Help - Search - Members - Calendar
Full Version: aivvv ikgadeejais apsaakums pie ezera
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
aivvv
hobitu larps divi notiek pirmajaa augusta nedeellas nogalee saakas 5dien un beidzas 7dien
pasaakuma norises vieta ir piillezers - lai tur nokluutu jaabrauc ar autobusu liidz braslas pieturai un tad jaameero kaadi triis kilometri ar kaajaam liidz ezeram vai vienkaarssi jaaaizbrauc ar masiinu liidz ezeram (no braslas pieturas buus izliktas noraades kaa arii var zvaniit vai nu man vai maariitim)

ssis pasaakums nav larps tas ir tusinnss ezermalaa peec saakuma idejas "lai dariitu to kas larpos nav veelams" un tas noteikti nav jaauztver kaa larps tam nav nekaadas organizaacijas un nekaadu prasiibu ierasties var kas vien veelas izklaideets neviens netiks un tas ko juus pannemsiet sev liidzi tas jums arii buus - vieniigais ko apsolam ka tur atradiisies aivvv un maariitis un ka ssiis abas personas labi pavadiis laiku - cerams ka arii visi paareejie kas ieradiisies

ja kaadi jautaajumi varat jautaat gan sseit gan zvaniit man
ChickOo
Hmmmmmzzz....
Maby arii vareetu aizmaukt!
Un kaartiigi nodot pa bunzaam ne Boni.! biggrin.gif
Sigfa
ALK kontingents buus.
GM
QUOTE(Sigfa @ Jul 17 2007, 21:28) *

ALK kontingents buus.


IPB Image

QUOTE(aivvv @ Jul 14 2007, 16:36) *

gan zvaniit man


Ko, protams, spēj izdarīt tie 97% otaku publikas, kam nav tava telefona numura.
exile
Taatad viss norisinaasies meezhaa/plavaa pie ezera un ja gribi guleet jaanjem telts? Jaa, un cik taalu ir tuvaakais veikals? Iespeejams me ieradiisies.
ETM
Es buushu ja veseliibas staavoklis atljaus.


QUOTE(exile @ Jul 18 2007, 15:07) *

Taatad viss norisinaasies meezhaa/plavaa pie ezera un ja gribi guleet jaanjem telts? Jaa, un cik taalu ir tuvaakais veikals? Iespeejams me ieradiisies.

Apsveeri ideju "ja gribi guleet, brauc maajaas, jo uz vietas to dariit tev neviens neljaus"?
Seila
QUOTE(exile @ Jul 18 2007, 15:07) *

Taatad viss norisinaasies meezhaa/plavaa pie ezera un ja gribi guleet jaanjem telts? Jaa, un cik taalu ir tuvaakais veikals? Iespeejams me ieradiisies.


Ja pareizi atceros tad līdz tuvējam veikalam bija vismaz 10 kilometri. Vienalga. Ja nekas interesantāks nepatrāpīsies tad moška aizmaukšu, kaut gan šaubos. Vienīgais pluss šim pasācienam ir silts ezara ūdens un mežs ar mellenēm. Kā arī retos gadījumos "patīkama" sabiedrība
exile
QUOTE(ETM @ Jul 18 2007, 17:30) *

Apsveeri ideju "ja gribi guleet, brauc maajaas, jo uz vietas to dariit tev neviens neljaus"?

Nu ja ljoti gribas var guleet arii pie skatuves tumbaam, skanot reaalam metaalam!

izdzirdot ka veikals ir 10 km attaalumaa no ezera saaku nopietni apsveert ideju braukt tur ar riteni!
3h laikaa domaaju vareetu nokluut liidz galameerkim cool.gif
ETM
kas buus kad galameerkjis paliks maajas un rupmaizdzineejs buus piepildiits ar ugunsnedroshaaku vielu? Tobish tu maz atpakalj taas 3 stundas peec pasaakuma ar riteni iztureesi? Biezhaak nekaa gribeetos taa ir probleema.
exile
Ha, man ar taada veida probleemaam ir bagaatiiga pieredze tongue.gif Esmu hardcore paalii brauceejs! Kameer var nnostaaveet, var arii pabraukt. Jebkuraa gadiijumaa man ir arii backup Siguldas vilciena veidaa biggrin.gif
aivvv
eeee nu ir taa ka es savu telefona nummuru neatceros lol taa kaa varat ielikt kaads no jums rolleyes.gif laugh.gif


veikals ir dirssaa taalu straupee bet buus cilveeki ar atuto taa kaa ja kraajumi beigsies gan jau kaads aizssaus pakall

un jaa nnemiet teltis saliekamaas maajas tankus un gumijas rotalllietas kaa vien veelaties juus taccu esat tie kas turp dodas taadejaadi ari ipassi sev radat eertiibas man teiksim neko nevajag

un kas par mullkkiibaam neatceros ka kaads nebuutu izguleejies pagaajussajaa reizee - gribi guleet? - guli biggrin.gif
sipps
viss ja protams izklausas jauki bet šāus pašus batonus tu mums spradu ar pagajušajā vasara un diesko vēŗienīgs pasakums tomēr neizvērtās. Atbrauca paris cilvēku iedzēra alu un devas gulēt un nakošaja rīta meklēja transportu ar ko tikt prom. Ir vismaz kautkādas garantijas ka šis būs labāks neka iepriekšējais?
aivvv
nee nemazaakaas laugh.gif
soirvakt
tipa pagaisai lai ari bij maz cilveki pasakums tomer bija super ja ta nebutu doma mes organizetu veel vienu
alt
QUOTE(soirvakt @ Jul 20 2007, 08:40) *

tipa pagaisai lai ari bij maz cilveki pasakums tomer bija super ja ta nebutu doma mes organizetu veel vienu



es pat vareetu meegjinaat ierasties, taapataam
Iori Yagami
Hmm, otaku pasakums pie ezera....

Sounds interesting wink.gif wink.gif wink.gif
ETM
tas nebuus otaku pasaakums, tas busu pasaakums kur dalja apmekleetaaju buus no otaku.lv foruma.
Seila
Izsverot visus par un pret. Un aprunājoties ar meitenēm. ir fakts, ka visdrīzāk dosimies uz šo pasākumu.
alt
tad kad iisti un ar kaadiem ransportiem?
soirvakt
3.-5. datums cikos pats braukssu 3. ritaa veel nav iisti zinaams bet principaa vienalga ar ko ka tik liidz braslai (valmieras via valkas autobusi)
White owl
Iespējams, ka pat ar lielāko prieku aizbraukšu, ja vien būs labs noskaņojums. unsure.gif
alt
neesmu paarliecinaata ka maaceeshu pareizi izkaapt, ar kuru driikstu braukt kompaanijaa?! ja nu kas man ir telts biggrin.gif
Iori Yagami
Tā kā 3.-5. augusts ir šonedeļ lūdzu ievietot sikaku informaciju par visu pasakumu... Mani interese:

Vai tas vispar notieks?
Datums?
Vai būs officiala pulcešana?
Ko jāņem līdzi un cik naudas vajag?
+Chibi+
lasu, un vieniigais, kas ir ieveeriibas cieniigs, ir tas, ka otaku ir milziigas probleemas ar interpunkciju....


nekur es nebuushu, es tachu esmu veca piepe. laugh.gif
exile
Jeei, es te domaaju braukt ar vilcienu liidz siguldai un tad taalaak ar riteni - vai ir kaads suicidaals liidzbrauceejs kas nebidaas nenokaa? Vismaz liidz veikalm buus tik viegli !
aivvv
Vai tas vispar notiks? - JAA

Datums? - 03.08.2007. - 05.08.2007.(ieskaitot) ...bet protams katrs var ierasties un doties projaam kad vien veelas

Vai būs officiala sapulcešanās? - principaa nee taccu piektdienas riitaa 11:00 es satiekos ar maariiti un ar tiem cilveekiem kas var un veelas braukt kopaa ar mums pie stacijas puulkstenna tad mees dodamies iepirkties un peectam no aoutoostas braucam (autobusa billetes cena vienaa virzienaa ~ 1,4ls)

Ko jāņem līdzi un cik naudas vajag? - tas ir pasaakums pie ezera kurp jus dodaties patstaaviigi un peec savas velmes turp doties tad nu arii attieciigi apgaadajaties ar to ko veelaties un kas jums nepieciessams lai labi pavadiitu laiku (ja speejat aizbraukt uz turieni ar riteni paartikt no mezza ogaam seeneem un atkritumiem un veel atrast avotu dzerssanai tad nauda jums ssim pasaakumam nav nepieciessama biggrin.gif )
alt
es tomeer netieku jo es paarvaacos smile.gif

sorrrr
soirvakt
3 dienas no vietas?
Yume
a tu apšaubi to faktu, ka var pārvākties 3 dienas pēc kārtas?

es piemēram jau mēnesi pārvācos... un vēlarvien visas mantas nepārvedu...
+Chibi+
es paarvaacos jau triis meeneshus... un visas mantas veel neesmu paaarvedusi. never underestimate the power of women! XD
aivvv
jaa man ar prieks ka jums nav kur spamot bet whatever zaale jau ir iegaadaata un mees jau esam cella juutiis cool.gif
aivvv
"Jeei, es te domaaju braukt ar vilcienu liidz siguldai un tad taalaak ar riteni - vai ir kaads suicidaals liidzbrauceejs kas nebidaas nenokaa? Vismaz liidz veikalm buus tik viegli !"

velns paraavis excile tiessaam atbrauca ar riteni laugh.gif respect

un alk protams neieradaas - vai kaadu tas paarsteidza? - protams nee cool.gif

pasaakums bija tiessi taads kaadam vinnam bija jaabuut un nu tas parlaimi ir nosleedzies un nosleedzas wink.gif
sipps
Un ko tad mes zaudejam? neko personigi es neredzeju nemazako iemeslu tur ierasties. Un Aivvv tu jebkuru pasakumu kuru tu apmekle uzskati par visu laiku labako. taka tavi spriedumi nav diez ko vera nemami


aivvv
es taa arii domaaju tongue.gif
+tu vispaar veel esi alk? laugh.gif
GM
Ar savu neierošanos ALK protestēja pret tropisko lietusmežu izciršanu. There you have it...

IPB Image
aivvv
vecci taa ir pagaajussaa gada akcija ssogad pasaakumaa tika nobraukts kakkis laugh.gif laugh.gif laugh.gif

"izglaab savu desu - nobrauc minku"
ChickOo
QUOTE(sipps @ Aug 5 2007, 09:58) *

Un ko tad mes zaudejam? neko personigi es neredzeju nemazako iemeslu tur ierasties. Un Aivvv tu jebkuru pasakumu kuru tu apmekle uzskati par visu laiku labako. taka tavi spriedumi nav diez ko vera nemami



Ehhh......!!!
Pavisam vienkaarshi sakot, es tur arii biju un shis pasaaciens bij izveersies baigi labs.
Bet man ir jautaajums tev sipps!!!
Ja tev ir taadi aizspriedumi kapeec tu pats nebrauc un neredzi visu savaam aciim kas tur notiek.?
Tu laikam tikai to maaki kaa, lasiit citu postus un vinjus ( atvainojos par izteicienu ) Apdirst...... blink.gif huh.gif

ETM
psssst... sips kaareiz pagaajusreiz tur bija.
ChickOo
Nu, bet tas bija pagaajusho reizi!!! xD
Itkaa laicinjsh ir pagaajis ne.? tongue.gif
+Chibi+
QUOTE(ETM @ Aug 10 2007, 11:31) *

psssst... sips kaareiz pagaajusreiz tur bija.



kaa - bija? Kaapeec es par to neko nezinu??? A kaapeec es nebiju???


ETM
tapeec ka tu biji igaunijaa, sipps tad veel pakasa telefonu un tu man zvainiiji kameer es braucu uz ventspili.
+Chibi+
aa, jaa, atceros. Labi, tad viss kaartiibaa. Ja es biju Igaunijaa, tad vinjam pat pie aivvv braukt atljauts..
aivvv
varbuut buutu laiks sleegt liidz naakamajam gadam nez vai sseit jauna informaacija paraadiisies wink.gif
White owl
Kādam beidzot labpaticies iztukšot savu fotoaparātu. Tā ka tie, kas vēlas var aplūkot pasākuma bildes TE
aivvv
njaa tur ir paaris bilzzuki ar mani kokaa un bildes no peedeejaa riita kad es jau biju darbaa...
exile
mm, jaukas bildes
Varu tikai piebilst, ka kad visi aizbrauca (es vienīgais atbraucu ar riteni un mašinā ritenim nebija vietas) man ienāca prātā nereāli stūlba ideja pālī iet sēņot un protams apmaldījos - bridu caur purvu, bēgu no nikna suņa un ap plkst 21 es satiku vietējo iedzīvotāju, kas man pastāstīja kā tik atpakaļ pie ezera, kur es pie kādas priedes pieķēdēju savu transporta līdzekli, bet kad atgriezos nevarēju kadas 15min atcerēties tieši pie kuras. Rezultātā, kad es atminos līdz siguldai (22:50), pēdējais vilciens uz Rīgu bija jau aizbraucis un man nācās mīties uz Rīgu atpakaļ pa tumsu, kur kautkur pusceļā no meža izlīda dīvains siluets, kas biedējoši tuvojās man pretī, biju jau sagatavojies sist ar kaju, ja tas būs kādz traks dzīvniek, bet par laimi tā bija tikai vacenīte. Mājās tiku 2os naktī. Stāsta morāle - neej pālī mežā sēnes lasīt!

P.S. a sēnes tomēr salasīju, kaut arī ne visas bija ēdamas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.