Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Topic title
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
FuschichO
Nu, ievērtējiet. Tas vēl nav viss, ko varu wink.gif Ar laiku kļūs labāk, apsolu
Red Devil
Sākšu ar kritiku: Tam vilku vīram kautkas mazliet nav pareizi tajā vietā kur galva pievienojas ķermenim, bet tajā profila darbā kreisā apkakle ir drusku greiza, bet tā darbi vienkārši super! zīmē tālāk!
Alta Melissa
pirmais darbs tāds interesants. jauka un mierīga noskaņa
otrs arī labs, tikai nepatīk tas blur efekts
vilks gluži kā no manas zoloģijas grāmatas vāka! biggrin.gif puisis ļoti glīts. par kaklu jau zini.
vispārībā darbi dikti labi, gaidīšu nākamos smile.gif
Mimi
Darbi kopumā labi, tik tas vilks kkur ļoti redzēts. wink.gif
Atliek pajautāt - vai tu mums rādi savus zīmējumus, vai prasmes Photoshopēšanā? smile.gif
Cowkiller
yup taviem ziimeetajiem cilveekiem ir skaistas sejas! protams tev savs stilinjsh arii ir, taa turpinaat
Mishelin
"Sākšu ar kritiku: Tam vilku vīram kautkas mazliet nav pareizi tajā vietā kur galva pievienojas ķermenim"
Nenjem galvaa kaklam nav ne vainas smile.gif
Un tas vilks biggrin.gif
Varu likt galvu kjiilaa ka taa ir bilde, vienkaarshi photoshopaa filtru uzbaazi tongue.gif tongue.gif
VAitad taa nav? tongue.gif
Keydan
Yep. Ļoti skaistas sejas! Ari ir laba detalizacija. smile.gif
Tev vajag zimet vairak, talants tev ir.
FuschichO
QUOTE(Mishelin @ Nov 10 2007, 08:30) *

"Sākšu ar kritiku: Tam vilku vīram kautkas mazliet nav pareizi tajā vietā kur galva pievienojas ķermenim"
Nenjem galvaa kaklam nav ne vainas smile.gif
Un tas vilks biggrin.gif
Varu likt galvu kjiilaa ka taa ir bilde, vienkaarshi photoshopaa filtru uzbaazi tongue.gif tongue.gif
VAitad taa nav? tongue.gif


Jā, vai tad Photoshopu nevar izmantot? biggrin.gif Njā, bet pārējais, protams, ir zīmēts.
Mishelin
QUOTE(FuschichO @ Nov 10 2007, 11:56) *



Jā, vai tad Photoshopu nevar izmantot? biggrin.gif Njā, bet pārējais, protams, ir zīmēts.


photoshopu neviens tev nevar aizliegt izmantot. Cik noprotu tas nav tevis fotograafeets vilks, taatad copyright.. tongue.gif
Alexa De Šarlote
Darbi labi man jau neko negribās kritizēt šodien, jo nav sevišķi garīgas...
Bet tā centies uz priekšu....
ify
Darbi ir tiešām labi , un sejas izdevušās pievilcīgas happy.gif
Gaidīsh vēl ^-^ vai kādu sievieti arī nevēlies pamēģināt uzzīmēt ?
zeloco
patiik netradicionaalais kraasoshanas veids pirmajaa, tomeer fons nepaarliecina :/
kopumaa izskataas, ka ir dotiibas, ljoti dveeseliskas acis sanaak *thumbs up*
FuschichO
QUOTE(Mishelin @ Nov 10 2007, 14:53) *

QUOTE(FuschichO @ Nov 10 2007, 11:56) *



Jā, vai tad Photoshopu nevar izmantot? biggrin.gif Njā, bet pārējais, protams, ir zīmēts.


photoshopu neviens tev nevar aizliegt izmantot. Cik noprotu tas nav tevis fotograafeets vilks, taatad copyright.. tongue.gif


Gomen gomen, šo vairs nepārkāpšu smile.gif
Tigra2
Ar zīmuli tu zīmē labi, patīk, kā tu shtriho un kā veido līnijas.
Man šķiet, ka esi 100% zīmuļa cilvēks.(Ja arī iepriekš esi ieturējusi savus zīmējumus šādā stiliņā)

Nepārliecinoša šķiet photoshopošana. Tas izpaužas visos trīs iepostotajos darbos, it īpaši otrajā.

Otrais darbs pats pa sevi ir ļoti labi nostrādāts un glīš, domāju, ka tam nebija īpašas nepieciešamības pēc tā efekta.

Trešajā darbā izblurotās kontūrlīnijas rada nedaudz nekārtīgu noskaņu.

Taču visādi citādi, ja runa iet par tavām zīmēšanas prasmēm, nav kur piesieties, ļoti glīši un prasmīgi veikti darbi.
Storm
Eh.. cilveeki neprot noveerteet XD Pameegini kaadu darbu tikai lineartu un ar kadu tiesaam smuku anime varoni ^^ driiz buusi sensejos biggrin.gif
Tenma
*sajūsmas spiedziens* Tu zīmē fantastiski. Vilku puisis man uzreiz asociējas ar Atreju no bezgalīgā stāsta - gan rakstu uz ķermeņa, gan fonā iezīmētā vilka dēļ. Otrais darbs - trūkumi te jau apspriesti, citādi labs darbs; glīts jaunēklis, nezkāpec nāk prātā Bleach un prasās tos matus rudus tongue.gif *mazliet skaudīgi nopūšas par tik labu prasmi praktiski pielietot zīmuli* Pirmo grūti komentēt, tik jauka noskaņa, ka negribas ķerties pie analīzes wink.gif
Misa
mm vilku dzekiņš izdevies.
atgadina par princi Zuko no animes avatars.
pārējie arī labi, bet vilciņdarbs tomēr coolīgākais. ^^
anti
Ja zīmējumi tik tiešām ir tavi, tad es nesaprotu, kāda velna pēc tu viņus esi samaitājis Fotožopā. Nē, tie nav efekti/filtri/whatever vai uzlabojumi. Tie ir defekti.
Nothinga
Cik var spriest pēc ievietotajiem trīs darbiem - prasmes tev ir, pat labas. Kopumā man darbi patīk, nekā īapši pie kā piesieties atrast nevarēju, vismaz pagaidām. Kā vēlāk - to vēl redzēs. Turpini! Labprāt vēl ko redzēšu no taviem darbiem ^^
FuschichO
QUOTE(anti @ Nov 12 2007, 11:33) *

Ja zīmējumi tik tiešām ir tavi, tad es nesaprotu, kāda velna pēc tu viņus esi samaitājis Fotožopā. Nē, tie nav efekti/filtri/whatever vai uzlabojumi. Tie ir defekti.


Es viņus neesmu samaitājusi, jo viņi joprojām neskartā veidā ir atrodami gan plauktā gan datorā. Apsolos fotožopu vairs nelietot. (nožēloju, ka to vispār darīju). Un es pati zīmēju. Es eju mākslas skolā, tāpēc kaut kādas iemaņas, kuras saskatāmas manos darbos, nav nekas apbrīnas vērts, un līdz ar to mana vērtība jūsu acīs noteikti kritīsies, bet tā nu tas ir.

P.S. I may not look like it but I'm a girl smile.gif

And here I got samsing ņū
Uzskicēju (tā ir tikai imagināra skice!!!) kāds Inuyasha varētu izskatīties, ja viņa pēdas mītu mūsu dimensiju un mazu sarkumbildīti ņamm
Cowkiller
naaaaais laugh.gif
tas chalis ar zveeriigajaam aciim liidziigs The Witcher yaaay!
patiik kraasojums tai meitenei un liinijas vnk uuber...
Tigra2
Tev ir ļoti laba izpratne par cilvēka anatomiju, cool.
Ja man būtu tāda izpratne, es pat anime stilam klāt neķertos un zīmētu tādus smukus, reālus cilvēkus :3

Inuyasha man baigi patīk. Vispār, jā, atgādina Witcher... :B

Tam zaķim ir vairāk kā stilīgs ķermenis. Liekas gan nedaudz muskuļots, taču stilīgs. :3
nikitaa
Oooo... anatomija baigi labā... Piekrītu Tigrai, tev vajadzētu piekopt reālisma stilu. Baigās pilnīgi noteikti sanāktu kautkas labs. wink.gif Sejas ļoti glītas tev sanāk. Ar fotošopu, tas tā, loģiski, sākumā nevienam nesanāks ideāli, bet jo vairāk strādāsi ar viņu, jo vairāk izpratīsi un būs labāk... Tāpēc, es iespējams tev labāk ietektu nevis neizmantot photoshopu vairāk, bet gan turpināt pamācīties. Vienozzīmīgi, ja tu vari tik skaisti uzzīmēt tad ar photoshop arī varēsi iemācīties strādāt. Nevajag mest plinti krūmos! smile.gif
FuschichO
MM.. paldies. Domāju, ka no fotošopa tāpat nekur neaizbēgšu- tā kā būs vien jāmācās smile.gif Bet nu tā- ikdienā es zīmēju reālisma stilā, tikai šajā lapā tas liekas kaut kā ne pa tēmu. Piemēram parādīšu pašportretu, kur esmu sev piešķīrusi citu dzimumu smile.gif Man tas džeks diezgan labi patīk, varbūt tikai joprojām pārāk sievišķīgs, hi hi
Nothinga
Hmm... Tev tiešām neslikti sanāk. Teju vai jāsaka, ka zīmulis un papīrs ir tavi labākie draugi un rotaļu biedri ^^ Man personīgi ne pārāk piesaista, laikam tāpēc, ka grūti ko īsti pateikt par šiem darbiem be - man patīk, tie ir teju ideāli - un ko tāu man ne pāŗka tīk mētāt apkārt. Lai vai kā, man atliek palikt pie jau citu iepriekš teiktā ^^
Turpini!
FuschichO
Hisashiburi, ne?
Te viens pārspīlēts, grotesks zīmējums. Nez vai to var nosaukt par anime, bet tomēr. Ķip ekspresīvs un EMOcionāls zīmējums, yo!

IPB Image
Tomoko
Šoreiz iztikšu ar diviem vārdiem - naisu, naisu! :3
Kikyou
Ej tu nost, šitais ir labs. Tā sejas izteiksme... Un teksts... XD Tā tik turēt.
kakene
Baigi labs (un tekstins ar') !!
nikitaa
hmm.. sejas izteiksme un ideja pati par sevi vienkārši rulllzzz. Tikai ir viena lieta. Man laikam acis nav pierē, bet es netieku skaidrībā kas tam cilvēkam ir par dzimumu... Kad pirmo reizi ieraudzīju likās, ka vīrietis sievietes apakšveļā sad.gif , bet paskatījos rūpīgāk un nonācu pie secinājuma, ka tā ,tomēr, laikam tā ir sieviete.
Lai nu kā, šis ir baigi kruts zīmējums, man patīk! smile.gif
FuschichO
Lol.. nu tas laikam saucas unisex smile.gif
zeloco
peedeejais pat ljoti patiik, tikai atsit tie uzraksti - tie man shkjiet galiigi bezjeedziigi, bet tas laikam gaumes jautaajums, un neprecizitaate ar spaarniem - pusspraans palicis pie muguras, bet norautais spaarns fonaa ir uzzimeets no "saknes" (ja vispaar saprati, ko ar to domaaju biggrin.gif) anyhow.. tas tiiri mans pedantisms..
undux
Vispār tas pēdējais ir ļoti tīkams.
Asuka
kopumā darbi ir ļoti labi. pēdējais ir mans favorīts.
tev ir talants, un tāds pamatīgs. vienkārši bez vārdiem. perfekti izzīmētas emocijas. skaisti.
FuschichO
Šis topiks jau sāk smirdēt, tāpēc ielikšu kaut ko jaunu.

Jums liekas, ka elfi ir labi? Hah! Izvirtuļi! smile.gif Viņi tikai izskatās jauki... Pačakarēju fotožopā. Tā kā esmu nelabojama slinķe, tad fonā ir fotogrāfija.
IPB Image
kakene
Eu baigi labs darbs!! happy.gif
Tikai tu dzekam padusi izsmereji un skukenei izskatas, ka ir spalvaina paduse!! laugh.gif Un kreisa kruts, manuprat, kaut ka nedabiski *ta teikt* aplens roku!! rolleyes.gif
Nothinga
Mazliet jocīgi stāv tā bulta, bet es neesmu īpaši pētījusi kā bultām jāstāv, kad loks uzvilkts, tāpēc īpaši neizteikšos ^^
Kopumā pavisam noteikti nav slikts, tikai tas strīpainais, punktainais ēnojums mazliet jauc noskaņu. Pagaidām vienīgais nieks, kas nepatika
Turpini!
Pakkun
nāāis biggrin.gif sagribējās mežā padzīvot.
Red Devil
darbs labs - tikai bulta uz loka stiegras atbalstās, nevis kautkur no vidus xD un krūtis bik pa zemu
nikitaa
oho, šitais baigi labais! Es iefanoju par sejām (ļoti glīšas). Vienīgais, vai tik' elfiem nav garākas ausis? >.> Man atliek vēl tikai pajautāt - tu ar peli zīmēji?
FuschichO
Yep- ar peli (cik arhaiski), bet linearts gan ar roku. Es apsolos to darbu izlabot, turklāt pavisam drīz! smile.gif

Es īsti nesaprotu par to bultu un atbalstīšanos uz stiegras... sleep.gif

Yo! Es izlaboju!!! wink.gif

IPB Image

Viņa aizgāja pie krūšu plastikas ķirurga un izskuva paduses. Viņi vispār noskuvās. Kopā. Varbūt vannojoties smile.gif
kakene
par bultu runajot tas ir domats shadi!! rolleyes.gif

IPB Image
FuschichO
Daunis nekad nav šāvis ar bultu. Paldies- tagad zināšu. smile.gif
Tenma
nez, man tas ēverģēlīgais ēnojums patika - vecais variants patīk labāk par jauno. Vnk man tas atgādināja saraustīto gaismu, kas krīt caur kokiem. Bet ta kā par gaumi nestrīdas, man prieks, ka atstrāji abus smile.gif
Henata
MMM...... cik smuks zimeejums smile.gif
FuschichO
Man bišķi naktīs nav ko darīt (nāciet ciemos), tāpēc kā tāda trakā sēdēju pie datora un čakarēju manu pelīti tik ilgi, kamēr uzzīmēju šo. Protams, vēl nav pabeigts, bet nu kopumā- ko jūs par to domājat?

IPB Image
Tomoko
Ar peli?
Ou māj gād, šis darbs ir vienkārši izcils. Izskatās pēc nedaudz pārveidotas bildes, nevis zīmējuma. *__* Baigi patīk tās džuses skatiens. Tāds caururbjošs, piešķir darbam noskaņu.
Ceru ieraudzīt šo zīmējumu arī pabeigtu. :3
zeloco
Oh..... OwO
seju dieva deelj neaiztiec - ideaala, piechakaree bishkji matus un "huudiju" un bilde gatava - tikai nepaarcenties, dazhreiz taa var tikai sabojaat...
FuschichO
mmm.. paldies. Truth is- es pat lineartu (ja to tā var nosaukt, jo tās bija daudzas pretīgas līnijas na haļavu novilktas) uzzīmēju ar peli. Lūdzu neapsūdziet mani tajā, ka tā ir bilde *blush* Par pārcenšanos- tas man nedraud, esmu slinka! biggrin.gif
aeonseraph
Es uzskatu ka cilvēki kas zīmē ar peli ir vnk Maniaki (Labā nozīmē) XD lai gan pats esmu tam gājis cauri smile.gif
Darbs baigi labi sanācis.

P.S.
Ja kas viņa nedaudz atgādina vienu man pazīstamo ^__^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.