Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Multene par kaķīti
Anime forum > Anime > Requests
Azeroth
Sveiki! Es esmu anime nicinošais edg brālis. Senos laikos viņš man parādīja multfilmu par kaķīti un meiteni, tādu atmosfērisku, nedaudz sentimentāli skumīgu un melnbaltīgu (īsa, bez sērijām, cik saprotu - nestandarta anime klipiņš). Es varētu edg pašam paprasīt, bet viņš joprojām tusē pa Japānu.
Kā to multeni sauc un kuros torrentos meklēt?
Isabel Carmin fon Edelhain
Visdrizāk tā ir She and her cat
Niks
Diemžēl atradu tikai vienu torrentu krieviski (jā, zinu, man nepadodās torrentu meklēšana): http://www.btmon.com/Video/Unsorted/FT_Kan...kv.torrent.html
Church
kaa jau Isabel mineeja, She and Her Cat by Shinkai Makoto (citi vinja darbi), plashpaziistamu animaatoru. mekleet vari parastajos resursos, eg. boxtorrentos, vai tokyotosho.com

reti atmosfeeriigs, viens no maniem miiljaakajiem gabaliem ever, aye ;>
Niks
Vēl var pieminēt http://www.torrentz.com/ - gandrīz vienmēr vajadzīgo var atrast ar tā palīdzību.
anti
WTF, cik īsti brāļu ir Edgaram?
GM
QUOTE(anti @ Aug 16 2007, 00:25) *

WTF, cik īsti brāļu ir Edgaram?


Tas ir gluži kā vienā Terensa Makennas "inspired by actual people and a hell of a lot of LSD" īsstāstā, kur radiožurnālists pamožas pēc zvērīgi labas planēšanas psihotropo vielu astrālajos mākoņos un secina, ka vienā jaukā dienā visi visiem ir radi un visi par visiem visu zina.

Tā arī ir šeit: patiesībā mēs visi lielākā vai mazāka mērā esam Edgara māsas un brāļi.
ETM
Es pieljauju ka tas vareetu buut vecaakais un dafiga gudraakais braalis. Jo jaunaakais (un taapat dafiga gudraakais) te itkaa jau plivinaajaas ar citu niku.

BTW lieliskas DOS speeles savaa laikaa razhoji.
Klokjvaarpsta
QUOTE(anti @ Aug 16 2007, 00:25) *

WTF, cik īsti brāļu ir Edgaram?


Divi
Azeroth
Paldies visiem!
Varat varbūt vēl kaut ko tik pat labu ieteikt?
ETM
Es domaaju ka vari droshi skatiities jebkuru no shii pasha autora paareejiem darbiem, noteikti patiks. Kur atrast paareejo darbu listi paraadiija Church.

Edit: pats neesmu gan redzeejis visus, bet tos ko esmu redzeejis, tieshaam izbaudiiju.
edg
Domāju, ka She and Her Cat tāpat kā Voices of a Distant Star ir animes pašas savā kategorijā un līmenī. Tās nav taisītas popkultūrai; pie tām ir strādāts. Tāpēc jau es rādīju... Kaut kur diskos mētājas arī cits labs stuff, bet noteikti ne tik emocionāls.
Labas mulfilmas visvieglāk atrast internacionālos animatorikas festivālos. Japāņu anime tur īpashi neapgrozās...
Azeroth
QUOTE(edg @ Aug 16 2007, 15:06) *

Domāju, ka Še and Her Cat tāpat kā Voices of a Distant Star ir animes pašas savā kategorijā un līmenī. Tās nav taisītas popkultūrai; pie tām ir strādāts. Tāpēc jau es rādīju... Kaut kur diskos mētājas arī cits labs stuff, bet noteikti ne tik emocionāls.
Labas mulfilmas visvieglāk atrast internacionālos animatorikas festivālos. Japāņu anime tur īpaši neapgrozās...



Kaa Tev klājas rūķīšu zemē btw? Jau katanu esi kādam nospēris?
Azeroth
Starp citu, man vēl patika tāds gabaliņš, kas saucās "Vampire Hunter D", arī tāds viegli ieskumjš un skaists (es pat piedodu veidotājiem to murgu, kas tur uz beigām panesās). Varbūt šitais gabals ir mazāk unikāls un tāpēc varat ieteikt kaut ko līdzīgu.
edg
Vampire Hunter D Bloodlust (2001) tu noteikti domā...
Pieņemu, ka Comedy es tev jau rādīju - par zobeņcīnītāju, kas meklēja grāmatu, kas spētu viņu sasmīdināt, un mazu meitenīti, kas glāba savu ciematu. Higan.
Vispār līdzīgu stuff nezinu īpaši...
Varbūt pamēģini paskatīties Death Note. Pavisam cits stils, bet imo ļoti labs. Redzēju kaut kādas pirmās 8 sērijas, un vērtēju kā vienu no labākajām, kas vispār redzēta. Nepieļauju iespēju, ka tev varētu nepatikt.

P.S. Par rūķīšu zemi būs review, bet tikai tad, kad atgriezīšos.
Klokjvaarpsta
QUOTE(edg @ Aug 16 2007, 17:42) *

Pieņemu, ka Comedy es tev jau rādīju - par zobeņcīnītāju, kas meklēja grāmatu, kas spētu viņu sasmīdināt, un mazu meitenīti, kas glāba savu ciematu. Higan.


Raadiiji, raadiiji, aizrautiigi raadiiji visu, kas tev bija, Comedy vislabaak atminjaa iespiedaas un to pat reizes piecas esu veelreiz noskatiijies. Veel ljoti labi bija tie Studio 4C (vai C4, vairs neatceros) darbi vienaa no taviem diskiem
Church
QUOTE(Klokjvaarpsta @ Aug 17 2007, 09:19) *

.. Raadiiji, raadiiji, aizrautiigi raadiiji visu, kas tev bija, Comedy vislabaak atminjaa iespiedaas un to pat reizes piecas esu veelreiz noskatiijies. Veel ljoti labi bija tie Studio 4C (vai C4, vairs neatceros) darbi vienaa no taviem diskiem

Higan/Comedy btw ar ir by Studio 4C. vinju darbiem rakturiigi ir vai nu biezhi lietota CG, vai atkal dementia zhanrs
Niks
Vēl varētu ieteikt Grave of the Fireflies.
Klokjvaarpsta
QUOTE(Niks @ Aug 17 2007, 13:59) *

Vēl varētu ieteikt Grave of the Fireflies.


Nu jaa, to jau Studio Ghibli taisiijushi, tad vajadzeetu labam buut
edg
QUOTE(Klokjvaarpsta @ Aug 17 2007, 14:02) *

QUOTE(Niks @ Aug 17 2007, 13:59) *

Vēl varētu ieteikt Grave of the Fireflies.

Nu jaa, to jau Studio Ghibli taisiijushi, tad vajadzeetu labam buut

Man, personīgi, tas gabals galīgi neaizķēra. Tāpat kā samuraju filmas neķer. Pienākums, gods, tradīcijas pār savu dzīvību man liekas idiotisks nevis skumjš. Pasaules uztveres atšķirība, nekas vairāk.

P.S. Azeroth imo vairāk ciena filmas ar straujāku sižetu. Pat, ja pasaule stāv uz vietas, bilde kustas un skaņa arī.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.