Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tutorials
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Arts
Vai Otaku.lv nevarētu ievietot jaunu sadaļu pie Art.
Varētu iesniegt iekšā paštaisītos(Kikyou) vai tulkotus.
Varētu būt tutoriali par ēnojumiem,proporcijas,styling.Par programmām(photoshop,corel draw utt.).

Parasti ļoti labi tutoriāļi ir angļu valodā.+Vēl ir daudz teksta kas jālasa un tie vēl ir jāmeklkē.
Iekš Otaku.lv tie varētu būt viegli pieejami un salasāmi.

Paldies jau iepriekš! smile.gif
zeloco
varu piedaavaat paaris, kas man glabaajas datoraa, bet te laikam jaapagaida, kameer admini izveidos (vai arii pazinjos, ka taadu nevajag) tutorialu sadalju...
Arts
Yup,tad es ņemtu un tulkotu pamācības.
Un visi būtu laimīgi! happy.gif
edg
Daudzi tutoriaalji visa foruma laikaa ir savaakushies zem Resources un Manga sadaljaam.
zeloco
nu.. tos var taksh paarvieot ne?
Arts
Es ceru ka admini ieliks jaunu vietu tutoriāļiem.
Ļoti ceru.....
edg
Ja tu esi pietiekami slinks, lai samekleetu tutoriaaljus mineetajaas divaas sadaljaas, tad no tevis leonardo da vinci nesanaaks. Uztver to kaa slinkuma un iespeeju testu! Nav jau taa, ka gadu buutu jaameklee.
Kikyou
Nezinu, man jau liekās, ka ideja nav slikta. Tad būtu noteikta vieta, kur meklēt palīdzību, rezultātā pat varbūt izdotos izvairīties no jauniem "a kā šito dara" topikiem, cool, kur problēma?
Uztaisīt jaunu sadaļu un samest tur attiecīgos topikus ir trīs minūšu jautājums.
Arts
Slinkuma tests?!
Es vienkārši gribu redzēt tutoriāļus latviešu valodā.
Sameklēt nav grūti,esmu rakājies P2P tīklā un internetā.
Es nekļūšu par Leonardo da Vinči,es būšu kas cits. wink.gif
baseboalbatboy
dry.gif heh.peedeejaa laikaa ja kaads ko paprasa partutoriaaliem viniem tiek astviests shitas-www.Google.com

Taadu sadalju vaidzeeja sen ,taa lai otaku forumaa paraadiitos veelvien noderiiga(un svariiga) lieta cool.gif
jurc
Izveidots.

Kaut kad rīt/parīt sametīšu tutoriāļa topikus no Resource un Manga sadaļām.

QUOTE(Arts @ Jan 4 2007, 12:17) *

Yup,tad es ņemtu un tulkotu pamācības.
Un visi būtu laimīgi! happy.gif

Turu tevi pie vārda! =)
edg
Paarvietoju arii topikus attieciigos uz to sadalju. Ja kas pa daudz/maz paarvietots, dodiet zinju! Veel aizvien uzskatu, ka shis pasaakums ir kaa nopirkt slidas klibajam. Vismaz tagad nepiesaarnjojiet citas sadaljas!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.