Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bitter_whitter_mee vaajpraats...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
Bitter_me
Click to view attachmenttapis, ja nemaldos 2006. gada 8. marta naktii,kaa daavana manai miiljajai draudzenei dzimshanas dienaa.. laugh.gif Tas ir tikai viens maziitinjsh posminjsh manaa apmaaciibas celja un izmeegjinaju citu stilu.(Skinny, bony.. laugh.gif ) Izmantots-Akvarelju ziimulji, markjieri un akvarelji. Atveerta esmu kritikai, bet varu arii noliist stuurii un gauzji raudaat... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Oki...
Ps: uN jaa man nav skenera, esmu Forsha... laugh.gif ph34r.gif

Keydan
Skinny yet nice? tongue.gif
Kikyou
QUOTE(Keydan @ Feb 7 2007, 23:27) *

Skinny yet nice? tongue.gif


Skinny yet nice. XD Bet tas laikam ir stils. Feini.
Bitter_me
Dankeshuun. Tas bija mans stils vienu briidi pagaajusho gadu, kad visa pasaule raadijaas uuber-tieva, tas jau ir labots... biggrin.gif biggrin.gif





******
Svaigaaki darbi buus kkad velaak, kad sanemshos aiziet un ieskeneet(shobriid gulju majaas slima), jo majaas man shis prieks diemzjeel nav pieejams. sad.gif
Karamele
*poke* veeery skiny...
bet ir pat ļoti labs ^^ man patīk krāsu toņi un pats ķermenis arī labi uzzīmēts, bet labrāt redzētu kādu svaigāku darbu.
Misa
Ļoti jauks. Skiny ir cool. Izkrāsots skaisti. Man it īpaši patīk fons un baloniņš ^^...
Cowkiller
skraasaini tievi un perversi! laugh.gif
man patiik!!!! cool.gif
Bitter_me
Paldies, esmu perversiibas iemiesojums... laugh.gif Just kiddin... biggrin.gif
****
Gramozek, tas puisis ir domaats manai draudzenei ar salauzto sirdi kaa mierinaajums, lai vinja paarstaaj suuroties par dziivi... Bet jaa, vareetu pievienoties arii special girl, kad tiksu pie taa aparaata... tongue.gif Bzzzmmm, bzmmmm... biggrin.gif
gramozeks
Hm.. tas ir tavs vieniigais darbinj6 vai varbuut tev veel ir kas ar ko vareetu paprieceet acis! happy.gif
Vai tas puisis bija domaats tev??? happy.gif ??? Vai arii tam puisim pievienosies meitene "Special Girl for Special Boy" happy.gif
kahi
smuks, it sevišķi poza - pirksts mutē. solīdi un iekārojami, tomēr anoreksija iziet no modes, lai kā to gribētos vai nē, un iesaku tev uzzīmēt kādu, kuram ir nedaudz vairāk tauku...
Cowkiller
QUOTE(kahi @ Feb 8 2007, 18:40) *

iesaku tev uzzīmēt kādu, kuram ir nedaudz vairāk tauku...

tevi kahi? laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
Mimi
QUOTE(Cowkiller @ Feb 8 2007, 19:17) *

QUOTE(kahi @ Feb 8 2007, 18:40) *

iesaku tev uzzīmēt kādu, kuram ir nedaudz vairāk tauku...

tevi kahi? laugh.gif biggrin.gif laugh.gif


*nogaazhas zem galda un reec* (es atvainojos) aAHAHAHAAHAHAHAHAHA. tieshaam, nopietni, atvainojos.
Kikyou
QUOTE(Cowkiller @ Feb 8 2007, 19:17) *

QUOTE(kahi @ Feb 8 2007, 18:40) *

iesaku tev uzzīmēt kādu, kuram ir nedaudz vairāk tauku...

tevi kahi? laugh.gif biggrin.gif laugh.gif


Nu tā jau arī nevajadzēja... XDD
Ami
Interesants darbs. Patīk krāsojums. Gribētu redzēt vēl kādu tavu darbu.
Bitter_me
Wooshh... Es beidzot sanjeemos un ieskaneeju veel vienu savu darbu...(mana cepurniece un protams anorextik viduklis tongue.gif )...(some things never change) YaY!!! *danco no priekiem*


IPB Image


Darbs kaa jau allazj-pamataa ziimulis, fabercastel manga artist markjieri un nobeigumaa fotoshops... Wheeeee... Ko lai saka.. Atkal gaidu kritiku... laugh.gif
Ps: teels manai mangai, kuru nekaadiigi nevaru iesaakt, jo visu laiku izstraadaaju kkaadus mistiskos teelus... Bet ideja ir tongue.gifbiggrin.gif
Mimi
eu, stiliigi! ar ko tu kraaso? ar flomasteri? tik superiigi. man patiik kaa sanaaca kaajas... happy.gif un tas trusiitis - kewl
Bitter_me
Jaa es kraasoju ar markjieriem. Tos vareeja nesen veel nopirkt V. Oshinjaa un piebeidzu ar fotoshopu... kkaa taa vismaz shobriid... Vel pagaidaam tik maacos.. laugh.gif
Misa
Man patīk tas stils, darbs tiešām ļoti skaists. Ipaši svārciņi, zaķītis un cepure. ^^ Vienīgais man nepatīk tā tumšā acs.... bet viss pārējais ir cool.
Asuka
ļoti interesants zīmēšanas stils.... man patiesībā labāk patīk 2. darbs, jo viņš ir melnbalts un proporcijas biš labākas. es ieteiktu piestrādāt pie proporcijām (bet varbūt tas pieder pie stila? don't know) nu 1. arī ir diezgan intresants, bet viņa vēders (manuprāt) ir par tievu, un rokas tādas jocīgas. bet ignore me ignore me...
Bitter_me
Nu vareetu taa arii buut, neviens nav perfekts un daudz, kas veel jaapguust, bet paldies par ieteikumiem....
Un par komentaariem... Danke.. laugh.gif
Kate
Bitter_me, tu esi vienkārši *blinks* ohmy.gif Kā es gribētu zīmēt kā tu..
sh/t, man tik ļoti patīk anoreksiķes, bet man tādas nesanāk (pagaidām). Nu tikai džeki tādi, pienapuikas sanāk ;'D
Un tās tūtes uz galvas.. Pēdējā laikā esmu saslimusi ar viņām, tapēc par to vēl plus BÕNUS punkti! YAY! X)

grawr
Bitter_me
Kate paldies, man prieks, ka patiik.. biggrin.gif Nudien. tad jau buus jaaieliek vel kkas.. biggrin.gif Tik jaagaida atkal iespeeja aizcilpot un ieskaneet... biggrin.gif
exile
man patiik tava anorexikje man - labi sanaaca.
P.S. Ha es arii abuuju taadus flomasterus - veikalaa palika veel 4 komplekti. Tagad atliek tik ietesteet taa pa iistam.
Bitter_me
Nu taa , laikam arii man sva galerija jaatdziivina... biggrin.gif Shoreiz skiciite veel vienam charam no manas mangas, shis ir pavisam jauns(darbs ne chars biggrin.gif)... tongue.gif ziimuliitis un photoshop liiniju tiiriishana... Tik ceru ka man izdosies sho pabeigt liidz galam...
P.S Iedvesma smelta no shaa un taa... Visa kaa... Baac... joprojaam dzzesgumijas verdzene... Gomen ne.. tongue.gif
P.S.@ Terpu aizneemos idejiskaa zinjaa no MyV... tongue.gif Shizo



IPB Image


Shovakar man laikam bija iedvesma, uzliku Dir en grey un izveidoju sho te...Bisk man nepatiik kaa sanaaca kraasojums, bet nu labi... tongue.gif Vismaz shoreiz piebeidzu savu slinkumu un darbu piebeidzu(shnjakt..)...
Taatad mani burvju riiki-Akvarelji, pastelji, photoshop un kaligraafijas tusha... biggrin.gif
****
I wish I was a J-rocker with flowers in my hair... tongue.gif
IPB Image
Neiebildiishu par kaadu skarbaaku vaardu, sen neesmu raudaajusi par savaam kljuudaam....
Dankeshuun... smile.gif
Ayumi
Samērā profesionāli darbi. smile.gif *žetons*
Isabel Carmin fon Edelhain
Uuu... tas pirmais no pēdējiem atgādina korejiešu manhwa.
Mishelin
Peedeejie 3 darbi smuki smile.gif Man pattiik smile.gif
Alexa De Šarlote
Man patīk tavs 2 darbs patīk super parspiletāis viduklis un šie pedejie darbi arī super..... biggrin.gif
Asuka
pēdējie darbi tiešām rocks! i like them..
pēdējais ļoti foršs, mati cool un ače vispār super! XD
cik redzu tiek krāsots ar akvarēlīšiem, un tas ir baigi kruta.. es ar tiem neko nemāku.
nu vienkārši malacis. vairs nav ko teikt, ja tikai, ka prieks skatīties uz tik smukiem un izstrādātiem zīmējumiem.
P.S. tev baigi labi pirksti cilvēkiem iznāk! XD
Mishelin
Njaa man liekas ka tu iligi useru galerijaa nenotureesies... biggrin.gif
Panjems tevi ljaunie senseji smile.gif
Cowkiller
mjaa daudzi ziimeejumi ir forshi!
patiik tajaa peedeejaa melnbaltajaa darbaa meitenei frizuura un sejas izteiksme(taada pohujistiska) laugh.gif
Bitter_me
Yeiii... *panem piesprauz zjetonu*... paldies visiem, Juusu atziniiba man liek censties straadaat taalaak nevis palaisties linkumaa, kaa man dazreiz tiik, kad buus briivaaks briidis ielikshu Te veel kko...

* Var buut, ka manaa stilaa ar ir kkas no manhwas, jo pati taas labpraat lasu...
*Nedod Dievs, ka Senseji mani panems, tas noziimee, ka biezaak buus jaaposto, lai gan man ar nebuutu iebildumu, bet nez vai ir atbilstiiba liimenim... biggrin.gif
*Pirksti.... Kaa es agraak ar vinjiem mociijos, miiljaakaa nodarbe bija seedeet un skaitiit sev pirkstu kaulinjus... Vienmeer bija kkas lieks... xD Tagad jau aiziet kka automaataa... biggrin.gif
...
Kawaiii...
Tomoko
o_o.. w0w.
tavus darbus vareetu raksturot tikai ar vienu vaardu - cool. Kautgan nee, nevis vienkaarshi kuul, bet kewl..Vispaar, gribeetos zinaat, cik ilgi tev shaadi ziimeejumi aiznjem laika?
Jebkuraa gadiijumaa, man tie liekas ljoti skaisti un izstraadaati, un man patiik kaa otrajaa darbaa ir uzziimeetas spalvas.:3
J-rockeri vienkaarshi briinishkjiigi. Visvairaak satriec tas, kaa tu ziimee matus. Damn, gribas vienu no j-rockeriem skapii.smile.gif
jees, jees, sorry, ka nav garumziimes, attapos, ka iegaaju otaku caur i-explorer.. -__-
Kikyou
Lai gan man ir viegla alerģija pret j-rockeriem, ļoti labi! 16. aprīlī pirmais ieliktais man pašlaik patīk vislabāk.
Ja par kaut ko būtu jāpiesienās, tad varbūt tikai par to, ka tev vajadzētu sejai izmantot palīglīnijas, jo sejas ir viegli šķības. Pats to bieži nepamana pretskatā zīmējot. :|
Misa
Sorry ,ka neteikšu neko skarbu, cause' i'm your fan!
Man nereāli patīk kā tu zīmē, stils wnk ownz, un tie visi zīmējumi tik, detalizēti nu uuber. ^^ j -rokerim frizūra laba ,un acis ļoti labi izstrādātas.
Bitter_me
Aiii,paldies... smile.gif Man prieks, ka mani darbi kaadam arii patiik... Viens taads darbs man apmeeram aiznjem kkur stundu pusotru.. kaa nu kuro reizi. Ir gadiijies ziimeet pat seshas stundas, bet tas ir tad, ja taisu uz lelaa formaata, vispaar jau es vienmeer izmantoju paliigliinijas, bet jaa, taa ir taa nelaime, kas man ir jaalabo.. Vienmeer ir kkaaada neliela novirze.. Varbuut ka ziimeejot es skjieleju... biggrin.gif taa ir mana lielaaakaa kljuuda un dies vien zin kad no taas tikshu valaa, bet esmu uz centiibas celja. tongue.gif
kahi
nevis pievāks senseji, bet aiz kājām aizvilks.

sejas un izteiksmes ir ļoti patīkamas, krāsu salikums pēdējā man varbūt bišku pa traku, bet tehniski ir ļoti labi darbi. tur ne žetonu, bet trijzvaigžņu ordeni par ieguldījumu pelēko dienu atsvaidzināšanā.
Bitter_me
IPB Image

He hee... Kkas atkal vecaaks un atkal skiciite, kura buutu jaaizkraaso... i know that day will come soon.... smile.gif
Virsrakstus neieverot.... She never met him... tongue.gif
Misa
foršiņš zīmējums.
meitenes sejā izteikti redzams prieks... un tās fons wnk skaists.
Gaidu izkrāsotu darbu. Gaidu. Gaidu. Ko ātrāk nevar?XD
Bitter_me
i'm alive... yes yes... Bitter whitter me, kaa jau allazj meetaajas ar savaam skiceem, jo kkaa liidz liela apmera darbiem neesmu shobriid aizkjeepaajusies, bet vecos(shame shame labaak tureeshu zem gultas ph34r.gif )... Shaa vai taa-kraasains with nice pencils... Ko lai man padara.. . tongue.gif
P.S Jaaa zinu ka ir viena huge mistake, bet gribu redzeet vai pamaniisiet, gan jau... ph34r.gif
So take a good care of me... smile.gif
IPB Image
Alexa De Šarlote
labs darbs man patīk...var uzreiz redzēt ka kaut kāds stils te ir ....:*
Awwww
Prieksh darbiem, kas tiek ziimeeti briivajaa laikaa, laikam skaitaas labi, lai gan nav manaa gaumee.

P.s. Ar nepacietiibu gaidu to ziimeejumu, kursh tev jaauzziimee prieksh manis happy.gif

P.s.s. Atbildi uz PM wink.gif
zeloco
QUOTE(Bitter_me @ May 2 2007, 18:37) *

P.S Jaaa zinu ka ir viena huge mistake, bet gribu redzeet vai pamaniisiet, gan jau... ph34r.gif


lieliska bilde... vieniigais, kas duras aciis (mosh taa arii ir taa "lielaa kjluuda") ir taas vinjas matu astiite, bet tas ir piedodams, ja njem veeraa, ka astes ne vienmeer taisa tieshi aizmuguree smile.gif
Huney Bunny
SMUKI! tagad tu laikam zīmē vismaz mazliet labāk laugh.gif man patīk biggrin.gif
Kate
Bitter, Bitter! *hitlersign*
Esmu pamatīga tava fanātiķe un man nepatīk to atzīt.


Reti redzu darbus, kurus man patīk detalizēti izpētīt (ko es daru ĻOTI reti).
Nevaru pārstāt fanot :/

Lūgums no fanātiķes: Ieliec vēl kādu labu darbu, tādu no kura man žoklis atvērtos vai arī es mēnesi nezīmētu, jo justo, kā draņķe-zīmētāja. tāt aprbīnot :/
Bitter_me
Paldies... biggrin.gif Njaa vispaar, zeloco, taa nebija taa kljuuda laugh.gif , bet paldies, *piefikseets*...
Kaa mierinaajums Katei, man tagad viens darbs top, nu sho laikam es ziimeeju ilgaak kaa parasti, bet laikam jau tamdeelj, ka taa laika pamaz, tuveejo dienu laikaaa ielikshu(veel jaabeidz kraasot)....Un ja nesabojaashu... tongue.gif
Veelreiz paldies, prieks, ka arii man laikam ir bisk kaads progress... biggrin.gif
Sankyuuu.......


IPB Image

Hahh... Nu laikam izdevaas pabeigt atraak nekaa biju cereejusi... laugh.gif Akvarelji, akvarelji miilu un necieshu vinjus+ nedaudz iedvesmas no Dir en grey- The Final...Saakumaa jau likaas, ka esmu visu darbu sabojaajusi, jo uzkrita visadi neveelami plekji(taa ir ja nem talkaa arii tushu), bet beigaas izdevaas visu savaakt... te nu buus naakamais skarbajiem kritikjiem izliktais darbs, ooohh... tongue.gif
Awwww
QUOTE(Bitter_me @ May 15 2007, 20:04) *

te nu buus naakamais skarbajiem kritikjiem izliktais darbs, ooohh... tongue.gif

That would be me IPB Image

Anyway, sekojošs jautājums... Kādēļ viņam tik lielas acis?? unsure.gif (Tip, lai sarkangalvīti varētu labāk saskatīt? smile.gif )

Starpcitu, skropstas par lielu... (Protams, ja tas ir domāts emo, tad ir piedodams, ko var zināt, moš viņš tiko raudājis.. laugh.gif )


Bitter_me
Nu bet protams, ka EMO, Big Emo(kgan vinji izskataas bisk citaadi)anyway-tas ir mans stils.... laugh.gif Bet es zinu tavu attieksmi(pret visu ko es dariit), taa ka varu domaat, ka shis bija kompliments... tongue.gif
zeloco
QUOTE(Bitter_me @ May 15 2007, 20:04) *

Paldies... biggrin.gif Njaa vispaar, zeloco, taa nebija taa kljuuda laugh.gif , bet paldies, *piefikseets*...
Kaa mierinaajums Katei, man tagad viens darbs top, nu sho laikam es ziimeeju ilgaak kaa parasti, bet laikam jau tamdeelj, ka taa laika pamaz, tuveejo dienu laikaaa ielikshu(veel jaabeidz kraasot)....Un ja nesabojaashu... tongue.gif
Veelreiz paldies, prieks, ka arii man laikam ir bisk kaads progress... biggrin.gif
Sankyuuu.......


IPB Image

Hahh... Nu laikam izdevaas pabeigt atraak nekaa biju cereejusi... laugh.gif Akvarelji, akvarelji miilu un necieshu vinjus+ nedaudz iedvesmas no Dir en grey- The Final...Saakumaa jau likaas, ka esmu visu darbu sabojaajusi, jo uzkrita visadi neveelami plekji(taa ir ja nem talkaa arii tushu), bet beigaas izdevaas visu savaakt... te nu buus naakamais skarbajiem kritikjiem izliktais darbs, ooohh... tongue.gif


oh, goodness ^^; gomen!! es tik izsaku savas domas unsure.gif
Anyhow... shis peedeejais vnk ouno... starp citu, tavs stils liekas, kaa Rowanberry un Merry Strip-er. Kaa tur taisi tos baltos "highlights"? ar akrilu? baltu tushu? O.o
Veelreiz jaasaka-lieliski ^.^
Alexa De Šarlote
Smuks darbs, patīk seja. Varu tevi slavēt, patīk man tava galerija viena no manām mīļākajām.....tās baltās līnijas ir taisītas laikam ka ar krītiņu vai es uzminēju?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.