Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lineart priekš krāsošanas
Anime forum > Anime > Art
zeloco
Hmmm.. tikko radās šī neparastā doma, ka varētu uzsākt šādu topiku.. ideja tāda, ja jums ir kādi labi lineart (zīmējums ar tikai līnijām - bez krāsām un ēnojuma (par pēdējo gan vēl varētu pastrīdēties)), ar kuriem jūs būtu ar mieru padalīties, tad lieciet tos šeit, lai citiem būtu iespēja iemēģināt roku jūsu darbu krāsošanā.

No savas pieredzes saku, ka tas ir interesanti un palīdz attīstīties nedaudz uz priekšu. Kā arī ir labs palīgs, ja pats netiec galā ar krāsu izvēli (kas man, piemēram ir bieža problēma).

Es vēlētos arī pievienot pāris noteikumus, lai nerastos nekādi pārpratumi ph34r.gif :

1. līnijas zīimējums (turpmāk - lineart) autortiesības pieder lineart autoram, to izkrāsojot autortiesības nemainās, tikai pievienojas attēla krāsotāja autotiesības.
2.1. lineart autors var uzstādīt attiecīgus noteikumus līniju krāsošanai (piem, ja viņa varonis (character) ir ar zaļiem matiem, tad neloģiski būtu, ja krāsotājs tos krāsotu, piem, sarkanus)
2.2. krāsotājs var neņemt vērā autora piezīmes, ja autors ir norādījis, ka tās var pārkāpt, vai arī pēc lūguma autors to ir atļāvis (rakstiski - šajā topikā).
3. Ja krāsotājs vai lineart autors vēlas gatavo darbu izlikt apskatei citur (interneta galerijās, savā mākslas darbu topikā, utt), tad krāsotājam jālūdz atļauja lineart autoram un otrādi (lineart autors var pie lineart piezīmēt, ka gatavo darbu drīkstēs/nedrīkstēs izlikt citur)
4. Lineart var izmantot vairākas reizes (ja vien lineart autors nav norādījis savādāk.)
5. lūdzu pret citu autoru darbiem izturēties ar cieņu, tas ir, nelieciet pusgatavus vai 5 minūšu doodles (tas attiecas gan uz krāsotājiem, gan pašiem lineart īpašniekiem).
6. gatavos darbus likt kā atbildi uz lineart (izmantojot "quote" opciju). Tas, lai topiks būtu vieglāk pārskatāms. (darbus var ievietot arī kā atbildi citiem krāsojumiem - var veidoties ķēdes)


Ceru, ka topiks plauks un jūs pavadīsiet labu laiku ^^
zeloco
kraasoshanai nav noteiktas kraasa, bet veelos noraadiit, ka vinja ir vampiirs.
buutu jauki, ja shim ziimeejumam paraadiitos fons ^^

Have fun! >_<

IPB Image
Dranzer_g
Nu kraasot es tikai maacos tapeec taads tizls ir iznaacis + veel tas, ka man beigaas photoshop pakaaraas

IPB Image
Ayumi
Vampīrs ar rozā zobiem? wtf?

Nagi niez izkrāsot šo darbu (pārāk skaists), bet man tablets ATKAL BĻEĢH salūza, so nespēju. ;_; Un ar peli labāk i nemeiģināšu.

Edit -

Izkrāsojiet šito

IPB Image

Edit2 - Lineart nevarēju uztaisīt, so maybe kāds būs tik jauks .. :]
Yume
nolemu paspeeleeties.. was fun, thnx for lineart..
lai kaa chakareetu aci, taa at vinju izlabot nu nekaadi neizevaas, rupja jau vinja izskataas, bet ..

IPB Image
zeloco
QUOTE(Dranzer_g @ Apr 10 2007, 20:25) *

Nu kraasot es tikai maacos tapeec taads tizls ir iznaacis + veel tas, ka man beigaas photoshop pakaaraas


wicked, izskataas peec citplaneetiesha ;D bet man patiik ^.^
kaa tu taisiiji fonu? O.o

QUOTE(Yume @ Apr 12 2007, 23:20) *

nolemu paspeeleeties.. was fun, thnx for lineart..
lai kaa chakareetu aci, taa at vinju izlabot nu nekaadi neizevaas, rupja jau vinja izskataas, bet ..


aci vareeja paarziimeet, ja galiigi nedereeja ;D bet nez, kraasojums shkjiet forsh - liekas detaljains, tik nevar iisti redzeet. Iisteniibaa shitaa bilde atgaadina vienu no vampiiru hronikaam, kur staastiija par Galliem, kas pieluudza kokos iesprostotus vampiirus...
pashai galvaa gan bija citas kraasas, bet jaatziistas es nekad nebuutu iedomaajusies shaadu variantu... me likes ^o^
Arts
Fons izskatās pēc 3d krusta....vai arī cilvēciņš ir labi pacenties..
Yume
paarziimeet aci bija doma, bet uz leptopa ar tochepadu ziimeet.. es neuzdroshinaajos..ja buutu pele, buutu cits variants..
es pat kraasas savaadaak redzu nekaa uz monitoriem.. ek, foograafijas redigeet, leptops ir eerti, bet bildes kraasot-nee.
zeloco
ohmy.gif ar laptopu *faint* tu esi monstrs biggrin.gif
zeloco
Ar PinkPanter atljauju pievienoju topikam vinjas lineart un manu meegjinaajumu k-ko izkraasot:

IPB Image


IPB Image
Mimi
Hēēi, vai jūs nevarētu izkrāsot manu lineartu? Es saprotu, ka jūsuprāt, linearts ir galīgi crap, bet man ir interesanti, kā izskatīsies mans izkrāsotais darbs. Es nemāku nedz krāsot, nedz ēnot. Krāsojiet kā vēlaties, iepostojiet izkrāsotu vai nu manā, vai arī šajā topikā. Tikai lūdzu, izkrāsojiet happy.gif Lūdzu! A.A
IPB Image
Cowkiller
IPB Image
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Janots
YAY! linearti!!! zeloco tu esi vislabakaaa!! wub.gif labaakais topiks shaisaulee
IPB Image
paarcentos ar make-up tongue.gif

un shis-tas no manis. laini veci bet vieni no maniem miilakiem, chara ari nava mana fanarts. FrozenLilacs saucaas. originaals kraasas : ==> http://www.deviantart.com/deviation/36718968 bet jau tas nav galvenais, nemiet jebkuras. laini:
IPB Image
zeloco
QUOTE(Janots @ May 19 2007, 19:40) *

YAY! linearti!!! zeloco tu esi vislabakaaa!! wub.gif labaakais topiks shaisaulee

paarcentos ar make-up tongue.gif

un shis-tas no manis. laini veci bet vieni no maniem miilakiem, chara ari nava mana fanarts. FrozenLilacs saucaas. originaals kraasas : ==>


ohmy.gif oh, goodness... make-up lielisks... nav par daudz... man patiik.. it sevishkji taa acs *_* super! <3

ps. nevaru sagaidiit kad man buus kaads briivs briidis, lai vareetu izkraasot juusu lineartus... *iedvesmota*





EDIT (lai nav dubultposts). ieskaneeju lineart pirms saaku kraasot un noleemu to ievietot arii sheit. Have fun ^w^

IPB Image
Tenma
ja nu kādam ir tāda vēlme, var mēģināt pakrāsot tongue.gif
IPB Image
Janots
peec zelocos luuguma biggrin.gif
IPB ImageIPB Image
kraasu ierobeezojuma nav, ja vajadziigi lielaaki laini suutiet PM
Afix
hihi krasojiet shito

IPB Image
Tenma
QUOTE(zeloco @ Apr 9 2007, 14:47) *

kraasoshanai nav noteiktas kraasa, bet veelos noraadiit, ka vinja ir vampiirs.
buutu jauki, ja shim ziimeejumam paraadiitos fons ^^

Have fun! >_<


es ar nolēmu paprovēt, piedodiet atvainojiet, bet jēdzīgu fona ideju nebija:
IPB Image
zeloco
Ooohh... prettiness!!! *____* Kādu progu tu izmantoji? O.o Izskataas peec Flasha.. tik gludas paarejas (uz vaigiem)



Shis topiks ir taads pamiris D:
Kaadus 3-4 gadus veca "es to k-kad pabeigshu"- bilde. Have fun!
(par dzimumu nejautaajiem, tas ir aciimredzami, ka es pati to nezinu...)

IPB Image
Tenma
QUOTE(zeloco @ Oct 25 2007, 01:33) *

Ooohh... prettiness!!! *____* Kādu progu tu izmantoji? O.o Izskataas peec Flasha.. tik gludas paarejas (uz vaigiem)


hm, tikai GIMP - jauka opensource programmiņa, kurai gan raksturīgs niķis ik pa laikam veicināt kompja kāršanos, par ko arī daudzi viņu neieredz. tomēr bruņojoties ar pacietību, lielais kāriens atietas pats un nenākas nekādus datus zaudēt. es teiktu, ka tieši daudzveidīgās ēnojuma formas iespējas (te es viņas testēju: http://otaku.lv/index.php?showtopic=4039&st=60 )man liek izmatot šo progu, kaut gan PS ar man ir uz kompja (to izmantoju, ja tieshaam kko gimpā nesanāk panākt).
IPB Image
Vakarnakt panikas lēkmes rezultātā nespēju aiziet gulēt, tad nu izlēmu izmēģināt laimi pie šī darba, jo likās visvieglāk krāsojamais.


QUOTE(zeloco @ Oct 25 2007, 01:33) *

Shis topiks ir taads pamiris D:
Kaadus 3-4 gadus veca "es to k-kad pabeigshu"- bilde. Have fun!
(par dzimumu nejautaajiem, tas ir aciimredzami, ka es pati to nezinu...)

dzimums ir acīmredzami sievišķs pēc viņas labās paduses spriezhot - tā noteiti turpinās ar nelielu apspiestu krūti. korsete gan man atgādina "manas vecās džinsas" aizsiešanas stadijā:
IPB Image
Keydan
IPB Image
Neviens negrib izkrasost vienu lielu OJS!?
zeloco
es domaaju kraasot lielaako daljo no sheit izliktajiem darbie, man tik laika galiigi nav biggrin.gif
BlaMo
Keydan roboc in da colours biggrin.gif
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.