Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kaarteejais Inchukalns(UPDATE!!!)
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
alt
Blaa blaa blaa....
Te bija teksts, kas vairs nav aktuaals.


Inchukalns parnests uz nakamsestdienu 21 aprili


esmu paaraak nogurusi, lai ciiniitos un mekleetu kursh buus kursh nebuus. Ja tie kuri tieshaam veelaas braukt uz pirti var savaakties kuplaa skaitaa, tad luudzu
varbuut es apsveershu braukshanas varbuutiibu

Dero
Man ir jaut.? Vai šo datumu kkādu iesmeslu vai kāda idivīda dēļ pārcels, es neprasu par sevi, jo man jāzin iepriekš kuru dienu izbrīvēt.

P.S. Cenas?
alt
Datums nemainiisies

Izmaksas
celjsh turp un atpakalj (vilciens 1,5 aptuveni)
Es gribeetu, lai paartikai metam visi (taapat kaa iiri)
Es saku 2,50Ls kaa peedeejaa tusaa
min cilveeku skaits liidz ar to sanaak 20 (pietiks tikai iirei)
Ja nu pietruuks segshu es (mana dzimshanas diena tipa /ar smagu nokaveeshanos, gan/)

Naaks tuvak, varees precizeet ciko satiekaas lai dotos kopaa, kam dot naudu utt
Shaisuke
Es būšu būšu biggrin.gif
happy.gif

Labāk saliec info par izmaksām pirmajā postā.

~BN~
Naktspukjiite
Dārgā māsa, jūtu ar sesto maņu - ja neatbraukšu, tad tu ar mani visu mūžu nerunāsi.
Count me in.
Ayumi
Pavisam noteikti braukšu happy.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Vari pieskaitīt
Naktspukjiite
QUOTE(alt @ Mar 6 2007, 21:01) *

Maasa Raine (Naktspukjiite) nu shoreiz es tevi vilcienaa ievilkt nevareeshu unsure.gif


Arī nevajadzēs. Šoreiz labprātīgi. tongue.gif
Ghoul
Es centiishos neierasties.. ;_;
alt
btw


liidz briidim kad ierodos, tauta nedriikst nodzerties biggrin.gif

Vismaz kaads veids pildiit NERV funkcijas
Kentaishi
Es arī būšu, piedevām pilnīgi noteikti. Vismaz mākslas skola neiekrīt, citā gadījumā gan citiem par prieku, citiem par nelaimi mani neredzētu.
Misa
es ar buushu ^.^, pavisam noteikti...ja nu vienīgi nebūšu salauzusi pāris kājas vai rokas XD
aivvv
aivvv piedalaas vai kaadu nnemssu liidzi veel padomaassu... tongue.gif
lastguru
QUOTE(alt @ Mar 6 2007, 21:01) *

Shaisuke (es tevi tur gribu redzeet wub.gif bez tevis veel taapat pagaidaam nevar hi hi)

kaa taa?

QUOTE(Ghoul @ Mar 8 2007, 22:55) *

Es centiishos neierasties.. ;_;

aiz pirsinga aizvilkshu
alt
kursh iisti plaanoja Edgaru liidzi njemt, kuram pierakstiitiit?
BN vai Lostguru?
lastguru
BN
Storm
Es arii labpraat piedalitos ]smile.gif
Suu
Es labraat ar gribeetu braukt!
Dranzer_g



Es gribu graukt 100%, cerams Klokjvaarpsta arii man piebiedrosies biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



cerams tur man vietinja atradiisies rolleyes.gif
Kaede
Gribu, taču, pagaidām, uz lielas jautājuma zīmes. Lielas un treknas, redzēs, kas un kā būs aprīlī. rolleyes.gif
Klokjvaarpsta
QUOTE(Dranzer_g @ Mar 15 2007, 20:52) *

Es gribu graukt 100%, cerams Klokjvaarpsta arii man piebiedrosies biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Labi, labi, braukshu es arii, bet nekad jau nevar zinaat vai peedeejaa briidii kautkas slikts nenotiks, taapeec apsoliit nevaru
nua
es braucu biggrin.gif ja vien shaisukei nav iebildumu biggrin.gif +nemu lidz vienu cilveku
aivvv
opaa es juutos baigais postotaajs starp tiem kas raksta ssajaa pavedinaa tongue.gif
iznnemot protams dazzus biggrin.gif


ceru ka saprataat maajienu smile.gif
ChickOo
Welll... Jaasaak jau domaat ka es arii laikam vareetu ierasties.!!! smile.gif
Ghoul
QUOTE(ChickOo @ Mar 20 2007, 10:33) *

Welll... Jaasaak jau domaat ka es arii laikam vareetu ierasties.!!! smile.gif

Tu nevis varetu, bet ieradiisies tongue.gif
aigarius
Es būšu.
Seila
Labprāt pievienošos. Kaut, gan iespējams, ka nāksies strādāt sad.gif
Shumins
Tigra2 solaas njemt liidzi Shuminu... dry.gif

Laigan briinos, ka sarakstaa neredzu ALK, taksh secinu, ka tas speciaali, jo ALK ir Inchukalna standarta apmekleetaaju sarakstaa. Vai gadiijumaa izdots sausais likums?
Tachu es gan buushu, un domaaju liste ar cilveekiem paliks garaaka. Sen neesu uz taada veida tusinjiem bijis un domaaju panjmet liidzi savu Standarta drinku - kaartiigi atpuushoties. Kas neatpuushas, tam nav speeka uzsaakt nekaa jauna dry.gif

IPB Image

Njap, domaaju, ka tie kas veelas braukt veel - labaak piesakaas, kas zin, ka cilveeku truukuma peec neatcelj tusu or citaadi. Taapat citi grib satikt konkreetos cilveecinjus - protams taa cilveecinja vaards listee kaadu papildus atvilktu. Skataas un domaa - man gan patiik teikt, vairaak cilveeku - vairaak bardeka un vairaak Action. Taapat katrs tagad noliidis savaa stuurii un nekaa neraksta - bet satikties visiem gan ik pa laikam dereetu. Taaka visas tusinju standarta meebeles ceru redzeet arii shoreiz, bija daudz laika izbriiveet laika or iekraatu naudu, taaka nekaadas atrunas shoreiz neder.

Un pa aiz ironijas laiks arii paliek aukstaaks - taaka domaaju buus okey ph34r.gif
Karamele
ja viss nesāksies no rīta, bet gan ap kādiem 5 vakarā, tad domāju, ka varētu piebiedroties, ja vien kādam nav kategorisku iebildumu pret mani XD
beata^_^
karoch es ar buushu ja viss tiesham notiks + man veel bus viens cilveks liidz unsure.gif
Kentaishi
hmm..... 21 cilvēks, normāli. smile.gif
ES laikam ņemšu līdzi vēl vienu purniņu, šamējais gan ir reģistrējies, bet simts gadus nobāzis savu pēcpusi kaut kādā akvārijā un nelien laukā. ^_________^
Iori Yagami
Taa, cilveki, aktualais jautajums.

Jo sestdiena 14. aprilis ir officiali darba diena, vajag sarunaties cikos tiekamies pie stacijas/cikos brauksim.
Parasti mees braucam ar viilcienu, kursh iet kaut kur 18:00.

Mani tas apmierina (tipa es paspeshu), bet kaa ar citiem?
Seila
Well. Man personīgi darbs beidzas piecos. Tas ir ap sešiem knapi esmu stacijā.
Karamele
QUOTE(Iori Yagami @ Apr 10 2007, 09:47) *

Taa, cilveki, aktualais jautajums.

Jo sestdiena 14. aprilis ir officiali darba diena, vajag sarunaties cikos tiekamies pie stacijas/cikos brauksim.
Parasti mees braucam ar viilcienu, kursh iet kaut kur 18:00.

Mani tas apmierina (tipa es paspeshu), bet kaa ar citiem?


Vilciena laiks priekš manis personīgi perfekts, bet kur tieši tikties? varbūt pie origo pulksteņa kādos 17.00?
Shumins
QUOTE(Karamele @ Apr 10 2007, 13:02) *

Vilciena laiks priekš manis personīgi perfekts, bet kur tieši tikties? varbūt pie origo pulksteņa kādos 17.00?


Varbuut visu var ljoti vienkaarshot, taapataam visi zin kur jaabrauc, vai kaa tur nokljuut...
Taapeec doma cita, cikos tur var tikt iekshaa un tusu runaa savaadaak - tiekamies Inchukalnaa piemeeram uz 18:00 un miers. laugh.gif
Dazjreiz visiem tur pie Origo jaaniikst un jaasalst kameer dazji "special" kadri ieradiisies laikus. Parasti taapat visi nekad nevar izchammaaties un gaidiishana ievelkas uz stundu. Tas man liekas sviestaini.
Vilcienu saraksts taapat ir netaa apskataams, var arii sarunaat tikties uz konkreeto vilcienu arii. Kas kaveejas, lai brauc pashi dry.gif
Skaatas un padomaa, es gan personiigi atrastu sev izdeviigo laiku - aizbrauktu, samaksaatu naudu un tusotu - bez probleemaam. Visiem taapat nekad nevar izdabaat un par konkreeto laiku darba dienas deelj buus probleemas.
Zuzix
Tjāx, gribēju te parādīt savu purniņu un pateikt, ka arī visticamāk būšu [un man līdzi varētu būt Kima].

Un man arī der ideja par vilcienu 18os happy.gif
harpy
daranjkjiiba, ja nekljuuds tad man 18:00 lekcijas beigsies >_< es gan ceru ka paarcels uz agraaku laiku, bet taa ir maza ceriiba.
Shumins
QUOTE(harpy @ Apr 10 2007, 19:01) *

daranjkjiiba, ja nekljuuds tad man 18:00 lekcijas beigsies >_< es gan ceru ka paarcels uz agraaku laiku, bet taa ir maza ceriiba.


664P 1234567 Dīzeļvilciens 14:02 14:55 Rīga pasažieru - Lugaži
650P 1234567 Dīzeļvilciens 15:40 16:36 Rīga pasažieru - Sigulda
652P 1234567 Dīzeļvilciens 17:26 18:22 Rīga pasažieru - Sigulda
668P 1234567 Dīzeļvilciens 18:01 18:42 Rīga pasažieru - Lugaži
654P -----6- Dīzeļvilciens 19:00 19:56 Rīga pasažieru - Sigulda
660P 1234567 Dīzeļvilciens 20:58 21:53 Rīga pasažieru - Valmiera

Veel tu vari paspeet uz 19:00 un 20:58 laugh.gif
Seila
Iespējams, ka tie, kas brauc agrāk var norunāt, ka brauc kopā un tie, kas tiek vēlāk var vienkārši norunāt cikos brauc kopā, ja ir liela nevēlēšanās braukt pa vienam laugh.gif
Vismaz man nav nekādu personīgu problēmu braukt vienai. Tomēr cik zinu cilvēkus tad ir tādi, kam braukt pa vienam šķiet pārāk garlaicīgi- vai arī bailīgi...
Iori Yagami
SVARIGI!!!!!!!!!!!!! UPDATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Taa, sarunashanas laikaa notika maza kljuda - Inchukalns bija sarunats uz 21. aprili Tas ir nakamsestdien.

Atvajnojamies par neertiibam

sad.gif sad.gif
harpy
Teh, tagad noteikti naf nekaadu neeertiibu biggrin.gif

@ Seila - bet ir jau tie, kas nezina cik taalu jaabrauc un pilniibaa neorjenteejaas vilcienu stacijaa un vienmeer aizbrauc ne tur kur vajag >_< ( harpy labprata brauktu viens, ja vien vinjai nebuutu shitaas probleemas..... )
Seila
QUOTE(Iori Yagami @ Apr 11 2007, 08:25) *

SVARIGI!!!!!!!!!!!!! UPDATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Taa, sarunashanas laikaa notika maza kljuda - Inchukalns bija sarunats uz 21. aprili Tas ir nakamsestdien.

Atvajnojamies par neertiibam

sad.gif sad.gif


laugh.gif Tad patiešām nav nekādu neērtību un problēmu biggrin.gif
Zuzix
Super happy.gif paldies, ka tāds Update. Tā tiešām pat ir labāk
Klokjvaarpsta
Hm, nebuutu sveetiigi topika nosaukumu pamainiit? huh.gif
Iori Yagami
QUOTE(Klokjvaarpsta @ Apr 11 2007, 15:17) *

Hm, nebuutu sveetiigi topika nosaukumu pamainiit? huh.gif


Buus izdarits, bet vakara, kad tikshu pie maajas datora dry.gif dry.gif
nua
ak jaa tas +1 iespejams partaps par +2, viens par kuru galvoju iespejams bus Valts Baķis wink.gif a trs ta ari paliek uz jautajuma zimes biggrin.gif smile.gif
Dranzer_g
QUOTE(alt @ Mar 7 2007, 16:59) *

Datums nemainiisies

Izmaksas
celjsh turp un atpakalj (vilciens 1,5 aptuveni)
Es gribeetu, lai paartikai metam visi (taapat kaa iiri)
Es saku 2,50Ls kaa peedeejaa tusaa
min cilveeku skaits liidz ar to sanaak 20 (pietiks tikai iirei)
Ja nu pietruuks segshu es (mana dzimshanas diena tipa /ar smagu nokaveeshanos, gan/)

Naaks tuvak, varees precizeet ciko satiekaas lai dotos kopaa, kam dot naudu utt


un kapec tad datums tika paarcels ????????????????
vakaraa visi vienalga buutu savaakusies blink.gif
slay3r
QUOTE(nua @ Apr 11 2007, 17:30) *

ak jaa tas +1 iespejams partaps par +2, viens par kuru galvoju iespejams bus Valts Baķis wink.gif a trs ta ari paliek uz jautajuma zimes biggrin.gif smile.gif




ph34r.gif no privacy!? No manis pēriens tev. happy.gif Tiekamies 21 apr

Alt 2 min tev garantētas wink.gif
Shumins
QUOTE(Dranzer_g @ Apr 11 2007, 21:38) *

un kapec tad datums tika paarcels ????????????????
vakaraa visi vienalga buutu savaakusies blink.gif


Jap tieshi taa, buutu savaakushies gan...
Stulbi jau ir, ka laika tik maz - naakas visu kaut kaa sabiidiit un sabriiveet taas divas dienas tusoshanai. Un tad veel tas paarsteigums par paarcelshanu. Sviests kaut kaads, tad nu tai briivaa vakaraa seedeeshu home un priecaashos par to, ka vareeju taagad buut tusaa & stuff...
Tachu nekas, bet 21. apriilii uz Inci nebuushu :3
Skarbaa realitaate ^^

Nu tad lai jums tur 21. apriilii veicas laugh.gif

IPB Image
Yume
aaaa.... veel bishkin, bishkin. 5 dienas un es arii tiktu.. ek, nu ko, man naaksies tomeer gaidiit aiznaakamo pasaakumu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.