Help - Search - Members - Calendar
Full Version: GOTHIKA EX- EUTHANASIE
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
anishuara
3. maijaa klubaa Depo uzstaasies grupa, no Japaanas happy.gif, so jautaajums kursh ies? laugh.gif myspace profile of group
Church
pievienoshos viedoklii ko potenciaali driiz iepostees GM, ne viss kas j-*, ir zelts (atmetot necenzeetus vaardus protams). + protams viss emo/gotisks rada taadas stereotipiskas antipaatijas/cinisku smaidu manaa pensionaara dveeselee, ka liidz muuzikas veerteeshanai es nemaz netikshu.
sipps
Ja es taiso apmeklet so pasakumu. UN?
+Chibi+
es ieshu. man pat ir biljete. plaans ir staaveet pirmajaa rindaa un skalji bljaut visaadus savaa starpaa nesaistiitus japaanju vardus.. emo un japaanji, kas var buut labaaks par sho, hahaha.
sandzi
itka es ieplanojis iet bet tad redzesim ka bus ari biletem un naudu taja laika
-kumori-
... ir velme, ir bilete, ir atruna uz 5dienu. ~ Beidzot dabushu industriju paklausities.
anishuara
yup yup yup... mai iipashi iepreicinaaja biljetes cena.. smile.gif kaut va industriju es iipashi neklausos, bet dlja raznoobrazija podojdet.. smile.gif) happy.gif
Haruka
Pasakat lūc cik maksā biletes cena.!
Moš ka tikšu uz rīgu tad noteikti aiziešu.! happy.gif
Shaisuke
Es vēl domāju vai iet. Pāris dienas pēc šī Viļņā notiek fests Kunigunda Lunaria, kur šie ar uzstājās. :/ Gribās jau uz abiem.
anishuara
QUOTE(Haruka @ Mar 18 2007, 03:03) *

Pasakat lūc cik maksā biletes cena.!
Moš ka tikšu uz rīgu tad noteikti aiziešu.! happy.gif


2 nedeeljas atpakalj bija 3ls... nezinu cik tagad.. smile.gif bet dpmaaju ka daargi nebuus smile.gif
Lija
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 11 2007, 14:46) *

es ieshu. man pat ir biljete. plaans ir staaveet pirmajaa rindaa un skalji bljaut visaadus savaa starpaa nesaistiitus japaanju vardus.. emo un japaanji, kas var buut labaaks par sho, hahaha.

oooo... mazuliite mana... kaadeelj mees neko nezinam?? MEES?? es es arii zinu paaris labus japaanju vaardus.. man liekas ka mums vajadzeetu visiem savaakties pirmajaa rindaa un vienkaarshi izcelties ar savaam spiidoshajaam zinaashanaam, kas mums gimenee ir iedzimtas... (ja labi pamekleetu veel varetu panjemt liidiz kadu kapakmeni, lai ir arii kur seedeet.. cool.gif )
p.s cik "zaljo" izgaazi par "atsleegu uz paradiizi"? (cik maxaaja biljete, jeb tev bija taa cuukas laime dabuut vinju par velti)
(eeh gribetu aiziet uz to sviestu lai tikai redzeeetu kaa Stasiite tur lamaajas japaaniski...) ph34r.gif
Yume
Эмо, сука жалкие Tas varētu būt fascinējoši. Yume grib.. Yume pat jau būs Rīgā.
Jūs ņemsiet mani līdzi kā personālo fotogrāfu, es pat centīšos lai bildes ir smukas, nevis kā parasti..Lūdzu...*LŪDZU* unsure.gif
Ņemsim mugursomā krustus no tuvākās kapsētas, vīrieši nesīs kapakmeni, vienu bet lielu.. un mēs būsim visiederīgākie visā skatītāju pūlī.. *Lūdzu*
+Chibi+
Ņemsit krustus un neļausit man uz tiem sēdēt, lai es varētu izjust kārtīgu emo smeldzi! HEHE.
Labi, moms, esjums sadabūšu biļeķik. Vienu uz divām. rolleyes.gif
Yume
Hmm, vienu uz divaam? vai tas buu piedaavaajum vienai no mums seedet uz ielas koncert laikaa? ak tas buutu tik EMO'cionali, tas cilveeks, ielaa (ES?) seedees uz visiem krustiem, lai arii tiem kas ir iekshaa tiek kads EMO'cionaalism, jo tie tiks apdaliiti..
anishuara
Jeej biju koncertaa... biggrin.gif SWEET!!! happy.gif ust adorable, bet taa iesildiishanaas grupa bija crap.... wink.gif tomeer viss bija nice, dabuju pudeli no smukaa Yoshiki kopaa ar portretu (kuru ziimeeja vinjsh, un autograafu, nice, now i'm happy.. happy.gif)
Ginta
hahahaha.. iesildošā grupa bija tīrs industrial un lai gan dažbrīd varēja padomāt, ka viņi tikai pārbauda tehniku, liekas ka nemaz nebija tik slikti.. laugh.gif
bet jā- pasākums patiešām bija baudāms.
Ginta
Ja kādu tas interesē: viņi viesosies pie mums vēlreiz. Jau atkal klubā Depo, šo piektdien. (vairak info šeit)
Spectre
Hmmm interesanti, ja nebūšu saguris pēc "Ekskursijas" ar kolēģiem - moš varētu aizvilkties ievērtēt happy.gif
anti
Kas pa ekskursiju?
Spectre
QUOTE(anti @ Sep 19 2007, 18:42) *

Kas pa ekskursiju?


Ekskursijā kā ekskursija, sakāpsim ar kolēģiem autobusā un brauksim uz Rundāles pili, ta brauksim lūrēt pundur cūkas biggrin.gif, ta uz siera ražotni, taaaaaaaaaaaa vēl bija āāāā Sieviešu klosteri apmeklēsim un vēl šis tas smile.gif
Tjen
omfg XD paskatijos myspace kas tie par ākstiem ir O_o.
ausu bojāšana vienk.
un izskatās viņi O_o... labi nekomentēšu
GM
QUOTE(Tjen @ Sep 20 2007, 22:18) *

omfg XD paskatijos myspace kas tie par ākstiem ir O_o.
ausu bojāšana vienk.
un izskatās viņi O_o... labi nekomentēšu


Funny, ka tu tā saki un vienlaikus nēsā parakstā cita smadzenes letarģiskā miegā ieaijājoša "mūziķu" grupējuma banneri.
Ginta
QUOTE(GM @ Sep 20 2007, 22:21) *

QUOTE(Tjen @ Sep 20 2007, 22:18) *

omfg XD paskatijos myspace kas tie par ākstiem ir O_o.
ausu bojāšana vienk.
un izskatās viņi O_o... labi nekomentēšu


Funny, ka tu tā saki un vienlaikus nēsā parakstā cita smadzenes letarģiskā miegā ieaijājoša "mūziķu" grupējuma banneri.

right. laugh.gif

vēl tikai gribēju atgādināt (vai vienkārši pateikt, tiem, kas to nav pamanījuši)- tas it kā ir GOTHIC / INDUSTRIAL PARTY -- ...ne jrock
(un tieši tāpēc viņiem nav jāizskatās un jāizklausās kā Tev (or audience in general) patiktos.)
Tjen
QUOTE
Funny, ka tu tā saki un vienlaikus nēsā parakstā cita smadzenes letarģiskā miegā ieaijājoša "mūziķu" grupējuma banneri.


Par gaumēm nestrīdās xD.
Pakkun
QUOTE(Tjen @ Oct 3 2007, 22:17) *

QUOTE
Funny, ka tu tā saki un vienlaikus nēsā parakstā cita smadzenes letarģiskā miegā ieaijājoša "mūziķu" grupējuma banneri.


Par gaumēm nestrīdās xD.

mierini vien sevi tālāk, jo par gaumēm strīdās visvairāk X)
Ayumi
Kā teicis viens mans paziņa otaku (šis teiciens šeit ļoti labi iederas) - par gaumi nestrīdās, par to ierēc. ;D
Silhouette
Tieštā. Konkrētā žanra robežās viņiem nav ne vainas. Pasākums arī bija labs.
zeloco
Man patika... varat reekt par manu gaumi, man patiik arii Mensons (lai uzkurinaatu tautu biggrin.gif)
Ginta
Viņi jau atkal ir atpakaļ. laugh.gif

IPB Image
*click the picture for more info*
sipps
ak vai vai tiesam nekur citur vini nevar uzstaties ka vien Latvija nu ja 3 reizi
FuschichO
Es uz japan dress code uzvilkshu ktkaadu halaatu un iespraudiishu matos adaamadatas. Mani ielaidiis? ohmy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.