Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Otaku Pirts un Jampadracis "Pakavciemaa"!
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
gramozeks
Sveiki mani draugi! Sen nebija kas interesants un grandeozs ticis rīkots, tāpēc biju nodomājis negaidīt, kamēr kāds kautko izdomās, un nolēmis pats noorganizēt Otaku pasaācienu!
Kur: "Pakavciemā" Jaunmārupē
http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&...p;z=16&om=1
IPB Image IPB Image IPB Image
IPB Image IPB Image IPB Image
IPB Image
Kad: 26-27.dec. (uz visu nakti no 18.00-12.00)
Maksa: 200Ls no visiem
Max cilvēku: 40.cilvēki
Ceļš: Rīga-Jaunmārupe (Kopā ir 90 sant.(turp un atpakaļ))
http://bus.rigassatiksme.lv/m.asp?S=-1&T=9423&k=4
http://bus.rigassatiksme.lv/m.asp?S=-1&T=9419&k=4
Vai ar mašīnām! Kas uzņemsies palīdzēt ar cilvēku pārvadāšanu, lūdzu piesakās un rakstāt man PM! happy.gif
Ja kas nav pateikts, tad brīdiniet! Labošu visu par labu Jums mani draugi! happy.gif
Update: Avans ir nomaksaats!!! happy.gif 29754303
Programma:
Kosplay Party - Tam ir jāsagatavojas laikus. Būs jāpiesakās, ko cilvēks taisās Kosplayot. Var parādīt, kādu fragmentu no Animes vai ko interesantu un radošu! Būs fotosesija ar Kosplayeriem, būs jāatnes bilde ar savu Kosplay Animes varoni! (Fotogradi piesakās!)
Taken un Naruto Championship - Šajās sacensības piedalīsies visi tie, kuri vēlas pārbaudīt savas prasmes "Pogu Spiešanā"! Cilvēki tiks pārbaudīti un sadalīti divās grupās Iesācēji un Lietpratēji, tad arī sarp šiem cilvēkiem notiks cīņa par uzvaru!
Skatāmies visi kopā Anime un AMV (būs arī pašu ražojums "Made in Latvia" ceru!)!
Karaoke - Bez komentāriem! Piedalās visi gribētāji!
Dance - Ja tu māki arī dejot, tad te tu varēsi sevi parādit! Būs mūzika arī pāriem!
Art Work - Pārbaudi savas prasmes zīmēšanā! Būs jāzīmē Anime Stilā!
Galda Teniss!
Vakariņas vai Brokastis! (Pavāri piesakās!)
Braucēji!
  1. [VIP]gramozeks
  2. [VIP]}|{eHёK
  3. [VIP]Church
  4. [VIP]FuschichO
  5. [VIP]Inga
  6. [VIP]Alva
  7. [VIP]Seven_of_zero
  8. [VIP]Yuki Itoshi
  9. [VIP]-Kai-
  10. [VIP]душелов - Fotogrāfs
  11. [VIP]Tojama Tokanawa
  12. [VIP]Toshiro
  13. [VIP]Roze - Auto
  14. [VIP]Ķirurgs
  15. [VIP]maxovt
  16. [VIP]Markuss - Kosplay "Kekkaishi Yoshimori", PS2
  17. [VIP]Yamaneko - Kosplay "Neko"
  18. [VIP]Miha
  19. [VIP]Андрей
  20. Tagg
  21. Storm
  22. Nekoyasha
  23. ChikOo
  24. inWA
  25. RobertST
  26. kezz
  27. Варукардо "АНО" Дампиров
  28. Iori Yagami
  29. Олинко
  30. Kentaishi
  31. Драгона
  32. son-goku - Brīvprātīgais Pavārs, Auto
  33. exile - Brīvprātīgais Pavārs
  34. Zverjka
  35. Cергей
Skrātais budžets: 199Ls- smile.gif
IronSoul
ceņiks ir ok wink.gif Rīgas apkaimē par atpūtas vietu ar pirti (a te būs pirts ? ) ~350-400 Ls ir normāla cena ph34r.gif Tā kā 200 ir pat ļoti ok smile.gif + vēl svētku laiks biggrin.gif

Vienīgi tie dautumi kaut kādi dīvaini blink.gif Ka tik tur nav ziemassvētki un jaunais gads tuvumā ohmy.gif
FuschichO
Es būšu parazīts. Kad izdomāsiet kaut ko foršu es teikšu, ka es eju.. tas ir, ja mani tur kāds vispār vēlas redzēt wink.gif
gramozeks
Vārdu sakot tā! Ir liels lūgums tiem, kas atbalsta manu Ideju! Mums ir jāsavāc simvoliska summa no katra cilveeka 1.5Ls (Avansam)! Lūdzu esiet atsaucīgi un ierodaties šo sestdien (24.novembrī) pie Kongrasu Nama pl. 21.00!!! wink.gif
Church
iespeejams man +1/+2 cilveeki. bet nekas negalvojams. vismaz par vienu varu extra priekshapmaksaat, krome sevis.
FuschichO
Man viens cilvēks toč būs. Mana dvīņu māsa. Sitīšu pārējos, kamēr viņi piekritīs nākt līdz. Tas taču nekas, ja viņi nav otakieši, nu, foruma biedri? Galvenais, ka viņi nav antianime, vai ne?
gramozeks
QUOTE(FuschichO @ Nov 24 2007, 19:12) *

Man viens cilvēks toč būs. Mana dvīņu māsa. Sitīšu pārējos, kamēr viņi piekritīs nākt līdz. Tas taču nekas, ja viņi nav otakieši, nu, foruma biedri? Galvenais, ka viņi nav antianime, vai ne?

Hm...! Es gan negribētu, lai viņi kliegtu, ka viņiem nebija ko dārīt!!! Es ļoti vēlētos tur redzēt tikai Mūsu Otakiešus!!! Vai tad mēs nevaram sanākt visi kopā Otaku pulkā un kārtīgi pavadīt laiku, lai Mūs netraucētu citi cilvēki (Tie kuri nedz skatās Animes, nedz spēlē spēles, nedz lasa Mangu, nedz zīmē Anime Stilā, nedz jebkādi saistīti ar Anime)!!! unsure.gif Viņiem nebūs interesanti kopā ar Mums!!!
Taču FuschichO ir viena doma, kura tev varētu patikt!!! laugh.gif smile.gif wink.gif Ja Mums neizdosies savākt nepieciešamu cilvēku skaitu, tad Mēs varētu apsvert tavu ierosinājumu!!! Es ļoti vēlētos satikt tavus draugus un ar viņiem parūnāt! Vai tas ir iespējams? Lūdzu atraksti man PM! happy.gif Ar cieņu gramozeks!!! wink.gif laugh.gif
Church
hha, iepatikaas meitiesha profila bilde, un radaas doma pieziimeeties vinjas dviinjumaasai? smile.gif
bet nu vispaariigi .. "galvenais, lai cilveeks ir labs" [tm].
man aizdomas, ka vismaz man pasham ne visai interesees sabiedriiba, ar vienu vieniigu teemu par animi/mangu/whatever alike. tas ir hobijs, ne dziives jeega. un fanaatiski vienpusiiga sekoshana kaut kam vienam, t.sk. anime*, ir imho apzinaata sevis ierobezhoshana. ja kaadam ne no shejienieshu bara buus garlaiciigi, taa ir tikai vinju personiiga probleema, vismaz kameer netiek sava gaume un kritika uzspiesta muusu baram, kaapeec neljaut dziivot? (imho tiiri labi un politkorekti izdevies sadzejot ;D )
FuschichO
...mmmm...mīļi gan. Ne, mana dvīņu māsa neizskatās tā kā es, jo mēs neesam identiskie dvīņi un viņai ir džeks smile.gif. Patiesībā esam pretmeti, bet par pārējo, ko teica Church, es piekrītu.
GM
QUOTE
un viņai ir džeks


Kad gan šis mazsvarīgais fakts Church'u ir apturējis?
Church
o, GM seems well versed about my preferences. pirtiis gan mani pirts per se & uzhasnieka pudeles vairaak imponee, ja nu kas. smile.gif

BTW, kursh ir mazaaks no klaatesoshajiem topograafisks idiots saliidzinot ar mani, un zin aptuveno kilometraazhu mineetajai pirtij no piem. centra? eg. vai ir jeega ar taxi braukt, jeb labaak cuukaaties ar sabiedrisko? potenciaalie maisinji ar pirtslietaam (alu iekljaujot), nedaudz mazina veelmi akcepteet 2.ro variantu. :/
FuschichO
Google Earth. Izklausās slinki. Man personīgi patīk iet ar kājām, piemēram, no Āgenskalna un Andrejsalu vai kaut kā tā, bet tas laikam gaumes jautājums... ĀĀ.. un es pati Churchu apturēšu.. grr.. gribu kauties.
Roze
QUOTE(Church @ Nov 25 2007, 17:20) *
BTW, kursh ir mazaaks no klaatesoshajiem topograafisks idiots saliidzinot ar mani, un zin aptuveno kilometraazhu mineetajai pirtij no piem. centra? eg. vai ir jeega ar taxi braukt, jeb labaak cuukaaties ar sabiedrisko? potenciaalie maisinji ar pirtslietaam (alu iekljaujot), nedaudz mazina veelmi akcepteet 2.ro variantu. :/

Es līdz kādai trešdienai/4dienai izdomāšu vai man sanāks piebiedroties un ja jā, tad varēšu paķert smile.gif
FuschichO
QUOTE(gramozeks @ Nov 22 2007, 00:06) *

Braucēji!
  1. gramozeks
  2. Tagg
  3. Storm
  4. }|{eHёK
  5. Nekoyasha
  6. ChikOo
  7. Church
  8. maxovt
  9. Guncha
  10. Markuss
  11. FuschichO
  12. Inga
  13. Miha
Kopēja summa: 12Ls- sad.gif


Bet kur ir Kaspars ;( ;( ;( ?
gramozeks
Kļūda tiks labota FuschichO! happy.gif Manis te nebija īsu laiku, bet jūs te jau paspējāt Nospamoties līdz pat kautiņam! Es jūs lūdzu izmantojiet PM!!! dry.gif Es negrib te lasīt jūsu skaļās domas, it īpaši, ja tas neattiecās uz Pasākumu!!! unsure.gif smile.gif laugh.gif
Church
QUOTE(Roze @ Nov 25 2007, 22:02) *
..Es līdz kādai trešdienai/4dienai izdomāšu vai man sanāks piebiedroties un ja jā, tad varēšu paķert smile.gif

sounds gut. bet kaa pats, ja jau pie stuures? pirts bez alus liekas .. - nepierasti? ;>
Roze
QUOTE(Church @ Nov 26 2007, 02:02) *

QUOTE(Roze @ Nov 25 2007, 22:02) *
..Es līdz kādai trešdienai/4dienai izdomāšu vai man sanāks piebiedroties un ja jā, tad varēšu paķert smile.gif

sounds gut. bet kaa pats, ja jau pie stuures? pirts bez alus liekas .. - nepierasti? ;>

Ja paredz laiku pirms braukšanas 6-8h pagulēt .. ir ok.
kezz
hmm...... vairbut varetu aizdoties uz sho pasakumu...
ja vien mani ir ar mieru tur laist laugh.gif huh.gif
gramozeks
QUOTE(kezz @ Nov 28 2007, 21:10) *

hmm...... vairbut varetu aizdoties uz sho pasakumu...
ja vien mani ir ar mieru tur laist laugh.gif huh.gif

Hmmm...! Vai ir iemesls, kaapeec mees to nevar izdariit??? O_o
FuschichO
Man tikai rādās vai arī kopējā summa paliek lielāka? ;(
ChickOo
Uhh kaada aktivitaate ap sho tussu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nekas Gramozek driiz arii es ziedoshu... wink.gif
gramozeks
QUOTE(ChickOo @ Dec 1 2007, 21:38) *

Uhh kaada aktivitaate ap sho tussu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nekas Gramozek driiz arii es ziedoshu... wink.gif

Tas jau ir labi! Tagad ir jāvāc visa atlikusī nuada! Un no katra cilvēka sanāk jāmaksā 7.5Ls, taču šī summa varkļūt mazāka, javien mums pievienosies vēl tik pat daudz Otakiešu!
Church
QUOTE(gramozeks @ Dec 5 2007, 09:34) *

.. Tas jau ir labi! Tagad ir jāvāc visa atlikusī nuada! Un no katra cilvēka sanāk jāmaksā 7.5Ls, taču šī summa varkļūt mazāka, javien mums pievienosies vēl tik pat daudz Otakiešu!

vai vajag? 7.5 jau taapat smiekliigi maz. un menjshe naroda, boljshe kisloroda [tm]
P.S.
joprojaam neesi pieviesis burkas kontu, uz ko var paaskaitiit? jeb tos 7.5 domaats tik pashaa pasaakumaa blekjot?
gramozeks
QUOTE(Church @ Dec 5 2007, 10:07) *

joprojaam neesi pieviesis burkas kontu, uz ko var paaskaitiit? jeb tos 7.5 domaats tik pashaa pasaakumaa blekjot?

Tagad viss ir kaut cik zināms! Naudu mēs nododam saimniekiem 26.decembrī (150Ls)! Es šodien biju "Pakavciemā" un apskatījos to vietu! Ja godīgi man patika! Vietas tur ir daudz, ir TV (Plazma), Karaoke, Virtuve, Pirts, Tuletes, Duša, Galda Teniss (Bezmaksas), Biljards (10Ls uz visu nakti), Mīkstie sēdekļi un Dīvāni!
Aizliegumi un noteikumi!!!
Nedrīkst pīpēt telpās (tur ir dūmu sensori) - Sods ir 150Ls, tāpēc pīpēt ir atļauts ārā, var paņemt krēslus un galdiņu, lai ir patīkama ārā pīpēšana! biggrin.gif:D:D Kategoriski ir aizliegts lauzt un bojāt inventāru (krēslus, sienas, flīzes u.t.)! Es domāju, ka mēs neuzvedīsimies kā barbari! laugh.gif Mēs taču sēkosim kārtības noteikumiem un cienīsim saimniekus, lai (ja gribēsim) mūs laistu turp vēlreiz!!!
exile
mm, galda tennis un citas izklaides - apsvēršu iespēju ierasties.
Sigfa
mm, galda teniss... tad veel var padomaat.
gramozeks
Oks puiši! Tikai lieciet man par to zināt jau nedēļu iepriekš, ja jūs nāksiet! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif happy.gif
4IGAANC
Davai, es busu laikam, panemsu vel paris dzhekus no brigades.
Kentaishi
lai nu tā būtu... es arī būšu.
gramozeks
Tā!!! Mums ir nepieciešamas pāris lietas - Divi SP2 un divi televizori (nelieli), Fotografs, Pavārs, Komentētājs, Personālais Kopis vai Portatīvais! PIESAKĀS!!!
Lūgums periodiski ieskatītie topikā un apskatīties jauno Info! Es centīšos pēc iespējas ātrāk visu te nepieciešmo salikt! happy.gif
Aaa! Un pats personīgi skatīšos, lai pasākumā netiek piedzirdīti jaunieši (negribu, lai mums pēc tam ir problēmas), un netiek ne viens savainots! Ok? O_O Ceru, ka pasākums izdosies! happy.gif happy.gif happy.gif
son-goku
domaju ka bu6u ari smile.gif
Yamaneko
Nyu...
Es ar' visdrīzāk pievienošos jums))
Spectre
Ja varētu gulēt uz priekšu ta būtu baigi labi ... iepriekšējas 2 dienas gulētu un ta ietu uz pirti un pēc tam uz darbu, un tā kā tās i tikai ilūzijas - ļoti apšaubu iespēju ierasties.
Yume
QUOTE(Spectre @ Dec 13 2007, 11:56) *

Ja varētu gulēt uz priekšu ta būtu baigi labi ... iepriekšējas 2 dienas gulētu un ta ietu uz pirti un pēc tam uz darbu, un tā kā tās i tikai ilūzijas - ļoti apšaubu iespēju ierasties.

Naivums... uz darbu viņš izgulēšoties, manuprāt visā svētku nedēļā lielākajai daiļai iedzīvotāju būs miega defecīts, tas lettiņiem jau asinīs.

BTW. piespraudu topiku, lai ērtāk atrodams.
gramozeks
QUOTE(Yume @ Dec 14 2007, 13:42) *

BTW. piespraudu topiku, lai ērtāk atrodams.

Paldies Yume! happy.gif Cienu! Nu tā tauta vai jums būs ko man pateikt? O_o Kāds varbūt paīdzēs ar Auto? Un vai tik mums būs viens vienīgs pavārs? Un galugalā Kosplay! Gaidu jūsu pieteikumus! happy.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Church
nevajag paaraak daudz gribeet. "prosche nuzhno bitj, i narod k tjebe potjanetsa" [tm] ;>
kaada gatavoshana, ja pasaakums ir uz nakti. a uzkodu/salaatinju gatavoshanai var pielikt pie darba zhenjshenj. smile.gif
bet vispaar .. kauchkaa gribeetaaju peedeejo postu uzpluudums .. vai nesanaaks mazpatiikami liels puulis :/
gramozeks
QUOTE(Church @ Dec 14 2007, 16:39) *

nevajag paaraak daudz gribeet. "prosche nuzhno bitj, i narod k tjebe potjanetsa" [tm] ;>
kaada gatavoshana, ja pasaakums ir uz nakti. a uzkodu/salaatinju gatavoshanai var pielikt pie darba zhenjshenj. smile.gif
bet vispaar .. kauchkaa gribeetaaju peedeejo postu uzpluudums .. vai nesanaaks mazpatiikami liels puulis :/

Hmmm...! Kas lai to zin? Es ne vienu nedzenu prom! Taču mees varēsim izversties divos stāvos! Pūlis augšā un pūlis lejā, tad otrādi! Pašlaik domāju izvietojumu!
son-goku
gramozeks, a kam jums ma6ina? biggrin.gif ja kaut kam svarigam tad varetu palidzet smile.gif
gramozeks
QUOTE(son-goku @ Dec 14 2007, 22:45) *

gramozeks, a kam jums ma6ina? biggrin.gif ja kaut kam svarigam tad varetu palidzet smile.gif

Labs jautājums! Es biju domājis ar tās palīdzības aizvest pārtiku, aparatūru un ari pāris cilvēku! Lūk tā!
Paldies par atsuacību! Cienu!
son-goku
bet, domaju ka tu saproti ka 27 datuma es vairs nevare6u izpalidzet ar ma6inu rolleyes.gif
exile
Tākā nākamajā dienā uz darbu es labprāt ieradīšos! Varētu arī palīdzētu ar ēdiena gatavošanu, ja vajag! cool.gif
Iori Yagami
QUOTE(exile @ Dec 18 2007, 17:17) *

Varētu arī palīdzētu ar ēdiena gatavošanu, ja vajag! cool.gif



Exile, tev drīz būs status "Otaku pavaris" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gramozeks
Tātad tā! Laiks iet un ir arī pienācis laiks savākt budžetu! Ir liels lūgums visiem, kuri piedalīsies pasākumā, ierasties 21.decembrī (piektdien) un 24.decembrī (pirmndien) Pl 20.00 - 21.00 pie "Origo" pulksteņa! Ir arī lūgums, ja Jūs pazīstat no sraksta kādu, kurš brauc uz pirti, tad paziņot par šo tikšanos laikus, lai nenokavētu!
Līdzi paņemiet 7.5Ls, bet tie, kuri nesamaksāja Avansu vēl 1.5Ls(neattiecās uz cilvēkiem "zaļā krāsā")!
Mans mob. 29754303 - Zvaīt ja gadījumā ir kādas izmaiņas vai ir kāds iemesls, kāpēc nevar
šajos datumos ierastie uz tikšanos!!!
Ceru uz Jūsu atsaucību! smile.gif
FuschichO

Līdzi paņemiet 7.5Ls (neattiecās uz cilvēkiem "zaļā krāsā"), bet tie, kuri nesamaksāja Avansu vēl 1.5Ls!
[/quote]

Ja esmu zaļā krāsā, varu neierasties, vai? Ņepoņimaju... Varbūt man nav jāņem Avanss? Tas gan. Tad kā īsti ir?
Markus
Omg, vai es vieniigais bushu ar kostumi? >< Wtf :0
exile
QUOTE(Iori Yagami @ Dec 18 2007, 16:40) *

QUOTE(exile @ Dec 18 2007, 17:17) *

Varētu arī palīdzētu ar ēdiena gatavošanu, ja vajag! cool.gif



Exile, tev drīz būs status "Otaku pavaris" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

"Otaku pavārs" izklausās daudzsološi tongue.gif


Izskatās ka tie, kas ir zaļā krāsā maksā 7.50 ls, pārējie 7.50+1.50 ls - viss diezgan skaidri rakstīts 1. postā
Church
kaads no tiem, kas ies maksaat, vareetu man PM bankas acc numberi, lai varu paarskait via ibanku peso. zinu, ka buus vlom raapties uz centru tikai maksaashanas peec.
FuschichO
Īstenībā tas patiešām būtu jauki (I hate centre)...

Attiecībā uz tērpu, Markus,... es tā gribētu pati kosplejoties, bet vēl neesmu atklājusi charu, kam es kaut nedaudz līdzinātos, vai arī esmu to palaidusi garām... sad.gif Tāpēc nekautrējies! Mēs visi gribam redzēt tavu kospleju!
Misa
drīkst jautāt?
ja reiz kopā vajag 200 ls, taisās ierasties 33 cilvēki, un katram jasamaksā 7.5 +1.5 ...
nuu tas sanāk 297 ls , ja nemaldos, kam 97 ls domāti?
vai arī tie 9ls no katra ir , jo nav garastijas, ka visi ieradīsies? ^^
gramozeks
QUOTE(Misa @ Dec 19 2007, 17:29) *

drīkst jautāt?
ja reiz kopā vajag 200 ls, taisās ierasties 33 cilvēki, un katram jasamaksā 7.5 +1.5 ...
nuu tas sanāk 297 ls , ja nemaldos, kam 97 ls domāti?
vai arī tie 9ls no katra ir , jo nav garastijas, ka visi ieradīsies? ^^

Misa!!! Tu mani pārsteidzi!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Vai mums tik viens tāds brīnumbērns??? wink.gif
Jā summa būs tāda!!!

Ja visi šie cilvēki brauc un ja arī ne visi no tiem brauc, tad tik un tā izpildās šādi matemātiski vienādojumi!!!
9Ls * Braucēji = Kopēja summa =>
Kopēja summa - (200Ls + Pārtika + Biljards) = Pārpalikums =>
Pārpalikums / Braucēji = Summa katram cilvēkam!
Vai tas ir pieitekami atklāti un godīgi pret visiem? O_o laugh.gif laugh.gif laugh.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.