Help - Search - Members - Calendar
Full Version: -Infernal- Gallery
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Infernal
Hello Hello Hello Otaku.lv World biggrin.gif
So, mans sija visa pasaciena ir jaunins...
Nesen saku zimet mangai lidzigus darbinus...
So izdomaju iebazt vinus seit, lai ta norm vinus nod... (no offense will be taken of course)
Visi sie darbi ir nozimeti (vairak vai mazsak happy.gif <<<deivinu so smaidinu happy.gif )Ar daziem no sirds lepojos, bet no daziem pasam skebigi metas, laikam iepostoju hronologiska seciba. Sakuma centos pec iespejas pedantiskak un uz beigam vairak liku no sevis. Pasam man loti patik engelis ja nenem vera uzsisto aci un apaksdalu happy.gif. Nakamais mans darbs laikam bus +-100% tongue.gif no manis.

(seit linija visdivainako, jo photo shopa centos padarit vinu redzamaku happy.gif )
IPB Image

IPB Image

(sim darbam ari pastiprinata linija)
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Asuka
nu darbi ir labi, ja neņem vērā to, ka tie ir nozīmēti. nozīmēts ir diezgan sliktā kvalitātē. nu tas ir nevisai labi. first one.. vissakarīgākais no visiem.man patīk, kā ir uzzīmētas plaukstas un galva. arī plecu daļa un kājas nav slikti. krūtis ir par mazu, naba par augstu, un vēders tāds plakans. vēl labi sanākusi ir plecu daļa. man nepatīk pēdas un dibens. pārāk nedzīvi. nākošajam kaut kas nav ar leņķiem. jocīgi.. manuprāt cilvēkas viziski tā nevar stāvēt(nu vismaz es nevaru.) viena acs lielāka par otru. spārni ir izdevušies, pat ļoti. vēl smuki ir mati un rokas. pērējais - so, so. next - yo, ichi - GO. ak vecais labais Ichigo. cik noprotu fanarts. proporcijas nav pareizas, un sejai vajadzētu būt vairāk līdzīgai īstajam charam, jo saprast to ka tas ir ichigo var tikai pēc nākošās bildes apskatīšanas. pēdas un rokas gan ir labi sanākušas. rukia. uzraiz var pateikt, ka nozīmēts. neko tā īpaši nevar pateikt, kā tikai to, ka ceļi ir stipri par zemu. tālāk..meitenei jocīga sejas forma un mute arī ir dikti dīvaina. čolka arī sākas nesaprotamā vietā. kaut kut galvas vidu.. :/ acis gan ir iznākušas godam. ja tu centies zīmēt anime stilā, tad atver kādus totoriālus, un paskaties, kā zīmē degunus. un pēdējais darbiņš. atkal uzzīmēts proporcionāli nepareizi. rokas ir par īsu, paceltajai rokai plecs ir uzzīmēts nepareizi. mati un seja ir labi, vienīgi kaut ks ar uzacīm nav īsti kārtība - vai par tumšu, vai par mazu or smth. kājstarpe nav izdevusies huh.gif .. un pēdas ir nedaudz par mazu. (nu tā var b'ūt, bet smukāk būtu, ja tās būtu lielākas.) smile.gif
thats all. turpini cītīgi zīmēt, un tad mēs paskatīsimies, kas iznāks.
undux
mmm jaa es arii esu meegjinaajusi uziimeet to skolnieci no lielaas mangas graamatas varu atziit ka tew ir sanaacis labaak nekaa man ^-^
isisasuke
taa skolniece patiesam tev izdevusies...taa tik turpini biggrin.gif
Cilveeks
QUOTE(isisasuke @ Jul 16 2007, 13:50) *

taa skolniece patiesam tev izdevusies...taa tik turpini biggrin.gif


skolniece tas 4. bilde, ja? man jau shiet ka taa ir Rukia no bleach... taa ir? rolleyes.gif anyway celji ir par zemu vinjai... iisteniibaa kaajas vareetu garaakas... wink.gif
Infernal
Nu sveiki! Ir pagajis diezgan ilgs laicins kops iepostoju savu pirmo postu.
(Nevareju izkost kadu orginal darbu pats varetu izdomat)
Tas pats diezvai ari ir isti orginals, bet bez paliglidzekliem happy.gif
Otrais darbs gan nav ta, ka nebutu bijis uzmesta ace uz ka cita no sakuma tongue.gif...
+ Pameginaju prikol pec ar tusu ievilkt linijas(majas bij pieejams) Roka, gan vel jatrene happy.gif
Ka ari paldies par ieprieksejiem komentariem...

IPB Image

IPB Image
Infernal
Nu Sveiki!!! happy.gif
Bij diezgan jocigi, ka neviens nevienu pasu postu neibaza. Vai mani darbi tik briesmigi laugh.gif ???
Beidzot esmu uztaisijis kadu darbinu... Copy cat darbins, bet vismaz kaut kas... eanywho happy.gif
Domaju, ka nakaisos darbs nebus parzimets, jo man beidzot ir ideja, bet ne tuvakaja laika, jo man isti nav laika happy.gif
So here it is:

IPB Image

KK Re happy.gif:

IPB Image

EDIT btw smile.gif
Bet isti nerup, ko domajat par sito, bet ko domajat par iepriekseja posta pirmo gan gribetu dzirdet... tongue.gif
Alexa De Šarlote
Eeee tu parādi orģinalo....tad spriedīšu....biggrin.gif:D:D
kika-chan
emm.. kur tew ēnas?? manuprāt arī melnbaltajiem darbiem ir jābūt ēnotiem, citādi ir tāds 2-D efekts...
Alta Melissa
acis izskatās par tuvu viena otrai, bet es ar gribētu redzēt orģinālo biggrin.gif
exile
Nu, pagaidaam darbi izskataas drausmiigi - kaadas 15 min nereaali reecu biggrin.gif, laikam taapeec ka tik neveikli noziimeets! Bet uzskatu ka taadaa veidaa var visaatraak iemaciities ziimeet, taapeec eelu veiksmi !
Infernal
Nu man prieks exile, ka vareju tevi "iepriecinat" tongue.gif
Solos driz ielik jaunu darbinu, bet sobrid iepostosu savu meginajumu krasosana. (line art nav mans, bet to jus ta pat saprastu happy.gif , un es nezinu ka sauc autoru tongue.gif ) Es nezinu vai to vel var manit, bet esmu sajaucis enojuma puses. Pasu galveno ta indikatoru izlaboju, bet man liekas, ka iespejams to vel vares manit unsure.gif

Nu sye
IPB Image
kika-chan
ooo vismaz ēnas parādījušās!! Ievērojams progress (pat ja līnijas nav tavas...)!!! happy.gif
Infernal
HEllllllO !!!! smile.gif
Ilgu laiku neesu seit bijis... Un ilgu laiku neesu neko uzzimejis (vismaz neko puslidz labu tongue.gif )
Bet vismaz sadabuji brivu britinu ieskenet so darbinu (pasam skeneris nav sad.gif )
Lab re ku ir happy.gif

IPB Image
Tomoko
Hmm.. Šis zīmējums pat tīri baudāms..
+Patīk poza, nav portrets [kā man vislaik, piemēram]
+Ir normālas ēnas, apģērba ieloces

-Augšējā roka pārāk jocīgi ieliekusies apmēram tur, kur ir domāts.. elkonis? Apakšējai rokas garums līdz elkonim ir labs, bet tālāk aiziet par īsu. Plaukstu tur nevajadzēja zīmēt. Pirksti nedaudz desīgi. Varēja būt garāki.
-Taisnā kāja.. Nevar pateikt, kas tieši man tajā nepatīk.. Bet kaut kas manuprāt nav riktīg'. Arī ēnojums tur ir pamazāk.
-Tiesa, sīkums, bet katana par smalku. Vajadzēja būt lielākai.
Pārējie papildinās.

Bet nav slikti. Turpini zīmēt. Galvenais, ka pašam patīk, nevis citiem.
Infernal
Sveika tauta smile.gif
Neesmu neko iepostojis seit jau krietnu krietnu laicinu. Izlemu, ka jauzbumpo topiks biggrin.gif . Ja viss iet lenak... Bet nav ta ka pilniba slinkoju vai, ka esmu atmetis velmi zimet happy.gif. Nu tad ko es seit daru...? Es velos pardod savu Genius 4.5" x 6", kas man orginali izmaksaja 26LS. Nebistaties smile.gif tablete ir laba stavokli olmost like new. Ka ne ka iegadajos vinu tikai sis vasaras sakuma, bet vienk dabuju sev Wacom Intuos3 happy.gif Es veletos sanemt apmeram 20ls par sito fignu. Dzivoju es Liepaja(ta tad liepajniekiem prieksroka) es pietiekami biezi braucu uz Rigu smile.gif. Ja tu dzivo pacelam uz Rigu, tad ari no problem. Ja aiz Rigas vai, kur nomalak, tad tev butu mani kadu laicinu maybe jaizklaide happy.gif (Galvena doma ir tada, ka personigi varu piegadat so tableti) *ludz dievu, lai neviens no Daugavpils nevelas so tableti* happy.gif

Ludzu neparvertisim manu sadalu par ebay visus jautajumus vai piedavajumus, vai jebko, kas ir saistits ari sito ludzu sutiet man PM.

Varat ari apskatit, ka izskatas si manta (aizmirsu novietot irbuli, bet vins ir neuztraucieties)

IPB Image

Atkartoju: Ludzu neparvertisim manu sadalu var ebay visus jautajumus vai piedavajumus, vai jebko kas ir saistits ari sito ludzu sutiet man Private Message.

Solos ari, kad te vel kadu darbinu iebazt smile.gif
Ceru, ka kads sito pakers happy.gif

EDIT: SOLD!!!
Infernal
OK...
So its been a long time... smile.gif a bit too long...
Nu jebkura gadijuma laikam esmu back... diezgan slinkoju, bet ne pa visam wink.gif Un Cik te pabrowsoju saradusies daudzi in4igi cilveki un pat loti skilllligi tongue.gif
Gribeju uzdot jautajumu: Ka jus krutie CG makslinieki taisat kontur linijas? Un t.i. bez PEN Tool, jo savadak, nekas ipasi labs nesanak... Pen Tools rij laiku un neizskatas parak labi... Vienkarsi padalieties, ka jus to daritu, vai ka jus domajat ka but pareizak darit... Thx uz prieksu, jebkuram, kas ko in4igu pastastis ...
In the mean while:
IPB Image
Pakkun
ūū. labais! atgādina kko no maniem sapņiem. noskaņa ir izdevusies!
Infernal
Nju kaut kas man liek domat, ka vai nu neviens neko seit nezin... vai ari bisi ir baigie skopuli tongue.gif
IPB Image
Arts
Vislabāk man zīmējumā patīk paladziņš....mmm....
Cowman
viss supa tikai nazi varēji uztaisiit krutā
Tenma
tās pēdas ir vnk baisas... bet iederas! biggrin.gif
Alive
kopumā šķiet ir labi wink.gif tikai ar to palaga krokujumu pie galvas kkas nav taa kaa vajdzeetu... augshstilbu garumu saliidzini.. tas baisais ruksha gjiimis piedur wink.gif[nekaa negatiiva]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.