Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Playeri?
Anime forum > Anime > Requests
Seto
Storijs taads , ka nevisas anime man iet uz DIVX playeri - nju kodex pakas man ir taas kkipa peedeejaas - ar parastaam filmaam man viss ir ok- avi formaataa un utt., bet piemeeram man BLACK Lagoon un Elfenlied velkaas un mazliet pat raustaas...? nez varbuut tas ir kaads glhuks pashaam epaam? toties - chobits , fma , hellsing un utt. viss ok
Nu tad LūDZU palīdziet VAI VISMAZ IZSAKIET SAVAS DOMAS !

Ar cieņu - Seto
Church
atbilde ir tavaa signaturee. p3 866. jaapietiek vairumam xvid dvd encodeem, nepietiek xvid HD encodeem un dvd un vairaak h264 encodeem. taa kaa sceenaa aizvien vairaak lieto h264 un aizvien biezhaak gadaas HDTV, tough luck meegjinot iztikt bez upgreidiem. HD h264 nemaisa vismaz 2.5ghz p4/amd64.
Revol
Lai vareetu kaut ko konkreeti pateikt buutu noderiigi zinaat bishkiit vairaak, piem. datora konfiguraaciju [vismaz cpu kaads] un arii ko vairaak par pashiem failiem kas bremzee, vai neiet, kaads video, audio codec, izshkirtspeeja, kaa arii preciizi kaadi codec ir ieinstaleeti. Papildus veel vari paarbaudiit failu crc, lai zinaatu vai faili nav kaut kur bojaati.

Bet katraa gadiijumaa mans ieteikums ir nonest visas vecaas codec pakas un atinstaleet pasha uzinstaleetos codec, un tad uzinstaleet CCCP [skaties sigaa] un kaa playeri izmantotu kaadu no CCCP iekljautajiem, kas jau ir ieprieksh nokunfigureeti, lai pareizi atskanjotu gandriiz visus modernos anime video. Personiigi es izmantoju ZoomPlayer.
Osis
VLCplayer meeginaaji? Baigi labs!
Joe
VLC + CCCP = laba kombinācija
Revol
QUOTE(Joe @ Mar 21 2007, 21:07) *

VLC + CCCP = laba kombinācija

Kaadaa zinjaa?
Vinji ir pilniigi nesaistiiti, VLC neizmanto nevienu CCCP ieinstaleeto filtru vai codec, jo VLC nav DirectShow players, vinjsh izmanto tikai savus iebuuveetos codec, ir ar vienu no vissliktaakajiem softsub atbalstiem [paskaties kaadu gg suboto Code Gease seeriju taa starp 15-19 un redzeesi kas buus], un saliidzinoshi leenu h264 dekoderi. Taadeelj instaleet CCCP un tad izmantot tikai VLC ir vislielaakaas muljkjiibas.
Ja ir CCCP tad neredze nekaadu vajadziibu peec VLC, ja nu tikai nepabeigtu failu preview vajadziibaam.
Dero
CCCP ir ļoti labs un var mierīgi existēt bez VLC. Lai uz vājākām sistēmām skatītos h264 kodeku ir nepieciešams Mplayer, kurma aloritms ir savādāks un viņš ātrāk atkodē, vēl var izmantot CoreAVC.
Niks
Huh? MPlayer un CCCP tak priekš h264 lieto vienu un to pašu (ffmpeg), vienīgi CCCP ir custom build. Vajag CoreAVC.
Klokjvaarpsta
O, jaa, Mplayeris manaas aciis ir kas liidz shim nepaarspeets. Ptiesiibaa nav svariigi cik kompis aatrs (veel nesen uz 700MHz Durona skatiijos suudiigi kodeetu za to mazaa kompresijaa Serial Experiments Lain - tam raustiishanaas reizi pa reizei nezheeliigi tracinaaja), galvenais cik reizhu kodeki visaadi instaleeti un uninstaleeti, tas biezhi noved pie kompja atteikshanaas, piemeeram, atskanjot audio. Tavam kompim vajajadzeetu kaada pieredzeejushaaka uzmaniibu, bet sataisaams tas protams ir.
Seto
paldies par apgaismību - shodien pat peec darba mājās pamēģināšu šitos variantus ko izteicāt -protams izņemot , ka kompi jaunu pirkšu... wink.gif zinu, ka kompis mans ir meesls vecs , bet ko var gribēt tas ir viss kas man ir palicis pēc dzīvokļa apzagšanas... unsure.gif =- labi skaidrs - pamēģināšu ccp un to zoom player ko mineeja Revol un Nika variantu - thanks visiem , kas centās man izskaidrot !
Nu ja nu kāds vēl grib ko teikt , tad droši !
Niks
QUOTE(Klokjvaarpsta @ Mar 22 2007, 07:40) *
Mplayeris manaas aciis ir kas liidz shim nepaarspeets.
Vismaz pirms mēneša MPlayer uz Gentoo (protams, ka viss tiek likts no source'ēm), dekodējot KAA NGE relīzi, nespēja sacensties ar CCCP + CoreAVC uz WinXP (tiesa, man gan ir stipri modificēta sistēma, kas tikusi īpaši pielāgota video enkodēšanai).
kaarleens
Pievienoshos CCCP slavinaatajiem labaakaa codek paka prieksh anime miiljotaajiem rolleyes.gif Protams visu to var salasiit arii atsevishkji un labaak. Bet nu to laiku ko pateeree mekleejot ,testeejot - labaak pavadiit noskatoties kaadu jaunu anime epu wink.gif
Church
patiniet atpakalj uz jautaataaju / vinja signatuuri ar kastes specs. pamat probleema - par vaaju kaste. ir tikai zinaams limits, liidz kuram var uzlabot performanci mainot kodeku pakas/pleijerus/asdf.
Seto
njaa church - tev taisnība - ar cccp man iet mazliet labaak- elfenlied iet , bet lagoon gan nee- sāk gļukot tikai tad, kad sāk ātrāk kustēties personāžī- kamēr mierīgi runā - skaņa ir līmenī ar bildi , bet kad sākas razborkas -tad skāņa pa priekšu lido....nu neko darīt pagaidām vēl nepirkšu neko jaudīgaku ..... unsure.gif
Revol
QUOTE(Seto @ Mar 23 2007, 21:55) *

njaa church - tev taisnība - ar cccp man iet mazliet labaak- elfenlied iet , bet lagoon gan nee- sāk gļukot tikai tad, kad sāk ātrāk kustēties personāžī- kamēr mierīgi runā - skaņa ir līmenī ar bildi , bet kad sākas razborkas -tad skāņa pa priekšu lido....nu neko darīt pagaidām vēl nepirkšu neko jaudīgaku ..... unsure.gif

Ir veel viena lieta ko vari pameeginaat, ja tas Black Lagoon ir jaunais KAA rips, tad ir iespeeja ka uzliekot CoreAVC un CCCP ffdshow setingos atsleedzot h.264 dekodeeshanu vareetu arii aiziet, jo CoreAVC ir aatraaks h.264 dekoders nekaa ffdshow. Bet P3 866 ir taa uz robezhas, ka itkaa vareetu pavilk standart izshkirtspeejas h.264 failus izmantojot CoreAVC, bet garantijas uz to nav.
Taka
Nu nezinu, man liekas, ka viss kas ir zem 1GHz, priekš H.264 ir par švaku...
Seto
QUOTE(Revol @ Mar 23 2007, 22:14) *

QUOTE(Seto @ Mar 23 2007, 21:55) *

njaa church - tev taisnība - ar cccp man iet mazliet labaak- elfenlied iet , bet lagoon gan nee- sāk gļukot tikai tad, kad sāk ātrāk kustēties personāžī- kamēr mierīgi runā - skaņa ir līmenī ar bildi , bet kad sākas razborkas -tad skāņa pa priekšu lido....nu neko darīt pagaidām vēl nepirkšu neko jaudīgaku ..... unsure.gif

Ir veel viena lieta ko vari pameeginaat, ja tas Black Lagoon ir jaunais KAA rips, tad ir iespeeja ka uzliekot CoreAVC un CCCP ffdshow setingos atsleedzot h.264 dekodeeshanu vareetu arii aiziet, jo CoreAVC ir aatraaks h.264 dekoders nekaa ffdshow. Bet P3 866 ir taa uz robezhas, ka itkaa vareetu pavilk standart izshkirtspeejas h.264 failus izmantojot CoreAVC, bet garantijas uz to nav.


nu thanks Revol - pamēģināšu.... rolleyes.gif

ha sanaaca- viss shtokos....tikai reizeem noraustaas....bet tas jau taa...galvenasi var jau izbaudiit!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.