Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ancientsamurai art xD
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
AncientSamurai
Tas ir man pirmais fan art =D laugh.gif

IPB Image
kakene
nu prieks pirma tiri labi smile.gif
bet tika ar kreiso aci kaut kas nav kartiba un deguns neatrodas isti pavidu !! happy.gif
Cowkiller
eerm nevienam cilveekam deguns jau nav tieshi pa vidu duh...
kakene
Bet ari nav skibs!! rolleyes.gif
undux
Un manuprāt ar kaklu kautkas nav kārtībā. Izskatās diezgan nedabiski.
AncientSamurai
Nu tika nozīmēts no 2 x 4 cm lielas bildītes telefonā.. tapēc neizdevās tik labi..
Misa
manuprāt mute ir par lielu un acis par mazu, bet tas droši vien ir tāpēc, ka esmu pieradusi šet sastapt anime stila zīmējumus. tavējais ir daudz realistiskāks. bet izskatās labi, varēja gan būt daudz izstrādātāks un izkrāsots. no ko...gaidu pabeigtu darbu, ceru, ka tāds būs.
Patachan
Izskatās,ka labajā pusē viņai nav matu!
FuschichO
Ew, bet tiešām. Piekrītu par degunu arī. Kakls izskatās nedabisks, jo nav iezīmēti kakla grozītāji. Acis izskatās nepareizi, jo iekšējie acu kaktiņi neatrodas uz taisnes, kas būtu paralēla tai, ko varētu novilkt, savienojot ārējos acu kaktiņus. Tā ir viena no visizplatītākajām kļūdām zīmējot galvu pagriezienā. Daži indivīdi iemanās to kļūdu pieļaut arī pretskatā, protams. Visumā tīri labi. Esi kaut kur mācījies?
AncientSamurai
Jā pabeidzu mākslas skoliņu xD rekur vēlviens portretiņš ^^ cool.gif
IPB Image
Cowkiller
ok saaksim ar to ka bildes ievoieto mazaakaa izmeeraa, ja nezini ka to izdariit es tev paraadiishu xD
vispaar vareeji pacensties vairaak un nenoslinkot ar šķidrajaam eenaam, ja šajaa darbaa ielintu veel paaris stundas buutu dsaudz labaaks rezuultaats...
AncientSamurai
Nu visp, orģinālversijā ēnas labāk saskatāmas, skenējot viņas kautkā pazūd =P takā nepird te man mr. pro jo vienmēr jau var labāk.... Un jā es esmu slinks, dry.gif cerams drīzumā pieķeršos vēl kādam zīmējumam un viens jau gandrīz tik gatavs ka var skenēt xD
antuanete
Man nepatiik acis un skropstas, deguns gan baigi labais un rokas ar smukas. Un nenjem galvaa, jo iisti nezinu bet man liekas ka buutu labaak ja acis buutu zemaak un nedaudz lielaakas.
bafina
Diletantisms plaukst un zeļ un tas ir katra mākslinieka...errr... kārdinātājs???? No mākslas skolas maza smaka.
Cowman
gratulaacijas tev
AncientSamurai
QUOTE(bafina @ Sep 8 2008, 17:52) *

Diletantisms plaukst un zeļ un tas ir katra mākslinieka...errr... kārdinātājs???? No mākslas skolas maza smaka.

Vēl tikai atliek pievienot tādus izteicienus kā "AHHHHH cik skaisti!", "Nu debīli vienkārši" vai vislabāk man patīk "Aha aha.." kad tiek apskatīts darbs, un es sāktu domāt ka aiz nika bafina slēpjas J. Borgs.. biggrin.gif man ritīgi piedur tie viņa izteicieni laugh.gif starpcitu manis minētais neattiecas uz man darbu..... Drīzumā cerams ka ieskenēšu vēlkādu darbiņu =)
FuschichO
Tici man uz vārda- Bafina nezin, kas ir J. Borgs
un vēl...



.... To nerakstīja viņa. Tas viss ir tikai tavā prātā. Par to es arī esmu tikpat pārliecināta kā Par
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.