Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mdupnd
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
LeoR
exile
mm, izskataas jau labi priksh pirmaa darba, ja protams neesi to noziimeejusi no kautkurienes smile.gif
Pakkun
mani māc interese - kāpēc leor jaunu galeriju sācis?
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Pakkun @ Jul 31 2007, 12:41) *

mani māc interese - kāpēc leor jaunu galeriju sācis?

Nu ja nemaldos, tad vecā bija dzēsta.
Mimi
ārprāc, cik forši! Īstākais anime!!
Ceru, ka tas ir tevis zīmēts, jo tādā gadījumā tu esi īstākais anime mākslinieks! ohmy.gif
Pakkun
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Jul 31 2007, 12:57) *

QUOTE(Pakkun @ Jul 31 2007, 12:41) *

mani māc interese - kāpēc leor jaunu galeriju sācis?

Nu ja nemaldos, tad vecā bija dzēsta.

kādēļ?
Arts
Sensejos skatījies?
Baigi patīk seja un rokas. smile.gif
kika-chan
tīri smuki... man patīk happy.gif
Tigra2
QUOTE(exile @ Jul 31 2007, 01:48) *

mm, izskataas jau labi priksh pirmaa darba, ja protams neesi to noziimeejusi no kautkurienes smile.gif

exile nav redzējis, ko leor bija iepriekš sazīmējis... :3
Leor reiz bija the uubercute paveelnieks, daliija titulu ar kikyoumanu, taču tad izdzēsa visus savus uubercuute stafus ;_;
Tagad vien no uubercute stafiem palikushas tikai atminjas... ja nebuutu aizmucis, tagad iespeejams buutu krutaakais artists. *sniff* *sniff*

Tāču tagad leor ir back Yeeeeee ^.^

Tā.. par šito varu teikt, ka zvaninji rullz, bet štota mutiite ir pa augstu, vai arii zods pa lielu, vismaz, manupraat.

Cilveeks
QUOTE(Tigra2 @ Aug 2 2007, 23:47) *

Tā.. par šito varu teikt, ka zvaninji rullz, bet štota mutiite ir pa augstu, vai arii zods pa lielu, vismaz, manupraat.


eee... man jau shkjiet ka tur nav mutes tikai deguns... huh.gif iisteniibaa LeoR darbi vislabaak atveido anime stilu... biggrin.gif
Infernal
Man parasti nepatik postot, ja nav ko isti teikt >_< , bet seit nevar nepiebilst ka tas vienk ir uber cutnesss happy.gif
Dievigi izskatas... *Mute vala*
LeoR

Tigra2
QUOTE(LeoR @ Aug 3 2007, 02:44) *

IPB Image



Vislabāk patīk pirmais no augšas,vai tas varētu būt... utawarerumono fanarts? :3
IPB Image

Izskatās, ka kļūdas pie mutītes augstuma tomēr nav, tas ir tavs stiliņš. Kas stipri velk uz air pusi. ;3
Alexa De Šarlote
Loks cool, patiešām tirais animē...patīk sejiņas...
Ar cerību ka redzēsim vel....
Nothinga
Skaisti darbi, vnk skaisti ^^ Lieliski attēlotas izteiksmes, īstās pozas, stājas, acis, apģērbs. Tomēr mazliet vairāk atgādina skices. Būtu krāsas un vēl šis tas klāt, būtu the best of best ^^
Tā tik turpināt!
Kaede
Ļoti labi darbi, nevienu kļūdu pat meklēt negribas. Šos darbus var tikai vizuāli izbaudīt, skaisti happy.gif No pēdējā posta visi izskatās pēc fanartiem, pēdējās divās bildēs uzzīmētie arī liekas redzēti, pirmais ļoti izskatās pēc utawarerumono, kā jau Tigra minēja.
Mimi
Ko te komentēt - bāzt senseju maisā un viss.
x]
Visi patīk, kļūdu neredzu, visīstākais anime stils, nekāda piesavinātā, vienkārši un parasti - anime.
Arts
Kāpēc jaunu postu taisa...ņezin,ņezin.... sleep.gif Tīrs stils,laikam,bez piemaisījmiem....
Meitenes-GREAT!Bet puisis... puisim nevajag tādas pašas acis kā meitenei,for man's sake,viņam vajag šaurākas acis.
Derētu pabeigt dažus cutie-pie~ zīmējumiņus....
LeoR
Shade de Monesko
Tiesam piemiligi darbini. Patikami redzet cilvekus, kuriem zimesana patiesam padodas. Pedeja darba tas tigeritis pat loti miligs.
Varetu gan ari kadu izkrasot happy.gif
kakene
So sweet!! rolleyes.gif happy.gif
Nothinga
Manpersonīgi pēdējā, dziļāk papētot, nepatīk meitenes augumiņš, kaut kas tur nav īsti tā kā vajadzētu. Tomēr kopumā darbs ir jauks ^^ Skaisti sanācis, vismaz, manuprāt ^^ Un to, ko iepriekš teicu, kā jau minēju, var pamanīt tikai dziļāk papētot ^^

Tā tik turpini!
Tigra2
Šitais baigi mīļš.
Proporcijas, stiliņš, cuutiigums - tev ir viss.
Charu ķermenis paliek arvien dinamiskāks, liekas vairāk dzīvīgs, kustīgs.

Tā tik turēt LeoR-chan!
Gaidu nākamo. ^.^
LeoR
Henata
mmm... ljoti smuki zimeejumi...../// un ir redzams stils smile.gif man it iipasi patiik tas zimeejums ar taam bantiteem///// ar nepacietiibu gaidiisu kaadu jaunu darbu smile.gif
FuschichO
Tiešām baigi smukie. Izskatās, ka tu ar anime "starp kājām piedzimi". wink.gif
Pakkun
QUOTE(FuschichO @ Dec 24 2007, 01:32) *

ar anime "starp kājām piedzimi". wink.gif

tas jau ir hentai.
FuschichO
LoL, bet nu galveno domu sapratāt, vai ne? - man dihti patikt. ja.
LeoR


Mimi
Intereses pēc, ar kādu programmu strādāji?

Hmm. Nu manuprāt, varētu arī labāk izēnot. ^^
Bet anyway, kopumā darbs labs,un pati ideja arī, un man ļoti patīk egļu skujas. ;P

aeonseraph
Darbi tiešām dievīgi lai gan parasti neesmu tipisko anime seju piekritējs smile.gif Vnk šajā gadījumā baigi feini uzzīmēts.
Bet ar krāsojumu gan ir kā ir, piem pēdējā darbā visvairāk acīs kož tā indīgi dzeltenā krāsa.
Laikam būšu tomēr tavu darbu melnbalto versiju cienītājs biggrin.gif
Narciss Gray
Mmm..tiešām baudāmi darbi. Kawaii utt.. ļoti piemīlīgas meitenes! Cik ilgi tu jau zīmē?
LeoR
Mimi
ĀĀĀĀĀ.! cik mīlīga. ^^
kā vienmēr labs darbs. Kļūdu neradzu, bet tik skaistos darbas kļūdas nemaz negribas ieraudzīt. :]
Shinobi
Mīļa meitenīte tongue.gif Man patīk! smile.gif 10/10
Keydan
Ouh! Nice LeoR, nice! Pat nevaru saprast ko tu esi lietojis! biggrin.gif
Misa
mhm, mīlīga gan. ^^
LeoR
Mimi
kur tu iemācījies tik labi un profesionāli zimēt anime? ^^*
kā vienmēr, labs darbs, vismaz es neredzu, kur varētu piesieties.
Nothinga
Vienkārši un mīļi ^^ Brīnišķīgi darbi! Vienkārši brīnišķīgi! ^^ Man patīk tavs zīmēšanas stils ^^
Tā tik turpini!
Ayumi
visi zīmējumi tādi vienveidīgi...cute, cute, kawaii, cute. prasās arī kaut ko citādāku/nopietnāku. pārmaiņas pēc. wink.gif
Kate
QUOTE(Ayumi @ Feb 8 2008, 20:46) *

visi zīmējumi tādi vienveidīgi...cute, cute, kawaii, cute. prasās arī kaut ko citādāku/nopietnāku. pārmaiņas pēc. wink.gif


Jā, tādu, lai asinis šķīst pa visām sienām un kādam būtu izkritusi kāda zarna vai acābols
Mimi
..kādēļ LeoR nav pielikts pie sensejiem..? unsure.gif
LeoR
FuschichO
naisu naisu. Tik biki pārāk vienādi zils
LeoR
FuschichO
Līnijas varēja būt skaistāk izstrādātas, bet cepuri nost- ir labs
Haikis
Cool chibi biggrin.gif
LeoR
FuschichO
Šitais vispār foršs ^^ tikai netīk tā rozā strīpa uz rokas. Klasiski laikam rozā taisa tikai locītavas, vienkārši izskatās itkā roka paslīdēja.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.