Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime Lietiņas [somas]
Anime forum > Anime > Resources
Revol
Šorīt pastā atnāca Elkor Plaza decembra katalogs, un tur bija arī viena lietiņa kas varētu pārējos foruma apmēklētājus interesēt:
QUOTE(Elkor Plaza)
Somas no GE Animation ar "anime" dizainu pirmo reizi Latvijā!
Tikai ELKOR PLAZA Brīvības ielā 201

Te arī bilde saprašanai:
IPB Image
Pats tur nēsmu bijis, tādēļ nezinu kāds ir reālais piedāvājums, katrā gadījumā te ir GE Animation mājas lapa.
IronSoul
a tur bez somām ir ar kas cits ?
Revol
Tas bija viss kas par anime rakstīts katalogā, pats nēsmu bijis Elkor Plaza jau ilgāku laiciņu tādēļ nezinu kas tur vispār ir, bet bija tur arī anime DVD par ko jau tika rakstīts iepriekš forumā.
zeloco
Tā Hellsing-related soma izskatās kārdinoši, bet domāju, ka cenas nebūs tik kārdinošas... anyhow.. Plaza taalu =o=
Erik4xp
Waaaaaaa.... kur taa Plaza ir... varbuut esmu biijis, tikai neatceros, bet man to vietu vajag redzeet!!!
XD... Mosh ieraudziit kaadu latvieshu otaku...
Anyway... pirkt gan neko dizji daudz un daargi netaisos, galvenais ir aptaustiit un redzee...
Revol
QUOTE(Erik4xp @ Jan 11 2008, 16:31) *

Waaaaaaa.... kur taa Plaza ir... varbuut esmu biijis, tikai neatceros, bet man to vietu vajag redzeet!!!

Ja kārtīgi apskatīsies pirmo postu, tad redzēsi, ka tur skaidri un gaiši ir uzrakstīta adrese ph34r.gif
Yume
Pāris mēnešus atpakaļ biju taā pusē.

Redzēts arī šis "anime lietiņu" stends.
Teikšu godīgi.. tas "sūkā", karājās 5 somas, katr pāri 30 LVL cenā.

Tau turpat blakus DVD nodaļā atradu nemaz ne tik mazu anime DVD kolekciju. Pie tam lietas ne tik vecas, kā savā laikā bija atrodamas Rimi.
Taka
Tenciniet foruma biedru dark ruin par tiem DVD, viņa nopelns smile.gif
Yume
ooo... tā gan svaiga ziņa.. nebija pat aizdomas, ka tas Dark Ruin nopelns.

BTW- man tas stipri izskatījās kopsummā pēc Virgin veikalu tīkla DVD klāsta, nāk no tā gala, vai ne?
Taka
Tas viņam jāprasa no kurienes šie diski nāk, un viņš vienmēr ir gatavs izpalīdzēt anime biedriem ar cenām wink.gif
Viņš nekad nav slēpis, ka ELKORā strādā.
asfiksija
nē, nu, tur bija arī lētākas somas. ja nemaldos, Fruits Basket somas maksāja 20 latus.
godīgi sakot, biju šausmīgi vīlusies, kad ieraudzīju tās somas. biju cerējusi uz ko vairāk dry.gif

ja man toreiz būtu bijis vairāk naudas līdzi, noteikti būtu nopirkusi Elfen Lied dvd - dvd stends gan tur ir jauks.
epro
O, paldies šis noderēs, jau pat zinu kur... smile.gif
dark ruin
Istiniba visas interessantas somas izpardoti, paliek tikai nedaudz, un ja kadam vajag ipasas cenas - PM.
Nakotne domaju pasutit vairak merchandise, tas bija pirmajs meginajums...
Protams ja bus laiks un man to atljauja prieksniciba!
dark ruin
Briesmigs vacinjs, bet tapat, Ls 1.99 veikalos.
Igaunju kompanija DVD Silver lidz sim bridim izplato Baltija tikai
b-movies un nedaudz multenes, un sodien uzzinaj ka vini jau driz sak tirgot
diezgan jaunu un ne pavisam sliktu serialu ...
IPB Image
Taka
Eons tikai par 1.99? Labais! Tiesa tikai 3 epizodes bet vienalga - das ist zuper!
Pakkun
da nu.. elkor plaza arī Slayer krekliņus tirgo. LŪK kam jāpievērš uzmanība.
dark ruin
IPB Image

Vel viens brinums ...
Es pats nesprotu, katru dienu bus info par jauno anime DVD Latvija ???
Ls 1.99 LV kaut-kur pec 2 nedeljam...
Roze
Ēeeee es tikai nesaprotu kapēc viņi neatstāj arī orģinālo skaņu celiņu sad.gif
monk
QUOTE(dark ruin @ May 15 2008, 11:59) *



Vel viens brinums ...
Es pats nesprotu, katru dienu bus info par jauno anime DVD Latvija ???
Ls 1.99 LV kaut-kur pec 2 nedeljam...

lol. apraksts uz vāciņa vienkāršs mēsls. es saprastu te forumā pa kādam vārdam nepareizi uzraksta, bet tas taču produkts, ko cilvēki pērk un vērtē.

Un gan jau ka neatstāja oriģinālos celiņus, lai var pa lēto laist tirgū.
cdmax
Orģinālie celiņi nav tapēc ,ka licenze ir daudz lētāk.
Shumins
QUOTE(monk @ May 15 2008, 14:05) *

Un gan jau ka neatstāja oriģinālos celiņus, lai var pa lēto laist tirgū.


Nuja, vēl varēja paši iedziedāt Op un OST vai paņemt to no grupas, kura Baltijas valstīs ir ar mieru kļūt populāra par velti. Kādi, piemēram, iz grupas "Rīgas jestrie puikas". Un ar skaņām fonā arī varētu ko izdomāt...

Tad jau vispār pa animācijau tikai jāmaksā un būtu pa 1,0 ~ 1,5Ls laugh.gif

Ko tikai nedara, lai taupītu naudu, bet gan jau atradīsies, kas arī pirks to tādu. Bez orģinālā skaņas celiņa Animei miskastes vērtība. Ja nu vienīgi Vacieši mēģina pārspēt sevi un uztaisa kādu brīnumu.

Kādreiz no interneta novilktiem *.ogm failiem līdzi nāk Eng, bet iztulkot tā, ka mati ceļas stāvu, analogi Rus, liekas pats varētu labāk.

Nemaz nerunājot par piemeklētām balsīm personāžiem...
dark ruin
Pec savas pieredzes domaju, ka japanju skanju cielinju pazaudej tapec, ka -
vispirms izpaltitaji ir tirgotaji, un ka izskatas starp viniem nebija neviena otaku smile.gif ,
lai pastatsit ka bez "japanese" DVD diskam ar anime ne bus daudz vertibas cienitajam,
bet parastam pirceijam no "Maxima" galveno lai tur bus skanja ar vinjam skaidrai valodai.
Un daudz naudas izplatitaji zaude uz darbs ar tulkojumu un aktieriem, ja vini taisa katram
Baltijas valstim attiecigu skanju. Par "original score" gandriz vienmer neko ne vajag maksat,
jo tas atljaujo tiesibas... Parastam cilvekam ne nak prataa, ka Baltijaa kadam vajadziga
japanju cielinja, istinibaa smile.gif
zenofex
Domāju, ka šeit strādā gan tas, ka izplatītāji pat iedomāties nevar, ka kādam vajadzētu arī japāņu celiņu, gan arī licences lētums, ja nosacījums ir dubot bez oriģinālceliņa, jo šajā gadījumā atkrīt bažas, ka šī animes versija varētu nonākt internetā ārpus baltijas valstīm, un nodarīt kādus nebūt nopietnus zaudējumus licences turētājam.

Lēta produkcija masām.
Taka
Pamēģiniet paši iepirkt šovu un šeit notirgot ... no licenzes cenas slikti paliks...
Paskatieties, cik maksā anime amazon.com ar jap celiņu un tad runājiet.
Dārgs tas prieks. Un lai nosistu cenu, tad taisa tikai vietējās valodās, tad licenze tikai Baltijas reģionam, kas ir stipri lētāk. Tiesa, es neloloju nekādas ilūzijas par LV duba kvalitāti, nav jau Disney/Pixar, kas ļoti seko līdzi kvalitātei.

Paskatieties uz to no gaišās puses - šādi diski piesaistīs animei jaunus cienītājus, neraugoties uz tizlo aprakstu smile.gif
+Chibi+
QUOTE(monk @ May 15 2008, 14:05) *


lol. apraksts uz vāciņa vienkāršs mēsls. es saprastu te forumā pa kādam vārdam nepareizi uzraksta, bet tas taču produkts, ko cilvēki pērk un vērtē.




apraksts "vienkārši mēsls" ir šāds:


LORD von PIKACHU:
Ня! Видел сегодня на лотке в переходе клёвые диски! Ппотратил 15 минут, что б записать дословно аннотации.)
1. Ангел смерти. (Новейшее анеме прямиком из Японии! К парню явилась богиня смерти и сказала чтоб он помог ей! Брызги крови! Огромные мечи! Духи и демоны! Не пропустите! 70 серий на диске!)
2.Грустная Харики. (В каждом классе есть ненормальная. А если она дружит с роботом, магом и инопланетянином? Главный герой попал в её сети. Окунитесь и вы с головой в безбашенные выходки Харики и её друзей!)
3. Смерть в блокноте. (Дар свыше попал в руки ребёнка, который становится величайшим злдеем в истории! Он сеет смерть,убивая направо и налево, ведь для этого достаточно всего лишь написать имя жертвы в ЧЁРНОЙ ТЕТРАДИ!)
4. На-на. (Нет! Тут не о попсе! Тут другое! Панки, секс, слёзы и кровь! Безумный водоворот страстей и похоти, который окунёт вас в самые неприглядные глубины шоу-бизнеса!)
Вообще говоря,я не знал, плакать или смеяться. долго пытал пирата, где он взял эти диски. В ответ упрямое: "Лицензия!"
monk
QUOTE(+Chibi+ @ May 16 2008, 01:18) *



apraksts "vienkārši mēsls" ir šāds:


LORD von PIKACHU:
Ня! Видел сегодня на лотке в переходе клёвые диски! Ппотратил 15 минут, что б записать дословно аннотации.)
1. Ангел смерти. (Новейшее анеме прямиком из Японии! К парню явилась богиня смерти и сказала чтоб он помог ей! Брызги крови! Огромные мечи! Духи и демоны! Не пропустите! 70 серий на диске!)
2.Грустная Харики. (В каждом классе есть ненормальная. А если она дружит с роботом, магом и инопланетянином? Главный герой попал в её сети. Окунитесь и вы с головой в безбашенные выходки Харики и её друзей!)
3. Смерть в блокноте. (Дар свыше попал в руки ребёнка, который становится величайшим злдеем в истории! Он сеет смерть,убивая направо и налево, ведь для этого достаточно всего лишь написать имя жертвы в ЧЁРНОЙ ТЕТРАДИ!)
4. На-на. (Нет! Тут не о попсе! Тут другое! Панки, секс, слёзы и кровь! Безумный водоворот страстей и похоти, который окунёт вас в самые неприглядные глубины шоу-бизнеса!)
Вообще говоря,я не знал, плакать или смеяться. долго пытал пирата, где он взял эти диски. В ответ упрямое: "Лицензия!"


biggrin.gif:D lol. Tad jau tie diski kas maximā vēl ar normāliem aprakstiem. Bet šie kaut kāds murgs. Noteikti ne viens vien cilvēks ir iegrābies pērkot pēc apraksta un skaistajām bildītēm skaistajā iepakojumā.
Spectre
QUOTE(+Chibi+ @ May 16 2008, 01:18) *

QUOTE(monk @ May 15 2008, 14:05) *


lol. apraksts uz vāciņa vienkāršs mēsls. es saprastu te forumā pa kādam vārdam nepareizi uzraksta, bet tas taču produkts, ko cilvēki pērk un vērtē.




apraksts "vienkārši mēsls" ir šāds:


LORD von PIKACHU:
Ня! Видел сегодня на лотке в переходе клёвые диски! Ппотратил 15 минут, что б записать дословно аннотации.)
1. Ангел смерти. (Новейшее анеме прямиком из Японии! К парню явилась богиня смерти и сказала чтоб он помог ей! Брызги крови! Огромные мечи! Духи и демоны! Не пропустите! 70 серий на диске!)
2.Грустная Харики. (В каждом классе есть ненормальная. А если она дружит с роботом, магом и инопланетянином? Главный герой попал в её сети. Окунитесь и вы с головой в безбашенные выходки Харики и её друзей!)
3. Смерть в блокноте. (Дар свыше попал в руки ребёнка, который становится величайшим злдеем в истории! Он сеет смерть,убивая направо и налево, ведь для этого достаточно всего лишь написать имя жертвы в ЧЁРНОЙ ТЕТРАДИ!)
4. На-на. (Нет! Тут не о попсе! Тут другое! Панки, секс, слёзы и кровь! Безумный водоворот страстей и похоти, который окунёт вас в самые неприглядные глубины шоу-бизнеса!)
Вообще говоря,я не знал, плакать или смеяться. долго пытал пирата, где он взял эти диски. В ответ упрямое: "Лицензия!"



Apraksts izvilkts no nyash.org.ru tur vēl ir daudz labu atziņu biggrin.gif

Cena ir tīri simpātiska es domāju kādu dvd ievērtēšanai iepirkšu, pēc tam varēs pieteikties pēc kārtas kuram vēl gribēsies uzzināt cik "labs" ir tas tulkojums smile.gif
Any way šai kustībai hip hip urrā drīz anime fests būs uz 2k cilvēku. (''')<(^.^)>(''')
Ginta
QUOTE(Taka @ May 15 2008, 20:40) *
.. Paskatieties, cik maksā anime amazon.com ar jap celiņu un tad runājiet.
Dārgs tas prieks. Un lai nosistu cenu, tad taisa tikai vietējās valodās, tad licenze tikai Baltijas reģionam, kas ir stipri lētāk. Tiesa, es neloloju nekādas ilūzijas par LV duba kvalitāti, nav jau Disney/Pixar, kas ļoti seko līdzi kvalitātei.


Patiesībā arī par to vēl varētu pastrīdēties..
piem. lētais dvd Spirited Away: gan subtitri, gan ieurnāts pāri krievu, latviešu, igauņu un lietuviešu valodā, izplatīšanai baltijas valstīs (ar oriģinālo japāņu skaņu celiņu) par ~2lvl vai dvd izpatīšanai EU par ~7lvl Yu-gi-oh! The Movie: Audio - English, Polish, Czech (no japanese here~); subtitles - English, Polish, Czech, Estonian, Latvian, Lithuanian.
Well... you tell me what's really more worth.
Taka
Ir dažādiem reģioniem domāti diski, līdz ar to dažādas licenzēšanas nianses, un līdz ar to dažāda cena.
Spirited Away šķiet nāca no austrumpuses, bet Jugio, kā pati saki - no EU. Eiropas diski vienmēr būs dārgāki par ex-PSRS domātiem. Bez tam austrumpuses disku ražotāji varētu būt tuvāki otaku aprindām un līdz ar to arī pacentās ielikt jap. valodas treku. Bet tā ir tīrākā spekulācija no manas puses.
Baltijas valstis skaitās "zemas pirktspējas reģions", EU - nē. ASV - vispār skaitās augstas pirktspējas reģions, vēl sālītāk. ASV sub only relīzes bieži vien maksā dārgāk par relīzēm ar dubiem.
Ir šovi, kurus šeit nerelīzēs vispār, jo licenzētāji pieprasa mērķauditoriju, kuras apjoms pārsniedz Baltijas valstu tirgus iespējas.

Vērtība vispār ir strīdīgs jēdziens - kāds aiz laimes spiegs, ieraugot Jugio disku, kamēr Tu nicīgi novērsīsies. Vispārīgai publikai Spirited Away par 2Ls rimīša kastē neko neizsaka. Bet labi, ka viņš tur ir - gan jau kāds nopirks un ieinteresēsies.
Ginta
QUOTE(Taka @ May 18 2008, 22:25) *

Ir dažādiem reģioniem domāti diski, līdz ar to dažādas licenzēšanas nianses, un līdz ar to dažāda cena.
Spirited Away šķiet nāca no austrumpuses, bet Jugio, kā pati saki - no EU. Eiropas diski vienmēr būs dārgāki par ex-PSRS domātiem. Bez tam austrumpuses disku ražotāji varētu būt tuvāki otaku aprindām un līdz ar to arī pacentās ielikt jap. valodas treku. Bet tā ir tīrākā spekulācija no manas puses.
Baltijas valstis skaitās "zemas pirktspējas reģions", EU - nē. ASV - vispār skaitās augstas pirktspējas reģions, vēl sālītāk. ASV sub only relīzes bieži vien maksā dārgāk par relīzēm ar dubiem.
Ir šovi, kurus šeit nerelīzēs vispār, jo licenzētāji pieprasa mērķauditoriju, kuras apjoms pārsniedz Baltijas valstu tirgus iespējas.

Vērtība vispār ir strīdīgs jēdziens - kāds aiz laimes spiegs, ieraugot Jugio disku, kamēr Tu nicīgi novērsīsies. Vispārīgai publikai Spirited Away par 2Ls rimīša kastē neko neizsaka. Bet labi, ka viņš tur ir - gan jau kāds nopirks un ieinteresēsies.


Nope, Spirited Away ir izdevis Sonatiin OU (igauņi, kā liekas).
Vispār, skatoties kaut vai uz to, kā dažs labs gausās par piem. Šreka dublējuma izmaksām, sāk likties, ka tādi vispār ir maz kam vajadzīgi... lai gan ko es varu teikt? (man vienmēr paticies arī filmas skatīties ar saprotamiem subtitriem un oriģinālo skaņu.)
Un jā- lai gan vērtība ir tikpat strīdīgs jautājums kā gaume, Yu-gi-oh! diez vai tuvākajā laikā iegūs kādu oskaru, zelta lāci vai pat jebkādu nomināciju pasaulīgu video balvu dalīšanā.

p.s. tikai Tavai zināšanai - konkrēti es no nekā nicīgi nenovēršos.
Taka
Nespried pēc sava līmeņa. Subtitrus ir spējīgi uztvert tikai skolas vecuma bērni, un arī tad ne no pirmās klases.
Un kļūdies - kā reiz dublētus gabalus vecāki pērk saviem bērniem. Nav nekāda prieka 5-gadīgam sīcim lasīt priekšā filmu.
Savukārt lai izbaudītu oriģinālvalodu ir nepieciešamas attiecīga līmeņa valodas zināšanas. Jebkurš otaku japāņu valodas zināšanas protams, iezīž kopā ar mātes pienu, kā var vispār nesaprast japāņu valodu un neizjust dižo seiyuu balsu nianses...

Par Spirited Away balvām esmu informēts, taču Ditai Rietumai tas netraucēja šai filmai uzlikt čupu un publiski apšaubīt Vācijas kolēģu veselo saprātu šīs balvas piešķiršanā. Kaut gan Dienas kinokritiķi ir "sava" republika, not from this world kā saka...
Church
QUOTE(Taka @ May 19 2008, 21:35) *

..Par Spirited Away balvām esmu informēts, taču Ditai Rietumai tas netraucēja šai filmai uzlikt čupu un publiski apšaubīt Vācijas kolēģu veselo saprātu šīs balvas piešķiršanā. Kaut gan Dienas kinokritiķi ir "sava" republika, not from this world kā saka...

tas nedaudz mani ieintereseeja, jo SA nolikshana liekas diametraali preteeja manam veerteejumam. shii chupa nav kaut kur onlineaa lasaama gadiijumaa?
Taka
Tad jāatrod tā gada Diena kad bija animefests ar SA pirmizrādi.
protamska www.diena.lv bet gads un datums - neparakstos atcerēties.

dark ruin


Jaunumi... bet cenas ne ipashi labas, EU piegadatji, ar US tagad gruti stradat...
cdmax
Nu šinī veikalā vienmēr būs cenas lielas un vainot tur piegādes izmaksas nedrīkst, jo uz lielām piegādēm tās vienkārši ir smieklīgas. (viss ir atkarīgs no veikala uzcenojuma 10-25%(pie mums neatradīsi(izņemot dažus mazos veikalus)) vai 100%<(latvijas lielveikali))
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.