Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Something from me!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
kakene
IPB Image

Em.. lūdzu ļoti stingru kritiku )
un lūgums neatkartoties (nerakstīt to, ko uzrakstijis kāds cits (nu es nedomaju citātus))
iepriekš paldies!!
Afix
Ljoti stingru kritiku? ljoti ljoti stingru kritiku, esmu sadists bet ne ljauns. nespeju ljauni kritizet (vai vispar) citus.

A) vajag pamatu stabilitatei
cool.gif rokas mazdruscinj par garu un saujas vareja lielakas ( es esmu viens no tiem kam nacas macities 1000 reizes "plaukstas ir tikapt leilas ka seja")
C) es vispar nesaprotu kas tur notiek ar vederu.
D) kkas ar kajam nav

pret to 2 dimensitati man nekas nav preti, viss parejais ir just OK.
kakene
paldies -ņemšu vērā )
Tigra2
IPB Image

Reku sieviete, paskaties uz viņās proporcijām, iedomājies kā viņa izskatītos tādā pozā.
Vai arī
Paņem digitālo fotoaparātu, apsēdies sev vajadzīgajā pozā un nofotogrāfē. Salīdzini.

1.Rokas ir pārmēru garas.Elkonis realitātē ir precīzi līdz vidukļa tievākajai vietai. Delms ir precīzi tik garš, cik augšdelms līdz padusei. Plaukstas ir pārāk mazas, kā jau iepriekš minēja Afix, taču tās ir nevis sejas garuma, bet nedaudz mazākas par sejas garumu.

2.rumpis ir pārmēru izstiepts un bez sievietei raksturīgām formām. nav izteiktas ne lāpstiņas, ne mugurkaula skaistais izliekums, ne arī pāreja uz dibenu.

3.
QUOTE
D) kkas ar kajam nav


Izskatās, ka tas dēļ pēdām. Principā kājas ir uzzīmētas visai pareizi, taču uzreiz liekas, ka kautkas nav tā kā vajag.
Pēdas garums ir tikpat garš cik delma garums. Ar tik mežonīgi gariem delmiem būtu jābūt mežonīgi lielām pēdām.

Ļoti maza pārziņa pār proporcijām, tāpēc darbs liekas neharmonisks. Kā arī problēmas ar galvas pielikšanu ķermenim. neizprotu, kur viņai sākas pleci un kur sākas/beidzas kakls.

Taču , kā par brīnumu(vienvādakot, tas, kas ir izdevies):
~Profils sejai izskatās normāls.(tici man, tas ir daudz, vairums profilu nu nekādīgi nevar normāli uzzīmēt)
~ ciskas un stilba novietojums pareizs.
~auss pareizā vietā (to māk tikai retais)

(gandrīz vai varu saderēt, ka tikšu nodēvēts par ļaunu un neiejūtīgu pret jaunajiem artistiem, atkal)
Afix
zini nofotgrafet pats sevi ja nav normala kamera ar stativu ir murgs. vnk paserfo potobank'os, google , deviana, photobucket'a vai visp refrences
man palidz
Arts
Paskaties darbus vai skices....ievērtē,zīmē.Būtu vajadzīga otra kāja...
Meitene ir pārāk statiska....kā iesaldēta.
Proporcijas ir garām.
Nīd mōr pix!!!!
kakene
Tigra2 es tevi nenodēvēšu par ļaunu. Tu esi forša (tu ļoti labi paskadroji kas un kā )) ARIGATO !!!!
Arts arigato arī tev !!

Nākamreizi centīšos ielikt kaut ko proporcionālāku ))
Pinky
kaapeec man liekas, ka muusdienu jaunatne paalieku tiecaas uz emo pusi. sad.gif
kakene
QUOTE(Pinky @ Oct 8 2007, 18:57) *

kaapeec man liekas, ka muusdienu jaunatne paalieku tiecaas uz emo pusi. sad.gif

nu nezinu
jebkurā gadijumā es neesmu emo un ari negribu būt (respect emo!)
Misa
nju man te kritizēt vairs nav ko , jo visu ko gribēju teikt uzrakstīja tigra xD
bet man patīk duncītis ^^
kakene
njaa bishku shkibs sanaca dry.gif
kakene
Njaa neesmu es diez ko aktiva zimetaja! happy.gif
Pedeja skice smile.gif
IPB Image
ou un par plaukstam variet nerakstit (pati zinu ka par mazu un nedabiskas!!) rolleyes.gif
nikitaa
Pirmkārt jāteic, ka man šajā zīmējumā ļoti patīk tie putni, laikam baloži domāti. Tie ir baigi labie, BET meitene pati gan diezgan dīvaina. Es drošvien nemācēšu diezko labi izskaidrot, bet k-kas nav ar pleciem, tie ir pārāk kantaini, kluciski blink.gif Paskaties kādu tutorialu kā viņi pareizi jāzīmē. Pārējo ķermeni vairāk vai mazāk sedz lielā kleita, kurai apakšējā daļā varēji piemest vēl kādu ielocīti, lai neizskatītos tik viengabalaina.
Nākamreiz kad zīmē pamēģini lietot dažāda bezuma kontūrlīnijas, ārējās - bezākas, iekšējās tievākas un neatstāj tik lielus tukšos laukumus...
Ceru ka kautko varēji saprast, es neesmu tā labākā skaidrotāja... sad.gif Turpini un skatīsimies kas iznāks tālāk. wink.gif
Tenma
zīmējums samērā jauks, kļūdas jau tika izķidātas, gribēju tikai palūgt, vai vari izkrāsot? putni un mati man dikt patīk wink.gif
Arts
Viss izskataas peec statujas.
Es jau zini nosaukumu ''Meitene baro duujas''. biggrin.gif
Tu ar pentool ziimee?
Liinijas patieshaam dereetu dazhaada lieluma.Paskaties kaa lietot photoshop uz 100%
Release it's full potential goddamnit!!!!
kakene
nikitaa izskaidroji labi paldies!! happy.gif
Tenma izkrasots jau vins ir, bet nevaru ielikt dry.gif
Arts tas bija tiko noskanets un tapec nav nekadu izmainu!! vins ir tads pats ka uz lapas(zimets ar rapidu) rolleyes.gif
kakene
Njaa mans pirmais meginajums uzzimet kaut ko lidzigu dzekam! dry.gif

IPB Image

HEh pat sev kludas jau paspeju atrast (diemzel par velu) Par rokam variet lieki nekomentet, jo pat zinu, ka ar tam man ir murgs!! sad.gif
FuschichO
anatomija, anatomija, anatomija, anatomija....
Nu pirmkārt proporcijas ir nepareizas, kaut vai paskaiti cik galvu garumi ieiet tajā džekā un cik tavu galvu garumi ieiet tevī. Un, ja tu gribi zīmēt muskuļus... lūdzu papēti to, kur tie sākas un kur tie beidzas, atrodi kādas bildītes, kur cilvēki ir bez ādas, citādi man acis sāp uz to skatoties. Es gan nezinu, cik tuev gadu. Ja nu es tagad kritizēju bērnu, tad es kaunos, protams. Bet tomēr...
Sevišķi pastudē kājas un plecus. Ir tāda lieta kā ikru muskulis- sākas no ceļa un pāriet ahileja cīpslā apakšējās kājas daļas vidū. Paskaties pati uz savām kājām. Vienkārši papēti cilvēkus sev apkārt un kas zin- kļūsi par gēniju wink.gif
kakene
QUOTE(FuschichO @ Nov 24 2007, 19:22) *

cik galvu garumi ieiet tajā džekā un cik tavu galvu garumi ieiet tevī.


Bishku nepiekritishu!
Es nezimerju realus pers(ar realam propocijam), bet gan anime stilina (un taja proporcijas ir dazadas, bet viens no veidiem ir 7 galvas kur puse kajas un parejais ir tors ar galva) rolleyes.gif
Mishelin
Tev kaajaas vien ieiet 5 galvas biggrin.gif biggrin.gif
Zini ko pamaacies anatomiju, viss nets tachu pilns ar resursiem...
JA godiigi, man pat ir riebiigi skatiities tongue.gif ( nenjem pie sird vienkaarshi naakam reiz pacenties vairaak)
nikitaa
ok, kā jau iepriekš Mishelin un FuschichO izteicās - darbs nav diezko pievilcīgs. Lai nu kā, man gribas cerēt, ka tu vēl esi bērns. Ja tā ir, tad tās kļūdas vēl ir pieņemamas. Nezinu kāpēc, bet man liekas, ka tu vari uzzīmēt daudz labāk, šķiet apņēmība, centība un vēlme zīmēt tev ir.
Iespējams, ka tu jau esi skatījusi ---> šo <-- tutorialu, bet tik un tā es ielieku linku, ja nu gadījumā tomēr neesi redzējusi. Tur viss ir baigi labi izskaidrots - tieši tas kas tev vajadzīgs! smile.gif Neviens mācoties zīmēt nav izticis bez kļūdām, tākā turpini mācīties un nepadodies! Lai veicas.. wink.gif
kakene
nikitaa tnx par linku to es tiesam neesmu skatijusies rolleyes.gif
Nu apnemibas man jau ir pietiekami tikai trukst laika macibam!! Bet nu apsolos (vai vismaz centishos) likt darbus kaut cik ciesamus (a to te kads vares vel paskatities, ko ir edis brokastis). wink.gif
Nothinga
Pēdējajam sanākusi simpātiska seja ^^
Neko vairāk par jau iepriekš teikto man nesanāks pateikt. Redzēju tikai to pašu anatomiju, varbūt vienīgi vēl apģērbs arī klāt iet, bet domāju, ka, ja izmācīsies kārtīgi cilvēka ķermeni, pastrenēsies daudz un dikti, tad gan jau līdz ar ķermeni sanāks arī apģērbs ^^
Galvenais ir vēlēšanās zīmēt un treniņš ^^ Centies!
kakene
Nothinga tnx happy.gif
njaa ka jau piemineju ar treninu laiku man jau ir svaki, bet centisos kaut ka tikt gala ar anatomiju rolleyes.gif
undux
Pēdējā zīmējumā man šķiet ka vienai kājai daļa līdz celim ir par garu.
kakene
Njaa par anatomiju man jau paskaidroja happy.gif
Bet paldies undux ka pateici savu viedokli cool.gif
kakene
Nolemu izmeginat savu speku portretu zimeshana! biggrin.gif Njaa kas sanaca - sprieziet pashi
P.S. darbs vel nav pabeigts lidz galam!!
IPB Image
Ayumi
o, šis ir jau labāks! Vēl tikai acis dzīvākas un baigi labi būs. smile.gif
Misa
bikiņ atgādina hitleru XD
kakene
njaa hitlers biggrin.gif Paldies par atsaucieniem wink.gif
Arts
Foršs onka!
Vajaga pie acīm piestrādāt,un vēl drusciņ dažas lietas.
Še,cepums!

IPB Image
Tomoko
Pārāk mīlīgs priekš Hitlera.:B
Bet izskatās pēc tāda jauka, mīlīga onkas, kas visiem bērniem konfektītes dala. :33
kakene
Tnx par cepumu wink.gif
Nu vismaz nav Hitlers biggrin.gifD
nikitaa
Oho, tev noteikt savu spēku portretu zīmēšanā jāatīsta tālāk. Baigi labi sanācis, un vēlpietam tas onkulis man baigi atādina manējo sencīti, super!! biggrin.gif tikai acis pielabo lai būtu vienādas un būs lielisks darbs. happy.gif
Pakkun
QUOTE(kakene @ Jan 13 2008, 21:34) *

Nu vismaz nav Hitlers biggrin.gifD


nav, nav. bet super mario gan! biggrin.gif (staļins arī der)
kakene
Njaa perfekts stalins!! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.