Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kad buus naakamais otaku.lv tuss?
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
ETM
Kad buus naakamais otaku.lv tuss?

EDIT: Inchukalna tusi ne visiem patika, tapeec varbuut ir kaadas citas idejas?
Iori Yagami
QUOTE(ETM @ May 22 2007, 12:26) *

Kad buus naakamais otaku.lv tuss?


Laikam tad, kad kads to organizes tongue.gif smile.gif

Man sakas sessija universitatee, tapeec kadu meneshu palaizhu garam sad.gif sad.gif
xikes
Nea, tur sākumā bij galīgi cits teksts. Kurš gan pēc aptuveni stundas nozuda, un tā vietā parādījās gluži nevainīgs jautājums par nākošo tusu XD
exile
Diez vai vecriigaa pie skaidra praata var apmaldiities. Ja braukt ar liftu, tad jau labaak viesniicaa "reval hotel latvija" tur vismaz buus spriedze, ka kaads no apkalpojoshaa personaala juus pamaniis un izmetiis aaraa, a runaajot par sabiedrisko transportu: tik siltajaa laikaam sastreeguma stundaa tur uztureeties ir liidziigi pashnaaviibai(vienreiz sajutiisiet sviedrainu padusi sev pie sejas un visu sapratiisiet, un nedo dievs ja tramvajs vel asi nobremzee).
Taakaa veelu veiksi, bet I`m out
P.S. tad jau pikniks briivaja dabaa buutu labaaks
Spectre
IMHO vaidzētu atrast kādu jēdzīgāku pirti - bikinj tālāk par rīgas apkaimi un noīrēt uz 24h peimēram no piektdienas 7 vakarā līdz sestdienas 7 vakarā, tādā vidā atkristu problēmas ar laicīgo ierašanos, varētu atbraukt civiļi ar mašīnām un pēc tusiņa izgulēties un tad braukt mājās wink.gif
P.s. tusu nevaig drausmīgi animenizēt (kalt pasākuma scenāriju no A-Z), peitiks ar ps2 un ddr paklājiņu - sarunas par anime un gamēm vienmēr pašas uzrodas, ir arī cilvēki kuriem ir vairāk kopīgu tēmu ne tikai anime tongue.gif

P.s. Šāda tēma tika vakar apspriesta ar Ragu smile.gif
Church
mashiinas procentuaali i retas prieksh vidusmeera otaku. videejais vecums/ienaakumi kaa ne kaa nav tie augstaakie. plaanojot attieciigi jaanjem veeraa arii alternatiivie transporti, eg. sabtranss.
Spectre
yup yup - vnk var noorganizēt, kur abas kategorijas cilvēku varētu tikt bez problēmām wink.gif

P.s. Pats piederu pie tās kategorijas kas braukājās ar sabiedrisko transportu laugh.gif
GM
QUOTE
mashiinas procentuaali i retas prieksh vidusmeera otaku. videejais vecums/ienaakumi kaa ne kaa nav tie augstaakie.


Besides, ja garšo destilāts, pat ar visām tiesībām tu neesi diži lietaskoks.
edg
O, preciiza atbilde bez liekvaardiibas! biggrin.gif

P.S. Lai nebuutu spams, varu piebilst, ka peec eksprestusa pie Sigfas I HAVE SEEN IT ALL, thus es vispaar vareetu mieriigi nomirt, par kaut kaadiem tusiem nemaz nerunaajot.
Spectre
QUOTE(Rusell the carrotstork @ May 28 2007, 22:28) *

Karoč tā, visi kuriem 15. jūnijā nav ko darīt satiekas virnā vietā. Tiem kam ir mašīnas un tiesības atbrauc uz to vietu, tiem kam nav tie atnāk ar kājām vai atbrauz ar sabiedrisko transportu. Nu kaut kur Rīgā. Man nav ne jausmas, kur parasti jūs satiekaties. Un tad visi apspriež jaunākās Naruto sērijas. Es nebūšu, jo esmu aizēmts. Bet kāds jau cerams būs manā vietā.



Njam .... ja tu būtu bikinj vairāk informēts, tad zinātu ka tādas savākšanās principā ir katru piektdienu/sestdienu - laika gaitā notika dabīga atlase, kur palika pieaugušāki civiļi no otaku.lv un anime.lv - savācās pa piektdienām, un pa sestdienām jaunākā atvase tusējās smile.gif
Drīzāk jau sanāca tā ka jaunajiem nebija incanti ar mums un piektdienas vakaros var ko interesantāku darīt to viņi pārcēlās uz sestdienas tussu smile.gif
kaarleens
QUOTE(Rusell the carrotstork @ May 28 2007, 22:28) *

Karoč tā, visi kuriem 15. jūnijā nav ko darīt satiekas virnā vietā. Tiem kam ir mašīnas un tiesības atbrauc uz to vietu, tiem kam nav tie atnāk ar kājām vai atbrauz ar sabiedrisko transportu. Nu kaut kur Rīgā. Man nav ne jausmas, kur parasti jūs satiekaties. Un tad visi apspriež jaunākās Naruto sērijas. Es nebūšu, jo esmu aizēmts. Bet kāds jau cerams būs manā vietā.

Olo lolo kau ko tik speeciigu organizaacijas jomaa sen nebiju lasiijis. Mosh tev nakotnee der profesionaali nodarboties ar pasaakumu riikoshanu biggrin.gif
Njaa vispaa uz pirti vareetu aizbraukt, tieshaam neslikti ja tur vareetu paguleet, jo sory sabiedriskam transportam esmu es par slinku.
+Chibi+
QUOTE(ETM @ May 29 2007, 14:35) *


EDIT: vareetu ieteikt, teiksim, Bible Black




NEVAJAG. Ar vienu reizi man pietika. dry.gif Ļoti patīkams garadarbs, kura dēļ es vairākus mēnešus izvairījos no animēm, jo man vienkārši SLIKTI palika, redzot the same style. huh.gif Bet nekas, trauma jau garām, es veixmīgi izārstējos, visu aizmirsu, tikai dažreiz, kad es to vismazāk giadu, atmiņas sāk mani vajāt!!!!!! AAAAAAAAAAAA! blink.gif
Žēl tikai, ka BB ir pārāk daudz mindless intercourse, jo tad grūti sekot sižetam.... sad.gif So tas neder kopīgam online tusam, hahā, jo puse aizmigs jau pirmās sērijas vidū (trešo sēriju vispār vēlam izlaist).. ph34r.gif


Ā, jā, kādam (nerādīšu ar pirkstu, lai neizmežģītu) drīz būs dzimšanas diena un kāds vrētu kaut ko uzrīkot, kā "vecajos labajos" laikos.... rolleyes.gif


(nu, ka mani smaiiju likshanas skili? improved?) laugh.gif
Iori Yagami
QUOTE(+Chibi+ @ Jun 1 2007, 07:45) *

Ā, jā, kādam (nerādīšu ar pirkstu, lai neizmežģītu) drīz būs dzimšanas diena un kāds vrētu kaut ko uzrīkot, kā "vecajos labajos" laikos.... rolleyes.gif



"Kādam" jau ir kadas idejas, kur svinēt? Vai domasim kopā (man piedavajumu nav, bet varu pameklet kaut ko) biggrin.gif tongue.gif tongue.gif
Lija
QUOTE(edg @ May 26 2007, 18:20) *

O, preciiza atbilde bez liekvaardiibas! biggrin.gif

P.S. Lai nebuutu spams, varu piebilst, ka peec eksprestusa pie Sigfas I HAVE SEEN IT ALL, thus es vispaar vareetu mieriigi nomirt, par kaut kaadiem tusiem nemaz nerunaajot.


Drīkst uzprasīties KO ĪSTI TU TUR REDZĒJI?? Mana ziņkārība ir sakurināta ne pa jokam.. rolleyes.gif

p.s.Stasukinj... pilniibaa kaa "vecajos labajos laikos" nesanaaks lai cik necenstos (peec cukura nakts viduu liekas vairs neiesim uz diennakts veikalu tuvaakajaa laika no tava dziivoklja)... beeet par jauniem tusiem vienmeer pozitiivisma paarpilna tauta labpraat iztriektu savus emocionālos decibelus pret tava dzīvoklja sienām.. ^^ vai da pret jebkaadaam sienaam...
+Chibi+
Vismaz nekurienee ir jautraak, kaa sheit, hehehehehe.


Un jaa, jaa, 15.06. pie manis, Sipja un Zakja buus pasaaciens.
GM
QUOTE
Un jaa, jaa, 15.06. pie manis, Sipja un Zakja buus pasaaciens.


Ar šo anaunsementu ierasties tiek lūgts viss forums?
sipps
QUOTE(GM @ Jun 5 2007, 15:30) *

QUOTE
Un jaa, jaa, 15.06. pie manis, Sipja un Zakja buus pasaaciens.


Ar šo anaunsementu ierasties tiek lūgts viss forums?



Tas bija tika tads prata aptumsums pie manis nekas tads nenotiks ne 15.06 ne ar kada cita datuma
+Chibi+
QUOTE(ETM @ Jun 5 2007, 17:25) *

tu 15. tur vairs nedziivosi?



LOL. Haha.


Enīvei, te jau tāpat lasa tikai visādi veci kraķi, kuri laipni lūgti izrīt mūsu niecīgo ledusskapi (tur būs tikai sasaldēti dārzeņi, speciāli visu normālo izbarošu kaķim un zaķim)..

Es tāpat izziņošu pa masu saziņas līdzekļiem (nē, ne pa TV, es zinu, ka jūs tādu antīku fīču nepazīstat), ja man izdosies pierunāt Sipi (izvākties, protams). <3 So tagad jūs zināsiet, kuri cilvēciņi ir foršiņi un kuri netiks uz VIP pasākumu, lol lol. Hē.
gramozeks
Hm... Vai iisti buus pasaaciens vai arii tas paliks tikai apspriedes veerts Topiks??? O_o ??? Ja jau Juus nespeesiet neko izdomaat tad varam pievienoties Anime.lv atpuutniekiem Naako6 sestdien!!! happy.gif
ETM
QUOTE(gramozeks @ Jun 6 2007, 23:49) *

Hm... Vai iisti buus pasaaciens vai arii tas paliks tikai apspriedes veerts Topiks??? O_o ??? Ja jau Juus nespeesiet neko izdomaat tad varam pievienoties Anime.lv atpuutniekiem Naako6 sestdien!!! happy.gif

es domaaju, ka nevienu no turienes prom ar kokiem nedziis, taa kaa droshi visi kas veelas vinjiem pieienoties, var meegjinaat to dariit.
Spectre
Kamer te visu gudri gvelza mēs vakardien pie Drinka normāli notusējām biggrin.gif
sipps
TākA tas vispār kādu intresetu.
Tiem kas vēlēsies nosvinēt +chibi+ d-dienu šāda iespēja tiks dota.
Spectre
Paskatās uz vienu foruma dalībnieku - kam vaig sapratīs laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ja tu nezini ta arvien vairāk/biežāk pīplu no anime.lv un otaku.lv sāk tusēt kopā wink.gif

P.s. Braucieni uz kautkurieni ir laba lieta, tiesa diemžēl mans brīvais laiks ir ļoti ierobežots tapē satikšanās rīgā kādā vakarā man labāk tīk pie sirds.
Yume
Nu līdz Stasei nav nemaz ik tālu jābrauc.. nav jau Rīgas malā..
Hm.. Kyo a tu strādā arī brīvdienās, vai?
gramozeks
QUOTE(Spectre @ Jun 10 2007, 11:07) *

Ja tu nezini ta arvien vairāk/biežāk pīplu no anime.lv un otaku.lv sāk tusēt kopā wink.gif


Kaut nu taa buutu ta4u naakot uz anime.lv biedru (taa saucamajiem) Mitiem es nebiju maniiijis nevienu no otaku.lv O_o zzzeel, bet tur kur mees esam devu6ies, par to veeel nebija sliktu atsauksmju!!! happy.gif Taapeec vien silti iesaku tiem, kuri veelas kurp doties un labi vai vienkaar6i superiigi pavadiit laiku, tad naakaat un satuseejiet kopaaaa!!! happy.gif Es sliktu nevienam no jums neietek6u!!! happy.gif Galvenais ir panjemt kaadu naudas summu par biljeteem un visss... happy.gif
Varu jau papildinaat 6o te ar veel lietderiigu informaaciju, ta4u ja juus tas interesee!!!
+Chibi+
dievinu, kad peekshnji paraadaas gramozeka ieraxti, jo tie meedz ljoti izleekt no konteksta.. LOL XD
gramozeks
Starp citu varbuut mums te tie6aam dereetu uztaisiit vienu kopiigo Otaku.Lv tusinju!!! Kaa juus uz to skataaties??? Uzaicinaasim jauninjos biedrus un iepaziisim viens otru tuvaak!!! happy.gif Piem. dosimies kaadaa izbruacienaa uz visu dienu!!! happy.gif
aivvv
man ssodien labs gariigais.....


JAAA BRAUCAM AIZLIET MUULI UN IEKAUSTAM JAUNINNOS JA SSAMEEJIE NEDZERS laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif



(esmu jauks puukains un visnotall pozitiivs ccalis wub.gif )
Spectre
Nu tā bija sanācis, ka bija daudz jāstrādā un jātusējas utt.

šo piektdien būšu uz mītu - nu tas i anime.lv civiļu radītais mīts, bet nu ka biežāk staigāju uz viņu (vasaras sākumā) bieja arī diezgan daudzi no otaku.lv wink.gif

Ja laiciņš būs labs var jau visi savākties pie raiņa un skaļā balsī bļaut NYAAAAAAAAAA laugh.gif laugh.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.