Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nevainojami 8)
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Mimi
Lūk. Es plānoju vēl šamo izkrāsot Photoshopā.
Skeneris pagaidām ir tikai sapnis, tāka Gomen par kvalitāti ^______^
Backgrounda nav, bet anyway. Jap, mati krap, bet bija normāli, pirms neizkleksēju pāris klekšus ar otu. Vaidzēja visu labot.
IPB Image


"The Girl from the Rose Garden"
Akrils.
14.04.2007.
Cowkiller
ljauj mineet, meitene ir izgatavota no gumijas? biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
lilion
cowkiller piebildi vari iztulkot tā, ka piemēram, neviena cilvēk plaukstas kuru nav veidoti no gumijas, vai arī kuros jau sen vairs kaulu nav, nevar stāvēt tā, kā stāv tevis uzzīmētās. Turklāt, man tās rokas izskatās stipri par garu(gumijas efekts laugh.gif ) Kleita vēl ir izkrāsota tīri normāli, bet mati atgādina dažas pavisam šķībi/nemākulīgi uzvilktas strīpiņas. Un viņai noteikti var redzēt pēdas, tās neparādot tu liec viņai izskatīties tizlai ar +.
Es nezinu, bet man tas atgādina tādu ātro variantu, uzskribelēts, pasmērēts un iemests, vismaz rūpīgāk izskrāsot jau nu varēji.


blink.gif laikam kļūstu veca un stulba, no māsas puses rakstu, nu labi, lai Lilion nebļauj, ŠO RAKSTU RAKSTĪJA KAIVA, VISAS PRETENZIJAS UN IEBILDUMI TIEK KRAUTI UZ VIŅAS PLECIEM.
Mimi
[/i]Peedas meitenei ir, bet kursh nesaprata, taas ir piesegtas ar rozhlapaam.
Par matiem es paskaidroju, par rokaam - taas ir crappiigas, es zinu.
Kluudas man ir, un buus arii. Visiem ir kluudas.
Un par darba ilgumu nerunaasi. Ziimeeju pa dienu, atstaajot uz paris stundaam.
Es ziimeeshu tev par spiiti*
Adenaide
Man šausmīgi patīk krāsas. wub.gif Amazing. Lapas arī ir ļoti izdevušās, tādas satriecoši īstas un sataustāmas izskatās. smile.gif Man vienīgi nepatīk plaukstas. Viņas ir tik nedabiski salocījušās, it kā no gumijas būtu gatavotas. Bet tie sarkanie cimdi un kleita - ārprātsciksuperīgi. Kā kko tādu var dabūt gatavu? tongue.gif
Vispār, tu jau zini, ko es par taviem darbiem domāju. Burvīgi. happy.gif
Un turpini, protams. Kaut vai par spīti. happy.gif
Bitter_me
man patiik tas rozlapnjas, taas Tew patieshaam ir izdevushaas... A tas darbs vispaar ir ziimeets ar akvareljiem vai pasteljiem es taa issti liidz galam nevaru saprast., Vai ar abiem kopaa...
Jebkuraa gadiijumaa, Tew vismaz ir kraasu izjuuta un pie tehniskajaam detaljaam tikai jaapiestraadaa...
Keep fighting... biggrin.gif
Mimi
Tas ir zīmēts ar akrilkrāsām. happy.gif
I will keep figthin', I will.
Došu barību kritizētājiem. happy.gif
Bitter_me
Man likaas, ka tie ir pastelji... biggrin.gif Nezinu kaa ir ar akrilkraasaam, bet taas man skjiet, nav pats piemeerotaakais ilustraacijaam... bet ja tev padodas, tad labi, bet tikai fonu, gan vajag piebeigt... Taa buus smukaak... smile.gif
P.S. No kritikas ir tikai izaugsme....
Tenma
QUOTE(Roserette @ Apr 15 2007, 18:38) *

Lūk. Es plānoju vēl šamo izkrāsot Photoshopā.
Skeneris pagaidām ir tikai sapnis, tāka Gomen par kvalitāti ^______^
Backgrounda nav, bet anyway. Jap, mati krap, bet bija normāli, pirms neizkleksēju pāris klekšus ar otu. Vaidzēja visu labot.
"The Girl from the Rose Garden"
Akrils.
14.04.2007.

saakumam ir Ok. Labas ēnas
kaiva
QUOTE(Roserette @ Apr 16 2007, 14:27) *

[/i]Peedas meitenei ir, bet kursh nesaprata, taas ir piesegtas ar rozhlapaam.
Par matiem es paskaidroju, par rokaam - taas ir crappiigas, es zinu.
Kluudas man ir, un buus arii. Visiem ir kluudas.
Un par darba ilgumu nerunaasi. Ziimeeju pa dienu, atstaajot uz paris stundaam.
Es ziimeeshu tev par spiiti*


pēdas paslēptas rožlapiņās???? wtf??? Cik biezai kārtai tad būtu jābūt, ja visas pēdas var tā paslēpt, ka nav ne miņas. Un es jau neesmu aizliegusi tev turpināt, man, Pēterim, Aigaram vai Kārlītim par spīti, tas mani neinteresē, nu it nemaz neinteresē. Zīmēšana/publicēšana ir tikai un vienīgi tava izvēle un man šeit pie datora sēžas un rakstās vienlīdz mierīgi. Nu ja tu zini, ka rokas ir nepareizas, tad es tev atgādinu, kas tieši tajās nestrādā. Un nē, visiem nav kļūdas, kļūdas šajā brīdī ir tieši tev, un tieši tev ir jāstrādā pie tā, lai tu tās izlabotu.
Tomoko
Nu ir takš ok, lai jau cilvēks cenšas un parāda, ko māk! Šis jau nebūs vienīgais zīmējums, ko viņa te liks. Arī nav jēgas vislaik gvelzt par tām rokām. Tas jau vienreiz bija uzrakstīts, un es esmu pārliecināta, ka Roserette šo kļūdu jau ir sapratusi, kā mēs to varam spriest pēc viņas postiem.
Rožlapiņas ir skaistas, ēnojums tik tiešām ir labs, un kleita arī ir smuka. Nu, rādi šurp savus zīmējumus, es zinu, ka es ir arī labāki! Bet ja tavām draudzenēm atkal skeneris salūza/saplīsa/pazuda, tad pasaki kur viņas dzīvo... Hehe..
Taichi
šis zīmējums ir līdzīgs manai krustmātei... blink.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Roserette @ Apr 16 2007, 14:27) *

Es ziimeeshu tev par spiiti*

Nebūsi ta ,ka bik nepareizu mērķi izvelējusies? Teiks gan ka te maz kādu rausta to to dari par spīti vai prieka pēc, un zīmējot tik lai kadam "iegrieztu", tev labāk ar nekas nebūs.
Mimi
Laikam es vnk neizprotu to, kas pa spīti. tr ir mana vaina =_=
ar to gribēju teikt, ka zīmēšu, pat ja jūs besīsities laukā un negribēsiet, lai to daru.
btw, es tā vairs nerakstīšu. o.0
Kate
Cik var spamot?!
Uzzīmē kaut ko, kas Tevi pašu pārsteigtu tik ļoti, ka paskatoties uz darbu Tev liktos, ka to neesi zīmējusi Tu. Un tad posto iekšā >_> PUNKTS
Asuka
Man šodien labs garīgais tāpēc, es teikšu tikai labos vārdus (nu vismaz centīšos). ar šitādām krāsām ir daudz grūtāk krāsot, nekā ar zīmuļiem, vai beigu beigās ar photoshop, jo tos visus var izdzēst, bet šitādas krāsas navar. tas jau vien ir apsveicami.
varēji izmantot smalkāku otiņu, lai visas detaļas varētu kārtīgāk izstrādāt, un iezīmēt. klausīšu Tomo un par rokām neko neteikšu. man ar ļoti krāsas patīk, bet manuprāt vainu viduklis par īsu, vai kājas par garu - es nezinu, bet varbūt kleitas efekts. biggrin.gif skatoties uz acīm izskatās, ka viņa ir stipri raudājusi, par kaut ko (iespējams ka tāda bij sākotnējā domā?), jo par to liecina arī sejas izteksme. man nereāli patīk tās rožlapiņas, un vispār visa grīda zīmējumā tev ir iznākusi telpiska. baigi labi. tātad...
turpini cītīgi, jo cītīgi trenēties pie proporcijām, un nezaudē savu krāsu izjūtu! XD
Alexa De Šarlote
Vienigā problēma ko es patiešam saskatu tās ir rokas, tās ir par garu....bet, to jau tu pati esi pamanījusi.....
Mimi
Pagaidām iepostošu tikai šito: Tā-dā~! Pirmais ar pentulu veidotais linearts! ^___^
IPB Image

Tā ir es un manas 2 draudzenes. Vipār pastav arī izkrāsotais variants ar zīmuļiem, bet tāka tautai skeneri apmīza kaķis, un tas nestrādājot, ieliksu tikai lainartu.

Vakarā ielikšu vēl kaut ko, bet tagad nav laika, mācos... Pēēē >_<
Cowkiller
QUOTE(Roserette @ Apr 24 2007, 20:17) *

Tā ir es un manas 2 draudzenes.

tagad mees zinaam kua ir taa no brain girl... lol laugh.gif biggrin.gif laugh.gif
Mimi
noot. tu neuzminēji, esmu ta, kas visvairāk pa kreisi. Manā galvā ir banānu putra.
Taichi
pa vidu? shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit...
Klokjvaarpsta
Vai tad angliski smadzenes raksta daudzskaitlii??
Mimi
nezinu. vismaz man tā liekas. niahaha. A_A
Taichi
brains as smart as.... brains ir domts veinskaitļa ģenitīvā.
Adenaide
Tu, Laura un Krista, vai ne? biggrin.gif
...as big as ten bananas - tu mani smīdini. biggrin.gif
Lai nu kā, bet kā linearta darbs, šitais ir smūūkiņč. Tev gan tā labā roka ir tāda dīvaina [vai tas ir cimds?], bet man ļoti patīk līnijas un tā. smile.gif
Mimi
QUOTE(Adenaide @ Apr 26 2007, 21:51) *

Tu, Laura un Krista, vai ne? biggrin.gif
...as big as ten bananas - tu mani smīdini. biggrin.gif
Lai nu kā, bet kā linearta darbs, šitais ir smūūkiņč. Tev gan tā labā roka ir tāda dīvaina [vai tas ir cimds?], bet man ļoti patīk līnijas un tā. smile.gif


nūū jāāpp, tas bija domāts kā cimds. sākumā to darbu vienkārši vēlējos taisīt stilā - *Winter*. Man cimds, Laurai cepure, Kristai - šalle >3
Klokjvaarpsta
QUOTE(Taichi @ Apr 26 2007, 19:39) *

brains as smart as.... brains ir domts veinskaitļa ģenitīvā.


Shinii gadiijumaa lietots vaards are, kas noraada uz daudzskaitli. Zinot, ka pareizaa forma ir "brain" nevar buut lietots "are", jo tad vajadzeetu "her brains [kautkas, kas pieder smadzeneem un ir daudz] are as big as [jada, jada]" Veel vareetu piedot, ja nebuutu "are" un vareetu secinaat, ka piemrsts apostrofs "brain is" saiisinaajumaa. Es no savas puses sho bezjeedziigo un pasha uzsaakto diskusiju beidzu, piedod, Roserette, par nevajadziio aizraadiijumu
Tomoko
Njā.. Ir tīri ok. Nekas īpašs, bet tomēr.
Bezsmadeņu meitene manuprāt ir pārāk gara/slaida. Tomāto smadzeņu meitenei iet matu līnija, kas saplūst ar roku līniju. Life, wtf?
Anyway, priekš pentoola nav slikti. Cienu cilvēkus, kas ar to māk apieties. XD
kahi
līmenis pat ļoti atbilst mākslas olimpa VIRUSTNEI, esmu arī centies uzrāpties šajā virustnē, man tas vēl nav izdevies, bet cenšos. kādreiz varātu virustnēties kopīgi, ne? tā virustne atrautos...

fanoju par garo meiteni vidū. tikai vajadzētu izkrāsot, jo too boring. banānau putra ir laba, jo banāni un šokolāde uzlabo smadzeņu darbību(tā man mācīja reizrēķinu - ar čoko un banāniem).
Taichi
Un mēs ejam angļu skolā "roserette" ... kāds sitiens pa deniņiem....
Mimi
sodien Rouzretai piedzima divi jauni darbi.l
Pēdejā laikā es ļoti fanoju par i-podiem A__A
rezultāts: p.s. pasakiet, kurš jums patīk labāk.
IPB Image
IPB Image
Melisa
Pirmais labāk. smile.gif
Mimi
Man sāka iepatikties this kind of drawing ~
Lūk, vēl viens, bet mazak izstrādāts... happy.gif
IPB Image

Man iepatikās šāds stils, tikai iesakiet man lūdzu - vai man tās meitenes zīmēt vnk melnas, vai arī krāsainas? >:3
exile
vari ziimeet melnas, prasaas peec kaadaam detaljaam tajos melnajos siluetos, es nezinu varbuut acs. pirmspeedeejais darbaa tu laikam meeginaaji popularizeet i-podu vai kaadu liidziigu mp4 playeru biggrin.gif
Peedeejaa drbaa tu gan nohaltureeji - vareeji vismaz austinjas kvalitatiivaak uzziimeet.
Kate
Pēdējais ir vislabakais, tikai vajadzētu iztikt bez tā (piedod) debīlā fonta
Un ausis varēja ne ar tik ļoti uzhārdotu lietuslāsi iztušēt :/
Mimi
Zīmēt negribas. Nē, gribas jau gribas, bet nesanāk. Nav iedvesmas. Tāpēc pēdēja laikā visas dienas pavadu ārā, ar digitālo, vēroju ziedus un zaļojošos klajumus.
Jau iepriekš atvainojos Adenaidei, jo izskatīsies tas kā špikojums, likt iekšā fotogrāfijas, bet tas tā, pirmo un pēdējo reiz. (Cerams.)
So...

IPB Image
Awakening.
Lūdzu piedošanu vēl nesamaitātiem (VĒL) bērniem, jo šeit mēs redzam, īstenībā ļoti dabisku bizbizmārīšu pārošanos. Fotografēju es to ne tādēļ, lai parādītu jums šo kukaiņu attiecības, bet gan parādīt, cik skaista ir pavasara atmošanās. Pirmās mārītes, kuras redzu šogad. A_A

IPB Image
The Memories of the Orinako Flowers.
Tik skaisti - baltie ziedi uz tumšbrūniem zariem. Baltās ziedlapas ir kā enģeļu spārnu spalvas. Tik maigas, un glāstot tās ar pirkstiem, sajūti maigumu un pirmo pavasara svaigumu.

IPB Image
The Sun Child.
Laiks devās uz labo pusi tikai šodien, bet par spīti visiem lietiem un mākoņiem, saule bija kopā ar mums. Tā atstāja uz Zemes savus bērnus - skaistās, dzeltenās pienenes. Un šodien, parādoties Zemes redzes lokā, tā bija tik laimīga, tā deva pirmo starojumu, kas lika pienenēm būt vēl košākām un pavasarim raksturīgākām.
Alexa De Šarlote
patīk tavs ortais taptais darbs...man jau tā paši patīk pavasaris.....
Ayumi
Pirmajai bildei ar tām mārītēm nedaudz vairāk asums prasās uz tiem ziediem, kuros viņas tup.


Jaukas bildes. wink.gif. Gribētu redzēt vēl kādas bildes. Man patīk otrā. smile.gif Liek aizsapņoties. :]
Adenaide
QUOTE
Jau iepriekš atvainojos Adenaidei, jo izskatīsies tas kā špikojums, likt iekšā fotogrāfijas, bet tas tā, pirmo un pēdējo reiz. (Cerams.)


Nēēmuļķojies. xD Skatoties Tavus darbus man atliek vien cerēt, ka šī nav pēdējā reize, kad liksi te savus darbus. Jo man patīk, jā. happy.gif
Bet sāksim no sākuma. I-poda darbiņi. Man labāk patika *Enjoys the night sounds*, lai gan otrais arī ir labs. Nakts darbiņam ir skaistas krāsas. Nenormāli skaistas. Un siluets arī labs. Nu vispār, prieks skatīties. smile.gif
Trešais i-poda darbiņš.ļoti patīk fōns un burtiņi, šausmīgi reāli. wub.gif Vienīgi siluetam tādas izplūdušas austiņas.
Un par bildēm es jau draugos teicu - mīlami. happy.gif pienene čut čut izplūdusi, bet vispār - īsti pavasarīgas un sirsnīgas. wub.gif
medaļa un diploms tev no manis par šitik smukiem darbiņiem.
Mimi
Šodien es ārā nebiju, jo atkal lija auksts lietus. Tāpēc es iededzināju sveci. Nu bet tas tā. Nothing special.
IPB Image
Porcelain

Mimi
Spamotāja ir atpakaļ!
Neko sakarīgu es neuzzīmēju! Jēēēēj! Lūk, vienīgais, parakājos pa datoru, atklāju dažus vecos nedarbuss...
vispirms, fotogrāfijas -
The Gold
IPB Image
The Fairy Forest
IPB Image

Un tagad viens māsterpīss. Muāhahā! Es nemāku lietot planšeti, man liekas,jo līnijas man taisnas neiznāk. v_v
IPB Image
Kikyou
Man patīk bizbizmārīšu poza... XD *samaitātais bērnelis*

Par planšetu runājot, vajag palielināt (ar to es domāju zoom nevis resize), kad velk līnijas. Uzreiz iznāk daudz taisnāk. Es parasti kaut kādā tur 300% zoomā velku līnijas. Protams, vajadzīgs arī rokas treniņš - ar trenētāku roku varēsi uzvilkt garākas, precīzākas līnijas. Tas ar laiku, tas ar laiku. :3
Mimi
Es jau arī strādāju kādā 500% palielinājumā! xDbet man tāpat nesanāk kā tev vai Janotam, fõr ekzāmpl.
Miki
Nuuu...
Bildes ir smukas...
un man patīk tie silueti...
Pēdējais darbs ir tād nu...karoč izskatās nepabeigts...
Un nu cilvēkam man liekas ka nemēdz būt perfekti tasnas līnijas ko arī nevajg...
Adenaide
Tu esi atpakaļ. happy.gif
Bildes no pēdējās porcijas vajadzēja bišķiņ mazākas uztaisīt.
Bet Feirīforest ir ļoti smukiņč. [ekskursija? smile.gif ]
Planšetes darbiņā meitenei nodzertas acis. xD Tādas noļekušas, gluži kā pankūkas. biggrin.gif
Bet mati, apģērbs un viss pārējais ir kolosāls. wub.gif Šausmīgi patīk, kā tu uzzīmēji apģērbu, visas tās krokas un ieloces. Arī kājas glītas. Teikšu godīgi - es tā nemācētu.
Labprāt vēl kādu planšetes darbiņu redzētu. smile.gif
Mimi
Oū, jau pusmēnesi neko nepostoju... Nebija arī ko.
Labi... Mana nākamā photo sērija būs... tāda parasta. Tajā nevarēs saskatīt dabas skaistumu, neko īpašu. Tā būs bērnišķīga. Taču tikai cilvēki, kurā nav iemiesojušies Citi, kuri pasauli uztver caur bērna bezrūpīgi laimīgām acīm - tikai tie saskatīs šajās bildēs skaistumu, kuru izstaro bērni, bērni, kuriem ir jautri. Un šiem bērniem ne vienmēr jābūt cilvēkiem... Kā redzat...)) ^^
IPB Image
IPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
No šim divām patiešam kas patīk ir pirmā. Menbaltie toņi piešķir nedaudz vecu atmiņu piegaršu. Bet kaķēns... neliekas nekas ipašs, vismaz ne šai bildē.
kahi
mmmh, piekrītu. irmā tiešām labāk izdevusies. tāda senlaicīga, tiešām atgādina bērnību.
Mimi
Vēl kaut kas. Bet ļoti sens.
IPB Image
Green fresh
dead-NeO
VeeL tik pietruukst kaads kukainiitis (Joks)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.