Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OFFTOPIC
Anime forum > Anime > Requests
skabais
Sveiki!

mekleju kadu lautinu, kam butu plasa latviesu muzikas kolekcija pieejama caur ftp

dzvojot divus gadus prom no latvijas - esmu galigi atpalicis saja zina - un tie paris albumi kas kolekcija - jau zec kakla

apmainai piedavasu upladet visko ;)
ja ir interese tad jau kaut ko sarunasim
skabais
nezinu, kas par lietu, bet kut ka nav atsaucibas.. ?
iespejams, ka mans "visko" piedavajums nebija diezko vilinoss

mazliet specifiskak ko varu piedavat - visads muzons 17GB - no tiem 4GB - anime treki
bez ta protams - vesela cupa ar anime - aptuveni 30GB

mans pieslegums (realie cipari) 200kb/s(down) 50kb/s(up)

ludzu "private message"



Roze
Nu a tu pasaki ko gribi.. Ja pasham probleemas ar DC savaakshu un uploadeeshu (ar domu pats bez bez OSTiem neko iipashi nevaacu).
Smogs
Kam gan cilvēkam vajadzētu 17GB mūzikas. Pareizāk sakot jautājums cil ilgā laikā to var noklausīties un + izbaudīt!?
skabais
ar dcc problemas ALFA - timout, Omega - visu laiku disconekte, kaut ari nosareju 20 gg un atveleju 9 upload slotus (dross paliek nedross)

ko gribu? runa bija par latviesu muziku - ka jau teicu neka nezinu kas jauns pedejo divu gadu laika. potenciali tas iespejams ir cupu cupam wink.gif
meginot mazliet specifiskak - nevajag nekadus "popsus" - tipa Reiniks, A-Eiropa utml, repisti un letinu metalisti ari neiet pie sirds
isak sakot gruti man pateikt ko konkreti gribu jo nezinu ne jaunas grupas ne jaunus albumus kas sai laika paradijusies

vienigais, kas ir padoma - kaut ka nav sanacis tikt pie Hobos muzickas - tas gan ir vienigais, ko zinu pilnigi skaidri , varbut Prata Vetrai kaut kas ir iznacis pedejos divos gados?

vispar muzikas zina man nav nekadas noteiktas gaumes - vienkarsi kautko noklausos un tad izlemju vai man tas patik ir vajadzigs vai ne - ta ka esmu gatavs experimentet

par tiem 17 GB muzikas - nu ir ta, ka periodiski kaut ko "izdzesu" ko nav bijis velme klausities ilgaku laika periodu, bet principa klausos visu, kas tai mana krajuma - atkariba no garastavokla.
Turklat tas nav TIK milzigi daudz - dazs albums gadas 320 bitu kvalitate, tad tas bezmaz "panem" pus gigabaitu

p.s. sodien cakajos konfiguredams ftp-serveri - tagad tas rulle ka nakas, ta ka viss var notikties
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.