas zinjas nav ienaakushas... apsveicama ideja piebaidiit, bet nepatiesas zinjas gan izplatiit nevajadzeetu...


Es izsaku pieņēmumu! Ja tas nav paties tad es maldinu tautu, bet tas mani maz uztrauc. Es to saku balstoties uz incidentiem, kas notika I-kalnā, vai tu gribētu laist cilvēkus 2. savās mājās, kas viņu jau vienu reizi ir nedaudz "papostījuši"???
Church
neiet runa par to vai _tu_ neaicinaatu veelreiz viesus, kas cuukaajushies, bet iet runa par viesu maajas iipashnieci. kura, izsaku mineejumu, ir piedziivojusi visaadus klientus. bizness ir bizness. zo izsakot pienjeemumu, attieciigi taa arii pieziimee, lai nerastos domstarpiibas.
Still ALive
Nu laikam es jau biju viena no tiem "svešājiem cilvēkiem"
Bet es nedomāju, ka Shaisuke ievietojot, tādu kā nelielu sludinājumu "Draugu" dombiedru grupās, bija pres svešajiem...

Personīgi no manas puses, man ir tikai pozitīvas atsauksmes.

Tie daži incidenti ar krēslu, eglīti un izlieto alu, tie ir tādi sīkumi...
Tur tiešām bija vēl trakākas lietas, kā izlauzti logi, izdemolēta pirts uc.
(es stāstu to, ko pati redzēju ar savām acīm)

Hm... vēl es gribētu publiski atvainoties Shaisukei, par to ka "rakņājos" pa vinjas dokumentiem, mūzikas izskatā.
Shaisuke
Es nerunaaju par tiem sveshajiem, kas bija no draugu domubiedriem, jo tie bija uz manu atbildiibu un tie arii neko nesastraadaaja. Manas dusmas kriit uz tiem diviem, kas bija liidzi Aivvvam, ja nemaldos.
Maajas iipashniece man pagaidaam neko nav teikusi, lidz ar to baidit cilvekus, ka pasakums varetu nenotikt, nevajag. Ir tajaa maajaa bijushi arii lielaki grautinji, kaut vai pec otras reizes, kad otaku tur bija un aizbrauca nesakartojushi utt. Bet toreiz ta bija tiri mana vaina, tapec es otakieshus nevainoju ^^
Pasaakums buus. Un Februaarii, kad atbrauks aigarius.
aigarius
Nu lūk tikko es sāku domāt braukt man februārī vai nē, tā Shaisuke piesaista manu atbraukshanu pie otaku svētkiem un tagad vienkārši jābrauc biggrin.gif
Pasākums bija labi izdevies, bet bija kādi 2-3 cilveki, kas gluzhi neiederējās šajā sabiedrība. Shaisuke un es zinam, kas tie bija un viņi tik laipni lūgti neierasties. Par laimi tie nebija otaki, bet gan cilveku pieaicinātas personas bez jebkādas saistības ar anime. Man likās, ka ar otaku pasākumiem ir vienkārši saprotams - vispirms cilvekam ir jāparāda anime un/vai manga un tikai tad, ja tas vinjam patīk tad ir ļoti labas cerības iederēties otaku tusos.
Cilvēki, kas domā tikai par alkoholu un izkaushanos starp mums īpaši neiederas.
ALK varu teikt tikai uzslavas. Nedzeriet paši - dzeriet ar ALK! Viņi zin kā to darīt kulturāli. Cudos.
Saku pamazām kārtot manis safočēto. Nav īpasi daudz, bet ir jauka kopbilde (tikai sevi vel jāiemontē smile.gif) un vairāki jauki portreti.
aivvv
hmmm kreesls tika saluzts absoluuti nejaussi un par egliiti ssos "paaris" cilveekus noteikti nevar vianot

taccu man jaatvainojas par to ka viens no vinniem vispaar ieradaas jo man par to nebija ne jausmas un tos divus kopaa laist iisti pasaakumos nevajag taa kaa es lloti atvainojos par sso probleemu ja kaadu vinni paaraak nokaitinaaja vai trauceeja un apsolu ka naakamreiz ssaadas probleemas nebuus....
Shumins
Pirmais iespaids, kad iegaaju tajaa eekaa - OMFG!!! Kur esmu atkal nonaacis ph34r.gif
Bet pamazaam saakot tukshot liidzpanjemto alkaholu, vieta saaka iepatikties. Nav nesmuku vietu, par maz idzerta alkahola.
Pirtii apdedzinaaju roku ar karsto uudeni, kas to uudens kraanu tik shausmiigu tur bija ielicis?!
Pirts kraasns knapi nodroshinaaja temperatuuru virs nulles, lai nesasaltu uudens. Pirts bija galiigi garaam unsure.gif (Tas man ljoti lika vilties)
Par paareejo daudz nekaa nemaniiju...Staigaaju apkaart...Meegjinaaju ar kaadu aprunaaties un sapaziities, pat dabuuju iesauku...Tas jociigais, kas staigaa apkaart un visus bildee laugh.gif
Zjeel, ka edg vieniigais no ALK seedeejaa pirtii...Biju gaidiijis lielaaku ALK aktivitaati.
Tachu kaa teica Aivv, mees atbraucaam ALK raadiit kaa kaartiigi jaakozj cool.gif Taapeec arii ar Aivv mafiju iznaaca tuseet pirtii vairaak wink.gif
Ja veel kaadu reizi tur kaads riikos tusu, tad mani var rakstiit iekshaa automaatiski. Taada apjoma tusi un tik daudz interesantu cilveeku nav nekur citur.
Neskatoties uz visu slikto, labaa tomeer bija vairaak...Man patika laugh.gif
Un arii beidzot atradu vienu vietu, kur aatri ielaadeet bildes. Pati necilaakaa un neiedomaajamaakaa vietaa:
www.tavidraugi.lv (special pieregjistreejos no jauna, ljoti liels uploud aatrums, visas bildes ielaadeeju 20min)

Adrese uz bildeem:
www.tavidraugi.lv/114906/albums/
*(Bildes ir iespadiigi samazinaatas un nekvalitaatiivas, un protams ne visas, ja kaadam ir aizdomas, ka kaada truukst un to veelas sev - PM)
**(Bildeem nav nekaadas autortiesiibas, visi var ziimeet uusaas un likt kur vien taas grib - man 100% Po, taapat taisiiju taas special jums)

Un pati mezjoniigaakaa pirts, kaadu jebkad esmu redzeejis. Laikam iistas pirtis tikai Kurzemee.
IPB Image
edg
Ja tu buutu ciitiigaak kurinaajis, pirts buutu gana silta.
Tas kraans (ahaa, lamuvaards) man arii nepatika.
Iistas pirtis ir visur kur, bet tikai laukos, t.i., ja liidz tuvaakajai apdziivotajai maajai ir vismaz puskm.
Shumins
QUOTE(edg @ Jan 7 2007, 04:39) *

Ja tu buutu ciitiigaak kurinaajis, pirts buutu gana silta.


Te gan vareetu pastriideeties. Man personiigi liekas, ka shai kaasnij nav nekaada potenciaala un arii taas pamatiiga kurinaashana nedotu nekaadus rezultaatus. Pati galvenaa kljuuda, kura pirmaa man iekrita aciis bijaa taa, ka pirts kraasns ir apvienota ar uudens sildiishanu. Tad kaartiigaaka kurinaashana noved pie spraadziena uudens tvertnee. Ja pa daudz aizraujas. Taksh redzeeji, kad atgriezjot kraanu, naaca laukaa gandriiz tvaiks. Taaka kurinaats tika. Cik biju aizgaajis apluukot pirti, tad to aivv visu laiku ar saveejiem kurinaaja. Tikai tolkas nekaadas nebija.
Izveidojot daudz vienkaarshu pirts kraasni, atdalot to no uudens apsildes, var ieguut daudz lielaakus rezultaatus. Nepiecieshams buutu tikai lielaaks metaala karkas, kas nokrauts ar akmenjiem un tad jau vareetu kurinaat to, zinot, ka karstums pamazaam uzkraajas akmenjos. Bet shamais iebuuveetais monstrs sienaa liek uzdod vairaak jautaajumu, nekaa tas dod siltuma. Varbuut ja pirtii ietu vasaraa, tad varbuut augstaa apkaarteejaas vides temperatuura, ljautu kraasnij uzsilt. Bet ziemaa liekas there is no hope...
aivvv
lol nez ko tu teiktu ja kaadreiz pabuutu pirtii kas ir manu senccu maajaas laugh.gif izskataas daudz drausmiigaak taccu viens gan tiesa pirts funkciju pilda uz urraa

+starpcitu labas bildes smile.gif
Church
vislaik likaas, ka nu naakoshajaa inchukalna pirts pasaakumaa pievienoshu arii savu liikji kremeejamo sarakstaa, bet paklausoties par pirts nekosherumu, visa erekcija nogaaja mazumaa. pie velna sabiedroshanaas, pie velna alkohols, pie velna anime, pie velna da jebkas, bet ja pirts nav koshera .. well .. taa nav pirts. vismaz nav taa kuraa es potenciaali vareetu buut.
tomeer normaali izkarseeties un peec tam iemesties ezeraa (taa neesamiibas gadiijumaa - aukstaa dushaa), uztriekt uudeni / alinju uz karseetiem akmenjiem i must have [tm]. informaacija par zemo temperatuuru kalpo par anti-viagru ;>
GM
QUOTE
Zjeel, ka edg vieniigais no ALK seedeejaa pirtii...Biju gaidiijis lielaaku ALK aktivitaati.
Tachu kaa teica Aivv, mees atbraucaam ALK raadiit kaa kaartiigi jaakozj cool.gif Taapeec arii ar Aivv mafiju iznaaca tuseet pirtii vairaak


Ar košanu ir tāpat kā ar seksu - svarīgs ir process, ne vieta. Attiecīgi kost var arī nesēžot sūdīgi izkurinātā pirtī, lādējot šīs būvēs nepraktisko konstrukciju un to p.idaru, kam visu šo pasākumu vajadzētu kurināt, bet tā vietā izgāžot savu alus vēderu relatīvā siltumā, uz mīksta dīvāna un skatoties griestos, vienlaicīgi papildinot alkohola saturu asinīs.

Tāpat fakts, ka piedzērās kā ALK, tā Aivv mafija, bet uz nākamo pasakumu gaida tikai ALK, kinda prooves one thing - tavi dižie pārmetumi kinda s.ck.
nua
c'mon beidzat gausties, pasakumam nebija ne vainas.

lai ari es pirti pavadiu maz laika, kura laika mana mugura tika novesta lidz asinim biggrin.gif, tomer nevaru teikt ka vina bija shausmiga, ipashi

ALK vienigi vareja pacensties vairak, jo no rita skardenes bija tika daudz alus ka vini velreiz varetu pieliet seju ;[[

singstari citigi nodarbojas, cik reizes kapu uz otro stavu lai pagrieztu tekken tika vini dzied biggrin.gif uz beigam jau skaneja tiri interesanti biggrin.gif
aigarius
Bildes - http://www.flickr.com/photos/aigarius/sets...57594465166276/

Runājot par pirti un visu, es ieteiktu nakošo otaku tusu sarīkot kārtīgā pirtī ar uzsvaru tieši uz pirti. Ir kādi labi piedāvajumi? Vieta 40 cilvekiem ar saunu uz kādiem 8 cilvekiem. Jaudīga pirts, lai vismaz 100 grādu varētu turet. Velams aukstā ūdens baseins. Izmaksas zem 80-100 Ls par nakti būtu ļoti vēlamas. Any good ideas?
GM
http://farm1.static.flickr.com/130/3490939...b9317bd.jpg?v=0

Awww... lastguru looks sooooo cute.
Seila
QUOTE(GM @ Jan 7 2007, 22:04) *

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA laugh.gif Kā viņš tur patrāpījās...? unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.