Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Devil May Cry
Anime forum > Anime > Games
Lawleit
Nu ko.Kads spele sho speli man jasaka ta ir patiesam laba un stiliga. Palasijos "Spelu Pasauli" kaut kad atpakal Devil May Cry Dante's awakening dabuja 1. vietu nominacija labakaa 2005. gada action speele. Un ne velti wink.gif
Ja nesat spelejis iesaku paspelet.
Ja nav PS2 noperciet Special ed. uz PC
baseboalbatboy
Esmu speeleejis 3sho dalju un izgaajis 2tro...speele ir riktiigi laba un stiliiga ...bet tikai vinja fiksi apniik! Un riktiigi besiigi taka nomirst! Bet pirms apniik- speele ir ljoti kruta! Noteikti iesaku ph34r.gif
Tramvajs
Ir laba. Bet PC versija ir diezgan pašvaka. Un protams bez gamepad'a spēlēt nav iespējams.biggrin.gif
Catgirl
man vina baigi patiik, bet visu laiku zawdeeju dry.gif kaa taa? laugh.gif vina ir baigi forsha un visiem iesaku vismaz 1x dziivee uzspeeleet wink.gif
Rusell the carrotstork
Man nepatika. Un domēju, ka ceturtā arī nepatiks.
Vai kāds zin kā sauks ceturtās daļas varoni?
sandzi
3 dala izieta uz visiem leveliem man ta spele patik tapec kad sotry line ir labs un fighti ari labi ir
Tramvajs
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Feb 25 2007, 23:56) *

Man nepatika. Un domēju, ka ceturtā arī nepatiks.
Vai kāds zin kā sauks ceturtās daļas varoni?

vai tad ne tas pats Dante?
Rusell the carrotstork
QUOTE
rono' date='Feb 26 2007, 22:05' post='102499']
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Feb 25 2007, 23:56) *

Man nepatika. Un domēju, ka ceturtā arī nepatiks.
Vai kāds zin kā sauks ceturtās daļas varoni?

vai tad ne tas pats Dante?


Izskatās ļoti līdzīgs, bet nē. Bet es atradu! viņu sauks Nero! biggrin.gif
Dero
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Feb 26 2007, 22:28) *

QUOTE
rono' date='Feb 26 2007, 22:05' post='102499']
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Feb 25 2007, 23:56) *

Man nepatika. Un domēju, ka ceturtā arī nepatiks.
Vai kāds zin kā sauks ceturtās daļas varoni?

vai tad ne tas pats Dante?


Izskatās ļoti līdzīgs, bet nē. Bet es atradu! viņu sauks Nero! biggrin.gif


LOL tiešām 4 daļa būs pavisam kas cits, nu kādas limes tas ir uz labu vai nē?

QUOTE
Long ago the Dark Knight Sparda rebelled against the dark emperor and waged a one-man war to save humanity. Thousands of years later, a religious organization worships this renowned savior and has taken it upon themselves to rid the world of all evil. Residing in Fortuna, this organization is known as the "Order of the Sword," and is made up of an elite group of "Holy Knights." One day a young knight named Nero witnesses Sparda’s legendary son Dante slaughter his fellow warriors. Has the renowned devil hunter turned his back on mankind? What does this encounter mean for these two individuals?
Watanabe
PSM (Play Station Magazine) izlasīju, ka 4 daļā Dante būšot sliktais zēns.Un vēl, dīvainā kārtā atgriezīsies Dante's vecākais brālis Verdžils.
Rusell the carrotstork
Nero tikai tā liekas. Gan jau abi sadraudzēsies.
volzha
Kāds gadījumā netā nav redzējis Devil May Cry 3 mangu ?
Sword
Esu spelejis un man patika kaut dazi sakot ka bez džoistika neesot reali spelet uz datora bet tas ir PILNĪGAS MUĻĶĪBAS. Man patika un joprojam patīk.
Rusell the carrotstork
Uz datora spēlēt DMC vispār ir muļķības.
volzha
Kapē uzreiz muļķības. Jā uz konsolēm ir ērtāk, bet ja ir pults pie datora, tad nav ko sūdzēties.
Rusell the carrotstork
Neņem mani galvā, man patīk labi ja divas PC spēles. Es esmu konsuļu fans. biggrin.gif
volzha
Ok! Katram savs.
P.S. Tagad tik jāsagaida DMC Anime, un DMC 4 geims. Bet vai tiešām nevien nav dzirdējis par DMC Mangu ?
viuks
Ir. Dzirdeejusi, redzeejusi. Iisti lasiit gan nav sanaacis, jo japaanju valoda noteikti nav mana stipraa puse un jaasaka, ka manga tomeer neieintereseeja tik ljoti, lai mekleetu alternatiivas anglju valodaa.

Un par to pc/konsolju teemu - jaapiekriit volzham, ka ar pulti ir sameeraa ok.
enigmo
Grafika normāla,gameplay labs! Es esmu spēlējis DMC3. Vienīgi ātri apnīk jo viss vienmuļš! sad.gif Un arī tas ka Dante ir uztaisīts pārāk pārspēcīgs pār citiem! sad.gif ph34r.gif
Lawleit
Nedaudz par to Devil May Cry 4 vien ir zinams, ka galvenais varonis shoriez bus dzeks vaardaa Nero.
Par Danti ir zinams tikai tik daudz, ka ar vinu ari vares spelet DMC 4.
Zhel ka DMC4 bus TIKAI uz PS3.

Papildus info


P.S. Iereecu par shito: "starring Nero and his powerful right arm". (Nero un vina specigaa labaa roka) biggrin.gif biggrin.gif

Rusell the carrotstork
WRONG! Jau kādu laiku atpakaļ paziņoja ka būs arī uz xbox360.
Un dante nebija pagaidām ir parādīts kā sliktais?
Grey Lady
QUOTE(enigmo @ May 24 2007, 19:47) *

Un arī tas ka Dante ir uztaisīts pārāk pārspēcīgs pār citiem!

Drīkst pajautāt, kuru grūtības līmeni tu spēlē?
enigmo
QUOTE(Grey Lady @ Jun 29 2007, 19:00) *

QUOTE(enigmo @ May 24 2007, 19:47) *

Un arī tas ka Dante ir uztaisīts pārāk pārspēcīgs pār citiem!

Drīkst pajautāt, kuru grūtības līmeni tu spēlē?


Normal pakāpi... a kas liekas pa par švaku? ph34r.gif
7thcrow
Galīgi nesaprotu kā DMC3 var likties ātri apnīkoš un viegls. Tas ir viens no labākajiem nonstop action gabaliem ko esmu spēlējis, protams pēc trešās daļas pirmā var likties tāda palēna, bet kopumā šo spēli var spēlēt bez apstājas, tā kā jebkuras pretenzijas ir čau veči.

P.S. Konsoles forever!!!!

baseboalbatboy
QUOTE(7thcrow @ Jul 3 2007, 16:46) *

Galīgi nesaprotu kā DMC3 var likties ātri apnīkoš un viegls. Tas ir viens no labākajiem nonstop action gabaliem ko esmu spēlējis, protams pēc trešās daļas pirmā var likties tāda palēna, bet kopumā šo spēli var spēlēt bez apstājas, tā kā jebkuras pretenzijas ir čau veči.

P.S. Konsoles forever!!!!



DMC3 ir diezgan apniikosh jo lielaako dalju viss kas jaadra ir bezjeedziigi jaaklape monstri(taapat kaa paareejaas daljaas) 5min skraidi apkaart 5min. kaujies,5min skraidi apkaart peectam atkal 5min. kaujies. DMC speelej ir speeleejamas tikai divu iemeslu deelj-Kruti akrobatiski tri n nezheeliigi kruta...bet shur tur tas "stiliigums" tiek paarspiileets rolleyes.gif !
Red Devil
DMC jebkuraa gadiijumaa iespaarda biggrin.gif un es ar abaam kaajaam un rokaam par PC jo uz taa var dabuut visu no visaam konsoleem, ja labi grib var piesleegt pie teljuka un speeleet skatoties televiizoraa. (bet ja man kaads uzdavinaatu kaadu konsoli es neatteiktos)
7thcrow
[/quote]

Bet tāda jau ir spēles jēga, tas tač nav nekāds šahs. Es tik gribu pateikt, ka savā žanrā spēle ir no labākajām, un ja nepatīk stilīgums var jau atkal uzspēlēt, kārtejo 2.pasaules kara shooteru, bet šeit jau laikam tiek aizkarts mūžīgais gaumes jautājums. Viss, man vairs nav ko piebilst.

P.S. Vieglāk, ērtāk un lētāk, sanāk spēlēt uz konsoles, bet tas laikam ir atkarīgs no tā kādām spēlēm tu dod priekšroku. Bet konsoļ spēles labāk spēlēt uz konsolēm.
shinigami666
Esmu speeleejis DMC4 uz PC. Un man patika. Speeleeju uz tastatuuras. Man galiigi nav eerti ar pultiim (esmu meeginaajis). Drosi vien taapeec ka pieradu pie tastatuuras. dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.