Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TOP
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
http://top.igg.com


nu taads normaals origginaalais servaks, pietruukst letinnu

Ja kas es tur speeleeju zem Junara
xikes
Ak, jā šito atceros. Es ar kaut kad baigi sen iesāku. Nū tā jau spēle laba. Interfeiss un vispār sākuma gameplay kinda atgādina Ragnarok, bet tomēr, ir ok. Grafika arī ļoti mīļa un patīkama. Tad vēl patīkamais aspekts, ka pašā oriģinālajā saitā stāv uzraksts "free forever". Nuu jap.
Un tomēr kaut kā būšu atradinājies no online spēlēm.. pietika atbrīvoties no tā paša Ro, lai arī vairs neko citu īsti negribētos spēlēt.
ETM
es atveeru to saitu un uzreiz apzinjas balss saaka breekt "CLICK IT AWAY, CLICK IT AWAY!". pietika ar bannera bildi, kura ir skjiibi uzziimeeta. Par kvalitaati ir veerts maksaat, "free forever" nav faktors.
Spectre
Online gamju gamērim agri vai vēlu sagribās sajust gaļas smaku un spēlēs kuras tās smakas nav - apnīk wink.gif
tapē no ro pārmigrēju uz L2 no L2 uz WoWu - FOR THE HORDE, SLAY THEM ALL ph34r.gif cool.gif tongue.gif
Rags
QUOTE(Spectre @ Aug 9 2007, 18:34) *
FOR THE HORDE, SLAY THEM ALL
Amen.

Par TOP runājot, drīz veras vaļā oficiālais Krievijas serveris - www.piratia.ru
Tas tā, ja nu kāds nezināja un kādam tas liekas svarīgi tongue.gif


p.s. pats TOP nespēlēju, just passing by ph34r.gif
GM
QUOTE
FOR THE HORDE, SLAY THEM ALL


Kārtējo reizi pierādās viena būtiska lieta - aliansē, atšķirībā no ordas, nav dumbfucku, kas izlienot no spēles visās malās mētājas ar idiotiski nerdiskiem kaujas saucieniem, liedzot normāli lasīt jebkuru diskusiju par tēmu.
ETM
FOR THE HORDE!

Aliance, atskjiriibaa no ordas, nespeej neko praatiigu izdariit, bet vismaz lielaakaa dalja apzinaas ka nav veerts nobljauties "for the alliance!" un tad tikt smagi ownotam.

Bet nu ko var zinaat sissy servera iemiitnieks... PVE FTW, its so unpredictable and exciting!

EDIT: Interesanti Aliishi lielaas savai gjildei par peedeejaas nedeeljas lielaakajiem sasniegumiem kaa ar savu lvl 70 nosist veselus 3 (!!!) lvl 20-25 charus?
Jaffa
Tas viss bir baigi kllova bet vai tiessaam neatradiisies neviens kam ssii speele ieintereseetu?
Hikaru
Mani uzreiz atbaidīja nosaukums "Splendid 3D Cartoon-styled MMORPG".
Fakia
Speleju so speli. Kaut kas lidzigs Ragnarokam.
tomer parak daud lagu man tur ir.
Neviena cita spele man nav tik daudz lagu , ka sii
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.