Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Last party @ exile
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
exile
Nu taa, piedaavaaju visiem peedeejo iespeeju paviesoties manaa midzenii, jo driiz sho vietu noslauciis buldozeri. Taatad datums mums buus 17./18. augusts, ierashanaas laiks veel tiks precizeets. Visi liidzi ar savu dzeramo un veelams arii eedamo, jo ledusskapi speciaali ieprieksheejaa vakaraa izeediishu! Piedaavaaju maaju, daarzu ar aaboliem, savu kompaaniju un varbuut ko vairaak. Pacentiishos dabuut tv shim pasaakumam.
P.S. tiem kas nezin adrese ir braslas 49
Mimi
Pff. Par to ledusskapi tu ierullēji. XD
Hmm. Es kaut kā iedomājos, ka tur būs tikai 20-25 gadīgie opas un ķõķas, tā kā nezinu vai man, mazajam bērnam tur būtu jāiet. xPP wub.gif
ETM
man kaareiz skjiet ka 20-25 gadiigie opas on kjokjas tur nebuus, bet to jau var noskaidrot tikai aizejot.
Shumins
QUOTE(Mimi @ Aug 7 2007, 02:35) *

Es kaut kā iedomājos, ka tur būs tikai ... 25 gadīgie opas ... tā kā nezinu vai man, mazajam bērnam tur būtu jāiet. xPP wub.gif (Blaaa baaa)


25 gadiigie opas uz shkjuunjiem reti kad vaacas...

Shitaadu sviestu dzirdu pirmo reizi, parasti par taadiem uukjiem dziivo mazi beerni, kas nekur citur officiaali nevar dabuut alkaholu, jo nav 18 gadu. Izmanto zdeviibu pa leeto un nevienam pieaugusham redzetot kost un straadaat stulbiibas.

Ja tu tomeer saac straadaat un tev paraadaas kaut cik naudas, lai to vareetu izteereet kaadaa barchikaa vai klubinjaa - tu protams iesi tur. Vismaz nauda dod kaut cik briiviibas, lai nebuutu jaaseezj sasmakushos dziivokljos ar maziem beerniem utt...

Taaka droshi vari iet. Vareesi satikt sev liidziigi domaajushos beernus, kas atraavushies no vecaaku uzliktaam vazjaam - uzdzivos... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

IPB Image

+Chibi+
Es nezinu, vai būšu, jo tā kā es esmu 22 gadus veca ķõķa (vai opītis), tad jau visticamāk es tajā laikā izvēlēšos zārku vai apkopšu savu topošo kapavietu.
aivvv
huh.gif ziniet man jau sskkiet ka dazzam laba kaut kas nav kaartiibaa ar veertiibu sisteemu ...pietam taa riktiigi mad.gif


exile dziivesvieta nav ne uukkis ne smirdiigs tas jau pirmkaart nevajag dirst ja nav nojausmas iisteniibaa taa ir baigi forssa maaja ar forssu terasi un daarzu visnotal apmierinossaa staavoklii (ja es protams kauko baigi nejaucu bet manupraat nee)


otrkaart kaada starpiiba cik kuram gadu juus vienalga visi kopaa esat latviessu anime comunity un tas ka kaads piedaavaa vietu kur var pavadiit kopiigi laiku ir tikai pozitiviivi un pat ja teiksim tu shumin netaisies ierasties (un veel jo vairaak ja netaisies ierasties) ir tikai tava probleema un nav taadeell nepieciessams nodirst visu un visus kas tur taisaas ierasties


es uz pasaakumu netieku bet noveelu labi pavadiit laiku

Shumins
QUOTE(aivvv @ Aug 7 2007, 10:34) *

exile dziivesvieta nav ne uukkis ne smirdiigs tas jau pirmkaart nevajag dirst ja nav nojausmas iisteniibaa taa ir baigi forssa maaja ar forssu terasi un daarzu visnotal apmierinossaa staavoklii (ja es protams kauko baigi nejaucu bet manupraat nee)


1. Ja tas nav viesu nams, kur ir pirts un tusoshanai paredzeeta telpu utt - mazs uukjiitis vai skjuunis (Vienalga kaa sakopts, izremonteets - mans zjargons (nav uzbrauciens man taada terminologjija)).

2. Ja telpas ir mazas (liidz 20 m2) un peec kaartiigas pastaigas savaacas daudz civeeku, rodas probleemas ar svaigo gaiso, jo telpas taadaam lietaam nav paredzeetas. Visi cieshi saseezjas un sviist, kaa rezultaataa rodas smaka. Un ja veel kaads paspeejis novilkt savas kurpes, tad ir tieshi taa kaa es to pasniedzu - sasmakusi telpa.

3. Apstriidi teoriju, ka taadi pasaakumi ir cilveekiem zem 18? Tev ir visas tiesiibas...

no savas puses varu meegjinaat uzlabot savu termonalogjiju, neizmantojot vaardus kaa shkjuunis un taliidziigi. Bet no otras puses ceru vairs nelasiit kaut kaadas beernu gaudas, ka luuk sanaak veci opiishi un visus toaali izbesii. Vajag kaadreiz aiziet uz kaadu taadu tusu un tad filazofeet (To Mimi) laugh.gif

Savaa laikaa esu kodis tik daudz pagrabos, kaapnju telpaa un sazin kaados dziivokljos viss neiedomajaamaakaas vietasa. Un tur bija tieshi taa, kaa parakstiiju ieprieksh...

Ja taadaas vietaas ir special cilveeki, kurus citaadi nevar satikt okey - piemiedzu ar aci, bet ja nekaa tada tur nav - tureeties no taadiem dzivoklja tusiem pa gabalu laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Sorre, ja aizskaaru Exile iipashumu. Nebija taa domaats, vairaak naak shrobe par dazju beernu izteikumiem, kas tieshaam var sabojaat visu riitu dry.gif




Tigra2
QUOTE(exile @ Aug 7 2007, 01:54) *

savu kompaaniju un varbuut ko vairaak... wink.gif


Ohohohohohooo!
vai tie varētu būt striptīza pakalpojumi, toistj zefiiri?
>:3
Mimi
Es klusēju un vairs neizbāžu ne vārda. unsure.gif
GM
QUOTE
Hmm. Es kaut kā iedomājos, ka tur būs tikai 20-25 gadīgie opas un ķõķas


Eh... kaut nu tā būtu. Parasti otaku trezveņiku kopā sanākšanās mažoritāte apmeklētāju ir tik tikko atraduši vārdnīcā skaidrojumu vārdam "pubertāte".


QUOTE
Es klusēju un vairs neizbāžu ne vārda.


Jauki. Ceram, ka tu neesi starp tiem nožēlojamajiem deģenerātiem, kas netur savu vārdu.
Ayumi
Lol xD
Ļaujiet minēt, šitais būs kārtējais jauniešu drinking party, ja? Izrij ledusskapi, pamīcies ar kādu nepazīstamu jaunieti, iedzer aliņu, pavandi māju un čau!
Meeh, nebūšu, jo tajā laikā būs Zaļumballe.^^^^ hehe.

Have fun kids!
exile
Man prieks, ka shii diskusija izraisiija rezonansu jau pirmajaa dienaa, tagad jaacer ka kaads arii ieradiisies biggrin.gif
QUOTE(+Chibi+ @ Aug 7 2007, 09:33) *

Es nezinu, vai būšu, jo tā kā es esmu 22 gadus veca ķõķa (vai opītis), tad jau visticamāk es tajā laikā izvēlēšos zārku vai apkopšu savu topošo kapavietu.

Taadaa gadiijumaa es arii ietilpstu opju galerijaa un man profilaa jaabuut uzziimeetam zaarkam, eu pag man jau tur ir kapavieta ohmy.gif

QUOTE(Tigra2 @ Aug 7 2007, 11:59) *

QUOTE(exile @ Aug 7 2007, 01:54) *

savu kompaaniju un varbuut ko vairaak... wink.gif


Ohohohohohooo!
vai tie varētu būt striptīza pakalpojumi, toistj zefiiri?
>:3

atnaac un redzeesi sleep.gif

QUOTE(GM @ Aug 7 2007, 12:11) *

QUOTE
Hmm. Es kaut kā iedomājos, ka tur būs tikai 20-25 gadīgie opas un ķõķas


Eh... kaut nu tā būtu. Parasti otaku trezveņiku kopā sanākšanās mažoritāte apmeklētāju ir tik tikko atraduši vārdnīcā skaidrojumu vārdam "pubertāte".

Shkiet, ka manaa pagaajushajaa pasaakumaa tieshi ALK bija tas, kas visus mazos aizbiedeeja ar savas ierashanaas draudiem, bet kaa parasti neieradaas biggrin.gif

Tie kas bija tie jau zin kaa tur gaaja un tie kas nebija nekad arii neuzzinaas ja neieradiisies uz sho - "It was fun while beer lasted"

Jaa un ayumi ej promoto pasaakumus kaadaa citaa topikaa( nezinu vai shis buus labaaks par zveeraa - grupas jau taas pashas)
Sigfa
ALK apspriediisies par ierashanaas varbuutiibu naakamajaa kopsapulcee. Esiet briidinaati- mees tur varbuut buusim >:)

QUOTE
Meeh, nebūšu, jo tajā laikā būs Zaļumballe.^^^^ hehe


mm, mazgadiigo dzerstinjsh.
+Chibi+
QUOTE(Ayumi @ Aug 7 2007, 17:09) *

Lol xD
Ļaujiet minēt, šitais būs kārtējais jauniešu drinking party, ja? Izrij ledusskapi, pamīcies ar kādu nepazīstamu jaunieti, iedzer aliņu, pavandi māju un čau!



Wow, laikam sen neesmu bijusi otaku pasākumā! Vai tiešām tagad tas viss norit pēc augstāk minēta scenārija? Ja jā, būs jāatnāk un jāievērtē. Hehehehehe.
Tissana
vai arī pavisam jaunas sejas ir gaidītas un netiks nolinčotas? huh.gif smile.gif

QUOTE(+Chibi+ @ Aug 7 2007, 20:27) *

QUOTE(Ayumi @ Aug 7 2007, 17:09) *

Lol xD
Ļaujiet minēt, šitais būs kārtējais jauniešu drinking party, ja? Izrij ledusskapi, pamīcies ar kādu nepazīstamu jaunieti, iedzer aliņu, pavandi māju un čau!



Wow, laikam sen neesmu bijusi otaku pasākumā! Vai tiešām tagad tas viss norit pēc augstāk minēta scenārija? Ja jā, būs jāatnāk un jāievērtē. Hehehehehe.



Scenārijs.. Gandrīz kā pirmizrāde, bez mēģinājuma biggrin.gif
+Chibi+
QUOTE(Tissana @ Aug 7 2007, 20:08) *



QUOTE(+Chibi+ @ Aug 7 2007, 20:27) *

QUOTE(Ayumi @ Aug 7 2007, 17:09) *

Lol xD
Ļaujiet minēt, šitais būs kārtējais jauniešu drinking party, ja? Izrij ledusskapi, pamīcies ar kādu nepazīstamu jaunieti, iedzer aliņu, pavandi māju un čau!



Wow, laikam sen neesmu bijusi otaku pasākumā! Vai tiešām tagad tas viss norit pēc augstāk minēta scenārija? Ja jā, būs jāatnāk un jāievērtē. Hehehehehe.



Scenārijs.. Gandrīz kā pirmizrāde, bez mēģinājuma biggrin.gif



improvizācijas teātris
ETM
Ne nu ko juus taa, var jau arii izmeegjinaat pieprieksh kaa arii regulaari trenneeties un izkopt stilu.

anywho, tad jau maniis kas kur buus, un vai mana personiiba izlems kaut kur ierasties.

P.S. nezinu ko iisti ALK tur aizbiedeeja, bet peec ieprieksheejaa pasaakuma atsauksmeem biju sapratis ka kaads tur ar alu laistiijaas, so there you have it: nav Alkohola Lietoshanas Komitejas, nav arii kaartiibas pasaakumaa.
GM
QUOTE
ka kaads tur ar alu laistiijaas


Ārprāts!!!! Mežoņi, deģenerāti, lopi, pabiras...!!!!111

Alus, puikiņi un meitiņas, ir jādzer. JĀ-DZER!
soirvakt
stuulbenni ph34r.gif

varat likt man warnu mad.gif


(te aivvv vienk maariitis nebija izlogojies)
+Chibi+
QUOTE(soirvakt @ Aug 8 2007, 11:51) *

stuulbenni ph34r.gif

varat likt man warnu mad.gif


(te aivvv vienk maariitis nebija izlogojies)



tu laistiijies ar alu? par to, protams, jaaliek warns. varetu pat izbanot. XD
exile
QUOTE(Tissana @ Aug 7 2007, 21:08) *

vai arī pavisam jaunas sejas ir gaidītas un netiks nolinčotas? huh.gif smile.gif

Kāpēc gan būtu jālinčo, ja tev tīra pagātne un neesi baltā vārna? Drīzāk mani un vēl vienu personu zināms cilvēks gribētu nolinčot vai vismaz bija tāda vēlēšanās smile.gif

QUOTE(+Chibi+ @ Aug 8 2007, 14:40) *

tu laistiijies ar alu? par to, protams, jaaliek warns. varetu pat izbanot. XD

Es domāju, ka bez rūpīgas izmeklēšanas uz nozieguma vietas mums neuzzināt, kurš kuru ar alu laistīja happy.gif
Asuka
Labprāt ieradīšos >w>
cerams tikai, ka aiziešu vienā gabalā un bez garīgām traumām. [naivās cerības.]
edit:
ja kas tad te raksta Karamele, bet diemžēl no Asukas konta, jo viņa no tā neizlogojās, bet es nepamanīju.
Seila
Nu jā tā kā bija norunāts braukt jau pirms vispār parādījās šis pavediens, tad atzīmējos, ka mani plāni nav mainījušies un es būšu.
Pakkun
opā. parādījusies vēl viena interesanta alternatīva kā pavadīt 17-19 augusta aptuvenu laika periodu.
improvizācijas teātris arī nešķita peļams. brīvi un ērti. biggrin.gif

tagad atliek izšķirties starp šo pasākumu, zaļumballi(varat nekritizēt, biju arī uz zvērā un lieliski pavadīju laiku. pasākums nav pie vainas, ja garastāvoklis ānī), vazāšanos pa rīgas svētkiem, viesistabas remonta turpināšanu un boney-m ogres estrādē biggrin.gif decisions, decisions..
GM
QUOTE
tagad atliek izšķirties starp šo pasākumu, zaļumballi(varat nekritizēt, biju arī uz zvērā un lieliski pavadīju laiku. pasākums nav pie vainas, ja garastāvoklis ānī), vazāšanos pa rīgas svētkiem, viesistabas remonta turpināšanu un boney-m ogres estrādē biggrin.gif decisions, decisions..


Moš' izdari pakalpojumu visu šo pasākumu apmeklētāju gremošanas traktiem, varavīkšņu zēn, un vienkārši paliec mājās...
Pakkun
QUOTE(GM @ Aug 10 2007, 17:24) *

Moš' izdari pakalpojumu visu šo pasākumu apmeklētāju gremošanas traktiem, varavīkšņu zēn, un vienkārši paliec mājās...

paldies, mākoņpuika, par ieteikumu. ņemšu vērā, kaut gan visticamāk, ka nepaklausīšu un došos uz zaļumballi sadzert jautrā kompānijā. tātad nākas exile stipri apbēdināt. nebūšu es tai tavā pasācienā.
radās jautājums priekš exile. kāpēc tavu māju šķūrēs nost? vai tad tādā gadījumā veļikajiem tusētājiem nedraud sagrūt uz galvas? ohmy.gif
exile
Manā skatījumā mājai nav ne vainas (izturētu vēl daudzus brutālus tusiņus) - tai apkārt jau sāka būvēt daudzstāvenes un izskatās, ka Rīgas Dome ir ieplānojuši šīs mājas vietā arī būvēt sad.gif Saimnekam kompensācija a īrniekiem sitiens pa pakaļu un ārā. Tāds arī mans stāsts.
aivvv
neesmu nekaadu alu aaraa leejis jo neesmu bijis uz iperieksseejo pasaakumu stuulbenni tika konkreeti attiecinaats uz cilveekiem kas izteica stuulbus komentaarus vai stuulbu attieksmi un lai cik beediigi nebuut es neesmu o tevis +Chibi+ jau nez cik sen izlasiijis savaadaaku komentaaru kaa vien taadus ko labaakajaa gadiijumaa vareetu saukt par blondiem taccu kaa es labi zinu stuulba tu neesi atliek vieniigi tas ka kaada iemesla deell es izleemusi uzvesties kaa piu (ssiivarda vietaa vari likt jebkuru citu vaardu kas noziimee to passu ja tevi neapmierina mans apziimeejums) un taa nu ir personiski tava probleema dry.gif
GM
QUOTE(aivvv @ Aug 12 2007, 16:18) *

neesmu nekaadu alu aaraa leejis jo neesmu bijis uz iperieksseejo pasaakumu stuulbenni tika konkreeti attiecinaats uz cilveekiem kas izteica stuulbus komentaarus vai stuulbu attieksmi un lai cik beediigi nebuut es neesmu o tevis +Chibi+ jau nez cik sen izlasiijis savaadaaku komentaaru kaa vien taadus ko labaakajaa gadiijumaa vareetu saukt par blondiem taccu kaa es labi zinu stuulba tu neesi atliek vieniigi tas ka kaada iemesla deell es izleemusi uzvesties kaa piu (ssiivarda vietaa vari likt jebkuru citu vaardu kas noziimee to passu ja tevi neapmierina mans apziimeejums) un taa nu ir personiski tava probleema dry.gif


Tāds negatīvisms! Tik daudz dusmu! Tu taču līdz šim biji tiiiiiiiiiik mīļš. blush.gif
Sērfijs
QUOTE(GM @ Aug 12 2007, 17:00) *


Tāds negatīvisms! Tik daudz dusmu! Tu taču līdz šim biji tiiiiiiiiiik mīļš. blush.gif


Acīmredzot, viš mūs vairs nemīl.
zenofex
Daļējs topika turpinājums ir šeit

Tā kā Čibi tajā vietā, lai audzinātu Aivvvu privāti, uzrakstīja tam "atklāto" vēstuli, turklāt iepinot tajā visā vēl citas svarīgas tēmas, pārvietoju daļu topika uz offtopika sadaļu (jo citur apspriest tēmu "vai forums vajadzīgs" nav kur).

Varbūt pilnīgi stulbs gājiens, nezinu, Čibi tagad dusmojas unsure.gif
+Chibi+
ja aivvv mani apd*rš publiski, kāpē man būtu jāatbild privāti?


but anyway, es nedusmojos. Es dusmojos pa dienu, jo man sāpēja vēders un visādu šitādu muļķību man tikai trūka. un es takal iebrienu offtopicā..
mjā, pārtijs.. tagad uz to neiet mani mudina pašaizsardzības intinkts, jo tāda sajūta, ka mani tiešām nolinčos šī foruma patrioti.. but maybe, maybe i will be brave. XD


gomen, Church. I hope yer happy now. XD
Shaisuke
Tas būtu jauki, ja Tu ierastos, Čibi. Neviens Tevi nelinčos. smile.gif
Church
erm. vai es kljuudos, ka shis threads ir par konkreetu pasaukumu / atsauksmeem par to? jau vienreiz tika raveets, kaapeec jaaturpina saarnjot?
aivvv
PASAAKUMS TIKAI VEEL NOTIKS - SKATIIT PIRMO POSTU
(kaa jau teicu es nebuussu - dossos pie braalliem estinniem)




(to chibi with love and vengance laugh.gif - *aivvv dejo fatboy slim ritmaa suuc aukstu alinnu lasa jauko pavedienu un pavelkas un nemaz nedomaa ko vairaak postot lai tik to nesabojaatu* bet ja taa nopietnaak es tev nepateicu neko taadu kas nebuutu taisniiba un tu pati to apstiprinaaji - vieniigi es to teicu kaa ieteikumu varbuut taa nedariit tas nevienam par labu nenaak)
exile
Nu tātad, piektdien sākot ar 19:00 gaidu visus ciemos pie sevis braslas ielā 49 . Ielieku arī karti lai neviens neapmaldītos.
IPB Image
Iori Yagami
Kaa ar to (God damn I'm addicted) TV?
exile
too bad no tv - man nav mašīnas, lai atvestu vecāku lielo bluķi
Seven_of_zero
Party? cool. Count me in. smile.gif
Uff jau mazaak par 24H. liidz party sakumam.
exile
So, ko lai saka nerds! screw you guys I`m going to other home! Uz sālsmaizi tiks aicināti tik tie kas ieradās! Un tagad mēs visi kas bija šeit iesim iekarot pasauli, bet sāksim ar mūsu bijušo koloniju - Tobago (abreni mums na*uj nevajag)!
Seven_of_zero
Tātad Latvijai derētu mainīt ārpolitiku. Ar kaimiņiem kauties negribās, nebūs smuki. Bet teritoriju mums tomēr derētu paplašināt. Ja jau Amerikāņi iekaro Irāku tad par ko mēs esam sliktāki. Paskatīsimies kas par mums ir vājāks. Hmmm Trinidada un Tobāgo. smile.gif . Es domāju ka mūsu armija ir pietiekami spēcīga lai iekarotu šīs minētās salas. Nomaskēt šo operāciju varētu ar safabricētiem pierādijumiem par narkotiku un teroristu kontrobandu uz Latviju. OK. kad iekarotu šīs salas varētu ķerties kautkam lielākam. Kas mums tur tanī rajonā tāds nabazīgs? HONDURASA smile.gif . Nu es domāju ka turienes resursus varētu derīgi izmantot. un iegūstot atbalsta punktu tur varētu ķerties pie lielāka kumosa. JĀ jūs uzminējat KUBA! Nebūtu viegli bet es domāju ASV seviski neprotestees. Buus pat tiiri priecigi smile.gif . Un kad iekarosim KUBU..... Varam visas Latvijas pilsee tas nojaukt katru kiegeli sanummeret un parvest uz KUBU. Kubu paarsaukt par Latviju. Visu vinu upju nosaukumus nomainiit. Havanu nojaukt tur uzcelt Riigu un tad likt kubiesiem macities latviesu valodu.
Seila
Tātad.Lūzeri tie kas pakļāvās ALK provokācijām (Acīmredzamām) un neieradās. Pasākums ir patiešām jauks.žēl, ka pēdējais šeit.
Pasaule ir jāiekaro!!!

P.S. Un tā pat es uzskatu, ka sibīrijā ir palikuši daudzi ar latviešu asinīm un līdz ar to pēc kubas mums vajag krievu šņabi biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Nu, nu nu pārcelties jau gluži nevajadzētu, bet kolonijas vienmēr noderēs, kā teikt vairosimies Latvijai... tātad pakļaujam pasauli un mēs to spēsim... Jupjupjup Hula!!! Arī savu valodu padarīt par pasaulē izplatītako. Bet nosaukumu gan jau piemeklēsim jauniegūtajām kolonijām un domāju diezgan jaukus un piemērotus.

p.s. un jā tuss iraid labs.


paraksts: Topošais Kubas narkobarons
sipps
Tatad pec šīm drumajam replikām var sapriast ka pasakums nebija diez ko apmeklēts? žēl protams,bet ko nu vairs .Varbūt tam par iemeslu kalpoja fakts ka notika vel viens pasakums ar ši foruma kolarītako personu piedalīšanos.bet tas ta

Lai sagatavotu normalu party vajag personigaku atieksmi pret cilvēkiem. Nevar iekakat foruma un cerēt ka visi rausies uz kadu mistisku tusu pie mistika čuvaka fig viņ zin kur.
Kazuki
ok pasākums tiešām nebija peļams, lai gan tautas bija visai pamaz, bet es apšaubu, ka tas bija "kolorītāko" personu dēļ. Visticamāk pie vainas bija Rīgas svētki...vai arī mazo tīņu nodzeršanās zaļumballe. :>
un jā iepriekšējie posti vairak vai mazāk ir domāti visiem tiem d*rsējiem, kas publiski sasolījās ierasties, bet tā arī neuzradas.
un omg cik lielam kabacim ir jābūt, lai neprastu skaidras norādes kartē un domatu, ka exile dzīvo hvz kur. 0_0
ko darīsim ar fidelu un viņa radiem? Hula!
Seila
QUOTE(sipps @ Aug 18 2007, 07:29) *

Tatad pec šīm drumajam replikām var sapriast ka pasakums nebija diez ko apmeklēts? žēl protams,bet ko nu vairs .Varbūt tam par iemeslu kalpoja fakts ka notika vel viens pasakums ar ši foruma kolarītako personu piedalīšanos.bet tas ta

Lai sagatavotu normalu party vajag personigaku atieksmi pret cilvēkiem. Nevar iekakat foruma un cerēt ka visi rausies uz kadu mistisku tusu pie mistika čuvaka fig viņ zin kur.


Nu pieņemsim, ka ne jau nu mistiska cuvaka, bet gan pie cilvēka pie kura 1. pasākums bija plaši apmeklēts. Un par personīgo attieksmi. Labāk apmeklēt pasākumu pie daļeji sveša cilvēka- nekā pie cilvēkiem kuri labi zināmi un izrādās tālāki nekā pilnīgi svešinieki.
White owl
Nu gan labs pasākums. Tik sen nebiju tik labi atpūtusies. Lūzeri. Bet labāk jau bija, ka bijam maz nekā, ka trokšņains bars apvemj visus stūrus
Seila
Kā liecina mīlestība pret anime http://youtube.com/watch?v=NVTUU1oJjV4 tad tanī brīdī, kad no rīta ir apriebušās filmas mēs vienalga neatsakamies no anime biggrin.gif
GM
QUOTE
pie cilvēkiem kuri labi zināmi un izrādās tālāki nekā pilnīgi svešinieki.


Ņefiga sebe. Lūzt aš' sirds.
Seila
QUOTE(GM @ Aug 18 2007, 14:51) *

QUOTE
pie cilvēkiem kuri labi zināmi un izrādās tālāki nekā pilnīgi svešinieki.


Ņefiga sebe. Lūzt aš' sirds.

Skaties, ka nesalūzt pilnībā. Ir tak zinams, ka smagi "Stresi" ir spējīgi izveidot sirds mazspējību kā rezultātā novest pie infarkta, bet neiespringsti tev tas nedraud vismaz vēl kādu laiciņu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.