Help - Search - Members - Calendar
Full Version: oc skices
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Apofiss
Click to view attachment

oc, 15 min. iespaidojos no ramy @dA
undux
Ar ko tas ir zīmēts?
Apofiss
wacom tablets / open canvas 4
undux
ā. Ir jau labi, tikai es priekšroku dodu anime stila zīmējumiem.
Apofiss
Teorētiski tas iekļaujas anime stilā... cg.anime.
undux
Man kautkā neizskatās, bet nu neņem ļaunā. Tā tik turpini!
Alexa De Šarlote
Ah tu pat šeit esi paradijies nu jā ceru ka jau pēc nika atpazīsti....???
Apofiss
yup, sveika! :]
eto_silo
QUOTE(undux @ Nov 23 2007, 22:14) *

ā. Ir jau labi, tikai es priekšroku dodu anime stila zīmējumiem.


Kas ir anime stils?
nikitaa
Ir ok... 15 min - atliek iedomāties kas būtu, ja būtu veltīts vairāk laika. happy.gif Par cik tā ir tikai vienkārša skice, neko daudz jau nav ko teikt. Nav kur piesities. Izskrēju nupat cauri tavai DA galerijai, un jāteic, ka tev tur ir lieliski darbi. Thumbs up! wink.gif
Arts
Looks awsom!
Gribētos pašam tabletu....
Zīmē labi un liec labus zīmējumus,lai apmierinātu manu/citu kāri pēc labiem zīmējumiem!
Apofiss
@nikitaa, Arts, thanks! :]

btw nikitaa, kas ir autors tam darbam tavā avatarā?? hmm
Keydan
Priekš 15 min darbam - very nice! smile.gif
FuschichO
Lūpas nav "animeiskas", bet citādi patiešām sakarīgs darbiņš. Gribētos gan redzēt kaut ko pabeigtāku.
aeonseraph
QUOTE(Apofiss @ Nov 23 2007, 19:59) *

Click to view attachment

oc, 15 min. iespaidojos no ramy @dA


Priekš 15 min skices, ideāli!
Un tas pavisam noteikti iekļaujas anime stilā. Un izteiktajam komentam par lūpām atļaušos npiekrist... neskaitāmi daudzos anime tās lūpas mēdz atšķirties, stili ir visdažādākie.

gaidu kādu nopietnāku darbu
Alexa De Šarlote
Šis nav anime, bet tomēr ir cienīgs darbs ko viņš ir radijis.....

IPB Image
Shumins
QUOTE(Alexa De Šarlote @ Dec 5 2007, 22:10) *

Šis nav anime, bet tomēr ir cienīgs darbs ko viņš ir radijis.....


Paga, paga...

Liekas, ka te dereetu dazjas lietas precizeet, kas tur buutu radiits?
Tur tikai panjemta un izkraasota uz Photoshopa bilde, baigaa maaksla teiksi?

(Bilde, kura tika izkraasota)

IPB Image

Liekas, lai nebutu paarpratumi, ieteiktu tev pievienot aprakstu zem bildeem.
Jo esu "tavus" ziimeetos arii redzeejis uz wallpaper u.c. internetaa. Apnikushi te visaadi haltuursti un noziimeetaaji.

Bet citaadi shis darbs izkraasots smuki, visu cieņu Apofisam cool.gif
exile
Par nozīmētājiem pilnīgi piekrītu! Pilns nets ar tādiem! dry.gif
Pirmā skice izskatās jau labi priekš uzmetuma, ta4u izskatās vairāk pēc plātīšanās: tjip cik es esmu kruts - 15 minūtēs ar savu ūber wacomu varu tādu meistardarbu izveidot! glare.gif
Tomēr nojaušu, ka nākotnē varētu redzēt patiešām eyecandy no šī jūzera.

Alexa nedari kaunu cilvēkam, lai pats liek savus darbus, kaut arī viņš ir tavs paziņa/draugs.
Alexa De Šarlote
Tas ka viņš ir lielojis modeli to viņš ir pieminējis....

QUOTE
Alexa nedari kaunu cilvēkam, lai pats liek savus darbus, kaut arī viņš ir tavs paziņa/draugs.


Kur tu redzi, ka par kaut ko būtu jākaunās es nekur. Nebij jau smuki, ka es ieliku, bet es emu tik uzbāzīga...piu piu piu piu piu....
Kikyou
Eh, Shumi, tas ka Alexa aizraujās ar lolkaverversijām, nenozīmē, ka katrs labais, kas te uzrodās ir tāds pats. Iekš DA pie bildes komentāra bija arī links uz orģinālu, so neviens te neizliekās krutāks nekā ir. Ā, starp citu, tā "izkrāsošana" ir daudz čakarīgāks process, nekā varētu nodomāt.
Nu ko, gaidam vēl, lai tas būtu fotošopēts vai no nulles zīmēts, labāk jau no nulles, bet taviem šopotajiem darbiem ar nav ne vainas. Āa paga, Apofiss, tev jau vispār bija viens vecāks topiks, ne? To Vincentu es atceros. =w=
Shumins
QUOTE(Alexa De Šarlote @ Dec 6 2007, 08:36) *

Tas ka viņš ir lielojis modeli to viņš ir pieminējis....


Zinu, bet to arī vajadzēja ierakstīt te, kā nelielu aprakstu pie zīmējuma...

Atnaaks citaadi te, piemeeram, Church - skataas un priecaajas, domaajot, ka kaads maak ziimeet gandriiz realistiskus ziimeejumus...

Nejau visi tuso pa Devianu un zina, ko kas ziimee, noziimee utt... Protams, arii ielikto bildi dabuuju tur, jo redzeeju pieziimi, bet runaaju tieshi par otaku.

Un ja arii ieliec ziimeejumu te - man patiktu:

"Apofiss peedeejais labaakais, peec no fotograafijas, izkraasotais darbinjsh... Ieliku to, jo veeleejos, lai citi speetu noveerteet taa prasmi ar Photshopu..."

Vai arii ko liidziigu, es arii pirmaa momentaa nobriiniijos, kaa tik labi var uzziimeet, jo bilde patiesaam izskaiijaas realistiska. Un tad tachu, ja man rodas aizdomas, ka Apofiss nav super realistisks maakslinieks, nav jaameklee Devianaa Apofisa galerijas, lai noskaidrotu, kas un kaa...

Ceru, ka turpmaak njemsi veeraa sho ieteikumu, citaadi uzradiisies veel cilveeku kaa es un buus gan tev, gan Apofisam neslavas ceelaaji, kas teiks ka esat plagjiaatisti...

Un tikai deelj dazjiem teikumiem, ka nav noraadiits, kaa darbs tapis cool.gif

Gaidu veel darbinjus...

Un kikyoumans, protams kraasot ir gruuti, bet no pirmaa momenta sapratu, ka kaads ielicis uber artu, taapeec pieseejos...



aeonseraph
Jau sākumā kad ieraudzīju šito itkā zīmējumu bij stipras aizdomas ka par pamatu ņemta fotka... to var redzēt kaut vai pēc tā cik labi ir izstrādāta seja un cik ļoti tā atšķirās uz matu un ķermeņa fona. Ja tas ir reālisms tad arī matus un ķermeni vajadzēja rēālistiskāk izēnot / izstrādāt nevis tā vnk uzmālēt. Un man ne visai patīk tas fons... bet tā jau varbūt ir gaumes lieta. Nu katrā gadījumā darbs liekas nepabeigts. Un DA Alexa jau zin ka neesmu mūžību bijis un neesmu lietas kursā kas tur notiek. Es kritizēju darbu kā tādu, vispār neskatoties uz to fotku.

Ir neskaitāmi daudz tādu mākslinieku kas šitā darās, arī CGSociety, tur vairāk nekā saprasšanas ir tādu darbu. Un tad ir tiešām grūti saprast un novērtēt. Vnk Tur mēdz būt cilvēki kas tiešām māk no nulles uzzīmēt reālistisku cilvēku. Un lai to pierādītu viņi izliek W.I.P. (Work In Progress) Kur var redzēt tapšanas procesu darbam. Un tas kalpo kā labs pierādījums lai varētu atšķirt plaģiātu no īsta šedevra. Un to iesaku visiem kas taisa tāda līmeņa darbus, ar to vienmēr varēsiet pierādīt un sevi attaisnot pret nepamatotiem aizvainojumiem.

Visā kopumā tas nav slikti šitā pazīmēt ja tas ir kā trenniņš, tas ļauj izprast ēnojumu un faktūras. Ja uz to skatās kā uz trenniņu kā šajā gadījumā tad ir patiešām OK.

Lai nu kā es uskatu ka dotības uz zīmēšanu šim māksliniekam ir, to es vērtēju kaut vai pēc tās 15 min skices. Tā ir diezgan profesionāli uztaisīta. Var redzēt ka cilvēkam ir piešauta roka. Un domāju ja mēginātu ko uzzīmēt no nulles tad neliktu vilties. Tam pat nav jābūt nekādam reālismam. So gaidu jaunus darbus, un šoreiz izliec pats smile.gif

P.S. lai kas arī to būtu bildējis baigi labā bilža sanākusi respect!
Alexa De Šarlote
OK Shumins ņemšu verā to ko tu teici nepadomāju pirms es liku......
Apofiss
Pirmā skice tiešām bij domāta nekaunīgai izlekšanai, nez tikai cik labi sanāca hmm biggrin.gif

"red theme" ..njā, lai gan tikai kautkāda prasme izkrāsot, tomēr labs veids kā apgūt sejas līnijas/nostiprināt izjūtu...

Starp citu, tiešām saistoši komentāri, ir interese izlasīt līdz galam.

Alexa *hug* smile.gif
EdZ
Pirmais darbs forsh ... wink.gif





P.S. Open Canvas rulz ... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.