Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Detranslit
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Roze
Tākā reizēm ir nelabs ieradums (arī man pašam, kas palicis no laikiem, kad "latviešu kodējumam" bija vājš programmatbalsts (e-pasta klientos u.c.)) rakstīt ar diviem aa un nevis ā kā arī sh un nevis š, ir ieviesta funkcija / poga 'Detranslit' kas tavu rakstīto pārveidos (vismaz centīsies to darīt) korektā valodas pieraksta veidā smile.gif

Ideja un skripts patapināts no laacz.lv ("Visas tiesības… nu jūs jau zināt, kur.")
Batou
iemēģinam, wow strādā smile.gif nice job!

nu, lai nepiespamotu to otru topiku...

šis ir ar ļoti daudzām jaunām fīčām, ātri pārlaižot acis, var redzēt, ka ir padomāts par ērtumu u.c. lietām
Taka
Ohē! Apgreids cool.gif
ShinChan
Nudie patīkams pārsteigums, galvenais neaizmirst to pogu lietot smile.gif Starp citu, jau radās pirmā problēma rakstot vārdu kur 2 e stāv blakus, piem., neesam uztaisa par nēsam. Bet tas nu tā, sīkums.
Roze
Kļūda ar neesmu izlabota.. Paldies par vērību.
tostermaize
pamēggināšu kaut kas līdz galam neiet ggblakus nepārveido
Roze
gg ? Tādu pieraksta transliterācijās veidā neizmanto bet gan gj -> ģ proti līdzskaņu mīkstināšana notiek ar j vai h (balsīgo / nebalsīgo)
tostermaize
ciki es esmu sastapies tad raksta gg blakus bet var jau būt ka tev taisnība
Rune
Jauki, tiešām jauki!!
kaarleens
tē ū ā š č ī nn dž maķ vāšu
xikes
nu ko iemēģinam.. heh.. labs, strādā.. super.. thnx! smile.gif
Dzonis
dooh!tikai tagad ieraudzīju kur ir.....(arii pielietoju)
Taka
Nevis detranslit bet gan detranslat laugh.gif
tostermaize
kā pareizi raksta zz??
Dzonis
QUOTE(tostermaize @ Sep 29 2004, 14:59)
kā pareizi raksta zz??
*


pieljauju ka taa arii raxta wink.gif
vai domaa "zZzZ" (guleeshanu apziimeeshanu?)
tostermaize
alfabēta pēdējo burtu man garumzīmes nosprāga gribu uzināt kā pareizi jāraksta jo zz neit zj arī nav
Dzonis
zh
tostermaize
ž jē strādā
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.