Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jauna versija..
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Roze
Kā varbūt būsiet pamanījuši, esam pārgājuši uz jaunu foruma versiju. Līdzarto, ja kaut kas pēkšni ir salūzis un vairs neiet kā vajag lūdzu ziņot..
edg
Vecais interfeiss man patika labaak. dry.gif
Dzonis
nav labaak teikt, ka pierastaaks? smile.gif
tostermaize
nevaru saprast ko nozīmē tā saspraude pie topikiem šad tad i šad tad nav???
edg
QUOTE(Dzonis @ Sep 14 2004, 15:12)
nav labaak teikt, ka pierastaaks? smile.gif
*



Arii pierastaaks, bet man liekas, ka bija smukaak, kad apskatiija postu ar Preview Post, kaa arii man taada sajuuta, ka bija kraasainaaks.
deleted-ray
Shitais taacmazliet kantainaaks - toties kraasainaaks - man patiik smile.gif
Crash
Hmm... Neskaitot boardstyle, es nekaadas juutamas atshkjiriibas nemanu... cool.gif
MitSuki
vecais labak patika jaunais tads nepierasts, bet ar laiku gan jau es pieradisu( un es domaju ka parejie ari) smile.gif
Sigfa
nekas daudz jau nav mainiijies. tik kantainaaks palicis. Pat kraasu gamma nav mainiijusies smile.gif
ShinChan
Izmaiņas tikai vizuālas? nu beidziet. Forums kļuvis daudz funkcionālāks, ērtāk lietojams un piem., augšuplādējot bildi vinš vairs neielādē 2 reizes.Tā, ka kuš.
Roze
Šeit gan nebija domāts ne tik daudz vizuālais (tas tiešām nav īpaši mainījies un vēl tikai cerams taps un tiks izlikts vērtēšanai), bet gan tīri koda un funkcionālitātes ziņā - proti ir diezgan jauns Foruma kods (Invision Power Board v2.0.0 PF 4) dēļ kura nācās konvertēt arī tabulas utt, līdz ar to varbūt kādā no procesiem kaut kas sabojāts..
tostermaize
man iepatikaas kaa tagat paraada persooniigaas zinnas
Sigfa
hmm, jaasaka, ka funkcionalitaati veel neesu iebaudijis... pastaigaashu apkaart, paluukoshos biggrin.gif

UPDT: nonaacu pie secinaajuma, ka detranslit poga ir laba manta biggrin.gif paldies par to.
Dzonis
es nezin..vai nu nevaru ieraudziit vai nemaaku mekleet, bet to detranslit pogu nekur nemanu.. unsure.gif
Taka
Vajag vairāk smaiļiku laugh.gif
Sigfa
detranslit poga ir zem 'ADDREPLY', pie paareejaam user-friendly pogaam smile.gif paarveersh dubultos burtus par burtiem ar garumziimeem un citaam fignjam... buutu baigi labi, ja to pogu iebaaztu arii zem 'FASTREPLY' vai arii vinjsh ir iekljauts bbkodaa?
kaarleens
man patiik dizaina zinjaa forshaaks pa veco
Crash
Nu vispaar es tieshaam nekaadu funkcionalitaati vis neizjuutu... Un man veeljoprojaam uz Operas nestraadaa autologin shai forumaa sad.gif
Saiko
nezinu - efekts vai defekts bet atstarpes kā pirmie 'simboli' tiek ignorētas domāju ka būtu patīkamāk ja tomēr varētu uzsākt rakstīt arī ar space
.. kā būtu ja arī parastie lietotāji varētu mainīt sev member title pēc noklusēšanas? unsure.gif
volzha
Man patīk viss jaunais, takā arī šis man iet pie sirds. Apsveicam ar pārmaiņām.
Spectre
Vieniigais jaapiebilst (Opera nekaadas emocijasneizraisa) nezinu ka ir kad lieto internet explorer, bet mozillas piekriteejiem vareeji ietaisiit vienu fiichu. Tb ka augshaa paraadaas kaads ornamentinsh ieejot saitaa. Vai arii vinsh automaatiski uzliekaas, kad pieaddo pie linkiem.
(Izkrita no galvas kaa saucaas.)
Aa vspomnil
Favicon for people browsing with Mozilla
Roze
user posted image
Spectre
Prieks kur tu rodeis mozillas lietotaajiem.
Crash
QUOTE(WhoKnowsWho @ Sep 18 2004, 14:11)
Prieks kur tu rodeis mozillas lietotaajiem.
*


Kaapeec tikai Mozilla ? huh.gif Tach Favicon ir uz veel veselas kaudzes dazhaadu browseru, t.sk. Operas, ko es lietoju wink.gif
volzha
Tikko ievēroju Lo-Fi Version smile.gif, smuki ja gribi tikai infu.
Shinobi-sama
tad kad liek upload image viņš to linku ieposto 2 reizes
tostermaize
jē vismaz te man ir garumzīmes jaunā versija lloti patīk aizvakar garumzīmesd compim nobruka
Shinobi-sama
UN VEEL! kad raxta privāto. man acis rokā paņemot podziņu "detranslit" atrast neizdevās tongue.gif
Shinobi-sama
"Review the complete topic (launches new window)"
shitais te hiperlinks kad raksta "reaplay" pashaa apkshaa man nestraadaa, var jau buut ka IE nesaprot sho skriptu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.