Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 2x2=Shinobuden
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
ShinChan
Nesen novilku sjim veidojumam pirmaas serijas. jaatziist, ka tas ir smiekliigaakais ko peedeejaa laikaa no anime esmu skatiijis, protams, ShinChan sajaa zinjaa ir neparspeejams anime seriaals. Peec zjanra vareetu buut kaut kas paradoksu komeedijai + ecchi liidziigs. Animaacija nav iipasji dailja, tacju sjaada veida izstraadajumam pietiekama.
Sizjets grozaas ap ninja maaciibu iestaadi, kuru vada dzeltens lidojosjam rausim liidziigs sexuaali neapmierinaats un neapmierinaams radiijums. Iestaadee ir liels kvantums nindzju, kuras pamataa pilda fona funkcijas dzeltenaa rausja (Onsokumaru), vinja maacekles Shinobu un vidusskolnieces Kaede darbiibaam, kas dazjreiz tiesjaam liek smieties veederu turot. Virkne joku nav iipasji izdevusjies, bet par spiiti tam, sjis taapat ir smiekliigs serials un raadaas, ka seeriju tam bus, ka biezs, pagaidaam pieietamas ir 5. Ok, te buus dazji ekraanbliezji juusu ieintrigjeesjanai...
user posted image
user posted image
user posted image
Roze
Man patika smile.gif

user posted image
user posted image
kaarleens
kas taa pa grupu DeathSquad normaali subo vinja ir veerts vilkt vai jaagaida kaukas labaaks ?
ShinChan
QUOTE (kaarleens @ Aug 11 2004, 08:32 PM)
kas taa pa grupu DeathSquad normaali subo vinja ir veerts vilkt vai jaagaida kaukas labaaks ?

Nezin vai kas labaaks buus, izskataas, ka citi suberi nekjeras sjim seriaalam klaat. Par subu kvalitaati gruuti spriest, man skjiet, ka mazliet par aatru mainaas teksts, kaa arii domaaju, ka suberiem probleemas sagaadaa dazja laba joka adekvaata tulkosjana, tacju taas vien manas japaanju valodas nezinaataja spekulaacijas. Pamataa lielu lazju nav.
deBUGa
[Prieciigi saberzee rokjeles un saak mekleet ieksh DC...]

offtop!
QUOTE
ShinChan sajaa zinjaa ir neparspeejams anime seriaals

hmm... apgaismojiet mani! kas tas par seriaalu? jams taa arii saucas?

ShinChan
QUOTE (deBUGa @ Aug 11 2004, 09:01 PM)
[Prieciigi saberzee rokjeles un saak mekleet ieksh DC...]

offtop!
QUOTE
ShinChan sajaa zinjaa ir neparspeejams anime seriaals

hmm... apgaismojiet mani! kas tas par seriaalu? jams taa arii saucas?

Sjaubos vai tev izdosies ko atrast, jo to seriaalu, ja nemaldos, razjo jau no 1992 gada un cik var noprast veel tagad nav beidzies, taa, ka saproti pats cik vinjam seeriju. Pilns nosaukums sjim laikam bija Crayon ShinChan, tacju atkal varu kljuudiities. Man vinsj likaas un joprojaam liekas dikti smiekliigs. Viens nekjiitris izlaists 5gadiigs puisjelis dancina savu famiiliju, kaiminjus, beernudaarza koleegas (aukliiti ieskaitot) un visus, kam ir taa nelaime ar vinju sapiities.
Vari cereet, ka RTL2 kaadreiz ienaaks praataa vinju 101 reizi atkaartot, kaa tas vinjuu kanaalaa parasti notiek ar anime seriaaliem.
deBUGa
paldies par info... vienkaarshi ieksh animenfo.com neatradu neko taml...

QUOTE
Vari cereet, ka RTL2 kaadreiz ienaaks praataa vinju 101 reizi atkaartot

nja skaidrs... nespiid... dry.gif es televizoru redzu labi, ja reizi meenesii (un arii tad nodarbojos vairaak ar jauno reklaamu iepeetiishanu - lai galiigii neatpaliktu no paareejiem)...
ShinChan
QUOTE (deBUGa @ Aug 11 2004, 09:14 PM)
paldies par info... vienkaarshi ieksh animenfo.com neatradu neko taml...


Nevar buut, viekaarsji ieklabini "ShinChan" un gan jau kaut ko izmetiis, pats pirms dazjiem meenesjiem skatiijos, man izmeta info gan par seriaalu, gan par movie.
deBUGa
nja mana vaina... Shin-chan rakstaas caur sviitrinju...
un personaazhi izskataas kautkur dikti redzeeti... laikam jamo tieshaam dikti ilgi raada pa RTL2... =)
kaarleens
mmm naz kau kaa neiet pie sirds man shitas lai gan vietaam pasmieties var bet nu paraak beernishkjiigi tomeer kaa jau topikaa teikts gaumes lita rolleyes.gif
deBUGa
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Heh... nenotureejos un iemetu sheit veel dazhas bildiites...
seriaals tikpat stulbs kaa dazhaas vietaas smiekliigs (it sevishkji, kad saakas "beerniibas leekmes" ar speelju mashiiniiti)... smile.gif
kaarleens
laugh.gif seriaals iepatikaas smile.gif it sevishkji patiik galvenaas varones diezgan nesleeptaa lezbiskaa miila pret savu draudzeni
MitSuki
Noskatijos pirmas 5 serijas laugh.gif laugh.gif laugh.gif !Tads stulbums,bet jo stulbaka multene jo smiekligaka... smile.gif!Man iepatikas sitas serials forss un recigs smile.gif
tostermaize
QUOTE(ShinChan @ Aug 11 2004, 20:08)
QUOTE(deBUGa @ Aug 11 2004, 09:01 PM)


Vari cereet, ka RTL2 kaadreiz ienaaks praataa vinju 101 reizi atkaartot, kaa tas vinjuu kanaalaa parasti notiek ar anime seriaaliem.
*



vinnu pa rtl2 raada kaut kad ap 13:00 + - 1h
Saiko
kas noticis ar seriālu? nekā jaunāka par ep. 10 nav? vai arī es esmu palaidis kaut ko garām...
deBUGa
Visam kaadreiz pienaak beigas sad.gif
imageimage
imageimage
imageimage
Sigfa
brrr, taads sviests... man nepatika.
deBUGa
QUOTE(Sigfa @ Dec 5 2004, 16:26)
brrr, taads sviests... man nepatika.
*
Gaumes lieta... vieniem patiik sviests, citiem atkal margariins...

P.S. Onsakumaru dzeltens, jo droshi vien taisiits no augstaakaa labuma sviesta... wink.gif
Seto
man piekas viens no labaakajiem(smiekliigakiem ) seriaaliem - paliek un ir pagaidaam chi chan - pervers siikais
Dzonis
ta beidzot ar diezgan negaidīti tiku pie šitās mantas.kopš excel saga, ilgi šitāds trakums nebija baudīts.viennozīmīgi manai gaumei un tīri labi varēja pat pasmieties.lielisks pasākums smile.gif (varbūt pat varētu atļauties - wub.gif )
Batou
paskatoties paaris epizodes kļuva skaidra tikai viena lieta - vai nu ShinChans ir ģēnijs vai arī completely mad, insane, as in crazy, over the top, through the rainbow, ass naked raving lunatic. (nekā personiska, tev vienkārši ir tāda gaume uz animēm cool.gif )

nu jocīgs šitas seriāls ir.

edg
Kaunies ShinChan!
Batou
QUOTE(edg @ Apr 28 2005, 12:43)
Kaunies ShinChan!
*



no kā viņam kaunēties? blink.gif
ShinChan
QUOTE(Batou @ Apr 28 2005, 11:34)
paskatoties paaris epizodes kļuva skaidra tikai viena lieta - vai nu ShinChans ir ģēnijs vai arī completely mad, insane, as in crazy, over the top, through the rainbow, ass naked raving lunatic. (nekā personiska, tev vienkārši ir tāda gaume uz animēm  cool.gif )

nu jocīgs šitas seriāls ir.
*


Piekrītot man un manai anime gaumei veltītajiem apzīmējumiem, nevaru īsti sazīmēt tavu attieksmi pret Shinobuden'u tongue.gif Vai tik pašam nebūs iepaticies? Lai gan nezinu, kā kādam var nepatikt dzeltenais rausis Onsokumaru.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.