Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gundam OO
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Ragana
Žanri:Drama, Mecha, Military, Science Fiction
Epizodes:25

Plot summary angliski:It is the year A.D. 2307. Fossil fuels on Earth have been depleted entirely, with mankind turning to the next available power source: solar energy. During this time, 3 orbital elevators with solar power generation systems are built, each under control by the Union of Solar Energy and Free Nations (formerly United States of America), the Human Reform League (Russia, China and India) and the Advanced European Union. However, not all countries are able to enjoy the benefits of this system, leading to widespread resentment and war. Arising out of the conflict, a mysterious military organization known as Celestial Being appears, dedicated to end all warfare using Mobile Suits called Gundam. This begins the stories of Gundam Meisters (pilots) Setsuna F. Seiei, Lockon Stratos, Allelujah Haptism and Tiera Erde as they are thrown into conflict between the 3 superpowers and the other various factions.

Iespaidi no pirmās epizodes:DIEVĪGA ANIMĀCIJA, labs openings, no sižeta vēl nekā nevar saprast... Liekas tīri labs gabals, ko šosezon paskatīties un varbūt pat pabeigt, ja nenomainīs openingu uz kādu sliktāku.
Taka
No pirmās epizodes protams nevar spriest par visu sižetu, bet noteikti priecē tas, ka netiek lietotas pārizmantotās Gundamu klišejas par Gundamu nosperšanu un pretienieka pusē vismaz pagaidām nav pilota-asa maskā. Tiktāl viss ir labi.
Iesākums bija labs, cerams ka arī tālāk ies uz priekšu. Noteikti skatāmāks par SEED un Destiny.
Taču mani mazliet smīdina ideja ka karu par izbeigt ar advancētākiem ieročiem neitralizējot visus pārējos... nu-nu.
Pašas organizācijas vārds "Celestial Beings" arī mazliet pavelk uz augstprātību. Sak mēs, tie visaugstākie un pareizie... pilotu vārdi gan ir slimi. Drusku sižets līdzinās Gundam Wing, tomēr ir atšķirības.
Katrā ziņā viena epizode ir par maz lai spriestu, bet iesākumam - neslikti.
Spectre
Piekrītīšu Taka teiktajam - pirmā epa vēl bik pa ātru kko spriest. wink.gif
Bet kā es var rēcu - Mēs neesam neviena pusē mēs karosim pret visiem tiem kas uzsāk karu - nu hotj ubejte IR TĀDA ANIME - sen viņu skatijos pat knapi sižetu spēju atcerēties, bet BIJA .... šitā tēma jau bija un tur arī bija mecha. laugh.gif ph34r.gif
Small kids, big guns - as allways.
Neredzēju vīrieti maskā - thx god mb šoriez atkāpās no ši steriotipa.
Pretējā pusē vēl pagaidām nav uzzīmējušies draugi. Kas nevēlas nogalināt viens otru arī labi biggrin.gif
Pie agregāta sēž kiddo (as allways) kurš pārsēj ace klases pilotu no armijas (as allways).
Vismaz nav manāmi baigie pacifisti kuri nevēlas nevienu nogalināt un panākt mieru visā pasaulē pārmācot nesodot "ļaunos".
Gaidam next epu smile.gif
Niks
Awww.. Cilvēki, cik navi jūs varat būt?! Ja neievērojāt, tad pēc OP tikai viens (vismaz es vairāk neatradu) dabūja galu - pārējiem atcira/atšāva ķepas, bet kokpiti palika neskarti - neatgādina kaut ko? Un, vai ievērojāt, ka vismaz pagaidām visi piloti ir vīrieši (ja tos sīkos tā var saukt)?
P.S. Tēmai ir nepareizs nosaukums - 00 vietā jābūt OO.
Taka
Nu bet ja organizācijas agenda ir izbeigt karu, tad laikam pretinieku fiziska iznīcināšana tajā neietilpst. Domā pēc Kiras ož?
Vismaz man viņš nešķita tik pareizs un ir pilnīgs pretstats Kirai - Ne-EMO. Tad jau redzēsim.
Sīkais bija tikai Exia pilots Setsune, pārējie man šķita 20+. Setsune savas neemocionalitātes dēļ smagi velk uz Heero Yui no Gundam Wing.
Kaitina tas, ka neviens jaunais Gundam šovs nevar iztikt bez Haro. Nu kas tik superīgs ir stulbi lēkājošā bumbveida robotiņā ar vārdu krājumu až veseli 5 vārdi? Labi, labi zinu jau... Haro modelīšus notirgot...
Celestial Beings boss ir kolorīts - atgādina Aguille Delaz no Gundam 0083, tikai ar monokli acī.
Man patīk ka viņi darbojas kā vienota komanda, nevis kā 4 atsevišķi teroriskti. 2 uz Zemes un 2 pie orbitālā lifta.
Gundamu dizains ir samērā oriģināls un viņi nešķiet overpoverēti, ja neskaita to resno Gundamu (Gundam Virtue) ar megastroķi, bet pat viņa kolēģis tā izmantošanu nokomentēja kā "overkill".
Spectre
He he kaa reiz gribeeju piebilst Haro haro biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Haro vietaa labak ieliktu Lacus laugh.gif cool.gif
jaapiekriit karteejo reizi - ka gundami neizskatas overpoweroti, bet ka jau mes visi labi zinam adoni naak veelak biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Taka
Tak viena beibe (princese kaut kāda, šķiet) ar hipertrofētu krūšukurvi tur bija...
Un viņa bija lietas kursā, ko īsti Celestial Beings tur veido.
zenofex
Interesanti, vai viņi (t.i. gundamu izstrādātāji, veidotāji) vēl joprojām piesaista jaunas jūsmīgu fanu masas? Jo vecajiem jau drīz pensijas laiks būs klāt, un ja viņi vēl nav pašnāvību veikuši, tad karstais fanātisms ir mazinājies vismaz un modelīšus vairs tā nepērk. Vajag jaunas asinis smile.gif Vopšem, stulbi, ka paaudžu nomaiņa ļauj viņiem pelnīt uz tā paša vecā stāsta, tikai mazliet to pārveidojot...

Cik esmu skatījies gundamveidīgos, un es neesmu skatījies daudz, bija labs, neatceros tikai nosaukumu.

BTW, vakar uzbridu uz lolīga linka :

Gundam is serious business
Taka
Pērk Zigi, pērk. Ir ļoti liela cilvēku masa Japānā, kuri animi vispār neskatās, toties ar lielu baudu lipina modelīšus. Pat izstādes rīko.
Nesaki, ka pats bērnībā neesi lidmašīnu modelīšus lipinājis smile.gif
Praktiski visi Sunrise/Bandai meča seriāli ir sasaistīti kopā ar modelīšu tirdzniecību.
Bet vai vieni japīši to dara? Pastīsiemies apkārt - Šreka datorspēles, Šreka lelles, Šreka McDonalds pusdienas utt...
Niks
QUOTE(Taka @ Oct 8 2007, 18:08) *
Nu bet ja organizācijas agenda ir izbeigt karu, tad laikam pretinieku fiziska iznīcināšana tajā neietilpst. Domā pēc Kiras ož?
Tieši tā - padomā taču - vieglāk ir vienkārši šaut un cirst, nevis šaut un cirst tā, lai pilotu nenogalinātu.
QUOTE

Gundamu dizains ir samērā oriģināls un viņi nešķiet overpoverēti, ja neskaita to resno Gundamu (Gundam Virtue) ar megastroķi, bet pat viņa kolēģis tā izmantošanu nokomentēja kā "overkill".
What? 4 Jaunuļi (varbūt sauksim šamos tā) saberza miltos kaut kādus rūdītus militāristus, kuriem turklāt bija ievērojams skaitliskais pārsvars, labi, nav jau tā, ka neskaitāmi daudzi pretinieki būtu imobilizēti pēc viena mega šāviena, tomēr tāpat ne-Gundam pat ar ievērojamu skaitlisko pārsvaru un pieklājīgu kaujas pieredzi praktiski nav izredžu uzvarētu vienu Gundam.
Un par dizainu - jā, samērā oriģināls, tomēr kaut vai uzmetot aci, ar kaut ko citu sajaukt nevar, tā kā tie vienalga ir ļoti tipiski Gundam.
Spectre
Nee nu Gundam ir trmer Gundam nefis Zaku vai Bakufu vai arii kaads no citiem modeliem .... tongue.gif
Takshto shim punktam luudzu nepiesieties biggrin.gif Lai arii cik tipiski utt. Es pagaidam vel neredzu vinam virsuu adonus kuri kopsumma sastada vel 2 gundamus un still pilots ir tik manevret spejigs ka pat 1x vinam netrapa 30 pretinieki biggrin.gif
Taka
Nik - tos uz Zemes smuki apvāca snaiper Gundams, viņi to negaidīja. Nesaki ka nekad neesi spēlējis piem. Unreal Tournament 2003 ar snaipereni, labi zini, ko var izdarīt viens nomaskēts snaiperis. Un ne tikai spēlēs...
Pirmaijai epizodei tomēr ir raksturīgi paņemt "uz izbrīnu".
pie orbitālā lifta bija tikai 4 uzbrucēji, viens no kuriem iemaucās stacijas energy shieldā, 2 no kuriem apvāca viens Gundams, un pēdējo iztvaicēja ar megastroķi. Pārsvars nemaz nebija tik liels.
1vs1 batles no jaunajiem seriāliem es nemaz negaidu, jau kopš Gundam Wing laikiem ir pieņemts ka 1 Gundams kapā gaļu.
Gundamu dizains nevar būt pārāk oriģināls, ja vien neskaita Turn A. Tradīcijas, atpazīstams dizains, model sales utt.
Atliek tikai cerēt, ka pats sižets būs kaučmaz oriģināls. One can always hope...
Ragana
QUOTE(Spectre @ Oct 8 2007, 15:46) *

Piekrītīšu Taka teiktajam - pirmā epa vēl bik pa ātru kko spriest. wink.gif
Bet kā es var rēcu - Mēs neesam neviena pusē mēs karosim pret visiem tiem kas uzsāk karu - nu hotj ubejte IR TĀDA ANIME - sen viņu skatijos pat knapi sižetu spēju atcerēties, bet BIJA .... šitā tēma jau bija un tur arī bija mecha. laugh.gif ph34r.gif
Small kids, big guns - as allways.
Neredzēju vīrieti maskā - thx god mb šoriez atkāpās no ši steriotipa.
Pretējā pusē vēl pagaidām nav uzzīmējušies draugi. Kas nevēlas nogalināt viens otru arī labi biggrin.gif
Pie agregāta sēž kiddo (as allways) kurš pārsēj ace klases pilotu no armijas (as allways).
Vismaz nav manāmi baigie pacifisti kuri nevēlas nevienu nogalināt un panākt mieru visā pasaulē pārmācot nesodot "ļaunos".
Gaidam next epu smile.gif

Shitais "kiddo" laikam ir no armijas... Karoja tajaa gabalinjaa pirms openinga... Un pashi Celestial Beings(wtf) sevi sauca par "private army", vispaar jau vinji vairaak izskataas peec taadas teroristu grupas.

IPB Image
Izskataas, ka pilotu vaardi nav iistie.
Taka
Starp citu - kādu suberu grupu iesakat?
Man patīk Conclave-Mendoi, tikai viņi pēdējie izlaiž, citādi šķiet labākais variants...
Masha
beidzot sanaca noskatities 1 epizodi. nu ko- animacija laba, bet sizhets gan liekas sviestains. protams, ka nedrikst par visu spriest pec pirmas epizodes, - ceru, ka velak viss kljus jedzigak.
ko es nevaru saprast- it ka tai universa ir problema ar kariem- nu tapec ari Celestial beings to savu agendu sak. bet tai pasa laika visi liekas totali nesagatavoti jebkadam uzbrukumam, piemeram tai party, kur visi vestnieku un visadi svarigi lautini- uzbrukt tam tusinam izradas ir arkartigi vienkarsi. un kada sakara pretim ljaunajiem teroristiem stajas CB? ka vini zinaja par uzbrukumu?
un tas onkulis, kas video stasta vestijumu par CB filozofiju- man vins izskatijas pec laundara nevis miera guru, eh, labak butu propagandai nofilmejusi to meiteni kiniesu kleita ar jocigo frizuru.
un tie vardi varoniem.... kad ekrana paradijas uzraksts Allelujah Haptism - kaut ko tadu es nebutu varejusi iedomaties nemuzham.
veljoprojam nespeju noticet ka brillainais pilots ir virietis.
bet janoskatas 2 epizode.
world peace!
Taka
Par pilotu vārdiem piekrītu, japīši pēdējā laikā izceļas šajā jomā ar leimu angļu valodas lietošanu. Šķiet viņiem patiesi liekas ka dajebkas angliski ir cool, lai cik slimi tas neizklausītos...
Ja tu animi skaties kādu laiku, tad tu labi zini, ka vienmēr ir iespējams uzbrukt svarīgiem pasākumiem, un vienmēr security ir par zemu smile.gif
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
2. epizodē izrādās ka CB boss ir miris pirms 200 gadiem

kaarleens
Nezin kaapeec man shitaa shova nosaukums izraisa asociaacijas ar toleti rolleyes.gif
Nu ko es nez kaa buus taalaak, bet pagaidaam izskataas shvaki sizhets neaizrauj muuzika shvaka. Vieniigais gundaminji smuki, nezinu protams meibi ap 6 epu shovs iekachaasies, bet pagaidaam izskataas zem videejaa.
Spectre
Man kā mecha fanam parādījās cerība otrās epas beigās - kad uzbruka tas militārists. ļoti ceru ka tur iedos tiem sīkajiem drusku pa galvu.
Bet nu kā jau iepriekš Taka minēja Gundamos ir diezgan pierasts, ka Gundams ownee pārējie ir tā gaļas skatam. Bik piebesī tas standarta fakts, ka uzrodas nesaprotama organizācija ar owerpowerotiem wepiem, nu kamon, tipa 6 miljardi piiplu bija stulbāki par 5 cilvēku komandu ? rolleyes.gif Vēl te ir tas moments ka katrs sarunājas ar gundamu kā dzīvu būtni - rodas jautājums, vai tur nav iekšā iebūvēts cilvēks ? Piemirsās kurā animē tas bija - ka mechā iekšā bija iebūvēti bērniņu smadzenes un mugurkauls,'ja nemaldos pavasara sezona anime tā bija.
Arī šī klišeja lets fight the war to bring da peace. Bet jabogu saku kkur šitas vis sižets jau ir redzēts. Gan tas ka ir kāds opīts, kas izskaloja smadzenītes traumētiem kara bērniem, gan šī klišeja, gan ... ai apnika rakstīt biggrin.gif
Taka
Te doma drusku cita - CB jauksies visiem pa kājām un visi nīdīs CB un (ideja laikam tāda) pasaule apvienosies lai aizvāktu CB...
Setsuna drusku sapsihojās. Un jā, piekrītu Spectre, patīkami ka jau 3. epā Setsuna dabūs mazliet bietē.
Vienīgais overpowerotais Gundams ir Virtue ar savu megastroķi. Interesanti tikai no kurienes viņi dabūjuši tik advancētu tehnoloģiju (GN particles un GN drive) ja nevienam citam tādas nav. Pagaidām nav tik briesmīgi. Nu teiksim 3.5 no 5.
P.S. Tipisks kārlēns ... mūzika, neaizrauj, OP un ED ne visai - kā saka, viss, kas animē ir būtisks, šam seriālam ir garām. biggrin.gif Aizmirsi piebilst ka romantiskā līnija vispār ir nekāda laugh.gif
Masha
otra epa noskatita...
kaut kur ap visu mani parnema doma, ka skatos kadas sektas parraidi, ko pastiprinaja tas, loti daudzi persoanzi ik pa laikam daudznozimigi izsaucas "Gundam". nu un vel kad Setsuna pateica "I'm Gundam", tas jau bija par daudz. CB vajadzetu noalgot prieksh vina psihologu, un es ceru, ka vins dabus pa purnu kada no nakamajam epizodem (neagiteju uz laudaribu, bet liekas, ka tiri profilaktiski deretu)
vai kads var pateikt, kada jega ir tam oranzhajam bumbas veida robotam?
loti ceru, ka tas blondinis, kas epizodes beigas uzbruka Setsunam ir uz kaut ko spejigs..

Taka
Masha - tev jau tika teikts - paskaties vecos Gundam seriālus, tradīcija tipo smile.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/Haro_%28anime%29
Setsuna ir tipisks anime personāžs - varonis ar emocionālo traumu.
Spectre
Ja grodīgi ganrīz katrā gundamā ir kāds emo traumēts kids biggrin.gif ar izskalotām smadzenēm biggrin.gif Ir viens no diviem - izārstē uz seriāla beigām, nošauj/uzspridzina seriāla beigās biggrin.gif Citreiz tādi ir 2 tad attiecīgi vienu nošauj otrs izārstējās biggrin.gif
Taka
Kira vs Athrun iekš SEEDa, ultimate EMO fiiiighhttt!!!! biggrin.gif
Taka
Nu ko, 3. epa jau noskatīta. Setsuna dabū mazliet pasvīst, un jau ir organizācija, kura nodarbosies ar Gundamu neitralizāciju. Tik ātri tas nav noticis nevienā citā seriālā. Principā nevienā. Politika jūtami balstīta uz šodienas reālijām. Gabals noteikti ir pietiekami atšķirīgs no pārējiem, lai būtu interesanti. Nu vismaz ir kaut kāda interese redzēt nākamo epizodi. Pie tam ņemot vērā ka man ir ar ko salīdzināt - kā nekā visi iepriekšējie Gundam gabali ir redzēti.
Niks
Piekrītu, OO uzņem apgriezienus, tomēr tā balstīšanās uz pašreizējo politiku mani pamatīgi kaitina - jūs varbūt ikdienā ziņās dzirdat par 17. gs. politikas ietekmi uz 21. gs.? Un vai es esmu vienīgais, kuram liekās, ka Exia izstrādei iedvesma tika pasmelta no Code Geass (ja nu kāds ir piemirsis, tad CG bija tāds dzeltenbalts "Gundam", kuru sauca par Lancelot - abiem ir ne tikai līdzīgs dizains, bet arī ļoti līdzīgi paņēmieni kaujās un līdzīgs apbruņojums).
Spectre
QUOTE(Niks @ Oct 24 2007, 22:50) *

...Code Geass (ja nu kāds ir piemirsis, tad CG bija tāds dzeltenbalts "Gundam", kuru sauca par Lancelot - abiem ir ne tikai līdzīgs dizains, bet arī ļoti līdzīgi paņēmieni kaujās un līdzīgs apbruņojums).


Kad tu tā pieminēji attausa atmiņā ka tie pagrizieni un pavaroti tik tiešām ļoti līdzīgi ... hmmm
Nu bet tas ir manāms daudzās animēs ka pat chari tiek līdzīgi zīmēti - cilvēka acij ir tīkami redzēt ko tādu/līdzīgu kas jau ir iepaticies iepriekš - mārketinga triks palielina skatītāju pulku modelīšu noietu tirgū cool.gif
Taka
Niks - Code Geass&Gundam 00=Sunrise/Bandai=modelīši.
Secinājumus izdari pats smile.gif
Niks
To, ka tos producē Sunrise, zinu, taču tas nemaina faktu, ka tava iedomātā OO oriģinalitāte ir tikai ilūzija. XP
Taka
Meh. Kur es apgalvoju ka OO ir absolūti oriģināls?
QUOTE
Gabals noteikti ir pietiekami atšķirīgs no pārējiem

Lasīt mākam? Paskaidrot?
Atšķiras no visiem iepriekšējiem Gundam gabaliem tieši tik daudz, lai man būtu tas minimālais intereses daudzums, kurš nepieciešams, lai skatītos un nenorautu podā. Tas nenozīmē, ka es tagad čurāju karstu un brēcu "this serieezzz are teh l333t ubahhh Gundam powaaa!!!"
Niks
Pagaidām "pietiekoši atšķirīgs" - nav vēl pat 1/4 iznākusi - nevar zināt, ko nākotnes vēji atnesīs, piemēram, kādu HiME varbūt (arī Sunrise, ja kāds piemirsis).
Taka
Nik - es balstos uz to, ko esmu redzējis pašreiz. Un tās ir tikai 3 epas. Kas būs tālāk, to zin tikai režisors un scenārija autors. Nu vēl arī meču dizaineris biggrin.gif
Niks
Noskatījos 6. epu. Iespaidi ir diezgan labi, lai gan viņu politiskā virtuve ir sviestaina (tiesa sižets gan kļūst arvien paredzemāks, piemēram, tas, ka Gundam'i paši nevar sasniegt 2. kosmisko ātrumu (ceru, ka nekļūdos, jo to sauc laikam par ātrumu, lai gan pēc idejas, ja pareizi atceros, tas ir paātrinājums), vismaz tāds iespaids man ir radies, nozīmē, ka kaut kādā punktā sižetā tas viņiem riktīgi iegriezīs), bet vismaz Exia beidzot parādīja kaut ko vēl neredzētu.
Church
neesu skatiijies konkreeto shovu veel (2watch queue ir uzbliidusi mega liela ;>), un nezinu kaadaa kontekstaa lietoti kosmiskie aatrumi tieshi sheit, bet IIRC 1.ais kosmiskais aatrums - lai vareetu orbiteet ap zemi, 2.ais - lai pamestu zemes orbiitu, un 3.shais - pietiekosh, lai pamestu saules sisteemu.
Taka
Nik - ir kosmiskais ātrums un ir paātrinājums.
Var teikt gan tā, gan tā. Piem, lai uzmauktu satelītu orbītā nepieciešams pirmais kosmiskais ātrums, vai arī paātrinājums vismaz x m/sek...
Diez vai Gundamiem 2. kosmiskais ātrums ir aktuāls, uz mēnesi jau nelidos.
Vismaz pagaidām nevienā seriālā neviens Gundams orbītā bez palīglīdzekļiem nav ticis.
Niks
Manuprāt, šoreiz runa bija par 2. - pārāk satraucās par iekļūšanu zemes gravitācijas laukā, no kura vairs paši, šķiet, nevarētu izkļūt, lai gan var jau būt, ka līdz šim visa darbība ir norisinājusies zemes gravitācijas laukā, par ko gan šaubos. Jā, atceros, ka vismaz abos SEED neviens pats nespēja pat 1. sasniegt.
Taka
Ja objekta brīvā kritiena ātrums ir mazāks par 1. kosmisko ātrumu, viņš sāks krist uz Zemes. Atlūzušais bloks būtu iegājis Zemes atmosfērā un sadedzis.
Problēma tika atrisināta, paātrinot bloku no viņa patreizējā ātruma (kurš bija mazāks par 1. kosm, bet tomēr ne 0) līdz 1. kosm. Kyrios dzinēji bija par vāju, tāpēc Dynames nošķēla nost liekos gabalus, samazinot bloka masu un padarot šo pasākumu reālu.
Visiem objektiem kosmosā ir kaut kāds ātrums attiecībā pret kaut ko.
Niks
Damn.. izskatās, ka esmu kļuvis atkarīgs no Gundam OO - tāda sajūta, ka, ja neredzēšu tūlīt vēl vismaz kādu epu, sākšu ārdīties.
Taka
/me ļauni ķiķina laugh.gif
Setsuna gadrīz dabūja pa bieti no saviem kolēģiem, jo šams sāk izlaisties.
Isabel Carmin fon Edelhain
Žēl gan, ka nedabūja... Bet sakot, jau pēc Gundam 00 pirmās sērijas sāka parāīties simpātijas pret mecha ( nu lab ptiesībā pēc Evangelion)
Spectre
Mani pagaidām tik māc nost viena doma kāda loma būs tam chlītim un viņa GF - nu tie kas pedējā epā gandrīz uzsprāga teroraktā smile.gif
Sestuna sāka patikt pēdējā epā līdz viņš pateica ka ir Gundam Meister - nu tipa pats lielākais krāns - šeit ļoti iederētos viena bildīte:
es pat redzu kā parādāš GUndamos šis ģīmis ar tekstu - O ya RLY teh l33t pil0t laugh.gif laugh.gif
IPB Image

Bet vēl vairāk kaitina tas krāns ar garajiem matiem kurš tur visus māca kā pareizi jāuzvedas Meisteriem ... -viņš ir vispār THE ONE, The PRETTY ONE- Jonny Bravo laugh.gif
Pēc katras tā dzeka parādīšanās būtu jāseko šitādam ģīmim ar tekstu - mmmmmkeeiii wii riillii undarstand you biggrin.gif that you are the ONE
IPB Image
Seven_of_zero
Did someone say GUNDAM? biggrin.gif

Šovs izskatās jauks. nu ko jāskatās.........
Keydan
*Cry*Where's the realistic mecha I know and love!?*Cry*

Nav labakais no visiem GUNDAMiem bet man patik, laba grafika 9, sižets uz 7 (*cough*gundam_wing*cough*)...
Vispar nju 8,88/10... pagaidam... smile.gif
Church
reaalistiska mecha? ja domaats klasiskais bipedaalais cilveekveidiigais robots, tad reaalistiska mecha ir finansiaals/mehaanisks/ergonomisks nonsenss. interesants izklaides skataamais, bet luudzu, neprasi - "reaaliskumu".
Niks
Pēc manām domām diezgan reālistiski (galvenā problēma enerģijas avots):
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=17 //ok, šitam problēma ar to Lambda drive
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=518
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=104
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4521 //septītās paaudzes Knightmare Frame velk uz Gundam pusi, bet savādāk diezgan reālistiski
Pārejais (ieskaitot visus Gundam) ir vēl nereālāks.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4476 //drusku nepierasts un savdabīgs, taču ļoti reālistisks gabals.
P.S. Ja kāds tiešām vēlās izvērst nopietnu diskusiju par šo, tad labāk veidot jaunu tēmu.
P.P.S. Church - patiesībā tieši otrādi - klasiskais humanoīds ir vislabākā izvēle, jo šī forma ir izturējusi laika pārbaudi (paskaties taču spogulī!) - pirkstu izmantošana ievērojami atvieglo jaunu papildinājumu pievienošanu un veco nomaiņu, savukārt šķērļus ļoti efektīvi var pārvarēt uz kājām - paskaties, piemēram, kaut vai FMP!
Suns_Funs
QUOTE(Niks @ Dec 10 2007, 19:00) *

P.P.S. Church - patiesībā tieši otrādi - klasiskais humanoīds ir vislabākā izvēle, jo šī forma ir izturējusi laika pārbaudi (paskaties taču spogulī!) - pirkstu izmantošana ievērojami atvieglo jaunu papildinājumu pievienošanu un veco nomaiņu, savukārt šķērļus ļoti efektīvi var pārvarēt uz kājām - paskaties, piemēram, kaut vai FMP!


Parasti, tikai pārskrienu pāri visām diskusijām, un nekad neiesaistos kautkādās dīvainībās, bet šis mani aizkustināja pārāk dziļi.
1)Cilvēks kā organiska būtne nav spējīgs stāties pretī, kā līdzvērtīgs pretinieks, nevienam plēsējam, pirmām kārtām jau tāpēc, ka cilvēks izslējies izceļas pārāk pamatīgi uz vispārējā fona (viegls mērķis), lūk pirmais smagais trūkums, kā tu domā kam būs vieglāk trāpīt 9m milzim tuksneša vidū, vai tankam, kas pieplacis pie zemes. Un tākā neparādās tā ne no kurienes milzīgi montri, ar bruņām ko nevar sašaut, tad pietiekami ilgi bombardējot mierīgi tādu varētu norakt. Atcerēsimies vāciešus kuri tuksnesī tieši šādā veidā ar pretaviācijas munīciju iededzināja britu "tankus lāpas", kuri ironiskā kārtā arī pārāk izcēlās uz vispārējā fona.
2)Tātad cilvēkam vajag ieročus, un tagad iedomāsimies skatu, kad 9m milzis nes 2m lielgabalu (kam ir sprāgstuša munīcija ielādēta, kura varētu ļoti glīti sprāgt), kā tu domā cik daudzi cilvēki tā vietā, lai uzlaistu gaisā kolosa ieroci, kas ir salīdzinoši viegls mērķis, bliezīs pa tā vissmagāk bruņotajām vietām (kā visos Gundamos), lai ierocis izturētu to vajadzētu smagi apbruņot, kas novestu pie tā, ka to vienkārši nevarētu noturēt rokā, tādēļ vajadzētu spēcīgāku motoru, tikai tādēļ, lai noturētu lielgabalu, kas protams tikai sadārdzinās iemaksas (bezjēgā). Tankam savukārt stobrs ir pie visa korpusa, un nebūs jāuztraucas, ka tanks nogāzīsies ar degunu dubļos, jo lūk stobrs bija pārāk garš.
Nemaz nerunājot par to, ka munīciju vajadzēs pārlādēt, un kurā gan brīdī man interesē mūsu Gundams to darīs, noslēpsies aiz akmens (10 metrīga) un steidzīgi vilks laukā munīciju no kabatas?
3)Visos Gundamos mūsu cilvēciņi spēj lidot, ja iekārta spēj cēli lidināties pāri okeāniem, tad es īsti nesaskatu šo vareno priekšrocību, kuru mēs iegūstam pārkāpjot akmenim pāri, ja varam vienkārši pārlidot.
Domājot reālāk, ja verķis nevar lidot, cilvēks ar divām kājām noklāj ļoti nelielu virsmu tātad ir ļoti nestabils (smags trūkums, ņemot vērā faktu, ka tanku neviens neapmetīs otrādi), tas būtu interesants skats kā modernās tehnikas brīnums nogāztos pār novilktu striķi. Tankiem nav īsti tādas lietas, kam kāpurķēdes uz sauszemes (arī nelielām upēm) nevarētu tikt pāri, kā arī tanks nevar puklupt.

Kopumā ņemot tankiem ir daudz vairāk priekšrocību nekā milzīgam kolosam, kuram tādu īstu priekšrocību nemaz nav. Gundami ir parasti atavismi no 70to gadu zinātniskās fantastikas, tāpat kā cilvēkveidīgie citplatnētieši.
Keydan
Niks! No GUNTAMiem realistiski bija "08th MS Team" un "MS Gundam 0080"... Kenran Butou Sai laikam ari var saukt par realistisko... smile.gif

Vispar pikritu tam ka ir vajadziga jauna tema par Mecha, vispar. unsure.gif
Church
Ja humanoidaala mehaanismu forma ir ideaals no mehaaniskaa viedoklja, kaapeec reti praktiskie militaaristi joprojaam nelieto tikai mecha? kaapeec paarvietojamies mashiinaas, nevis staigaajoshos krapos?
ne vienmeer akla uzbuuves principu paarneshana no dabas uz mehaaniku ir pareiza, labaakaa, leetaakaa, vienkaarshaakaa.
mekleet saskatiit realitaati mechaa, kuras airodinamiskaa kjiegjelja forma palielina lidojot gaisa pretestiibas paarvareeshanai jaudas pateerinju par kaartu, kuras lieki paarsarezgjiitaa forma palielina iespeeju kaut kam saluuzt, palielina pagatavoshanas un apkopes izmaksas (JS projektaa atteicaas no paaraak daargaa izniicinaataaja, piemeers no dziives ;P) samazina nesamaa brunjojuma un deriigaas kravas (ieskaitot ierochus) apjomus un svaru, prasa par kaartu sarezhgjiitaaku (=daargaaku) avioniku/vadiibas sisteemas.
rezultaataa dabuu 100tonniigu freidiskas zemapzinjas veelmes apmierinoshu skaisti izskatoshos mehaanismu, kuru out-guns, out-armors, out-maneuvres, out-runs jebkura cita tehnika. par 10x mazaaku cenu. imho common sense jebkuriem praktiskiem militaaristiem liks iepirkt 10 normaalas kara tehnikas unitus, pie tam kuri peec ekspluataacijas parametriem paarsniedz jebkuru mechas robotu.
P.S.
luudzu nepiemineet dazhu autoru izmantoto "klavieru kruumos variantu" - ka konkreeto mechu ljaava izgatavot izmantotie taa izgatavoshanai jaunie sakauseejumi. jautaajums - kaapeec tad tos nevareeja izmantot common warfaaree arii? ;P
sirdi mieloja viens no gundamiem ar teemu - "eksperimentaalie ierochi", no kuriem atteicaas izveeloties attiistiit mechu liiniju. bija patiikami veerot, kaa tanks skaldiija bandai mecha figuurinjas. ;>
P.P.S.
luudzu neuztveriet sho rantu, kaa mechas anime zhanra nozaakaashanu. daudzi miilji darbi ir tieshi tajaa. rantoju pret "mechas reaalismu" smile.gif
P.P.P.S.
anime mecha ir daudz reaalaaka par battletech sci-fi graamatu seeriju ;> - turienes aiz ausiim pievilktais paskaidrojums par optikas un ballistikas aizmirshanu (vienlaiciigi visas paareejaas industrijas saglabaashanos) un neattiistiishanos vairaaku gadsimtu laikaa liidz vecajam liimenim tikai taadeelj, lai logjiski pamatot mechu ciiniishanos tieshaas redzamiibas attaalumaa ir kaut kas. ;DD
P.P.P.P.S
par jaunu teemu, jaa. ja kaads moderaators, kas labaak paziistams ar foruma interfeisu, paarvietotu peedeejos offtopika postus atsevishkjaa teemaa, buutu jauki.
Niks
Ak... varētu jau pārpublicēt PM, kuru nosūtīju uz pirmo nopietno atbildi, bet šoreiz būšu īsāks un kodolīgāks: nevajag domāt par šodienu, jo neesam mēs vēl izpētījuši un apguvuši visu, pirms kādiem 30 gadiem jūs uzskatītu par trakiem, ja jūs stāstītu kādam par, piemēram, OLED, audumiem, kas saburzīti atgūst savu sākotnējo formu, vai arī kaut ko līdzigu Damaskas zobeniem (starp citu, mēs joprojām īsti neprotam tādus izgatavot), un mēs vēl tikai esam sākuši apgūt nanotehnoloģijas.
P.S. Church, pie postiem jābūt maziem kvadrātiņiem, atzīmē postus, kurus vēlies pārvietot, un tad skaties tēmas apakšā, administrācijas izvelnē - tur jābūt iespējai sadalīt tēmu (rakstu pēc atmiņas, jo pats to esmu darījis tikai kāds divas reizes un pirms vairākiem gadiem).
Taka
Gribētu silti ieteikt visiem ūberreālisma piekritējiem doties kaut kur citur.
Ūberreālisma piekritējiem vienmēr paliks Apollo 13 (viena no manām vismīļākajām filmām ever), Space Odyssey 2001 un citas.

Animi kā tādu vispār ir pagrūti nosaukt par reālistisku. (hentai /grin) Maz ir animes, kuras neignorē fizikas likumus. Problēma ir tikai dažu indivīdu galvās, viņu zemajā "what if" tolerancē. Nez kapēc skatoties dajebkuru sci-fi gabalu, vairums nepiekasās pie hipertelpas jēdziena, lai gan tas ir tāds pats pseidozinātnisks plot device kā meča.
Vāks, vāks... nereālistsks Sci-Fi...

Un vispār - vainojiet Karelu Čapeku, tieši viņš izdomāju divkājainu, staigājošu dzelzs cilvēku.

Gundams ir tāds tāpēc ka:

1. It looks cool, teens dig coolness.
2. Cool robot toys make good sales.

Ja jums divkājains mecha izsauc vēmienu - nu tad pasaudzējiet savu dārgo veselību un neskataties.
Nesaprotu kāpēc cilvēki tērē tik daudz laiku lai apspriestu to kas viņiem nepatīk un riebjas, tā vietā lai nodarbotos ar kaut ko sev patīkamāku.
Taka
Conclave-Mendoi izskatās ir apmiris/beidzis subot. Kuru labāk ņemt?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.