Help - Search - Members - Calendar
Full Version: manga Latvijaa.
Anime forum > Anime > Manga
Ghoul
Nuum, ja kaadam interesee, tad Valteraa un Rapaa ( stuurii kur paardodas fantasy/sci fi graamatas anglju valodaa), kursh atrodas blakus Galerijai Centrs ir noperkamas divas mangas graamatinjas. Cena 6 ls ar santiimiem. Kkaada meitenju manga bija, taadeelj nepirku ( nu veel arii naudas nebija). Kaads nopeerk, varbuut saaks veel kko paardot tongue.gif
asfiksija
es no sākuma izlasīju pa 6 santīmiem biggrin.gif
Kikio
Nosaukumu vari pateikt?
Ghoul
Neatceros iisti. Bet emsu zurnaalos redzeejis sho, shkjiet, ka kkaada populaara manga meitneem.
Kikio
Būs jāizpēta... tur vispār ik pa brīdim kkas parādās, pasen nopirku pirmos 3 Rurouni Kenshin sējumus ^^
Kaede
Aw, ēk, dzīvotu es Rīgā, aizietu. dry.gif Kad tikšu uz Rīgu būs jāaizlasās un jācer, ka kkas vēl būs palicis pāri.
Tomoko
Šodien neormāli ilgi vazājos pa Rapu, bet neatradu šo maģisko fantasy un sci-fi stūri. Ja nu vienīgi grāmatplauktu, kur bija itkā fantasy, bet viss krievu valodā (kur protams manga nebija). Žēl, bet man sāk likties, ka grāmatas no manis sāk bēgt..
Bet ir iespēja, ka nemeklēju pareizajā stūrī..:B
A tā manga bija pirmajā stāva, vai arī apakšā?
Candyhunter
Par fantasy un sci-fi plauktu laikam var uzskatīt vienu angļu grāmatu plauktiem - pirmajā stāvā (nevis pagrabā) pa labi no ieejas blakus kāpnēm ir kase, dziļāk aiz tās ir grāmatas svešvalodās (visādi tūrisma ceļveži un arī daiļliteratūra) un pāris soļus tālāk, pirms ieešanas krievu grāmatu nodaļā, tieši pretī būs viens plaukts ar grāmatām angliski - pārsvarā fantasy un sci-fi. Šodien apskatīšos, kas tā par mangu.
Kazuki
vispaar, es ar ik pa laikam uzmetu tam stuurim aci, jo pirms paaris meeneshim tur redzeeju kenshin mangu, bet nu jau labu laicinju nevienu mangu paardoshanaa tur neesmu redzeejusi.
Ghoul
Es pagaajusho nedeelju biju, jau nopirktas taas mangas bija...
kika-chan
Wow pirmā dzirdēšana ka mangas pārdod ''valters un rapa'' veikalos... es tik zinu ka ''olimpijā'' bija grāmatiņa ''kā zīmēt mangas stilā''... happy.gif
Noriass Gato
Inside informācija - Zvaigzne ABC uz maiju sola k-kādu mangu latviski. (Kādu tieši, noskaidrot neizdevās sad.gif )
Ragana
QUOTE(Noriass Gato @ Mar 30 2007, 19:57) *

Inside informācija - Zvaigzne ABC uz maiju sola k-kādu mangu latviski. (Kādu tieši, noskaidrot neizdevās sad.gif )

"Cik maksās?" arī neizdevās noskaidrot?
Kaede
QUOTE(Ragana @ Mar 30 2007, 20:46) *

QUOTE(Noriass Gato @ Mar 30 2007, 19:57) *

Inside informācija - Zvaigzne ABC uz maiju sola k-kādu mangu latviski. (Kādu tieši, noskaidrot neizdevās sad.gif )

"Cik maksās?" arī neizdevās noskaidrot?


Pieļauju, ka ap latiem 7 jau nu noteikti. smile.gif Gaidīšu ar nepacietību! happy.gif
Ragana
QUOTE(Kaede @ Mar 31 2007, 20:03) *

QUOTE(Ragana @ Mar 30 2007, 20:46) *

QUOTE(Noriass Gato @ Mar 30 2007, 19:57) *

Inside informācija - Zvaigzne ABC uz maiju sola k-kādu mangu latviski. (Kādu tieši, noskaidrot neizdevās sad.gif )

"Cik maksās?" arī neizdevās noskaidrot?


Pieļauju, ka ap latiem 7 jau nu noteikti. smile.gif Gaidīšu ar nepacietību! happy.gif

Nu jā, man ar šiem vārdiem visa gaidīšana beidzās...sad.gif
Yume
mha, tas nu gan varētu būti interesanti, ko tad viņi ņēmušies tulkot. Vēl jo vairāk, tas tad ņemsies to par tādu naudu pirkt, vēļ jo vairāk tulkotā variantā?


Ghoul
Atkariigs ko iztulkos, ir mangas par kuraam es vareetu tik daudz atdot, tikai es shaubos, ka taas vinji tulkos xD
lilion
Nebūtu vispār, jau slikti, ja pārdošanā parādītos manga latviešu valodā. Naudas laikam arī nebūtu žēl, ja vien nebūs iztulkots kaut, kas šausmīgs.
Neptuuns
Līdz šim latviešu tulkotāji nevienu reizi nav piepildījuši manas cerības. Ta jau drīzāk tieši otrādi, ja latviski iznāktu kaut kas labs, bet dārgs un tas pats par tādu pašu cenu būtu angliski, es visai droši ņemtu angļu variantu. Jau angliski itadakimasu iztulkots kā 'down the hatch' man liekas nepareizi un latviski to es vienkārši negribu redzēt (itadakimasu kā piemērs)
Alexa De Šarlote
Manga kas pardodas ABC man jau sen ir bet, nekas labs tur nav ta jau labāk orginalos japāņu pamācību grāmatas....
Ghoul
QUOTE(Alexa De Šarlote @ Apr 17 2007, 22:04) *

Manga kas pardodas ABC man jau sen ir bet, nekas labs tur nav ta jau labāk orginalos japāņu pamācību grāmatas....

Kas ta taa par mangu? :S
Alexa De Šarlote
Lielā Mangas Grāmata....Redaktors ESTUDIO JOSO....
Joe
Tā tak nav manga!
Ghoul
Aa, nu to es apskatiiju. Saakumaa gribeeju pirkt, bet sapratu, ka tas baigais craps, vieniigais, kas tanii graamataa ir pusliidz sakariigs ir photohopa tutorials, bet taadus var ar novilkt, so graamata nau taa veerta... :S
Yume
QUOTE(Ghoul @ Apr 16 2007, 09:47) *

Atkariigs ko iztulkos, ir mangas par kuraam es vareetu tik daudz atdot, tikai es shaubos, ka taas vinji tulkos xD

insaidera informācija... es zinu ko viņi tulko.
tātad svinīgai saraksts ( BTW, ne viena no uzsiatītā NAV manga pilnā vārda nozīmē, viena ir manhva, viena- amērikāņa garadarbs, un viena - kopdarbs JP-ASV )

Bizenghast
Princess Ai
WarCraft
Ghoul
Hell, WarCraftu es pat nopirkshu o.O Tu nezini kad beigs tulkoshanu?
Tatsuke-sama
QUOTE
Aa, nu to es apskatiiju. Saakumaa gribeeju pirkt, bet sapratu, ka tas baigais craps, vieniigais, kas tanii graamataa ir pusliidz sakariigs ir photohopa tutorials, bet taadus var ar novilkt, so graamata nau taa veerta... :S

100% piekrītu, kad ieraudzīju pirmo reizi to grāmatu pat sapriecājos, bet tur nekā izņemot tā tuturiāļa nebija, bet vispār Latvijā viena "manga" ir-Witch! tongue.gif
Church
Witch gadiijumaa nebij ne manga, bet westerneru comic?
Taka
QUOTE(Church @ May 1 2007, 00:20) *

Witch gadiijumaa nebij ne manga, bet westerneru comic?

Jetix dzenā seriālu ar šādu nosaukumu.
Tatsuke-sama
Neezinu, kā tur īsti ir zinu tikai ka craps, un vispār sākumā stils ir domāts kā mangai, to var novērot pirmajos numuros, acis, stils vispār, man ir tie pirmie numuri, arī animācija īstenībā sākumā ir tīri tā neko, bet tad sākas šausmīgākais murgs un haltūra ko pat vērt vaļā nav vērts..

..ā seriāls starpcitu ir vēl briesmīgāks nekā komix un no animes tur nav ne smakas..
Bitter_me
Yeiii, nu tad tas beidzot ir noticis, citaadi es visu laiku plaanoju braukt uz jauko Stokholmu peec taam mangaam(bet izdevumi, izdevumi...)... es to paredzu kaa tikai iesaakumu Latvijaa un jaa ienaks shiis, tad gan jau ar laiku arii buus kaut kas labaaks... biggrin.gif Jebkura gadiijumaa juus mani iepriecinaajaat... smile.gif
monk
Kāds ir kaut ko sīkāk uzzinājis par to mangu latviešu val. no Zvaigzne ABC?
edg
QUOTE(Taka @ May 1 2007, 23:16) *

QUOTE(Church @ May 1 2007, 00:20) *

Witch gadiijumaa nebij ne manga, bet westerneru comic?

Jetix dzenā seriālu ar šādu nosaukumu.

Sorry, ka velku augshaa vecus topikus, bet tikko uzduuros Witch seriaala pirmajai seerijai, un nespeeju nedaliities iespaidos. Domaaju, ka shitais seriaals jaaskataas visiem, jo ir izcils piemeers, ka rietumnieku popmultiplikaacija ir daudz labaaka par jappopmultiplikaaciju.

Gabals ir pilns ar smukaam meiteneem
IPB Image
, digomonu cieniigas transformaacijas
IPB Image
, churaashanas no rokas
IPB Image
un citiem gredzenu paveelnieka ripoffiem
IPB Image
Prieksh meiteneem ir arii viirieshu miilestiiba
IPB Image

MUST SEE! Rietumu popmult rullz!!!
anti
LOL :D
Bet jā, edg, jau steidzos vilkt šo šedevru!
undux
kaa man besii situaacija kad latvijaa naw nopeerkamas normaalas mangas...
Ayumi
eu, eu, tam Witch ir manga? ;D Varu saderēt ka tā ir vēl labāka. :DDD
Niks
Ko tieši tu domāji? AniDB witch tuvākais ir Witch Hunter Robin un Witchblade.
Ayumi
QUOTE(Niks @ Jul 12 2007, 23:19) *

Ko tieši tu domāji? AniDB witch tuvākais ir Witch Hunter Robin un Witchblade.

iečeko edg postu, moš kkas kļūs skaidrāks. .... Kaut gan... no maniem šīvakara postiem maz ko saprast var, so nevainoju Tevi. ;DDDDD
Niks
Ok, sapratu, kas tas ir - jā, ir arī komikss (par manga saukt to neuzdrīkstos). Sīkāk lasi Wiki.
P.S. Vai tad pareizais nosaukums nav W.I.T.C.H.?
Ayumi
QUOTE(Niks @ Jul 12 2007, 23:40) *

Ok, sapratu, kas tas ir - jā, ir arī komikss (par manga saukt to neuzdrīkstos). Sīkāk lasi Wiki.
P.S. Vai tad pareizais nosaukums nav W.I.T.C.H.?

Heh, zinu komiksu(agrāk pirku, lai iečekotu, kas tas tāds) Faktiski tas bija joks par to mangu... biggrin.gif
Yeah, ir gan, bet man bij slinkums nospiest to caps lock un likt punktiņus. xD
undux
Jā to witch es laikam esmu šķirstījusi. Nu tur nav nekā ko varētu nosaukt par mangu.
kakene
undux pilnīgi piekrītu smile.gif
Sanki-chan
Taa gribeetos lai Latvijaa buutu kaads oficials mangas veikals un ja tur buutu visi jaunakie izdevumi man (un ne tikai man) nebutu jaagaida kamer iztuulkos un ieliks datoraa! sad.gif sad.gif sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.