Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Austrumu robezha...
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Tador
nus... darbs ect mani ir attureejis no shiis sveetaas vietas... kaadu laicinju... bet es domaaju ka vareetu meegjinaat atjaunot vecos labos laikus... taa kaa... tuss AR!
principaa pasaakums paredzeets 14 janvaarii (sveetdiena) no ~10:00 liidz~24:00
idejas, iebildumi, ieteikumi un viens noteikts kompjuuters... visu luudzams apakshaa.
Shumins
QUOTE(Tador @ Jan 4 2007, 23:38) *

nus... darbs ect mani ir attureejis no shiis sveetaas vietas...


Driizaak izskataas, ka bija apnikushi, bet atpuusties arii nenaak nemaz par sliktu laugh.gif

QUOTE(Tador @ Jan 4 2007, 23:38) *

... bet es domaaju ka vareetu meegjinaat atjaunot vecos labos laikus... taa kaa... tuss AR!


Izklausaas interesanti... dry.gif
Un ja tur pie galda neseedees tikai kaadi pieci cilveeki, kas garlaiciigi dzer alu un staasta pashiem sev tikai skjietami smiekliigus jokus...Tad var mani arii Count in... blink.gif
Nezinu kaadi iisti bija vecie laiki, drizaak tas vareetu buut kas vairaak no jauniem laikiem... ph34r.gif
Redzees kaadus cilveekus speesi savaakt smile.gif Good luck and welcome back wink.gif
sipps
nu nez ka bija vecos laikos... bet man vectetiņs teica ka bija taka bij.

bet ka redzi viss nesatav uz vietas viss plust viss mainas. protams kartejais tuss ir laba lieta tika paris negativas lietas pirmkart tuss pa dienu? pietam rigas centra varetu pievilinat loti daudz mazu pokemonu,et tas ta sikums.

otrs ir naudas jautajums cik tu gribesi par savu " viesmiligo uzņemšanu"' ?
Tador
nuus... naudas lietas ir bishkiit... protams...
kopeejaa cena ar iiri, apkalpojosho personaalu, paiku un dzeramu (NE-alkohola) ((ja grib un vecoms atljauj, baaraa var iegaadaaties)) ir 170Ls. kaa jau vecos laikos, es metu iekshaa 50 Ls. taa kaa viss ir atkariigs o cilveeku daudzuma.
10 Ls no galvas ja savaacaas 12, ja 24... nu skaitiit jau visi maak. =)
Church
pieziimeeshu veel, ka ir projektors, un probleemas vienoties, ko visam baram kopiigi skatiities [tm] ;>
Sigfa
pieskaitiet mani pie varbuut naaceejiem.
ELECTiC
Apjaušu iespējamību arī ierasties divu cilvēku sastāvā, ja vien nebūs tiešām nebūs: Cik cilvēku svētkos sēdēja ap galdu? - Vai tad divi cilvēki var sēdēt ap galdu? biggrin.gif

Atkarīgs no iespējamības būt lielam pulkam smile.gif
Zuzix
Tikko kā tiku pie neta, tā uzreiz kaut kas labs iespējams notiek...

Nu mani war (wisticamāk) pieskaitīt pie nācējiem... Iespējams panākšu Kimas (a.k.a Za4peedinjas) nākšanu..
Tador
taaks...
tagad visi fiksi saatrod cilveekus kas grib piedaliities un taa lai buutu vismaz 20!
bet nu jaa
shobriid izskataas ka savaakushies ir tikei 6... un tas buutu par maz... vaardu sakot
gaidu pieteikumus liidz ceturtdienas dienai (~16:00) un tad skatos
kaa jau ieprieksh mineeju, jaasavaac ~120Ls. paartika, dzeerieni(nealkaholiskie) ir cenaa iekljauti. (ja vajag tad buus arii vegjetaarieshiem)
Church
saa. ja nebraukshu weekendaa uz reezekni, tad varbuut buushu. veel par agri lai noteikti teiktu.
gramozeks
es noteikti buu6u no 18.00 (atraak nevaree6u, jo darbs)! bet ar mani var reikjinaaties! happy.gif
Shumins
Shumins buus sveetdiena 14. janvaarii. cikos? Nez, kad pieceljoshos buushu... laugh.gif
Skaiti mani klaat paareejiem dry.gif
Un tikpat smuki turpinaat talaak citiem arii biggrin.gif
Tador
QUOTE(gramozeks @ Jan 9 2007, 19:53) *

es noteikti buu6u no 18.00 (atraak nevaree6u, jo darbs)! bet ar mani var reikjinaaties! happy.gif

darbs sveetdienaa 0,,0
bet nu labi, pataupiisim paiku =)
Yume
aaa, Yume arii grib tusu.. Yume arii grib uz Riigu aatraak nekaa februaarii.. *meegina uzraapties pa sienu, nesanaak... *

a driikst veel vienu Austrumu Robezhu saorganizeet uz laiku no 6 februaara liidz 14 februaarim? Luudzu?
Seven_of_zero
Ok es būšu. smile.gif 100%
Seila
Var pieskaitīt arī mani 99,9%
Tador
es zinu ka mani par shito nositiis... bet tehnisku iemeslu deelj pasaakums paarceljaas uz 21 janvaari... sorry... sad.gif (kretiiniskaa AR vadiiba noleemusi tagad remontu taisiit) ph34r.gif
Hikaru
QUOTE(Tador @ Jan 10 2007, 15:58) *

pasaakums paarceljaas uz 21 janvaari... sorry... sad.gif (

Hmm... 21. janvārī varbūt arī es varēšu pievienoties. happy.gif
gramozeks
QUOTE(Tador @ Jan 10 2007, 15:58) *

es zinu ka mani par shito nositiis... bet tehnisku iemeslu deelj pasaakums paarceljaas uz 21 janvaari... sorry... sad.gif (kretiiniskaa AR vadiiba noleemusi tagad remontu taisiit) ph34r.gif


Kaapeec??? Tevi neviens nesitiis! happy.gif Es (piemeeram) domaaaju ka AR ir noleemu6i muus iepriecinaat ar jaunaam un izremonteetaam telpaam, lai mums pa6iem buutu patiikamaak tur atrasties.
Starp citu vai tur vareesim skatiities Hentai zzanra Animes??? laugh.gif ???
Kaadas Animes tur vispaar ir paredzeets skatiities (zzanri)??? happy.gif ???
Church
QUOTE(gramozeks @ Jan 11 2007, 15:04) *

...
Starp citu vai tur vareesim skatiities Hentai zzanra Animes??? laugh.gif ???
Kaadas Animes tur vispaar ir paredzeets skatiities (zzanri)??? happy.gif ???

taadas, par kuraam vairums vienosies. izsaku shaubas par hentai pienjemamiibu vairaakumam. grow up?
Tador
njaam
un 21ais arii no pusnakts liidz riitam o..o
+Chibi+
balsoju par Yumes piedaavaajumu!!!! Taisiet februaarii!!!
Lija
Mazaa Lija arii grib tusu no 6- liidz kaut kaadam tur februaarim.. vobshem buutu daudz daudz DAUUUDZ labaak ja vinju taisiitu tad (labaak mums) aa un jums arii.. kaa nekaa tiktu veltiita vesela nakts muusu kompaanijaa.. wub.gif eh kaada es jauka... cool.gif
+Chibi+
QUOTE(Lija @ Jan 14 2007, 00:48) *

Mazaa Lija arii grib tusu no 6- liidz kaut kaadam tur februaarim.. vobshem buutu daudz daudz DAUUUDZ labaak ja vinju taisiitu tad (labaak mums) aa un jums arii.. kaa nekaa tiktu veltiita vesela nakts muusu kompaanijaa.. wub.gif eh kaada es jauka... cool.gif


nakts vinju kompaanijaa un PAR BRIIVU (maksa tikai par telpu, ne par pakalpojumu). VAI TAD NAV KAARDINOSHI???


Lija
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 15 2007, 13:05) *

QUOTE(Lija @ Jan 14 2007, 00:48) *

Mazaa Lija arii grib tusu no 6- liidz kaut kaadam tur februaarim.. vobshem buutu daudz daudz DAUUUDZ labaak ja vinju taisiitu tad (labaak mums) aa un jums arii.. kaa nekaa tiktu veltiita vesela nakts muusu kompaanijaa.. wub.gif eh kaada es jauka... cool.gif


nakts vinju kompaanijaa un PAR BRIIVU (maksa tikai par telpu, ne par pakalpojumu). VAI TAD NAV KAARDINOSHI???


klau taa suteneriskaa izloksne ir tev kas no Yumes iedzimusi?? vinja jau te divus triis meeneshus mani megina notirgot vieteejam bordelim... dry.gif
Church
hmm. yaoi trio. kliist baumas, kuraam protams galiigi nevar ticeet, ka pasaule ap jums nerotee? <meegjinaajums paardurt ego burbuli>
Lija
QUOTE(Church @ Jan 15 2007, 14:13) *

hmm. yaoi trio. kliist baumas, kuraam protams galiigi nevar ticeet, ka pasaule ap jums nerotee? <meegjinaajums paardurt ego burbuli>

Saprotams ka nerotee.. kuru gan interesee kaut kaada sasodiita nevienam nevajadziiga pasaule... principaa jau no pirmsaakumiem bija skaidrs ka mees esam shiis galaktikas centrs!!!! rolleyes.gif
plus paldiesinj, es jau biju noilgojusies peec vecajiem labajiem nosaukumiem - tipa - Yaoi trio. Paldies Church.. he he he...
+Chibi+
QUOTE(Lija @ Jan 15 2007, 15:11) *



klau taa suteneriskaa izloksne ir tev kas no Yumes iedzimusi?? vinja jau te divus triis meeneshus mani megina notirgot vieteejam bordelim... dry.gif



laikam geeni tomeer eksistee, hmmm.




un jaa, Church, pasaule ap mums tomeer nerotee, tachu atziisti, ka muusu eksitence to padara jautraaku.

Well, anyway, nav jau nekas traks, mees pilniigi mieriigi vareesim uztiasiit veel vienu pasaakumu februaarii, kad -wohoho-yaoi trio buus reuntied. Es ceru, ka buus daudz gaismas un zibenju, un citu krapiigu specefektu shim veesturiksajam momentam.

un paldies no mana ego puses. man jau likaas, ka tas driiz nelieliidiis pa durviim.

IPB Image
Yume
hmmmm.. man preiks par juusu dizhajiem dialogiem, spama shai forumaa peedeejaa laikaa skaidri redzams ka pietruukst.. bet tomeer, es gribeetu zinaat vai man ir jaadomaa kur pavadiit viena no dienaam/naktiim ko buushu riigaa, vai tas jau buus saplaanots...
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Jan 15 2007, 22:30) *

hmmmm.. man preiks par juusu dizhajiem dialogiem, spama shai forumaa peedeejaa laikaa skaidri redzams ka pietruukst.. bet tomeer, es gribeetu zinaat vai man ir jaadomaa kur pavadiit viena no dienaam/naktiim ko buushu riigaa, vai tas jau buus saplaanots...




PSRS ir lielisks piemeers tam, ka plaanoshana nekad nenoved pie veelamiem rezultaatiem. let it be.
Lija
QUOTE(Yume @ Jan 15 2007, 21:30) *

hmmmm.. man preiks par juusu dizhajiem dialogiem, spama shai forumaa peedeejaa laikaa skaidri redzams ka pietruukst.. bet tomeer, es gribeetu zinaat vai man ir jaadomaa kur pavadiit viena no dienaam/naktiim ko buushu riigaa, vai tas jau buus saplaanots...

nesatraucies sieviete!!! gan viss buus chikiniekaa.. ja kas otakieshi pados zinju kur notiek tuss un peec visaam jau ieplaanotajaam dzershanaam vienkaarshi vareesi pieraapot.. he he he wink.gif
Yume
ha, zini man tagad uztrauc principaa tikai viens... vai es dabuushu sev hollidays uz to nedeelju, vai man peec atgrieshanaas buus jameeklee jauns darbs.. jo atbildi no sava menidzhera es taa arii nesagaidiiju..
+Chibi+
Kursh nu muus raatu tagad par spamu, Yum-chaaaaan! XD

Nu, varbuut tas tikai liecina, ka tev JAAPALIEK? Come on, staaaaaaay with meeeeeeeeee, rarararararaaaaaaa!!! You know.
Seven_of_zero
Nu? tad cikos un kur satiekamies? Vai arī šodien nekas nenotiek? unsure.gif
Yume
Tautieshi, man kauns par jums..
triis lapas runaashanas, un beigu rezultaats - nulle..
man izskataa ka taa ums nekaada tusa arii nbija, ne?
gramozeks
Tadors ir slims!!!
Zinu vienu ka vinj6 iet uz atveseljo6anos!
Pasaakums vareetu notikt otrajaa februaaranedeljaa. Neesmu paarliecinaats, bet taa itkaa teica muusu tadors! happy.gif
Kentaishi
ES pat varētu pievienoties šim plānam, ja jau tuss ir sagaidījis arī mani ^^ TIk ko es tur tāda sīkā darīšu nezinu XD
Yume
QUOTE(gramozeks @ Jan 30 2007, 13:38) *

Tadors ir slims!!!
Zinu vienu ka vinj6 iet uz atveseljo6anos!
Pasaakums vareetu notikt otrajaa februaaranedeljaa. Neesmu paarliecinaats, bet taa itkaa teica muusu tadors! happy.gif

mhahaha, otrajaa nedeeljaa saki? tas ir tad kad mees aizbrauksim atpakal uz Londonu, taa kaa, par godu musu aizbraukshanai, ne?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.