Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Miesnieka veikaliņš
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Isabel Carmin fon Edelhain
Un lūk, tika izlemts izlikt šo to te. Sākotneji zīmēts iedvesmojoties Dojo spēlei un no kāda DA makslinieka idejas.

p.s īpašs paldies tiek izteikts Kazuki


IPB Image
Kazuki
snapping cat vienkaarshi nevar nemiileet. gribu taadu sev maajaas! cool.gif visas nelaago kaiminju buushanas atrisinaasies pashas no sevis.
kika-chan
eu bet reāls happy.gif tāds drusciņ spocīgs varbūt... es gan mājās negribētu citādi būtu bail iet gulēt biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(kika-chan @ Mar 18 2007, 21:54) *

eu bet reāls happy.gif tāds drusciņ spocīgs varbūt... es gan mājās negribētu citādi būtu bail iet gulēt biggrin.gif

Ko tur badīties, izlaid uz nakti pastaigāties.
Ayumi
ōō. Isa, nav slikti. Šitādu zvēru no tevis redzu pirmoreiz smile.gif Un gribu vēl, mīļā. more, more more.. happy.gif

Edit: ausis nedaudz kā cūkai izskatās :>
Haruka
wow.! tas gan labs.!
gaidu vēl...! smile.gif
kahi
smuks, tas tiesa, bet kurš viņam to zīmi iededzinājis?? (ne jau tu cerams). tas būtu pārāk sadistiski.
Haruka
Bet viņam tā zīme piestāv.! smile.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Ayu man viņš bija līdzi pagājušajā Incī, bet ir prieks ka tev patīk.

Kahi varbūt ar tadu piedzimst. Zinu ka šitā ir viņu sugā atškirības zīme, lai zin kurs ir kurš
Shatako
Man ļoti patīk!... happy.gif ļoti patīk tā radijuma aste! Vai tes uz tā zvēra muguras ir I?Un ja ir tad ko tas noziime?Un arii ja nav..Kas tas ir un ko tas noziime?![zinkārība] biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Snapping cat nr1 - boss
Ami
Omg, omg, omg! Man patīk šis darbs. Lūk, ku īstie mākslinieki... Kaut gan man nepatīk žurku un kaķu maisījums, bet izskatās stilīgi happy.gif Ļoti.
Tigra2
mmm ku jauks^^ nju wnk uuber smile.gif zēl gan, ka tew nav skanera... varētu te vairā ko ieraudzīt.
Isabel Carmin fon Edelhain
Īstenībā jau vairak ka gadu vecs, bet vnk sagribējās ko likt likšanas pēc, un zinu ka viena roka ir galīgi garām.

IPB Image
GM
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Mar 18 2007, 18:29) *

Un lūk, tika izlemts izlikt šo to te. Sākotneji zīmēts iedvesmojoties Dojo spēlei un no kāda DA makslinieka idejas.

p.s īpašs paldies tiek izteikts Kazuki


IPB Image


Now THAT is one hairy pussy.
Karamele
snapping cat ownz
par to otro jāsaka, ka tev ir sanākuši labāki, bet nav ne vainas ^^
vajag tev ielikt šeit to bezpakaļas elfu, kurš galu galā tika pie pakaļas.
Isabel Carmin fon Edelhain
Vari neuztraukties, bezpakaļas elfs noteikt reiz te nonāks, tik pagaidam vēl liekas ka nav isti gatavs. Bet tas kas te ir pēdejais ka jau teicu tapis pirms krietna laika un ari savadaka stilā.
Dranzer_g
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Mar 18 2007, 20:29) *


IPB Image



Man taada sajuuta, ka tava kakja seja kautko atgaadina - liela liidziiba
IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image

Nu vai uzmineeju?
Isabel Carmin fon Edelhain
Domaju par oriģinālo ideju spētu pastastit pats tās autors Snapping cat. Atzistu ka to tik aizņēmos, bet vismaz rijības ziņa līdzība ir nenoliedzama.
Dranzer_g
daudzzobaina mute + apaljas acis bez ziliteem = nepaarspeejams riimas skatiens biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Ta nu te ir kaut kas no svaigajiem (tapis šagada februarī). Atzīstu godīgi ka vispār kautkas tiek uzzīmēts reti un reizēm ar ilgi tiek zīmēts, ja gadās iestrēgt.

Darba ir mainīts kontrasts un ēnas ir blavākas nekā dabā. Skanera likums...

IPB Image
Arts
Mati-perfekti!Pārejais-iesācēja līmenī.
Asuka
vienu retu reizi es piekrītu Artam - baigi labie mati, un vēl man patīk rokas ( tān nav īpaši viegli uzzīmēt), man seja napavisam nepatīk, jo ačteles ir bišķi pa augstu, un kaut kas nav ar pleciem un krūtīm. (mans ņēma vērā uzrakstu virs zīmējuma), un kleita diezgan labi iznākusi!~
iesaku biežāk zīmēt, bet tas ir katra paša ziņā..
turpini zīmēt.
Klokjvaarpsta
Nu jaa, tie mati.. Patiik tavs eenojums, ljoti patiik, bet seja, taa seja - seju uzlabojot ziimeejumu vareetu padariit pat izcilu. Kaa jau Asuka teica - acis par augstu un man jaasaka, ka arii degunu vajadzeeja bishki zemaak. Shobriid izskataas peec tipiskas latviesu multenes (studijas Dauka veidotas) teela
Klokjvaarpsta
Taa kaa man ir nepaarvarama veelme paartaisiit sveshus darbus, shii ir mana variaacija par teemu "Kaa mainaas atteels, mainot teela sejas elementu savstapeejo novietojumu" Novilku zemaak acis un nedaudz degunu

IPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
Acu problēmai pagaidām ir pieteikts nopietns karš, lai gan ir nedaudz pagrūti. Pagaidām ar sejām ir kā ir, tās nekad ar īpaši nav padevušās, un proporcijās manu šadas tādas kļūdas. Pār pārtaisito versiju varu pateikt tik... Kloķi tu esi paveicis brīnumu. Tagad viņa izskatās pēc tāda maitas, pirms tam likās tik iedomīga bik sanakusi.
Isabel Carmin fon Edelhain
Skaneri = slepkavas, kā arī secinu ka jamaina zīmulis (kas jau ir ticis darīts).
Nu ko, Karamelei par prieku bezpakaļas elfs


IPB Image
Arts
Skaisti'!
Man patīk apģērbs un tā krokas,mati arī!Ja būtu tādi skilli arī pārējām daļām...būtu perfekti. rolleyes.gif
Kikyou
Bet pakaļa taču ir! >_O Visādi citādi, šitie darbi spārda. Nu, salīdzinoši. Ēnojums un ieloces ir pat ļoti labi, pēc manām domām.
Karamele
viņam iepriekš nebija pakaļas, tagad šis beidzot pie tādas ir ticis.
nav ko tekt, labs jau i, bet man viņš tikuntā bik' sanrintu laikam atgādina o,o
un kad pabeigsi bezpakaļas elfu no priekšpuses? XD un laikam viņš ir nokristīts par bezpakaļas elfu.
Asuka
ņemot vērā to, ka tas ir bezpakaļas elfs, pakaļa ir diezgan laba un liela! XD
nē nu ir smuki. man jau ēnojums un sīkās detaļas visvairāk patīk. ^^
(skatīt matus, un visas ieloces)
man patīk!~ smile.gif
enigmo
Pārrēkties var! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
trey
NU man tas kaķis atgādina bumbieru!:D [Bez apvainojumiem closedeyes.gif ]
Isabel Carmin fon Edelhain
Arts man laikam tavu kritiku neizprast lidz galam

Kikyou viņs par tādu tika nokristīts vēl tik tapšanas stadijā, kad tiešam pakaļas nebija, vismaz nebija pabeigta, un tā ar iegājās. Patiess prieks ka ar kāds no sensei sadaļas te iemetis aci

Karamele tikai pacietību gan jau būs at priekšpuses gatavs... kad mans atmetis slinkumu un atradīs iemeslu pazīmēt

Asuka man tiešām priekas ka tev patīk. Paldies smile.gif

enigmo tikai nepārspragsti, varbūt tad pagarināsi dzīvi

trey nu tas ir tik tavs vieddoklis, tādēl nebūt ar nav iemesla apvainoties
Arts
Ja pie proporcijām,detaļām un varbūt pie backrounda tā piestrādātu,kā pie matiem un apģērba.Tā es domāju.. wink.gif
Kikyou
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ May 29 2007, 23:41) *
Patiess prieks ka ar kāds no sensei sadaļas te iemetis aci


Kas ta' es par sensei, hahaha. Tie tur, sensei sadaļā, arī ir tikai cilvēki. Nezinu, kā ar tiem pārējiem, bet es User'u galerijas pārbaudu tikpat bieži, cik senseju.
aeonseraph
QUOTE(Kikyou @ May 30 2007, 06:35) *

QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ May 29 2007, 23:41) *
Patiess prieks ka ar kāds no sensei sadaļas te iemetis aci


Kas ta' es par sensei, hahaha. Tie tur, sensei sadaļā, arī ir tikai cilvēki. Nezinu, kā ar tiem pārējiem, bet es User'u galerijas pārbaudu tikpat bieži, cik senseju.


Tieši tā senseji nav nekādi pārcilvēki, īstenībā katrs no jums ja pacentīsies tad kkad tur varēs tikt smile.gif Takā don't give up un liec tik iekšā vel darbus!:)
Isabel Carmin fon Edelhain
Sen nekas nav likte te, tādēl izlēmu, ka šis ir nedaudz jāpakustina. Tiesa nekā diža un daudz nav - slinkums, bet vēl pietiekami daudz jāabeidz.

IPB Image
Cowkiller
piere paaraak shaura... biggrin.gif
noteikti ziimeeji peec savas liidziibas laugh.gif
Arts
Jauks kompliments CowKiller...
Mati ir labi,kā vienmēr wink.gif Aci vajag mazāku un detalizētāku.Deguns normāls un mute arī.Piere laba,šauruma efektu rada mati.
Uz skaistas sejas nevajadzētu rētu.Kaut ko izgriezt vajadzēja?
Pakkun
apkārtceļš uz apendiksu biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Cowkiller no offence, bet tas vairāk izklausās pēc bērnudārza līmeņa atriebības.

Arts par aci piekritu, ka prieks sejas ta ir par lielu turklāt šis tapis viena saita iespadā. Bet rēta.... to uzvilku, kad secināju ka zīmulis bik par stipru ievilksts uz vaiga. Sākumā bija kautkas līdzīgs izplūdušai tušai, kas tika likvidēta.

Pakkun, tavs posts liek pasmaidīt.
kika-chan
nez man patīk šitais pēdējais zīmējums tik acs tāda pajocīga - nav īstajā vietā vai kā (nevaru saprast īsti) bet vispār jau smuki happy.gif
Kazuki
Nesaprotu, ko jūs visi tai acij piesējušies. Ir tak ok. Vismaz isa cenšas tikt vaļā no mazo acu lāsta, kas ir dažviet novērojams iepriekšējajos zīmējumos un tas vien jau ir apsveicami. Es nez, man šitas pēdējais zīmējums kkā ļoti simpatizē cool.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Nu nez, nez, Kika-chan, man tā liekas tīri vietā.

Ayumi
Ja acs tīri vietā, tad piere pa mazu.
Asuka
hei, Isa, man ir tādas aizdomas, ka tu šo zīmējumu (tieši seju) sāki vispirms uzzīmējot aci. vai manas aizdomas ir pareizas? nav vērts jautāt, kāpēc man tā liekas. iemesls - kā jau arts izteicās, ka aci vajag mazāku. (es vienkārši spriežu, pēc savas pieredzes. man ar tām proporcijām sejā iet tieši tāpat ^^ )
uh un tagad es atkārtošos tā kārtīgi.. mati ir SMUKI!~!!. nu piemērs - tev ļoti labi ir izdevies uzzīmēt saknes (izskatās dzīvīgi), atspīdums ir īstājās vietās un ir tiešām izdevies, bize, kaut arī kantaina ir noteikti izdevusies, un visbeidzot tie mati, kuri dodas pastaigā uz muguras pusi ir ielocījušies, ļoti profesionāli (kā mazi, jauki un zaļi tārpeļi). blūze, kā blūze, to nav grūti uzzīmēt, bet vareji šo, to pamēģināt uzzīmēt tādu.. dzīvīgāku. tagad blūze izskatās stīva. dzīvīgāka derētu tieši apkakle.
ļoti labi izdevušies ir kauliņi pie kakla ( nevarēju uzreiz izdomāt, kā lai viņus pareizi definē). viena nianse, ko tev derētu ielāgot zīmējot nākamos darbus - noderētu vairāk ēnu, jo tas padara zīmējumu reālāku, un tas piedod odziņu visam darbam - darbs izskatās labāk un profesionālāk. smile.gif
Teh navajadzīgasis teksts - Kika - chan.. acs jau nu gan ir pareizajā vietā.
ā starpcitu, Isa, tu varēju uzzīmēt nedaudz detalizētākus sparnus. (gomen, ja kāds jau to bija minējis. es esmu par slinku, lai lasītu iepriekšējos postus) yēs. nu tas būtu viss. (Isa, es gribēšu izlasīt to fanfiku, kuru tu rakstīji CO sanāksmē.) xD
Isabel Carmin fon Edelhain
Jau esmu teikusi iepriekš un saku to atkal - Asuka kritiku no tavas puses cienu un to vienmēr ir diezgan patīkami lasit. Šis darbs tiesa ir tīrs skraps, kas tapis aiz gara laika, tik skanējot daļa švīkājumu pagaisusi, atstājot tik svarīgāko. Jā, jā atmazka, bet ceru ka nākamais būs jau kautkas nopietnāks.
(vilksviņzin, kad vēl tas fiks būs tādā skatā, lai varētu dot palasīt)
Lai galīgi nepaliek tik runas, atļaušos iemest šīsdienas mēģinājumu gif jomā.

IPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
*ignorē sanākušo dubultpostu un netīši iespiesto pirkstu*

Kautkas svaigs un jauns. Pie ēnu trukuma gan nepiekasīties, jo tās nemas ar nebija paredzētas - vairāk kā linearts

IPB Image
Asuka
teikšu godīgi, ka šis ir viens no retajiem topikiem, kurā man tiešām patīk postot. sākumā par gifu gribas parunāt. glīti. džeks ir teh smeks. (ja arī tas patiesībā nav džeks, man viņš mūžīgi būs.) kā jau minēju, darbiņš ir glīts. pievilcīga seja, ļoti labas ēnas. uzreiz, kā apskatīju darbu, iepatikās acis - tumšas un skaistas. auskari ausī izskatās smuki un piešķir darbam rozīnīti. es īsti precīzi nepateikšu, bet man kaut ko tas puisis atgādina. vai Hitsugay`u, vai Edward`u Elric`u. nu uz to pusi velk. roka arī ir iznākusi, ne sliktāk, kā viss pārējais. manās acīs tādu manāmu vai piesiešanās vērtu kļūdu nav.
pēdējais, sauksim to par `dojo` darbu. priekš lainearta es teikšu ļoti labi. profesionāli izdzēstas nevajadzīgās līnijas. viņa ir tikusi pie normālas sejas, nevis Ichimaru Gin. ķermeņa aukšdaļa ir uzzīmēta diezgan neiespējamās stāvoklī. ir redzams, ka pleci ir taisni t.i. pagriesti precīzi uz priekšu, bet krūtis pa kreisi. man liekas, ka rokas ir par īsu, tādējādi elkoņi par augstu u.t.t. man ir iepaticies krekla dizains. būs tāds sev jāuzšuj. krekla augšdaļa ir orģināla un apakšdaļa nemaz nav sliktāka. par pleciem runājot.. salīdzonot ar galvu, tie nebūtu par šauru, bet ja salīdzināšanai ņem pašu ķermeni, tad gan kaut kas neštimmē, tā kā tam vajadzētu. tev ir izdevies radīt iespaidu, ka bikses būtu šūtas no diezgan stīva un neburzīga auduma. interesanti. nezinu, kā pārējiem, bet man pēdas izskatās per mazu. salīdzinot kaut vai ar to pašu galvas lielumu. par mazu. es kārtējo reizi iefanošu par tevis zīmētajiem matiem. dzīvīgi~ tas ir labi. diadēma, sauksim to tā, ir aizņemta no Bleach vai vienkārši random. izskatās ieinteresējoši. man arīdzan patīk gan doma, gan izpildījums. vienīgais, kas vēl prasās šajā darbā, protams ir fons. tas prasās visos darbos.
par to dubultpostu. to par tādu būs grūti nodēvēt. aplūko datumus. tu nekādīgi nevarēji abus darbus ievietot 8. augustā. vārds `dubultposts` attiecas pārsvarā uz bilžu postošanu topikos. t.i. nevis katrā postā pa vienai bildei un intervāls starp postiem ir divas minūtes, bet visas bildes vienā postā. un ja arī šo terminu izmanto User`u galerijās, tad tikai tad, ka teksts, ko var uzrakstīt vienā, kompaktā postā ir izmētāts pa trim. par intervālu the same.
es ar nepacietību gaidīšu nākamos darbus.
P.S. ja posta laikā, kādu charu vārdi ir uzrakstīti nepareizi, liels gomen. it īpaši runājot par bleach. es viņu neskatos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.