Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vai forums vispār vēl vajadzīgs?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
+Chibi+
QUOTE(aivvv @ Aug 12 2007, 15:18) *

neesmu nekaadu alu aaraa leejis jo neesmu bijis uz iperieksseejo pasaakumu stuulbenni tika konkreeti attiecinaats uz cilveekiem kas izteica stuulbus komentaarus vai stuulbu attieksmi un lai cik beediigi nebuut es neesmu o tevis +Chibi+ jau nez cik sen izlasiijis savaadaaku komentaaru kaa vien taadus ko labaakajaa gadiijumaa vareetu saukt par blondiem taccu kaa es labi zinu stuulba tu neesi atliek vieniigi tas ka kaada iemesla deell es izleemusi uzvesties kaa piu (ssiivarda vietaa vari likt jebkuru citu vaardu kas noziimee to passu ja tevi neapmierina mans apziimeejums) un taa nu ir personiski tava probleema dry.gif



Wait, wait, wait, dear boy. What is your problem lately? Do you experience another wave of teenage angst? Beidz taču pūst no mušas ziloni! Ja mani komentāri ir kļuvuši blondi (kā gan citādi šajā trūdošajā forumā var rakstīt? tu gribi, lai es topikos a la "mani maziem, kjūtīgie, pūkainie bubucīšī" raxtu filozofisku eseju vērtus traktātus - oh please, don't make me laugh!), tad tu viennozīmīgi esi kļuvis emotionally retarded, jo visu uztver tik ārtkārtīgi pesoniski.

Da man pie āsusa, ko tu dari un ar ko tu laisties. Man vispār pie āsusa, ko lielākā daļa te dara! Es iebrienu forumā tikai ar vienu nolūku - pārliecināties, ka te tiešām ir tuksnesis, kurā laiku pa laikam kā tādi kamolzāles kumkšķi uzplienē pāris lasīšanas vērti vārdi, bet pārsvarā lidinās tikai mūsu maitu lijas pokemoni, kas katru dienu izvaro vēl pusdzīvo galeriju sadaļu.

Tādēļ, lūdzu, izraudi savu sāpi kaut kur tumšā stūrītī, varbūt pagraizi vēnas priekš profilakses, bet vienreiz beidz uzvesties kā PMS nomocīta skuķe! Kur ir tava "a man viss bie ž-p-dē" attieksme?
Roze
QUOTE(+Chibi+ @ Aug 12 2007, 19:42) *

kā gan citādi šajā trūdošajā forumā var rakstīt?

Man vispār pie āsusa, ko lielākā daļa te dara! Es iebrienu forumā tikai ar vienu nolūku - pārliecināties, ka te tiešām ir tuksnesis, kurā laiku pa laikam kā tādi kamolzāles kumkšķi uzplienē pāris lasīšanas vērti vārdi, bet pārsvarā lidinās tikai mūsu maitu lijas pokemoni, kas katru dienu izvaro vēl pusdzīvo galeriju sadaļu.



Hmm mok jātaisa ciet?
Viss acīmredzot ir pateikts un ievietots.. labāk ātrāk nekā par vēlu..



.. come on baby we aint gonna live forever
Follow me lets leave it all behind tonight
Like we just don't care
+Chibi+
QUOTE(Roze @ Aug 14 2007, 03:53) *

QUOTE(+Chibi+ @ Aug 12 2007, 19:42) *

kā gan citādi šajā trūdošajā forumā var rakstīt?

Man vispār pie āsusa, ko lielākā daļa te dara! Es iebrienu forumā tikai ar vienu nolūku - pārliecināties, ka te tiešām ir tuksnesis, kurā laiku pa laikam kā tādi kamolzāles kumkšķi uzplienē pāris lasīšanas vērti vārdi, bet pārsvarā lidinās tikai mūsu maitu lijas pokemoni, kas katru dienu izvaro vēl pusdzīvo galeriju sadaļu.



Hmm mok jātaisa ciet?
Viss acīmredzot ir pateikts un ievietots.. labāk ātrāk nekā par vēlu..



.. come on baby we aint gonna live forever
Follow me lets leave it all behind tonight
Like we just don't care



Lai cik saprātīga šī ideja man arī liekas, man ir bail no tā. Jo ja tūlīt pat bodīti aizklapēs ciet, tad es esmu 98% pārliecināta, ka mani nolinčos. Kaut arī jēgu vilkt šī foruma vārgo eksistenci es tā vai tā neredzu. Bija labi, bet izbija. Face it, kids.
Shumins
QUOTE(+Chibi+ @ Aug 14 2007, 09:15) *

Lai cik saprātīga šī ideja man arī liekas, man ir bail no tā. Jo ja tūlīt pat bodīti aizklapēs ciet, tad es esmu 98% pārliecināta, ka mani nolinčos. Kaut arī jēgu vilkt šī foruma vārgo eksistenci es tā vai tā neredzu. Bija labi, bet izbija. Face it, kids.


Neviens neko ciet taapat netaisiis, taksh vienalga cilveeki te iemet aci. Iznaak kaada Anime, kas tiek aprakstiita. Kaads uzgjeneree ko stulbu savaa galvaa un veelas ar to padaliities. Cits atkal uzbrauc otram par to, lai izlaadeetu savaas emocijas. Vienmeer kaut kas notiek.

Useru galerias neviens normaals taapat neskataas un nelasa. Un mazos pokemonus var viegli iebiedeet, lai aiztaisa muti un beidz vaariities...

Pashi vainiigi, ka maz rakstat. Nevar jau visi gribeet tikai ko interesanta lasiit. Vajag arii ielikt ko no sevis un buus okey. Es ik pa laikam iemetu kaadu savu kluci ieks shejienes un iesaku citiem dariit taapat. Liekas driizaak pashi esam kljuvushi iedomiigi un nekaa vairs negribam dariit. Kjipa, esu paaraak kruts, lai ar Anime veidiigiem te tusotu. laugh.gif

Ignore zenofex un citus Anime friikus, kas grib 1x meenesii atnaakt un izlasiit kaadus uber - zjurnaalista cieniigus rakstus par Anime. Un katram uzbraukt pokemonam "uzziimee pats sadaljaa". Un razjot vairaak off meeslus. Un tad jau buus okey.

Pashi mees taisam to, kas te notiek. Un, ja ljaujam pokemoniem taisiit uber sviestu, pashi vainiigi. Taaka vairaak aktivitaashu no pashiem un probleemu nebuus...

Starp citu, kad tu peedeejo reizi, kas tikai lasa te foruma stuff, esi ko postojis? (To visiem, kas staav pie ratiem un nekaa neraksta)

Taaka nav ko muldeet par mirshanu kaa Mirtantinjai (Mirtantinja bija omiite, kas visu laiku domaas un sarunaas mira, bet nenomira), bet pashiem saakt ko dariit wink.gif

IPB Image
ShinChan
QUOTE(Shumins @ Aug 14 2007, 09:37) *

Mirtantinja bija omiite, kas visu laiku domaas un sarunaas mira, bet nenomira

Nu beigās tomēr viņa galus atdeva.

Daļēji piekrītu gan čibi, gan rozem, gan šumiņam.
Ja foruma pirmajos gados zemākas kvalitātes posti kalpoja kā fons saturīgākiem tematiem un komentāriem, paspilgtinot tos, tad tagad šī fona un sakarīgo postu proporcijas ir kļuvušas nesamērīgas. Ir vajadzīgi sū.i, lai izaudzētu skaistu ziedu, taču, ja sū.u apjoms kļūst nomācošs tad arī ziedam (puķei) vairs nav kur augt. Otrs iemesls kāpēc manas domas daļēji sakrīt ar Chibi slēpjas apstāklī, ka daudzi postotāji no vecās gvardes (tie kas bija spējīgi uz sakarīgu topic vai offtopic diskusiju) ir pazuduši, vai arī ļoooooti maz posto (pats neesmu bez vainas). Iespējams tie ir tikai manis paša izdomāti sentimentāli murgi un dzīvošana pagātnē, tjipa, "zāle bija zaļāka un spēcīgāka", taču...

es saskatu "jēgu vilkt šī foruma vārgo eksistenci". Un ne jau tāpēc, lai šī vieta kļūtu par milzu zemas kvalitātes lietotāju zīmējumu galeriju vai arī nepārskatāmu ziņojumu un pasākumu paziņojumu dēli. Šis forums tomēr ir pirmais nopietnais anime interneta resurss LATVIEŠU VALODĀ (lai cik kropli dažs labs pašpasludinājies tīrasiņu latvietis tajā arī rakstītu). Varbūt citā gadījumā es ar visām četrām būtu par to, ka nodzītam zirgam jāielaiž lode pierē un tas jāsamaļ kaulu miltos, taču šis nav tas gadījums. Bez tam, es redzu, ka daudziem šis forms, par spīti nebeidzamam spamam, joprojām ir ļoti nozīmīga diskusiju, un informācijas ieguves vieta, būtu noziedzīgi viņiem to liegt.
Paldies tiem, jo īpaši Rozem, kas šo forumu vēl uztur pie dzīvības.

zenofex
Sadalīju pārtija topiku, jo šis jau ir pavisam cits temats. Tātad, spam away, dear friends.

Jāatzīst, ka otaku.lv laika gaitā palicis aizvien nekvalitatīvāks, tas tiesa. Bet tas ir tikai to skatu punkts, kuri te ir bijuši ilgāk, un arī to kas gados ir vecāki un vēlas kvalitatīvus, pārdomas izraisošus postus. Jauno domas droši vien ir citādākas.

Vārdu sakot, vainu par to, ka forums tāds kļuvis, vēlos uzvelt foruma veterāniem, kam faktiski jau ir vairāk vai mazāk pie kājas tā anime un Japāna utjp, vai arī prioritātes mainījušās, laika nav, kāja sāp utt. Nu jūs mani sapratāt.

Vispār ir muļķīgi gaudot ka te nekas nenotiek, tajā pašā laikā nedarot neko, lai kaut kas notiktu, nē?

Tomēr, lai arī viss mans verevelējums izklausās sērīgs un pesimistisks, forumu ciet vērt nevajadzētu. Te aug jaunā paaudze, un varbūt, varbūt tā kādreiz izaugs no pameriem un kļūs gudrāka, un ievietos šeit interesantus, un garus rakstus.

Un vēl,

QUOTE(Shumins)

Ignore zenofex un citus Anime friikus, kas grib 1x meenesii atnaakt un izlasiit kaadus uber - zjurnaalista cieniigus rakstus par Anime. Un katram uzbraukt pokemonam "uzziimee pats sadaljaa". Un razjot vairaak off meeslus. Un tad jau buus okey.


Es kaut kur agrāk esmu savas vēlmes aprakstījis, Šumin? Muļķīgs apgalvojums no Tavas puses.
Taka
Vispār ārā ir vasara, ja kas. Nu un cilvēki pārsvarā nodarbojas ar ko citu, nevis skatās animi. Rudenī maybe...
Sāksies sliktāks laiks, gan jau atkal skatīsies un apspriedīs.
Shumins
QUOTE(zenofex @ Aug 14 2007, 11:46) *

QUOTE(Shumins)

Ignore zenofex un citus Anime friikus, kas grib 1x meenesii atnaakt un izlasiit kaadus uber - zjurnaalista cieniigus rakstus par Anime. Un katram uzbraukt pokemonam "uzziimee pats sadaljaa". Un razjot vairaak off meeslus. Un tad jau buus okey.


Es kaut kur agrāk esmu savas vēlmes aprakstījis, Šumin? Muļķīgs apgalvojums no Tavas puses.


Varbūt tevi sajaucu ar kādu citu...
Likās, ka biji tas, kas teica tajā senā topic "Ko gaidām no šī foruma", ka gribētu tikai kvalitatīvus postus un mazāk nevajadzīga stuff no "offa" un "uzzīmē pats". Kļudās visi cool.gif
Yume
Es vēlētos piebiedroties tam ko teica ShinChan's un daļēji tam, ko teica Zenofex.
Tomēr, lai kā tas liktos no malas, forums dzīvo, tajāpašlaik dzīvo jaunā paaudze, kas savādāk uztver to visu un no kuriem, nevajadzētu prasīto, to kas likās labs un vērtīgs mums (-padzīvojušiem).

Stasīt..fakin' dvīnis... es sākšu Jūsu augstības ar 5 metru rādiusu apkārt apiet, jo Jūsu garstāvoklis un domu gājiens ir nenosakāmi, nedz loģiski nedz instinktīvi, nedz antuitīvi. Liec mieru bērniem, sabiedrība degradējās un tev natiki pietiekoši augstu pilnvarota, lai nosodītu to, kas notiek.


Principā, runājot par foruma nepieciešamību kā tādu- es esmu abām abām rokām par tā atstāšanu, pirmām kārtām jau tāpēc ka tas ir saistīts ar daudziem atcerēšanās vērtiem notikumiem, kādā manā dzīves posmām. Mēs taču turam fotoalbumus, lūk, šai situācijai ir līdzīgs raksturs.
ETM
piu cmon... mees jau gandriiz sarunaajaam sacensiibas kursh no 3 cilveekiem aatraak saskruuvees kasti un uzcels alternatiivu forumu, bet shamais paceelaas atpakalj.

tad nu izlemiet vai buus shim buut vai nebuus!


P.S. kapeec topiks oftopikaa?
+Chibi+
ok, pirmkārt - man nepatīk, ka manu postu izvilka ārā vispārējai apskatei, jo tas bija domāts nevis kā foruma eksistences pārspriešana, bet aivvv audzināšana, kas man tagad neizdoseis, jo pie velna, no īstās vietas topiks izvilkts, aivvv par manis abižošanu neko nav dabūjis, un mani tagad padara par lielo, ļauno, negatīvo foruma nīdēju.

otrkārt, man nebesī forums, man vienkārši nepatīk nākt uz šejeni un visu laiku smeldzoties, ka vecie labie laiki jau ir garām.

manis pēc, es redzu, ka jums te dažiem iet labi, ka tas ir normāls veids, kā sakontaktēt viens otra - dzīvojiet mierīgi un laimīgi, un klusi.


un b.., Yume, te nav nekāda sakara ar to, ka es esmu Dvīnis. Tā NAV mana garstāvokļa iegriba, es pie vislabākā mūda tev patiekšu, ka man otaku.lv ir tikai labas atmiņas un smeldze.
Es NEKO taviem "bērniem" nedaru. Es viņus visu laiku liku mierā! Man ir pie āsusa, kas te notiek. Viss. Slēdziet ārā šo fakināto topiku un dzīvojiet laimīgi, bez tādiem, kuru, pag, pag, i shall quote, "garstāvoklis un domu gājiens ir nenosakāmi, nedz loģiski, (komats - red. piezīme) nedz instinktīvi, nedz antuitīvi. "

Runāšu slaveniem vārdiem, "so long, s.ckers"!
anti
IPB Image

P.S. Jā, bija agrāk savādāk / labāk, nu un? Neredzu jēgu gremdēties atmiņās kā tādām vecām tantēm un pa laikam notraust asariņu. Galu galā, tāpat mēs visi tepat marinējamies - pat ja vairums poustotāju ir no "jaunās paaudzes".
BEHOLD, POKEMON REIGN HAS BEGAN!
Roze
She got her head up in the clouds
Sharada, Sharada
Taka
Teenage angst ūber allez.
Jūtu kas mani pēc gadiem 16 sagaida, vismaz būs laiks gatavoties...
+Chibi+
this is, like, the best topic we had in last few years. Maybe I should make myself the big bad evil more often.
Drink
Ok, ja visi sak runāt nopietni, man arī ir ko pateikt.

Tagad, visi "old school", kuri bija pirmie otaku Latvijā, droši vien atceras kā viss sākas. Bija anime.station.lv un roze.lv. Right ? Station viena bridi nokrita, un visi kriev-runājoši pārceļas uz anime.lv. Sakumā, bet protams bija "OMG ! WTF TO DO ? IT'S A LION ! GET IN THE CAR !", un parejais shit-talk. Bet pēc tam visi saprata, a nafig mums vispār ir vajadzīgi kādi forumi, ja ir arī citas lietas, ar kuru palīdzību var droši komunicēt ? Piem., mobilais, icq, skype, msn, bongo phone, un other stuff. Un 90% no foruma bija meet-os. Un tā arī sakas ēra, kad visi saka kopa tusēt.

Varbūt, tiešam, varbūt bus labāk, ja nebūs foruma, cilvēki sāks pavadīt vairāk laika real-laifa?

Kaut vai būs problemātiski atrast jaunus "klientus". Tas gan ir mīnuss. Bet nu, ka es redzu, it ne visi ir bezgala priecīgi par "jaunajiem".

p.s. kadu fignju uzraxtiju. Tipiski.

Edit :
Our members have made a total of 100094 posts
Ohh, snap ! We missed the 100k get :<
Zuzix
Stase..it's not like you're the big bad wolf, vienkārši domāju, ka Tu pirmā skaļi pateici to, ko vismaz daļēji domāja arī citi.. vismaz tādas ir manas, jo, lai arī pēc vecuma esmu laikam pieskaitāma pie "jaunās" jeb pokemonu paaudzes - esmu pieredzējusi tos "vecos labos laikus" - un ir pamanāms tas, ka šeit ir notikušas izmaiņas un nevar apgalvot, ka uz labāko pusi, bet iepriekš neviens to īsti nebija izteicis iekš foruma [ārpus tā jebšu in real life ne vienu reizi vien sanāca ko līdzīgu dzirdēt].

bet es tik un tā negribētu, lai šo vietu klapē ciet [ko tik un tā nedarīs], jo nu te dažreiz var iebrist lai kaut ko palasītu, vai sliktākajā gadījumā, lai dabūtu rokā cilvēkus, kas kaut kādu iemeslu dēļ nav dabūjami rokā citur..

nu ja.. kaut kā tā
Taka
Chibi vs World
Kur biļetes tirgo? Es gribētu balkona pirmajā rindā...

P.S. Tādus kā aivvv audzināt ir bezjēdzīgi, āda pārāk bieza. Beisboleni vajag. Vai arī atstāt to darbu vislabākajam audzinātājam - Dzīvei. No tās mācībām vēl neviens nav izbēdzis.
+Chibi+
Lulz. Hahahaha.


Jūs mani vienkārši FASCINĒJAT.






Žēl tikai, ka cilvēks, kuram oriģināli mans posts bija domāts, to tā arī nesaņems no manis rājienu. Re kā ir, gribēju pabesīt aivvv un reuzltātā dabūju ekskrementu spaini uz savas galvas. Tā laikam man būs mācība - nekad neteikt to, ko es domāju, jo ja nu kādam ienāks prātā to izraut no konteksta un padarīt par vispārējas apspriedes tēmu. I better watch out, heheh.
Taka
Ja nekad neteiksi ko domā, beigās tādā āsusā (kā tu izsakies) nokļūsi, maz neliksies...
Es tā arī joprojām to līdz galam neesmu iemācījies. Shame on me, jāiet kaktā vēnazzz graizzzt
Sigfa
Meh, jaa, bija labaak pirms gadiem trim, bet es jau sen sho forumu pabrowseeju aiz pieraduma, pat ja nekaa jeedziiga ko lasiit nav. Jaasaka godiigi, labas animes arii galiigi vairs nenaak laukaa- jau kaadu laiku komercija ir izownojusi pat pashus labaakos 'art-house' veidotaajus- un liidz ar to arii nav ko recenzeet (var protams rakstiit recenzijas visiem oldschool topa kloniem), offtop interesantais bazars aizgaaja liidz ar veco paaudzi, kurai, kaa jau Zeno teica, 'kaaja saap', bet niicinaat laukaa saknes nav praata darbs. Ir forshi pabrowseet vecos topikus, pasmieties par visaadiem jaunieshu veidojumiem + pasaakumu deklaraacijas arii notiekas tepataas. Lai arii bija labaak, nav veerts sleegt ciet. Es arii atbalstu jaunaas paaudzes acu veershanas procesu.
Yume
Stase piedāvā topiku slēgt ciet, sakarā ar to faktu, ka tas kā tas izvērsās, tas nemaz netika domāts.
Taču redzu ka izvērsās visai interesanta komentēšana.
Izskatās ka tēma tiešām sasāpējusi.

Storm
Eu nu kamoon, nevar taks klapeet ciet tikai tapeec ka viens tuksaaks periods iestaajies tongue.gif Useru galerijas gan vajdzeetu klapeet ciet xD Un visp manupraat pagrimums vareetu buut saistiits tiesi ar sakariigu animju tuukumu >> kaut gan situaacija var maniities wink.gif
+Chibi+
Mais non, non, lai paliek. Izrunaajam to. Gan jau visiem ir, ko par to teikt. Come on, prove that it is worth staying, prove that you need this place. I want to here your reasons. Persuade me that I am wrong.
Sigfa
lol@ chibi. Tev tieshaam ir izdevies izveidot vienu jeedziigu topiku tongue.gif
Winry
persuaing you might be impossible, chibi, jo nāks talkā vecie, labie ""pārliecināšanas"" reasons - "tā vajag" vai arī" ja nepatīk nenāc šajā forumā" utt. Man, godīgi sakot, pilnīgi vienalga vai slēdz, vai nē, jo te vienīgais, ko lasu ir šādi retie topici - nodi**ana, otaku biedru apbižošana un stuff. Do whatever you want, it doesn't matter.
GM
Forums ir jāatstāj divu iemeslu dēl.

1) Nekur citur man neviens neļautu, atvainojiet, aizdirst veselu sadaļu ar gariem teksta palagiem par rokmūziku. A rokmūzika ir jāmīl!

2) Internetā vēl ir tikai divas vietnes, kas ir tikpat pilnas ar indivīdiem, kuri ir tik reti pateicīgi manas žults izgāšanai par viņiem. A žults ir veselīga!

There you have it - forumam būt.

IPB Image
Winry
Vai tik Bondars(Sērfijs) nav bišku pālī?
Un tavi iemesli ir visnotaļ egoistiski, that's the fact
GM
QUOTE
Un tavi iemesli ir visnotaļ egoistiski, taht's the fact


Oh yeah? Bet tu esi maza un... resna. tongue.gif
+Chibi+
varbūt kāds uztaisīs atsevišķu topiku, lai mēs varētu apspriest arī šo problēmu?
Winry
QUOTE(GM @ Aug 14 2007, 20:08) *

QUOTE
Un tavi iemesli ir visnotaļ egoistiski, taht's the fact


Oh yeah? Bet tu esi maza un... resna. tongue.gif


Oh, yeah?Bet tu esi liels bērna prātā + tu esi resns(tas ir fakts, jo tev ir alus vēders, there's no doubt), un ja vēlies apspriest šo tēmu sīkāk sūti PM, of course, if your capable of that tongue.gif
Rika
Interesanti...vispār es domāju neriskēt un neko neraxtīt,jo es kā "jaunā paaudze" neko vēl nesaprotot.Bet,lai tā būtu, ja runa ir par klapēšanu ciet.

Daži iemesli,kāpēc man šeit tik ļoti patīk un kāpēc vajadzētu atstāt:

Ir ļoti daudz informācijas.Jā,es zinu,ka info par konkrētu anime/mangu var izlasīt arī citur,bet šeit tauta ir atklāta un visā krāšņumā izstāsta visus +'us un -'us.Pēc apraxtītā var padomāt, vai tiešām vēlies to skatīties.Šeit vienkārši,gaiši un skaidri pasaka,kas ir labs un kāpēc,kas ir slikts un...nu,iemeslu,reti saka.

Lieliskas galerijas.Es domāju visu "Art" topic'u.Ir lieliski pavērot,kādas spējas ir latviešiem,ko citi var uzzīmēt.Kā arī mani ne vienu vien reizi ir izglābis "Gothic" vai "Angels" vai kāds cits topic's.

Arī "Fan fiction".Es tur tik daudz iedvesmas atrodu,kā arī redzu topošos noveļu raxtītājus ^^

Šeit ir dažādi viedokļi.Cilvēx saka visu,kā ir (kas,protams,ne vienmēr ir labi,bet that's the truth,face it).

Tas īsumā,kaut gan īstenībā nedomāju,ka man būtu vēl kkas bilstams.
Niks
Gribētos teikt, ka forumam jāpaliek, bet, palasot šos savstarpējos apvainojums, rodās pretīga sajūta. IMO, foruma regulārie apmeklētāji ir aizmirsuši šī foruma devīzi - this land is made of love and peace. Gadījumā, ja to nevar atjaunot šajā forumā, tad varbūt ir tiešām vērts taisīt jaunu latviešu anime forumu, kas patiešām būtu tikai par anime un bez citu apvainošanas.
Rika
QUOTE(Niks @ Aug 14 2007, 20:35) *

Gribētos teikt, ka forumam jāpaliek, bet, palasot šos savstarpējos apvainojums, rodās pretīga sajūta. IMO, foruma regulārie apmeklētāji ir aizmirsuši šī foruma devīzi - this land is made of love and peace. Gadījumā, ja to nevar atjaunot šajā forumā, tad varbūt ir tiešām vērts taisīt jaunu latviešu anime forumu, kas patiešām būs tikai par aniem un bez citu apvainošanas.

Es nevarētu uzraxtīt labāk.Bet Tev pilnīgi piekrītu...[rodas tāda sajūta,ka I'm digging my own grave ar parādīšanos vien šai topic'ā]
GM
QUOTE
Bet tu esi liels bērna prātā + tu esi resns(tas ir fakts, jo tev ir alus vēders, there's no doubt)


You make it sound like it's a bad thing...

QUOTE
this land is made of love and peace.


So are jewish kids, but doesn't mean we love 'em...
Pakkun
QUOTE(GM @ Aug 14 2007, 20:40) *


QUOTE
this land is made of love and peace.


So are jewish kids, but doesn't mean we love 'em...


labi, ka tu ar pirkstu dzērumā taisīts. tāpēc vien labāks par citiem un mēs visi tevi mīlam. rolleyes.gif
Winry
QUOTE(GM @ Aug 14 2007, 20:40) *

QUOTE
Bet tu esi liels bērna prātā + tu esi resns(tas ir fakts, jo tev ir alus vēders, there's no doubt)


You make it sound like it's a bad thing...


well, your right, your a non stop drinker and you can't do anything about that
zenofex
Nu, moins. Vai tiešām vairs nevar bez šiem smalkajiem apvainojumiem? Derdzas taisni...
GM
Vo, vo, you tell 'em, zenofex! Nav ko te mani apbižot. sad.gif
Church
nu, vismaz beidzot shams spamthreads i offtopikaa iemuuvots. savaadaak tiiriit 2/3 no taa (taapeec ka atrodas citur, kur itkaa fleims mazaak pieljauts) vienkaarshi slinkums. smile.gif
btw, buus forums vai nee, atkariigs tikai un vieniigi no rozes. demokraatija/balsoshana/par/pret imho i pilniigs nonsenss.
P.S.
ja jau paariets uz personiigiem apvainojumiem, luudzu vismaz tos pasniegt atraktiivi/uzjautrinoshi/ar izdomu. lai ir interesanti veerot knjudonju uz meerstiklinja mikroskopaa eedot popkornu un suucot kolu ;>
+Chibi+
ok, aizgaajis nonsense. dirst viens otram varat arii kaut kur citur.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.