Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Animes DVD
Anime forum > Anime > Resources
Pinky
vinji visi ir krievu valodaa, kas man, piemeeram, padara vinjus loti nepievilciigus, jo anime skatos tikai ar subtitriem. zinu, ka spices Elkor var arii vinjus nopirkt.
Niks
Patiesiibaa jau tie krievu DVD ir plaishi sastopami, diemzheel, cik dzirdeets, kvalitaate nav taa labaakaa.
P.S. Sorry, ka rakstu translitaa. Ja izdosies iztaisnot kjepas, varbuut liidz riitam tikshu pie X'iem. ;-)
goku
Yeah. Es arī veikalā pacēlu to Samurai Champloo krievu dvd.. pasiekalojos tieši 2sekundes. un noliku atpakaļ jo kaut kā likās, ka var labāku dabūt pats uztaisot dvd un vāciņus biggrin.gif
Hideki
Labi, ka ir arī japāņu Dolby Digital 5.1... bet vai subtitru tur nav nekādu?
Revol
Click me spriezhot peec shii, kas ir par shiem pashiem dvd, tad ir tikai krievu valodaa subtitri.
Taka
Ir parādījušies vairāki Ghibli DVD igauņu kantora Sonatiin izpildījumā.
Audio - Igauņu, Latviešu, Lietuviešu, Krievu, Japāņu. Subtitru nav.
Gribēdams būt patriotisks, ieslēdzu LV voiceover, izturēju 5 min. brrr.
Atvainojiet, piedodiet, es labāk RU dubu klausīšos...
GM
QUOTE(Taka @ Aug 26 2008, 22:00) *

Audio - Igauņu, Latviešu, Lietuviešu, Krievu, Japāņu. Subtitru nav.
Gribēdams būt patriotisks, ieslēdzu LV voiceover, izturēju 5 min. brrr.


IPB Image

Whoa... whoa... whoa.... tu gribi teikt, ka kāds tiešām ir pūlējies ierunāt latviski kaut kādu animi? Ņefiga sebe - var redzēt, ka beidzot Eiropā dzīvojam.
Taka
QUOTE(GM @ Aug 27 2008, 00:09) *

Whoa... whoa... whoa.... tu gribi teikt, ka kāds tiešām ir pūlējies ierunāt latviski kaut kādu animi? Ņefiga sebe - var redzēt, ka beidzot Eiropā dzīvojam.

Ja absolūti kretīniskā balsī ierunātu voisoveru var saukt par ierunāšanu...
Krieviskais variants bija daudz kvalitatīvāks.
Kas attiecas uz Disney/Pixar produkciju - tai ir labi dubi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.