Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Doomed-Angel Mega art
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
doomed-Angel
Sveicu visus otakiešus! Te jūs varēsiet skatīt jaunākos manus darbus.
agrāk jau mēgināju zīmēt animi bet īpaši labi nesanāca.
tagad vērtejat manus jaunākos darbus.



seit ir viens mans mazins darbins.

IPB Image
Miki
eeemmm nu nav jau perfekti bet iesaakumam es domaaju ka labi...
P.s. mazliet proporcijas klibo bet tas ta...happy.gif
Lii
Nu jā, Doomed-angel, uzraku arī tavu pirmo topiku, salīdzināju un godīgi sakot, labāk manuprāt izskatījās, kad tu zīmēji ar kkādām kontūrām, bet nu tās tik manas domas. Galvas forma ir visai jocīga šajai meitenei un asaras izskatās kā uzkarināti diegi uz acīm, bet nu.. practice practice! wink.gif
Mimi
tev smuki sanak acis, bet tās proporcijas... ak, ko es te... nu man liekas ka galva ir galīgi par platu, un kakls ar uzreiz tad izceļas uz tādiem mazajiem, tievajiem pleciiem...
Sushi
Nu, manuprāt, jau nevajadzēja taisīt jaunu topicu. sleep.gif
Bet, runājot par darbu, progress ir manāms. Seja pārāk atgādina sirdi, tb pārāk saspiesta. Kakls ir pārāk liels, resns. Acu baltumi viņai nav, bet dažkārt tas izskatas labāk. Asaras izskatas pēc zilganbaltām dzijām. Krāsojums ir samērā normāls, bet kāpēc paplūdis?
Nu labi, vairāk sīkumos neiedziļināšos. Bet, priekš sākuma, ir labi. Tā kā, centies mācīties pēc kļūdām. smile.gif
doomed-Angel
Paldies par komentāriem. smile.gif
Un šeit būs velviens mans darbs šo uzīmēju pirms tā kuru pirmo iepostoju šajā topikā.

IPB Image

PS viņa izskatas dīvaini laugh.gif
Cilveeks
nevajag no pirkstiem kaulus izraut... dry.gif
doomed-Angel
Laikam gan, bet man virnmēr sanāk ķēpa ar tām rokām sad.gif
Janots
sejas tev padodas, bet ar rokam neliela probleema. man taja laikaa loti palidzeeja spogulis. Un neliels padoms : uzrakstus taisi Adobe Image ready, tas nekroplos bekgraundus.
Karamele
ir krietni labāk. tagad normāla ir sejas forma ^^
ķermenis ir normālus un pirkstiem nepiesiešos [pašai desas sanāk]
visā visumā man tīri labi patīk tikai nākamreiz pamēģini uztaisīt line-artu arī.
Tigra2
komenti par krāsošanu:
Vai man tā tikai liekas vai arī kāds neizmanto layerus... :3
Kad es bez tiem zīmēju darbs bija 4X ilgāks...kā arī čakarīgāks, bet tās varētu būt arī tikai plikas aizdomas.
Tā... neiesaku izmantot blurtool tik daudz un iesaku nedaudz uzmanīgāk likt spīdumus. Aka likt tos tur, kur nepieciešams.

komenti par darbu:
Seja labāka kā pirmajā, nav tik saplacināta, izskatās interesantāk arī, kautkā pareizāk.
Ķermenis nerullee... ;_; pārāk daudz kļūdu lai iztirzātu. varu meegjinaat noraadiit uz kljuuaam:
IPB Image
es domāju, ka apmēram tā būtu jāiet viņas ķermeņa līnijām...
un apmēram tik zemu būtu jāatrodas viņas krūtīm.

kaa ari... luudzu nesaglabaa jpeg formaataa, PNG ir daudz jaukaaks...
doomed-Angel
Nu paldies par visiem komentiem un norādijumiem uz kļūdām nu es centos uzīmēt super bildi, bet nesanāca kā biju domājis takā spriežat par šo. ph34r.gif

IPB Image
Pinky
duum engjel, Tevi tak sauc Ģirts ?

Tigra: ja kruutis tiek piespiestas ar roku pie torsa, tad vinjas izskataas i lielaakas, i uzvilktaakas.
doomed-Angel
Šis ir visu darbu darbs manam draugam ir aktuāla cīsinju tēma un asinis takā vinš mani piespeda uzīmet kautko ar cīsinjiem saistītu nu redz kas sanāca asinjaini cīsinji biggrin.gif

Pinky tā ir slepena informācija nedrīks tapat staigāt pa forumiem un saukt visu cilvēku vardus mad.gif laugh.gif

IPB Image

overmind
Heh, piemirsi ka "Cīsiņš Celafānā" biggrin.gif
doomed-Angel
Tochna!!!! Viens no maniem nākamajiem darbiem būs cīsiņš celefānā ar anime piegaršu!
Takā gaidat laugh.gif
Miki
peeedeejaais ir labais...man patiik vismaz kaut kas prginaals.. happy.gif bet par to puspliko sievieti njaa rokas ir mazliet garaam bet taa ir labi..un taa naakamaa man liekas ka galva mazliet par mazu bet taa arii ir ok... happy.gif..aizvien labaak un labaak...
Pinky
nu, Ģirts - progress ! smile.gif
overmind
Jū riktīgs progress.. Agrāk atceros šķībus cūkmenus tik zīmēji biggrin.gif
Par mani gan nerunāsim blush.gif
Sushi
O, nu, ja jau Pinky viņu sauc vārdā, tad kāpēc gan man arī nesaukt viņu vārdā.. biggrin.gif
Ģirt, (varētu pat uzvārdu rakstīt XD) pēdējais tāda pasmiešanās vien ir, piekritīsi tak man, ne? Vispār, ja šo ideju kārtīgāk izstrādātu un iekomponētu visu labāk (nevajadzēja bastot kompozīcijas XP).. būtu tīri ok. Nu labi.. bet es vēl jo projām nesaprotu, kāpēc tu tik ļoti visu pludini..
doomed-Angel
Jā nu es piekrītu ka tas ir tāds pasmiešanās darbiņs Anete. smile.gif
un kapēc es tā izpludinu es nezinu tā vienkārši sanāk tagad cenšos pie tā piestrādāt lai būtu pēc iepējas skaidrāk. Jā Edgar es progresēju. smile.gif (laikam)

Un šis ir mans varenais darbs tiko ārā no ceptuves.
Meitene kas slīks asīnīs ub vinjai ir rokas un kājas tās tikai iegrimušas! biggrin.gif

IPB Image
overmind
Dīvaini.. Izskatās pēc lelles blink.gif
Sushi
laugh.gif
Un kur viņai uzacis?
Viņas rokas pavisam noteikti ir pārāk resnas.
Nu, ir kur vēl piesieties. Matu ēnojums, manuprāt, tāds, it kā viņai vienkārši būtu gaišas šķipsnas.
Katrā ziņā, visvairāk es varu piesieties pie sejas.
Tomēr vienmēr jau ir arī savs labums - idejai nav ne vainas. Tīri ok..
Turpini
Miki
nu ideja ir laba, bet izskatās ka viņai nava zoa...un piekrītu Sushi ka rokas ir par resnu, bet ir progresiņš... happy.gif
kahi
ja ir tik daudz kļūdu, why progress?? un, manuprāt, uzraksts By Doomed-Angel ir lielāks par pašu zīmējumu!
doomed-Angel
Man ienāca prātā ka man jauztaisa anime isfilma un to es arī darīšu biggrin.gif Kā sanāks vēl nezinu scenāriju jau izdomāju un ja viss iet gludi pēc mēneša būs pabeigta. Ja vien man totāli neapniks zīmēt kā parasti. smile.gif
Vēliet Veiksmi, un seit ir mans jaunais kartējais kļudainais un jocīgais darbs šoreiz mēģināju zīmēt dragonballz
stilā. smile.gif

IPB Image

man pašam liekas ka atkal kautkas nau kārtībā ar rokām smile.gif
un iespejams ar galvu ar.
Sorrow
Rokām viena elkoņa locītava ir zemāk nekā otra un pirksti nav pārāk labi sanākuši.
Un kakls ir par resnu - gndrīz galvas platumā.

Galvai jau galvenā problēma ir tā, ka viņam nav ausu.
King_Of_Blades
Tas laikam man ja?? biggrin.gif
ja godiigi tiri labi biggrin.gif:D cool.gif
tas par ciisinju biggrin.gif
Miki
Nu taa kakls ir mazliet par resnu,
rokaam lociitavas taa mazliet nedabiski,
kaut kas labs- man patiik fons un tas ka esi samazinaajis uzrakstu,jeb man raadaas,
nu man jau liekas ka viss ir baigi labi, noveelu veiksmi ar komiksu jo tas nemaz nav tik viegli...happy.gif
Shatako
(1. šinī lapā)Jā es piekrītu Sushi un Miki!Vienīgi tas zods varēja būt izteiktāts, bet citādi ir ok salīdzinājumā ar iepriekšējajiem!
(2. šinī lapā) Nu ir ok!Tikai tie pirksti ir tādi padīvaini,manuprāt seja ir pa resnu,taču manu prāt bikses ir tīri labas. smile.gif
Būtu vēl labāk ja mati būtu nedaudz kuplāki, apjomīgāki! Progres patiešām ir LIELS!Tā tik turpini! smile.gif
Erik4xp
Ja godīgi tad pēdējais darbs ir parodija par Akiras Torijamas zīmēšanas stilu... blink.gif
Tas darbs ir īpatnējs, ar dragonball pieskaņu...
No pirmā acu uzmetiene nekā nenormāla nav...
No otrā acu uzmetiena ---> Nespēju sazīmēt šīs būtnes skeletu... laugh.gif
doomed-Angel
Kādu laiku bija slinkums zīmēt bet nu es atkal sāku un re mans darbišs

IPB Image
Miki
Oho biggrin.gif
Nu labi bet man šī meitene izskatās kā džeks ar krūtīm, vai meitene ar džeka seju...
Man personīgi šajā darbā patīk tas lillīgais virpulītis un normāli ir sanācis kakls...
Sorry, bet man tā likeas..
Un jā regress...
kahi
un arī rokas krimināli par mazām. tik mazas normālam zīdainītim. pieliec kaut vai rku klāt savai sejai. vai tā aizņem 1 astoto daļu? nē, seja puslīdz ieiet, iekļaujas plaukstā, tātad - cik liela galva, tik rokas. mēri uz sevis, ja nesanāk, for gudness sakes!!!!!
Miki
Njā rokas nebiju pamanījusi...
Klokjvaarpsta
Siikums ar visaam rokaam, taas kompoziicijaa ir otrajaa plaanaa, man tas kakls, tas kakls... Ciipslu liinijas vajadzeetu daudz gaishaakas, jo tagad vinja izskataas nenormaali saspringta (dabaa shitaadu efektu var panaakt, ja censhas ar apakshzhokja muskuljiem kruushu kurvi pacelt)

Vortekss ziimeejumaa labi iederas
doomed-Angel
Nu paldies paldies par juusu kritiku smile.gif Sei buus velviens darbins.
ceru ka izskatas soreiz sieviskiigaaks. biggrin.gif

IPB Image
Cowkiller
omfg! those are some nice pair of tits! biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
Sorrow
Njaa...neuzstraucies, to ka tā ir sieviete var redzeet...
Klokjvaarpsta
Nice try, bet neskatoties uz gigsntiskajiem E izmeera pupiem (nu, jopcik, arbuuzi), vienalga var ieveerot platos plecus (bet uz taas kruutis tieshaam noveersh uzmaniibu) Bet aadamaabolu neredz, taa kaa laikam viss kaartiibaa.
Shis darbs ir viennoziimiigi daudz labaaks, paardomaataaks un grafiski preciizaaks. Ljoti labi, ljoti..
By the way, cute lil' chibi
ReD_FoXy
Maziņš ieteikumiņš - plecu līnija ir vienā līmenī ar gurnu līniju. Tikai vīriešiem pleci ir platāki par gurniem.
So she looks like a transvestite for me...

KAAAD anime MEITENEI tu esi redzējis tik detalizēti zīmētas rokas? Tās līnijas padara viņas roku ēeēem... pēc veča rokas i guess. More ''Neutrogena''? XDD

Kakls par masīvu un ejot uz pelciem paliek šaurāks. Pataloģija?

Un tās krūtis... Ak Dievs... Nevis E, bet FF jau... Vienkārši... Bāaah.. *noskrollo tālāk prom meitenes krūšu daļu, lai neredzētu*

Svārki un kājas arī biku ne tādas. Viena kāja tievāka par otru štoļi...

Ieteikums, moš zīmēt ar roku? Dators ir čakarīga padarīšana, un, it's just me, uz datora zīmēti darbi nav pielīdzināmi ar roku zīmētajiem. Tā tak nav nekāda māksla. Un ja neesat vēl sapratuši, anime ir like viena no mākslas izpausmes veidiem. Bet varbūt tās ir tikai manas domas...
doomed-Angel
Nu ja es savus zimetos datbus varetu iedabutu datoraa tad jau buutu daudz labaak viss ar proporcijaam un taataalaak bet man nau skeneris sad.gif gribeeju vienreiz pirkt bet nejausi nopirko ko citu smile.gif

Tigra2
I like transvestites, theyre beautiful.... no mather what they saay, those words wonth bring them down...
Ou maan, atausa praataa Kristīnas Agileras dziesma. XD

my engurishu s.cks todaaaay
Arts
Hmm kur vairāk ēnas?Būbos vai sejā???Roka kā no painta izvilkta.....iemācies vilkt taisnas līnijas!Ar peli kaut vai,vai izmanto pen tōl.
Miki
Piekrītu Klokjvaarpstam jo krūtis ir ohohoooo...njaa dzīvē taadas ieraudziit buutu gruuti..
he zin kaklam veel joprojaam taa liinija...
Man liekas ka ir pazudis zods bet tas tik taa druscinj... happy.gif
Toties rokas izskatās ka viņa vismaz 2 stundas dienā trennētos sporta zālē...

Kaut kas labs ir tas ka virs By-Doomed angel ir tā plūsmiņa man viņa patīk...
doomed-Angel
Nu sveiki visi, paldies par komentaariem...
Un seit buus vel darbinji juusu kritikai smile.gif
aa vel kas vai kaads nevareetu pateikt kaa photoshopaa var uztaisiit smuku lineart es nerbiju to es meeginaaju ar to pen tool bet sanaak pljek blink.gif jo nesaprotu kaa ar vinju jarubii takaa es buutu pateiciigs ja kaads vareetu pateikt

IPB Image

grauzdins

IPB Image
Shatako
Pēdejais postotais ziimējums ir ok. happy.gif
Melnās liinijas uz kakla varēja buut izpludinātas ne tik tiešas!Un lielāks pēdas izmērs[nedaudz] biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Par krāsojumu...Krāsojums ir ok.Tikai varēja tā nedaudz rūpīgāk!Izkrāsot baltos pleķīšus! laugh.gif
Nu bet kaa jau teicu pēdējais tiiri ok. happy.gif Tikai tas priekšpēdējais tāds pabriesmīgs[tas zombijs neizdevies]. dry.gif
Arts
Lineartu var taisīt ar brush tool,tikai ilgāk un vairāk kļūdu.
Darbi ir normāli,mašīna laba,meitietis arī,bet zombis ir nesmuks(man iznāk labāki). tongue.gif
metaphor
mashiina baigi smuka. smile.gif lai kaa ari es censtos nekas tml man nesanaaktu. nu, varbuut traktors no kluchiem biggrin.gif
P.s artam nav taisniiba. labs zombijs biggrin.gif
Miki
Njā es diezgan ilgi domāju kā noformulēt savu domu un laikam izdomāju...
Zombja galva- man radās jautājums kāpēc mati, ja tie ir mati ir katrā pusē savādāki? Un man izskatās ka viņam nav deguna, bet tad kāpēc ir acis? Labi tie būtu jautājumi par zombi...
Mašīna ar meteni- Man šķiet ka mašīnai dažas proporcijas pieklibo un metenei viena kāja ir mazliet dīvainā leņķī..un man liekas ka galva ir mazliet par mazu..
Un puisim ir ļoti izteikta kakla līnija un tas nozīmē, ka tu mazliet nepiedomā, ko tev raksta pie ieprikšējiem darbiem...

P.s. Man jau liekas, ka visumā vēl joprojām ir regress un stipri..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.