Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Inčukalns
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
lastguru
Sveiki, tautieši, ja kādam interesē, tad pēc nedēļas, 15ajā - 16ajā septembrī notiks sen gaidītais kārtējais otaku tuss Inčukalnā, kur ir mīļi aicināti visi foruma dalībnieki, iepriekš piesakoties, kā jau parasti ierasts. Vairāk informācijas sekos vēlāk.
Iori Yagami
Tā talak teksts būs gars bet lūdzu to izlasīt un padomat. Mums vajag mazliet vairak organizacijas. Es apsoliju palidzet organizet Inčukalnu, tāpēc šeit ir mans plans. Visus iebildumus, piedavajumus vai, jā kads grib jau pieteikties uz kadu amatu, lūdzu rakstiet.

Inčukalna plans.
  1. Tikšana - viss kā vienmer... Tiekamies noteikta vieta un noteikta laika. Varbūt tikai organizet 2-4 cilvēkus (velams puišus) kuriem vienmer var atstat somus, jā vajag kaut kur aiziet. Tiem cilvekiem tikt pirktas biletes (kā bonuss var uz kopejo naudu), bet lai viņi ņemtu atbildibu par atstatiem viņiem mantiem...
  2. Braukšana - nu šeit ka parasti... Katrs ar saviem mantiem...
  3. Naudu vakšana - vai vilciena, vai Inčukalna stacija... Agrak domaju ir ne tik forši tāpec, ka nevar objektivi redzet summu, jo kads var nakt vēlāk, kads pardomat... Vilciena vai Inčukalna stacija mēs varam vairak vai māzāk redzet uz ko atļauties... Protams, ka daži atbrauks vēlāk, bet par to palugsim laicigi brīdināt
  4. Paiku pirkšana - Rīgā, Centrala stacijā, Inčukalna tas kā kurš grib... + Nopirksim kadu paiku brokastim.
  5. Ar ko nodarbojamies. Ir sekejošas idejas:
    • Otakieši ir briva tauta tāpēc, jā viss būs pēc saraksta, ne visi var būt apmierinati... Man ir ideja organizet darbību, piemeram, tikai divas istabas. Tur viss būs izplanots ja ne pec laika tad, tad pēc secības. Citas istabas un pirti lai cilvēki dara ko grib
    • Foruma paprasisim cilvēkiem kadas speles vai darbības viņi grib (lai arī kaut ko izdara sava labā).
    • Kadas speles ir iespejams, ar tiem organizet konkursu ar vienu uzvaretaju. Meiģinasim pierunat kadu būt par fotogrāfu (lai viņš parsvara fogrāfe ko grīb, bet, jā organizators paprasis, fotogrāfet to ko paprasis organizators. Es domaju, jā būs konkursi tad obligati jābūt divam foto: visi dalibnieki un uzvaretajs. Pēc tam uz otaku.lv zem konkursa uzvaretajam būs tituls (piemeram "Mister Twister")
  6. Brokastis - šoreiz, pameiginasim no dalbniekiem atrast brīvpratigus pavarus. Esmu mazliet noguris, ka cilvēki no rīta skraid ar jautajumu: "Vai ir ko paest?", uz adbildi: "ne" viņi skujmi sak: "Ohh", neko nedara un pēc 10 min. atgriežas ar tadu pašu jautajumu. Esmu gatavs pats ko pagatavot.
  7. Atkritumu vakšana - tas man liekas vienmer bija problema. Daži cilvēki (varbūt ljoti maz) azbrauc agrāk tikai lai neko nedaritu no rīta... Par katru istabu būs atbidigi 2 vai varāk cilvēki... Neviens neprasis pilnigu tirību, es tikai palugšu lai no rīta tie cilvēki tukšus paciņus, pudeles nones kaut uz virtuvi. Pēc tam katrs var braukt kad grib, un neviens nedusmosies (es pat pateikš paldies).
  8. Izbraukšanas laiks - pateiksim officialu izbraukšanas laiku.
Pakkun
QUOTE(Iori Yagami @ Sep 6 2007, 08:56) *

[..] "Mister Twister" [..]

rofl XDDD

es varu uz brokastu gatavošanu pieteikties rolleyes.gif
Ayumi
QUOTE
Meiģinasim pierunat kadu būt par fotogrāfu

Me me me. biggrin.gif Cik nu es labi fotogrāfēju, to var redzēt manās galerijās draugos, bet nu gribu būt fotogrāfs. happy.gif

Pakkun, es ceru ka tu labi gatavo. xD
Shaisuke
Oh and by the way. Šis inčukalns ir pēdējais.
zeloco
kamdeelj taa?
exile
Ja šis taisās būt par pēdējo Inčukalnu man neatliek nekas cits kā ierasties.

Un sakarā ar to, ka man patīk darboties virtuvē ar asiem priekšmetiem, es arī varētu pieteikties kautko pagatavot! Ja pieteiksies trešais pavārs varēs rīkot pavāru sacensības laugh.gif
Pakkun
QUOTE(exile @ Sep 7 2007, 13:01) *

[..]Un sakarā ar to, ka man patīk darboties virtuvē ar asiem priekšmetiem, es arī varētu pieteikties kautko pagatavot![..]

kaunējies būtu! biggrin.gif cooking is also made of love and peace!
Shumins
QUOTE(Shaisuke @ Sep 6 2007, 18:22) *

Oh and by the way. Šis inčukalns ir pēdējais.


Nuja - to rekonstruees un buus 5 zvaigzņu viesu nams laugh.gif laugh.gif laugh.gif (Iespējams īpašniece to pārdos, lai nesabruktu un tur kāds cits beidzot sāktu ko darīt)

Paklausīšos ko teiks ALK un padomāšu par ierašanos...
Shaisuke
Nu, mēs tur tiksim uzreiz pēc talkas, so būs tīri jauki un kārtīgi. Lai gan pēc mums vairs jau nebūs.

Jautājums ir tāds - Vai datumu vajadzētu pārcelt kādu nedēļu vēlāk? Jeb varbūt vispār šo pasākumu nevajag?
Shumins
Laba ideja par datuma pārcelšanu...
100% atbalstu, jo biju ieplānojis ko jau uz 15.septembri. Labāk tiešam 22. septembris - 23.septembris cool.gif
Storm
Es centiishos buut (haha tongue.gif )
Ghoul
Ja paarcelj, buutu zaebis, jo man naakamnedeelj daudz kas ieplaanots... biggrin.gif
Shaisuke
Nu bet tikai tad nepiekasaties, ja būs pavēsi.

Uz kuru man pārcelt?
gramozeks
Hm... Taaatad te jau kaut kas saak riikoties. Beidzot! Ilgi gan bija jaaagaida! Tas nu taa. Veelos zinaat kaaadas iisti dienas ir izveeleetas un Kas no jums ir soliijies naakt. Kaa buutu ja mees uzaicinaatu kaadu no Anime.Lv? Kaada tehnika mums buus tur In4ukalnaa un ko vareetu panjemt liidzi? happy.gif
ETM
Kad ir Baltijas Saule? Varbuut ne visiem potenciaaliem apmekleetaajiem tas interesee, bet es tikai niformeeju.
monk
Baltijas saule ir 15 datumā. domāju, ka labāk pasākumu pārcelt nedēļu vēlāk. tad arī es varētu tikt. smile.gif
Sērfijs
Es protams nepropogandēju "metālu", bet Jūs, kas taisaties iet uz "Baltijas Sauli" tak apzinaties, ka programmā jau kopš, šķiet, pagājušā gada ir tikai un vienīgi folk mūzika un pagāniskas aktivitātes, nevis sirdi plosošs un zibeni un negaisu izsaucošs "Skyforger" + citu folk metal ansambļu koncerts.
monk
nezināju, ka Baltijas saule eksistē, lai propogandētu skyforger(lai gan tas man patiktu).
Baltijas saule tiek rīkota 3 iemeslu dēļ. citēju:
" Kopš 2002.gada, apvienojoties dažādu entuziastu grupai, tika izveidoti Baltiešu rudens saulstāvju godi „Baltijas Saule”, kuri sevī ietvēra

3 pamat motīvus:

1. Baltiešu vienotības dienu,
2. Rudens saulstāvju godus,
3. Saules kaujas atceres dienu."

www.baltijassaule.lv


p.s. es neesmu nekāds kristietis, bet pagāns un ar to lepojos. un attiecīgi cenšos uzturēt pagāniskus rituālus un svinēt pagānu svētkus.
Sērfijs
QUOTE(monk @ Sep 9 2007, 02:14) *



p.s. es neesmu nekāds kristietis, bet pagāns un ar to lepojos. un attiecīgi cenšos uzturēt pagāniskus rituālus un svinēt pagānu svētkus.


Viss jau būtu kulē, ja nu vienīgi fakts, ka kristianizētā kontinentā ir diezgan grūti dzīvot ievērojot pagāniskus rituālus vai pieskaitot sevi pie kādas ekstravagantas konfesijas, kur nu vēl būt par ateistu, mind you, bet es tev ticēšu uz vārda.
GM
QUOTE
pagāns un ar to lepojos. un attiecīgi cenšos uzturēt pagāniskus rituālus un svinēt pagānu svētkus.


Fulani ciltij, kas ir viena no Āfrikas rietumos dzīvojošajām tautiņām, šajā sakarā cieņā ir sens teiciens, kas skan: LOL!!!!!!!

Es ceru, ka tu neaizmirsīsi veļu laikos aizbraukt uz Etnogrāfisko muzeju un kādā no klētīm atstāt makaronus, kečupu un kotletes saviem senčiem.
Storm
Un taa sis topiks tiek piespamots ar pagaaniskiem saukljiem, "seniem teicieniem" un rituaalu aprakstiem, beet kad buus incukalns? biggrin.gif
Zuzix
balsoju par paarcelshanu uz 22-23 septembri, jo nu tad es tikshu xD ja vien tas ir pietiekams iemesls
+Chibi+
wah, konkurējošs pasākums! es vairs nevarēšu izlemt, kur pietemties līdz nemaņai!

(uz cik deram, ka tagad sāksies fleims a la "mēs nebraucam, lai piedzertos, bet gan, lai izklaidētos"?)
Ghoul
Es braucu lai piedzertos, doh. Saakot ar otru Inchukalnu, tur nekaa cita, ko dariit nau...
Iori Yagami
Then c'mon people.... "Nav ko dariit". Piedavaiet kaut ko? Mees nevaram visus apmierinat, jaa Juus kluseet? Pateiciet: "Man nepatik kaa tur ir Playstation 2" vai "Ir par maz anime skatishanas". Kaut ko izdarisim, lai butu jautrak...
ReD_FoXy
Ja paarcelj, tad nav manis o.o
Ayumi
QUOTE(ReD_FoXy @ Sep 9 2007, 20:24) *

Ja paarcelj, tad nav manis o.o

nooo! Ja tu neesi, es ar neesmu, lol. ;_;

Mhm Iori Yagami. Iesaku izveidot kādu interesantu pasākuma programmu lai neiznāktu parasts drinking party. dry.gif
gramozeks
QUOTE(Ayumi @ Sep 9 2007, 22:41) *

Iesaku izveidot kādu interesantu pasākuma programmu lai neiznāktu parasts drinking party. dry.gif

Hm... vai tu arii brauksi pietemties? Cik tevgadu!? O_o Ok....
Kas par nesakariigu topu!
Vienkaar6i jaadaara taa bez nekaadiem ieteikumie ir jaanjem SP2 + Labs TV (Kraasains), Animes ko vien kas var panjemt (tur pa6i izlemsim ko skatiities!). Kameer ALK piedzersies ir jaagaida labs laiks, taapeec mees varam paspeeleet Twistu (kaa to murgu sauc iisti?), taalaak citi ies vai nu uz pirti vai dzert kopaa ar ALK biedriem aiz neko nedarii6anas, bet paareejie ies speeleet PS2 vai arii skatiisies Anime liidz bezsamanjai! Runaajot par muuziku kas skanees fonaa, kad speeleesim Twistu. Tai ir jaabuut atraktiivai nevis Metaalam! Panjemsim vai nu Plejeru, MP3 vai magnetafoonu, atskanjotaaju, tumbas vai PC, protams + CD ar atbilsto6o muuziku! Koro4 putra vien buus! Ouuu... Pieziime! "Ja tuu Muudzi nemaaki dzert, tad Nah vispaar kjeries pie pudeles!" - Tas ir mans draudziigais Padoms!
Beidzot es esmu students!!!
Tjen
Hmm... pārcelšana skan labi [Un Ayu Ji būs bez stresa XD].

Shaisuke
Nu okei, manis pēc.
Ja Inčukalns tiek uzskatīts par dzeršanas pasākumu (paldies, Čibi), vai arī kaut kas tāds, kur nav ko darīt (paldies, Aigar), tad tas tiek atcelts. smile.gif

Jauku jums aiznākamo nedēļas nogali, ejiet jūs visi ieskrieties. ^^
Iori Yagami
Well this was fun topic unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Sigfa
lol, es ceru, ka man arii kaadreiz pietiks bezkauniibas shaadi piekaast visus kas izbriiveejushi laiku speciaali manis riikotam pasaakumam biggrin.gif
Shaisuke
Par Taviem pasākumiem netiek teikts, ka tur nav ko darīt un tas tiek rīkots, lai piedzertos kārtējo reizi. Es ceru, ka man arī kādreiz pietiktu bezkaunības nolikt kādu pasākumu uz kuru pati ierodos ^^

Pirmais Inčukalns bija izdevies, jo cilvēki bija mazliet ieinteresētāki un daudz darīja paši, lai tas būtu izdevies. Lately it seems, ka lielākā daļa tautas uzskata, ka viss ir jādara rīkotājam.


Bez tam, tā kā man neviens nav pieteicies, ka ieradīsies uz šo pasākumu (kā tas parasti notiek caur PM), es uzskatu, ka neviens arī laiku nav izbrīvējis, so šu.
lastguru
Hmm... Hmm... teks... kas te notiek? biggrin.gif nu es arī varu sarunāt inčukalnu, ja vajag, arī bez BN palīdzības.
Shaisuke
Es gribu redzēt kā Tu savāksi vajadzīgos 30 cilvēkus, lai varētu samaksāt īri, ja tiem būs šāda attieksme.
Dero
Šoreiz kkāds bardaks ap pasākumu! Nav zināms ne konkrēts datums, ne naudas summa no kuras vajadzēs šķirties!
Es esmu gatavs braukt.

Atpūtīsies tur katrs kā māk, tur tak brauc atpūsties un satikt savus virtuālos draudziņus dzīve??? (un iedzert daudz/maz katra paša ziņā!) wink.gif
Shaisuke
Šovakar būs zināms precīzi par laikiem. īri maksājam kā vienmēr. 2,50 no cilvēka.
Zuzix
well es jau Tev, BN, pieteicos draugos xP

gaidu zinju par tiem laikiem ;]
+Chibi+
QUOTE(Shaisuke @ Sep 10 2007, 14:12) *

Nu okei, manis pēc.
Ja Inčukalns tiek uzskatīts par dzeršanas pasākumu (paldies, Čibi), vai arī kaut kas tāds, kur nav ko darīt (paldies, Aigar), tad tas tiek atcelts. smile.gif

Jauku jums aiznākamo nedēļas nogali, ejiet jūs visi ieskrieties. ^^



Since when are you so sensitive and completly incapable of understanding a joke?
ETM
QUOTE(Shaisuke @ Sep 10 2007, 14:12) *

Nu okei, manis pēc.
Ja Inčukalns tiek uzskatīts par dzeršanas pasākumu (paldies, Čibi), vai arī kaut kas tāds, kur nav ko darīt (paldies, Aigar), tad tas tiek atcelts. smile.gif

Jauku jums aiznākamo nedēļas nogali, ejiet jūs visi ieskrieties. ^^

EMO!

Un nee, man nav gruuti izteikt sho komplimentu. Uznjemies riikot pasaakumu, neko nedari un tad suuksties ka visi pret tevi sazveereejushies. Negribi riikot, nevajag! Bet neredzu kaada velna peec ir faking jaavaino kads cits? Jau sen zinaams ka pat uz pirmo inchukalnu brauca dzert. Veelaak tur dzert saaka tie kam nevajadzeetu un nu tas ir koshanas pasaakuma statusaa.

Gribi riikot pasaakumu kuraa piedalaas vairaak kaa 3 cilveeki: unznjemies organizatora atbildiibu, negribi, neriiko, bet tas tev nedod nekaadu attaisnojumu vainot kaadu citu savaa nekompetencee.
Storm
Izpeetot forma incukalna organizeesanas veesturi, nonaakam pie secinaajuma ka taa paarcelsana "uz naakamo nogali" ir as default?!
GM
QUOTE
Jau sen zinaams ka pat uz pirmo inchukalnu brauca dzert.


Muļķības! Uz nolaistas nekurienes vidū esošām pirtīm brauc tikai un vienīgi iegūt jaunus draugus. Un uzspēlēt kādu no bērnu-invalīdu nometnes "Barjerskrējējs" aizlienētu veiklības spēli a la Twister. Dzert - tas ir tik prasti...
Sigfa
QUOTE(GM @ Sep 10 2007, 23:21) *

QUOTE
Jau sen zinaams ka pat uz pirmo inchukalnu brauca dzert.


Muļķības! Uz nolaistas nekurienes vidū esošām pirtīm brauc tikai un vienīgi iegūt jaunus draugus. Un uzspēlēt kādu no bērnu-invalīdu nometnes "Barjerskrējējs" aizlienētu veiklības spēli a la Twister. Dzert - tas ir tik prasti...

man shkjiet, ka redzu gaismu...
Iori Yagami
Okay people, that's enough!!!!!

Piedavaju to visu sudzešanu viens uz otru beigt. Kā nekā, Inčukalns bija domats lai apvienot cilvēkus (pofig kadam merķim: dzeršanai, spelešanai vai anime skatišanai). Bet šeit jau ir kaut kads karš.

Vienkarši dažreiz dažadu cilvēku dzeršana bija ar ļoti sliktiem sekam (uz ALK tas neattiecas).

Piedavaju, vairak par to kā bija iepriekšreizes nerunat. Apspriedisim ko varam darit šoreiz smile.gif

Voobčem tā:
  • datumu, pateiksim smile.gif
  • nauda - pagaidam 2,50 + 1,50 uz ceļu
  • kad būs datums, (jā neviens kadu laiku nepeteiksies) es paņemšu cilvēkus no iepriekšeja saraksta, un pats pieprasišu vai viņš/viņa brauks. Pēc tam redzesim

Lai būtu jautrāk, atceresimies labu

IPB Image
Spectre
Voshem man ir apņēmība parādīt savu seju cilvēkos smile.gif
Tapē man aktuāli būtu zināt kad un cikos un kā līdz turienei var tikt, pa cik šai weekendā man nav nekas ieplānots, a 22 man ir orientēšanās spēles pie cēsīm tapē laiku kad es varētu būt "Centrā" un doties uz to pusi es nevaru paredzēt.
P.s. vai tur ir gultas ? jo iespējams pēc sporta aktivitātēm būšu saguris un nakts vidū var parādīties gulēt vēlme. (Aha jau vecs palieku naktīs sāk gribēties gulēt nevis tusēt biggrin.gif)
Iori Yagami
Gultas tur ir daudz smile.gif Bet vai kads atlaus tev guleet - tas ir liels jautajums smile.gif
sipps
QUOTE(Spectre @ Sep 11 2007, 10:33) *

Voshem man ir apņēmība parādīt savu seju cilvēkos smile.gif



Labāk nevajag. Nav ko biedēt cilvēkus. Tad nu redzes, ka būs negribu neko pārmest, bet pēdēja Inčukalna visādi pokemoni un emo izmantoja, ka anatomikuma izstādi ar paraug demonstrējumiem
Klokjvaarpsta
Kaa pieteikties un kas ta iisti to visu riiko? Vairs nesaprotu, ar ko jaakontakteejas huh.gif
Spectre
Es ir riebīgs pēc dabas, ja gribēšu gulēt es to arī darīšu biggrin.gif

Izlemjat tos datumus laikus utt.

Emo Kids are cute biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Es, specially for them, atvedīšu adatiņas, ko viņi demonstratīvi varēst sev bāzt aiz nagiem biggrin.gif Esu dzirdējis ka TRU EMO tā dara laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.