Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Samurai champloo
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3
deBUGa
Kaadas tautai atsauksmes par Samurai Champloo? Diemzheel pagaidaam esmu redzeejis pirmo epizodi, bet (nezkatoties uz to ka dazhs labs jamo smagi apcelj) izskataas diezgan daudzsoloshi...

Batou
pag rezhisors bija tas pats kas bebopam? ja ir tas pats, tad iemet linku uz suboto epizodi - jaaiecheko kaads ta ir wink.gif
Yume
Hmm, kautkas dikti dzirdeets... bet es taa arii nesaneemos ielaadeet. Met linku, man arii dikti interesanti.
deBUGa
torrent linki:
http://www.filmboogie.com/downloads/Bakafi..._01.avi.torrent
http://www.househyuuga.tk/Bakafish_Samurai_Champloo.torrent

ja nekljuudos divaam dazhaadaam versijaam...

Iespeejams, ka te atradiisies veel kaadi linki:
http://69.93.58.102/index.php?showforum=46

P.S. Ja kas varu kaadam uploadot...
deBUGa
Dazhas bildes, lai vareetu ieveerteet stilu:
user posted image
user posted image
user posted image

Fxp
Lielisks piemērs, kas rāda, ka talantīga komanda + nauda = sakarīgs rezultāts. Cik lasīju, seriāls tiek labi finansēts, no kā "cieš" kvalitāte - sākot ar OP un turpinot ar animāciju, uzmanību pret detaļām etc.
deBUGa
Yey! Vakar paraadiijaas otraa epizode! Pagaidaam diemzheel RAW formaa... sad.gif Ar nepacietiibu gaidu, kad tad paraadiisies bakafish subtitrojumaa... cool.gif
volzha
Itkā vēl seriāls licenzēts smile.gif. Tā vismaz animesuki.com saka, bet anime.mircx.com gan jau būs pieejamas epas, es ar tikko pirmo noskatījos un kachāju otro.
Yume
Tieshi tagad peedejaas minuutes palika 2 seerijai ielaadeeties. Bet pirmaa izskatiijaas iespaidiigi, shis ir noteikti viens no seriaaliem ko es gribeetu ieraxtiit. man patiik taads stils. happy.gif
ShinChan
Peec pirmajaam divaam ep. spriezjot sjis tiesjaam buus labinieks.
Spectre
Novilku paskatijos, patika .... sekojam liidzi kad paraadiisies naakamaa seerija .....
Haikis
Kaada ir usernamis un parole tiem diviem linkiem?
kaarleens
te nekaadas paroles nevajag http://www.gotwoot.net/series.php?p=info&sec=57
Batou
vienkaarshi tragjiski laiki pienaakushi... vai kaads var paliidzeet ar otro epizodi? varbuut, ka jau ir nosabota 3?
ShinChan
Nu tresjaa jau labu laiku ir nosubota. Vari gan 2 gan 3 novilkt no manis ieksj mangabase.no-ip.com:3412, tacju tas buus ilgs un mokosj darbs. Bet man liekas, ka nevajadzeetu buut gruutiibaam atrast taas seerijas. paluuko ieksj suprnova. Cik noprotu arii sjis seriaals jau skaitaas licenzeets.
bbad
es redzeeju pirmaas 3 epizodes LV BT www.peers.tk
Guest
Pirmaas divas var dabuut arii no ani-krazes sheit , bet diemzheel dzeki diezgan leenu straadaa, tapeec uz 3. vareetu kaads laicinsh paiet... dry.gif
kaarleens
njaaa nu shitas gan makteni bremzee uz jaunajaam epaam bet seriaals daudzsoloshs mosh vinsh man aizvietos peace makeru =)
ShinChan
QUOTE (kaarleens @ Jul 9 2004, 04:55 PM)
njaaa nu shitas gan makteni bremzee uz jaunajaam epaam bet seriaals daudzsoloshs mosh vinsh man aizvietos peace makeru =)

Nav jau tik traki, 5 ep. jau laukaa (subotas). Bet anime tiesjaam laba, draiviigs sizjets un skanjas celinsj, sirdij tiikama animaacija, koloriiti galvenie varonji. Sjis projekts ienes svaigumu.
Batou
eerm, kur var dabuut 4 un 5 ep, ja negribaas vilkt to 1-5 ep pack "Samurai Shampunj" (mazliet pasmeeju par krieviskoto nosaukumu)?
Westy
Shitaa anime iekachaa noskatiijos pirmo ep smile.gif
kaarleens
mjaaa shvaki man kau kaa laikam shitas neiekachaa seriaals varonji taadi pastulbi liekaas nezinu vai turpinaat vinju vilkt
Roze
MMm man jau nu gan patiik.
Kaut kur viss pasaakums ir liidziigs Samurai Deeper Kyo (teelu grupa), bet Champloo ir krietni jautraaks.

Vieniigais varbuut tracina iedomiiba un "trash talk" no personaazhu puses - proti jau ciinjas saakumaa ir skaidrs iznaakums smile.gif
deBUGa
QUOTE
proti jau ciinjas saakumaa ir skaidrs iznaakums

da tur gandriiz vairaakas seerijas uz priekshu ir skaidrs ciinju iznaakums... smile.gif
ar taadiem diviem dzhekiem labaak pat nejokot... laugh.gif
Westy
Bah dry.gif , noskatiijos 8 epizodi no samurai champloo - taa arii laikam bija taa peedeejaa
Batou
un kur to visu dabuut :/?
ShinChan
QUOTE (Outlawz @ Aug 6 2004, 03:00 AM)
un kur to visu dabuut :/?

var meegjinaat sjeit: klik
kaut kaa leeni iet ta subosjana mad.gif
kaarleens
es palieku uzticiigs [AonE] reliizeem par vinju tulkojumu kvalitaati nenaakas shaubiities tikai vinji bremzee no visiem visvairaak jo vinji subo ljoti daudz labus projektus un veel vinji ir uzlikushi miiksto uz licenzeeshanu =)
Spectre
Nu teikshu godiigi kopsh saaku skatiities Naruto .... taa ir next anime kurai sekoju liidzi un kaa ir taa velku .. biggrin.gif mani pilniibaa apmierina ..
Nu par ciinu iznaakumiem tas jaa ... They R the Best ... un tas arii vis biggrin.gif
Teikshu atklati Labi patiik Sountrack
Vareetu mekleet dc++
[Nipponsei] samurai champloo music record depature [Nujabes & fat jon]
Kikyou
http://www.animeforever.org/index.php?goto=archive
9. seerija! ^__^
ShinChan
QUOTE (Kikyou @ Aug 12 2004, 11:31 AM)
9. seerija! ^__^

Mjaa, taa ir jaaredz katram. Seerijas beigas paarsmeejos.
Yume
Aha.. tas bija labs, man tik palika interesanti vai marihuaana zalaa veidaa tieshaam deg ar violetiem duumiem... laugh.gif Un kaadi feisi...
user posted image
Nu personiigi es ilgi precaajos par sho te.. laugh.gif taada fraaze....
user posted image
Batou
paga taa peedeejaa bilde tak ir no 8 epizodes (par nabaga samuraju-geju (smiekliigi, bet latv. v. shie vaardi dzejolii lien iekshaa, ka nemetaas, kaut gan ja taa padomaa, ir tachu arii filminja "Tabu" unsure.gif ))?
Yume
Aha, ir.. no 8 seerijas ir.. happy.gif
Nn un runaajot par "Taboo" taa filminja ir tiira patiesiiba... ja labi palasa shogunaata veesturi, taadus faktus uzrok... "vai-man-dienin"
Spectre
Kas vai visi ir apsaajushies pie taas 8 seerijas, vai kaa??? Nu jau 12 jaagaida biggrin.gif
Bet nu anyway shii ir taa anime kas man ierindojaas 2-jaa vietaa aiz Naruto
P.s. Jo ar naruto es kluvu par anime-fan tongue.gif
ShinChan
Tiko noskatiijos 12, taa ir uztaisiita kaa ieprieksjeejo seeriju apvienojums, laikam sezona viduu
Spectre
Ghhh, a es taa cereeju. Tagad pat vilk nost to seeriju paargaaja veelme
Sigfa
omg, nekad nebuutu domaajis, ka var uztaisiit tik perfektu anime laugh.gif vot tas ir ko veerts! laugh.gif *pirmaas seerijas iespaidi...*
kaarleens
bāc aone kau kā pēdējā laikā neizlaiž licenzēto anime relīzes sad.gif
Sigfa
nebij ga taa astotaa par samuraju geju. sestaa.
GM
Redzējis gan neesmu, bet šodien, kad Sigfa minēja nosaukumu pamatīgi ierēcu. Tik ļoti, ka pat sagribējās sadabūt un noskatīties. Tad arī sīkāk būs par iespaidiem.
skabais
tikko noskatijos 14. ep
riktigi laba - pirma puse lieliska muzika ar lielisku animaciju rada noskanu
otra puse savukart parsteidza ar negaiditu sizeta paversienu

vispar jasaka ka sis anime nekonsekvenci varetu zinama mera uzskatit par plusu - ja uz to attiecas ka eksperimentalu anime, kur autori vienkarsi "rotalajas" ar sizetu, tempu utt

nez kapec gribas uz to attiecinat apzimejumu "viegls" - lai ari skist asinis un sizets biezi ir dramatisks;
gaidits, baudits un atstaj labu noskanojumu.. smile.gif
Aazmandius
Samurai Shamploo Epizode 15 today was released by AF-F, and 19 september by A-H
see hier http://www.mirkx.com/
It's more funier theh previous epizode laugh.gif
Aazmandius
Episode 16 was released today biggrin.gif
user posted image


user posted image


user posted image


user posted image
Sigfa
Thx for the fill in. biggrin.gif

jauka epa. Taads muljkjiigs nobeigums, bet nu... (kapeec lai valdiibas paarstaavji censtos novaakt visus peec kaartas kas atrodas mezhaa vieni... sviests...)
Batou
17aas beigas uzlaboja gariigo par 50%. kaa teica skaabais: seriaals kopumaa atstaaj gaishu un vieglu noskanju.
Tador
http://www.suprnova.org/
teeks
sheit jaaskataas -anime -samurai champloo
kaadas 7, 8 epizoodes var atrast
Spectre
Cilveeki apgaismjiet kur tagad var novilkt samurai Champloo jo mirkx com nu jau labu laiku kaa nobrucis un kur es luuru tur licenceetaas neliek iekshaa.
skabais
QUOTE
kaa teica skaabais:


labi - nepiesienies vardiem, bet ja gribi riktigi sagruzities, tad noskaties Saikano, JinRoh vai Kite

ka jau es mineju si anime ir manuprat tada ka nekonsekventa - viena epizode komedija, nakamaja tragedija..

bet nu katram jau mums uztvere savadaka - tas ka man si anime KOPUMA atstaj labu noskanojumu nenozime ka Tev to ir jauztver tapat..

manuprat anime diezgan skaidri komunice draudzibas, attiecibu vertibu.. sis vinu celojums ir ka metafora dzivei - nakas piedzivot dazadas situacijas - tai skaita bedigas vai pat tragiskas, kuras persona var justies bezspeciga, tacu tas kas palidz tam tikt pari ir attiecibas, citi cilveki - kas piedzivo lidzigas situacijas. draudziba un attiecibas ka speka avots dzives grutibu parvaresanai
Batou
jinroh redzēju jau pirms 2 gadiem Arsenālā. bet par to gaišo noskaņojumu es nemaz ironiski nerakstīju - tas tā arī bija domāts. beigas 17epai tiešām ir smukas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.