Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Liepājnieki
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Maruta
Ko?
varētu kādreiz satikties un parunāt par to cik otaku mēs esam....?!
Maruta
...neviens cits nav.TT_TT
edg
Zinu droshi, ka ir, tikai ne visi forumu paarbauda regulaari reizi 3 stundaas. Tev tas praataa neienaaca?
jurc
Es esmu no Liepājas.
Un vēl LeoR.
Vēl Yanka_Ronin, bet šamais tagad uz Rīgu pārcēlies.
Tas viss šķiet.
Liepāja nav tā vieta kur dzimst otakieši ¬_¬
Yanka_ronin
QUOTE(jurc @ Feb 23 2007, 02:06) *

Vēl Yanka_Ronin, bet šamais tagad uz Rīgu pārcēlies.


4e??? huh.gif kurs teica ka esmu paarceelies uz riigu? es tur tik apmeties uz vidusskolu, neko vairaak... a ko, vieniigajam (bezmaz vai) no otaku.lv liepaajaa skumji?=D
gramozeks
Driikist jautaat, kaads sakars te ir ar pasaakuma veido6anu??? happy.gif
jurc
QUOTE(Yanka_ronin @ Feb 22 2007, 18:42) *

4e??? huh.gif kurs teica ka esmu paarceelies uz riigu? es tur tik apmeties uz vidusskolu, neko vairaak... a ko, vieniigajam (bezmaz vai) no otaku.lv liepaajaa skumji?=D

Nē, skumji vairs nav, esmu jau pieradis. Zin kā, īsti otaku diezko sabiedriski ar nav. happy.gif

QUOTE(gramozeks @ Feb 22 2007, 18:54) *

Driikist jautaat, kaads sakars te ir ar pasaakuma veido6anu??? happy.gif

Nuuu... liepājnieki cenšas atrast viens otru un kad atradīs, ta varbūt arī būs kāds pasākums, satikšanā vai kas tml. Nevajag uz visu skatīties tik skeptiski.
Maruta
QUOTE(edg @ Feb 22 2007, 15:59) *

Zinu droshi, ka ir, tikai ne visi forumu paarbauda regulaari reizi 3 stundaas. Tev tas praataa neienaaca?

nav jau uzreiz tā...>o<+

nuu....

;;;
tātad, pat ja/kaut vai te to otakiešu ir maz (šausmīgi maz, un nevienu nevar ieaudzināt...es mēģināju). varbūt kādreiz var sarunāt kaut kur (vienīgi kad būs siltāk) satikties un šo to apspriest. būtu patīkami kādreiz parunāt ar kādu kurš vismaz internetā zin vairāk kā tikai draugiem.lv ...;;; es tādus vien pazīstu....un visi ir tādi kuri smejās ja kādreiz pieminu yu-gi-oh! vai pokemonus....un kas runā par j-pop kā gay-pop...

QUOTE(jurc @ Feb 22 2007, 17:19) *

QUOTE(Yanka_ronin @ Feb 22 2007, 18:42) *

4e??? huh.gif kurs teica ka esmu paarceelies uz riigu? es tur tik apmeties uz vidusskolu, neko vairaak... a ko, vieniigajam (bezmaz vai) no otaku.lv liepaajaa skumji?=D

Nē, skumji vairs nav, esmu jau pieradis. Zin kā, īsti otaku diezko sabiedriski ar nav. happy.gif


jā...vienīgi daržreiz...kad ir ar citiem tādiem... unsure.gif
edg
QUOTE(Maruta @ Feb 22 2007, 19:23) *

...un visi ir tādi kuri smejās ja kādreiz pieminu yu-gi-oh! vai pokemonus.

Zini, forumaa pret shitaam animeem arii nav diez ko labveeliiga nostaaja. Tad tev specifiski jaameklee liepaajnieki, kam patiik kaut kas taada kalibra.
gramozeks
Ok tad varbuut varam uztaisiit (noorganizeet) pasakumu Lipaajaa, tikai tur ir vajadziiga vieta kur sapulceeties. Vai ir piedaavaajumi??? Tas ir tikai ieteikums. No vienas puses tas vareetu paliidzeet muusu vientuljajiem Otakie6iem satikties ar citiem Otaku biedriem kaartiigi izpriecaaties pie reizes, sariikojot kaadu Anime seansu. happy.gif Tas viss ir iespeejams tikai vajag lai kaads saak darboties, ja ksa es varu paliidzeet happy.gif Nebaidos no taadiem darbiem, kuri vareetu sagaadaat cilveekiem (6ajaa briidii Otakie6iem) prieku. happy.gif
ETM
taatad 10-30 cilveeji brauks pie 2 cilveekiem nevis 2 cilveeki pie 10-30 cilveekiem? gjeniaala doma! Bet vispaar pats brauciens kaa taads vareetu buut interesants tikai jaadara tas ir siltaakaa laikaa.
gramozeks
QUOTE(ETM @ Feb 23 2007, 18:36) *

taatad 10-30 cilveeji brauks pie 2 cilveekiem nevis 2 cilveeki pie 10-30 cilveekiem? gjeniaala doma! Bet vispaar pats brauciens kaa taads vareetu buut interesants tikai jaadara tas ir siltaakaa laikaa.

ETM mani vienmeer ir paarsteigu6i un paarsteigs tavi komentaari!!! happy.gifhappy.gifhappy.gif
Bet kaapeec gan ne??? O_o ??? Buutu baigi jautri! happy.gif
Taka
Es nesen biju Liepājā happy.gif
Ložņāju pa jumtiem, čekoju mūsu mikroviļņu sakaru antenas. Jautri bija.
Maruta
hehe.
nu jā. laiciņš šobrīd nav vislabākais...
laikam ar ko tādu būs jāpagaida līdz...(vismaz man;;;;gomen) pavasara brīvdienām....kaut kur no 30.03 - 05.04...kaut kā tā. tad jau būs drusku siltāks.
varētu pastaigāt apkārt. ja labs laiks, pasēdēt rožu laukumā lai parunātu un varbūt šo to apmainītos. aiziet uz...nu, tad jau redzētu kad tas nāks tuvāk.
piemēram, ja būs silts laiks, varētu pabūt parkā un tur daudz labu soliņu. varētu visko otakisku (?) apspriest. ja būs kāds pasākums, varēs aiziet uz to...ja nebūs daudz cilvēku tad pie kāda noteikta mājās...
šobrīd grūti pateikt. laiks slikts (bet man patīk ziema)

jā, kāds anime seanss...jāpainteresējas, vai nav iespējams kādreiz noīrēt kādu zāli kaut kur. tur visu iekārtotu. varbūt dabūtu projektoru un tad jau...

es noskaidrošo. manuprāt man tētim darbā bija viena liela brīva zāle kurā varēja tikt. ja vien tā vēl palikusi...viņiem tur bija baigais remonts...(stulbais Kurzemes vārda!@#@$)

es noskaidrošu kādas varētu būt iespējas, un tad jau atliks tikai ierasties;;;;
gramozeks
QUOTE(Taka @ Feb 23 2007, 18:56) *

Es nesen biju Liepājā happy.gif
Ložņāju pa jumtiem, čekoju mūsu mikroviļņu sakaru antenas. Jautri bija.

Nu re Kaut viena nodrbo6anaas mums ir garanteta, taapeec garlaikoties mums nenaaksies! happy.gif
Vot es neesmu bijis Liepaajaa, taaeec ar prieku tur ierastos! happy.gif

Marut! happy.gif Varbuut vispirms tu vareetu mums iepostoot bildiites no taas vietas kur ir bijis remonts, ja maz buus iespeeju tur kaut ko dariit! happy.gif Jaa un ar nakts miitni vajadzees padomaat. Naaksies dro6vien Liepaajas Otakuu muus uznjemt! happy.gif Taa teikt kopaa jautraak un Palikt mums vairs nav kur, taapeec uznjemiet muus savaas maajaas! happy.gif happy.gif happy.gif
Maruta
hehe.nu tad vispār.
;;;
laikam, tad pat uz agrāku vasaru.
hmm...ja to plāno vairāk uz vasaru (kaut kad tas jau var būt tāds lielāks projekts, bet varētu būt mazāki pirms tam(tikai liepājniekiem, sorry))
vienvārdsakot, te, bernātos ir viens viesu nams ar kafejnīcu. bet tam blakus-nometnes telpas. tur var sarunāt, ka par noteiktu maksu, pirms tās nometnes vēl sākušās (tad vajadzētu daudz cilvēkus, lai lētāk), noorganizēt kādu no tām telpām. tur var gulēt (ar guļammaisiem, bet tas viesu nams ir dārgs). tur ir jauka daba, mežs utt. tur to arī varētu.
bet tas ir kas tāds massīvs, tuvāk vasarai...
pagaidām iet tas ko pieminēju pirms dažiem postiem, bet tikai vietējiem... sad.gif sad.gif sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.