Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kaa saucas?
Anime forum > Anime > Requests
Takijs
kaa saucas tas anime ko kadreiz raadiija pa VIVA. nu tur bija par vampiiriem. taads diezgan druums anime. varbut kads var pateikt kur nokachaat blink.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
IPB Image

Ja tu domā šito, tad tas ir Hellsing
Takijs
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Apr 13 2007, 16:29) *

IPB Image

Ja tu domā šito, tad tas ir Hellsing



jaa tiesho sho es domaaju. varbut kads zin kur dabut? anglu val
zenofex
www.tokyotosho.com -> search: hellsing
Niks
Ceru, ka ar angļu valodu domāji ar subiem angliski, jo dubi ir gandrīz vienmēr nebaudāmi (ar retiem izņēmumiem un tie parasti nav angliski). Patiesībā vāciešiem ir ļoti labi dubi (piemēram, vācu versijas Alucard seiyuu man patīk pat labāk par japāņu un angļu versiju, jo vāciskajā versijā Alucard izklausās patiešām ļauns un asinskārs). Un vislabāk būtu lejuplādēt zx relīzi: http://bt.zhentarim.net/
Takijs
QUOTE(Niks @ Apr 13 2007, 21:43) *

Ceru, ka ar angļu valodu domāji ar subiem angliski, jo dubi ir gandrīz vienmēr nebaudāmi (ar retiem izņēmumiem un tie parasti nav angliski). Patiesībā vāciešiem ir ļoti labi dubi (piemēram, vācu versijas Alucard seiyuu man patīk pat labāk par japāņu un angļu versiju, jo vāciskajā versijā Alucard izklausās patiešām ļauns un asinskārs). Un vislabāk būtu lejuplādēt zx relīzi: http://bt.zhentarim.net/


diemžēl vācu valodu nesaprotu
Niks
Nedomāju, ka Hellsing gadījumā tā ir liela nelaime - pats Hellsing pirmo reizi (arī pa VIVA) redzēju vēl pirms sāku mācīties vācu valodu.
Takijs
man no tiem arzemju torentiem velk ar videju atrumu 4 kb/s :@
Joe
QUOTE(Takijs @ Apr 14 2007, 18:30) *

man no tiem arzemju torentiem velk ar videju atrumu 4 kb/s :@

Tad uztaisi pieprasījumu kādā no latviešu trackeriem!
Niks
Vajag pareizi nokonfigurēt BT klientu. Protams, dažkārt tur neko īsti nevar padarīt, ja vaina tomēr ir otrā galā. Vēl noteikti jāieslēdz protokola šifrēšana un jālieto nestandarta ports, lai provs var iet ieskrieties.
Takijs
QUOTE(Niks @ Apr 14 2007, 20:15) *

Vajag pareizi nokonfigurēt BT klientu. Protams, dažkārt tur neko īsti nevar padarīt, ja vaina tomēr ir otrā galā. Vēl noteikti jāieslēdz protokola šifrēšana un jālieto nestandarta ports, lai provs var iet ieskrieties.


kaa to izdarit?
Shatako
Ceru ka neizbojāju šo topiku! biggrin.gif
Bet... Kāds nezin kā saucas tā viena anime kur ir čibi tīģermeitene?
Lūk, šait attēls! happy.gif
IPB Image
Palīdzat!...plz... excl.gif
anti
QUOTE(Shatako @ Apr 22 2007, 19:39) *

Ceru ka neizbojāju šo topiku! biggrin.gif
Bet... Kāds nezin kā saucas tā viena anime kur ir čibi tīģermeitene?
Lūk, šait attēls! happy.gif
Palīdzat!...plz... excl.gif


Nebij DiGi Charat vai Pita Ten?
Church
driizaak pirmais, ne otrais. lai arii pita ten arii i chibi shovs, gan misha angel san gan deemoniskais chiks ar kakji izskatiijaas stipri savaadaak.
Shatako
Wīīīī!
Tnx. :3
Jā tiešām DiGi Charat!Pameklēju google.lv un jā tiešām DiGi Charat!Tag tikai jāsameklē StrongDC++ un viss ok! laugh.gif
A kāds nezin cik viņai sērijas?
Revol
QUOTE(Shatako @ Apr 24 2007, 11:00) *

A kāds nezin cik viņai sērijas?

DiGi Charat on AniDB - njem un apskaties, ir arii atrodama info par turpinaajumiem utt
Shatako
Nu ok sērijas 16! Tnx! ^^
A kur lai es nolādēju strongDC++ nebija!Tur bija 2 sērijas!
Church
ielogojies boxtorrents.com un seercho tur. vai ievadi charat ieksh tokyotosho.com
Alexa De Šarlote
QUOTE
kaa saucas tas anime ko kadreiz raadiija pa VIVA. nu tur bija par vampiiriem. taads diezgan druums anime. varbut kads var pateikt kur nokachaat


A var būt tas ir Trinity Blood....
Niks
Tu vispār izlasīji iepriekšējos postus? Tak sen jau noskaidrots, ka runa ir par Hellsing.
P.S. Un neatceros, ka VIVA jebkad būtu rādīts Trinity Blood.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.