Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Guilty Gear
Anime forum > Anime > Games
enigmo
Nu kas jums sakāms pa Guilty Gear? smile.gif

IPB Image

------------------------------------------------------------------

- Mana mīļākā GG daļa :

- Mīļākais galvenais varonis :

- Mīļākā galvenā varone :

- Mīļākais varonis pēc cīņas stila :

------------------------------------------------------------------

- Mana mīļākā GG daļa : GG X 2

- Mīļākais galvenais varonis : Chipp

- Mīļākā galvenā varone : Bridget

- Mīļākais varonis pēc cīņas stila : Chipp

--- Chipp ---

IPB Image

--- Bridget ---

IPB Image
Rusell the carrotstork
Pirmoreiz Guilty Gear redzēju animē Genshiken. Izskatījās forša un es nolādēju uz PSP Guilty Gear Judgment. Judgment iekšā arī bija Guilty Gear X2 #Reload. Judgment ir ejamā, bet X2 1 vs 1 kautiņi. Man patīk abi. Tikai es baigi viņās neiedziļinājos un nevienam varonim vārdu neiznu.
Baigi krāsainās.
aeonseraph
QUOTE(Rusell the carrotstork @ May 24 2007, 20:07) *

Pirmoreiz Guilty Gear redzēju animē Genshiken. Izskatījās forša un es nolādēju uz PSP Guilty Gear Judgment. Judgment iekšā arī bija Guilty Gear X2 #Reload. Judgment ir ejamā, bet X2 1 vs 1 kautiņi. Man patīk abi. Tikai es baigi viņās neiedziļinājos un nevienam varonim vārdu neiznu.
Baigi krāsainās.


Eeee jau ir izgaajis GGJudgement? es nu gan esmu atpalicis biggrin.gif baac buus kkad jaanovelk
Rusell the carrotstork
Jā. Tā jau ir iznākusi gandrīz gadu! biggrin.gif
aeonseraph
QUOTE(Rusell the carrotstork @ May 25 2007, 08:47) *

Jā. Tā jau ir iznākusi gandrīz gadu! biggrin.gif


OMG tad esmu kādu gadu savas dzīves kkur pakāsis XD
Erik4xp
Neesmu spēlējis Judgment...... XD

- Mana mīļākā GG daļa : GG X2

- Mīļākais galvenais varonis :Chipp Zannuf

- Mīļākā galvenā varone :Dizzy
enigmo
Nu es pats esmu spēlējis GG X un laikam ka GG XX, jeb otro daļu...
Kā jums vispār GG izpildījums, tip kā dizains, kā tas, ka viss ir anime? smile.gif
Starpcitu Rusell the carrotstork, es esmu ievērojis to ka katrā GG ir story, mission, survival... modi, tapēc GG Judgment ne ar ko jaunu neizceļas... man bik nepatīk ka visi GG ir visai līdzīgi, kā jums liekas? smile.gif
Rusell the carrotstork
Nē, izceļās gan. Un tieši Judgment nav līdzīgs citiem GG.
Cik atceros tur bija kādi 15 puzslīdz gari līmeņi. Katrs savādāks. Dažos varēja uzsēsties kaut kādam dinozauram mugurā un visus šķaidīt ar viņu.
http://www.youtube.com/watch?v=ezm9BnBfL1E
http://www.youtube.com/watch?v=ELzfmxU_RYc

Pa diviem arī var, ja kādam čomam ir psp. Tad ir vēl jautrāk.

(diezgan stulbi video, bet tie laikam ir labākie kādi ir youtube. kvalitāti tur nevar saskatīt, bet gampleju var)
enigmo
Nuskatījos video... spēke izskatās laba smile.gif , kā vienmēr, vienīgi kārtējo reizi nav pārdomāts sižets tieši tā saucamajam ejamajam modam... sad.gif
Rusell the carrotstork
Tādiem nevajag dziļu sižetu. Tāpat ir jautri!
enigmo
Kā kuram... wink.gif ph34r.gif
Erik4xp
Personīgi GGXX, (agrāk GGX) baigi patīk, ļoti skaista un cīņas arī labas, tik pārāk ilgi nevar spēlēt citādi krampji rauj rokās... laugh.gif
Baigi patīk GGXX tas bonus video un attēli. Totāli rulz mūzika.
Patīk Chipp frizūra, atgādina DBZ un Toushiro no Bleach.
Vēl neesmu izgājis Survival un vēl šo to, bet nesteidzos... ph34r.gif
Esmu ticis līdz kādam 370 survival levelam ar Chipp un kautkādam 400+ ar Solu, bet vēl aizvien man nav tā čoma ar lielo atslēgu...

Katrā ziņā brīžiem kaitina kad nesanāk kāds triks un it īpaši ja pie kautkāda survival entā līmeņa nogurst rokas, vai parauj besis...
enigmo
Ja pareizi saprotu tad tas čars ar atsēgu ir A.K.A.! Yū saproyu tevi, kad pie pašām beigām notiek kkāds gļuks... biggrin.gif sāpīgs brīdis! biggrin.gif ph34r.gif
Pag, tu kuru GG spēlē? GG XX, ja jā tad tur Justice bija? ph34r.gif
Rusell the carrotstork
Labs piemeŗs ir metal slug. Tev tiešām gribētos gaidīt kādass 5 minūtes ik līmeni kā amerikāņi pārspriež politiku ar citplanētiešiem? Vai vienkarši ātrāk gribētu uzšķaidīt viņiem paurus? GG taspats ar ķirzakām un citiem zvēriem.
enigmo
Ja pie spēles kārtīgi piestrādātu tad, būtu... jo tad tai sišanai būtu lielāka jēga, ja vien tu to nedomā kā vnk izlādēšanos! biggrin.gif ph34r.gif
Rusell the carrotstork
Priekš tam ir RPG biggrin.gif
enigmo
Savā ziņā tev ir taisnība! smile.gif ph34r.gif
Tramvajs
- Mana mīļākā GG daļa : Guilty Gear X2

- Mīļākais galvenais varonis : Zappa

- Mīļākā galvenā varone : Baiken

- Mīļākais varonis pēc cīņas stila : Baiken
Hikaru
Neesmu daudz spēlējis Guilty Gear, neko daudz par to nezinu, bet man patīk tā meitene ar enkuru. biggrin.gif

IPB Image
aeonseraph
------------------------------------------------------------------

- Mana mīļākā GG daļa : GGXX

- Mīļākais galvenais varonis : Zato-one a.k.a. eddy

- Mīļākā galvenā varone : Dizzy

- Mīļākais varonis pēc cīņas stila : Zato-one

------------------------------------------------------------------

Zato-one

IPB Image

Dizzy

IPB Image
Ginta
..par fighting games pārāk nefanoju, bet Guilty Gear tīri labi patīk.

-Tīkamākā daļa: GGX2 Reload

-Tīkamākais varonis: Bridget
IPB Image

-Tīkamākā varone: Kuradoberi Jam
IPB Image
7thcrow
Izvēlos GGX2, lai gan pašlaik spēleju kautkādu japāņu versiju.

Ieredzētakie čuvaki: Zappa & Testament, bet sol's ar nav slikts. No beibēm tā sarkanā ar giču un tā ar yoyo.
Viss interesantākais cīņas stils man liekas ir Zappam, viņš ir apsēsts un spēj piesaukt vissādus spocīgus radījumus ar ko cīnīties - cool.

GG uzskatu par vienu no labākajiem, ātrākajiem un krāsainākajiem 2D fightingiem, kurš godīgi sakot noliek pie vietas pat tādus grandus, kā KofF un SF. Pat tagad man plauktiņā stāv pēdējais tekkens, Kof F, uc., bet es izvēlos GG.
2D fightings 4eva!!!! Laigan šķiet ka tā jau ir mirusi māksla, kas patīk tikai tādie HCfaniem kā mēs... well anyway sayonara. cool.gif
baseboalbatboy
Mana mīļākā GG daļa : Guilty Gear X (vieniigaa ko esmu speeleejis)

- Mīļākais galvenais varonis : Sol Badguy ir diezgan kruts

- Mīļākā galvenā varone : ...er...naw

- Mīļākais varonis pēc cīņas stila : Droshi vien ka Chipp


Jau kaadu laiku nopirku Ps2 orgjinaalo Guilty Gear X. Paspeeleeju,apnika. Gameplays ir normaals bet var buut labaaks ! Storijs arii vareetu buut labaaks ...jo vieniigaa pieejama informaacija par storiju ir uz diska kastiites. Nezheeliigi maza Game Mode izveele ... galvenaa ir Arcade..WTF!??? Nezinu kaa ir ar citaam daljaam bet shitaa ir riktiigs kraams ...saliidzinaajumaa ar vienu no labakajaam ciinjas speeleem,Tekken, shii speele ir pilniiga nulle. :\
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.