Help - Search - Members - Calendar
Full Version: some doodles
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
kagemusha
IPB Image
IPB Image
IPB Image
linijas zimeja http://chibi-metal.deviantart.com
BG simbolu zimeja http://rexking.deviantart.com
IPB Image
numm, jaa... ta galva tada divaina tur izskatas ^^
IPB Image
nepieversiet uzmanibu tai kropligajai rocinai tongue.gif
IPB Image
ceru, ka seit driksteja augsupladet kko sadu... ja pilnigi un galigi nedriksteja, varu ari iznemt...
un ja, ta skipsna... es nezinu kape es prieksgalu uzzimeju uz leju... go figure rolleyes.gif
Mishelin
Nekaada vaina :0 Tik proporcijas drusku nav taa kaa vajadzeetu smile.gif
kagemusha
paldies!^^
un es jau vel tikai macos smile.gif
Klokjvaarpsta
Lapsaam 8 no 10, man ljoti patiik. Bet par to peedeejo skici teikshu taa - nepatiik man tik ljoti nepabeigti dabi, atstaaj iespaidu, ka negribi raadiit gala rezultaatu. Kind of a tease
kakene
Baigi labi darbi!!! blink.gif smile.gif happy.gif
nikitaa
darbi ir labi, lai gan šur tur ir kļūdas (bet kuram gan tādas nav? smile.gif ) Man šķiet ka visos zīmējmos galvenā kļūda ir mati. Liekas ka tie ir pārāk pieplakuši pie galvas. Ja ir laiks, vārbūt, paskaties šeit.
Pirmais no nekrāsotajiem man patīk vislabāk, jo tīras līnijas un ar proporcijām arī vairāk vai mazāk ir ok. Treišais labs, cik saprotu krāsojums ir tavs.. Diezgan labi sanācis.
Ceturtajā roka mazlietiņ pa garu, līdz celim ta parasti tādā pozā nesniegtos.
Piektajā puisietis mazliet atgādina no Final fantasy: Advert children vienu no tiem ļaunajiem brāļiem, bet maybe es atkal kļūdos.. biggrin.gif
Visā visumā ir ok, turpini un ieliec arī nākamos.. smile.gif
Cowkiller
1 loti labs... patiik brunjas, pirksti un protams arii kaajas! naaaaiiiissss! biggrin.gif
kagemusha
hehe, paldies ^^
un liels paldies par to linku, patiesam noderigs, tagad vismaz saprotu, kur man tas kludas!:)
runajot par tam lapsinam, es pirmo reizi ieks PS meginaju kko krasot ar gradient maps! tongue.gif
un ja, tas ir domats Kadaj no FF7AC, bet skenejot seja tada neskaidra sanaca! ^^'

QUOTE(Cowkiller @ Sep 21 2007, 17:38) *

1 loti labs... patiik brunjas, pirksti un protams arii kaajas! naaaaiiiissss! biggrin.gif


njaa... man loti patik zimet rokas, kind of a challenge! ^^
bet zel, ka otraja zimejuma skenejot vinas izskatas ka bernudarznieka zimetas XD
zeloco
*jawdrop* Lieliski darbi! Sīkas kļūdiņas, bet tās pat nav pamanāmas kamēr tā cieši neieskatās. Un pārsteidzoši labas proporcijas! <3
Pirmais liekas kā tīrais pro darbs!
kagemusha
QUOTE(zeloco @ Sep 21 2007, 20:13) *

*jawdrop* Lieliski darbi! Sīkas kļūdiņas, bet tās pat nav pamanāmas kamēr tā cieši neieskatās. Un pārsteidzoši labas proporcijas! <3
Pirmais liekas kā tīrais pro darbs!



liels paldies! ^^
kagemusha
IPB Image
izzimets ar tusu un spalvu

IPB Image
kakene
Nu ko varu pateikt - baigi labi!!! Man loti patik tevi darbi!!! happy.gif
kagemusha
QUOTE(kakene @ Sep 24 2007, 20:03) *

Nu ko varu pateikt - baigi labi!!! Man loti patik tevi darbi!!! happy.gif



mmm, paldies!:)
man dikti priece, ka kadam patik, dod jaunu sparu zimet talak! ^^
Nothinga
Nolēmu iemest acis un paskatīties kā šeit izskatās. Neko teikt, darbi kopumā labi. Ir protams vietas, kas man šķiet dīvainas vai nepatīk, tomēr tas tikai pasaka, ka tu vēl mācies. Ar laiku viss sanāks. Specifiskas acis profilā novietotajām galvām. Nezinu kāpēc, bet man šķiet par garu un par tuvu. Varbūt tā šķiet tikai man. Vēl manuprāt jāpiestrādā mazlietpie matiem tieši pie saknēm, īpaši pieres daļā. Pirmajā bildē tas man šķita visizteiktāk, pārējās mazāk, bet piere itkā turpinās savādāk nekā mati uzzīmēti. Galvaskausam (un amtiem) jābūt paceltiem nedaudz uz augšu, bet te tāds kā mazliet plāksņeveidīgs izaugums uz augšū zem matiem. Bet tas tā, manas domas un viedoklis.

Lai vai kā, zīmējumi labi. Kļūdiņas ir, lai būtu uz ko vēl tiekties, lai tās izlabotu ^^ Noteikti turpini!
Tenma
grūti saprast, kā gan visu šo var panākt tikai ar parasto zīmuli. Un tomēr, arī es gribētu piekasīties profiliem - pārāk plakani. iedomājies, ja cilvēkam deguns būtu tik ļoti pie sejas pieplacināts =/
Cowkiller
QUOTE(kagemusha @ Sep 24 2007, 20:00) *

IPB Image
izzimets ar tusu un spalvu

nepatiik dibens! come oon nekautreejies un paluuri kaadam smukam dzekam uz dirsu(patiik saukt lietas iistajos vaardos) kad tevis luugts pieliecas(es otrdienaas to daru mazu meitenju publikas priekshaa... skaties, chamdi, pievienojies.)
kagemusha
IPB Image
zimets ar guasam.
neskatoties uz to, ka man skola attiecigajos prieksmetos ir vieni vienigi piecenieki, tomer vel kko no sevis izspiest varu... kind of!
davio
Naaiiisss tongue.gif Patiik ideja smile.gif
kakene
a uz kada formata lapas zimets??
Alta Melissa
eu baigi smuki
es ar guashaam nemaaku apieties, tad nu respect :3
Pakkun
tas pēdējais ir domāts kas?
izskatās biezs krāsojums. reljefains?
kagemusha
QUOTE(kakene @ Oct 9 2007, 16:07) *

a uz kada formata lapas zimets??



uz parastas A4 akvarelu lapas! tongue.gif


QUOTE(Pakkun @ Oct 10 2007, 15:07) *

tas pēdējais ir domāts kas?
izskatās biezs krāsojums. reljefains?



ka jasaprot tavs pirmais jautajums - kas tur ir domats vai ari tu par krasojumu prasi?
un ne, nav reljefains, krasojums ir gluds, vnk ar gaismenu izskatas, ka tas grumbas butu uz aru!:)
kagemusha
IPB Image
mmmm... pirma reize kad meginu melnbalto zimejumu, gribetos dzirdet jusu domas.
un ja, man tur tas rokas nesanaca, tape to varat man neteikt!;)

IPB Image
...
Tenma
tās kājas mani samulsināja. nevaru izdomāt, kā ar tādām pārvietojas...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.