Help - Search - Members - Calendar
Full Version: My art......art?
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
JnVbt
Domāju, domāju un beigās izdomāju ........
Izdomāju ka pēdējais laiks nopostot kādu no saviem darbiem un skicēm!
Te nu ir:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Un te viens no iesāktajiem darbiem kuru nekādīgi nevaru pabeigt, jo nezinu ko likt fonā .....! unsure.gif
(it kā lec no fočenes ārā)
IPB Image

Nav nekas īpašs bet nu pagaidām tas ir viss.
Pēdējā laikā esmu ļoti ierāvies iekšā coloring tutorials, jo tā īsti vēl nemāku strādāt ar photoshop tongue.gif tāpēc daži darbi stāv vēl nepabeigti! biggrin.gif
Nedomāju ka strādāšana ar photoshop ir tik interesanta bet reizē arī grūta! Ja ir vēlēšanās izveidot labu pic tad tas var aizņemt ārprātīgu laiku ...... ohmy.gif bet rezultāts ir satriecošs!

Labi, pagaidām es gaidu jūsu domas, ieteikumus un kritiku! (lielas galvas, mazas kājas, šķības acis, utt.) unsure.gif
Kikyou
QUOTE(JnVbt @ Dec 17 2007, 02:19) *

Un te viens no iesāktajiem darbiem kuru nekādīgi nevaru pabeigt, jo nezinu ko likt fonā .....! unsure.gif
(it kā lec no fočenes ārā)
IPB Image


Ticamības moments ir zudis, HAHAHAHAHA.
Starp citu, netaisi jaunu topiku katram darbu blāķim.
Misa
nuu, ja naruto būtu tavs, būtu cool, bet par cik, manuprāt nav, tad nav cool.
meitene gan forša ^^ bet tomēr ar kājām kkas tur nav tā kā vajadzētu.
Patachan
Jā!Kaut kas ar kājām patiešām nav kārtībā un tai meitenei tā kleita tāda jocīga!
Pakkun
swallow fanarts foršs. pie kļūdām nepiesiešos par cik air gear man pārāk patika.
FuschichO
Ja salīdzina Naruto ar pārējiem darbiem, neizbēgami gribas domāt, ka tu tieši to kadru esi nozīmējis, nevis izdomājis pats. Bet cik saprotu, tad nozīmēšana šeit nav grēks, so... Man tieši Naruto patīk. Pašu seriālu gan neesmu skatījusies, bet vienu sēriju gan, tā kā- īsti labs, bet pārējie darbi pārāk skaļi kliedz par anatomijas zināšanu trūkumu, tāpēc šajā jautājumā es neiedziļināšos. It kā jau uz pirmo acu uzmetienu liekas normāli, taču es domāju, ka tu pats jūti, ka tie cilvēki vienkārši neizskatās īsti (es nerunāju par reālismu)
JnVbt
QUOTE(Kikyou @ Dec 17 2007, 06:53) *

QUOTE(JnVbt @ Dec 17 2007, 02:19) *

Un te viens no iesāktajiem darbiem kuru nekādīgi nevaru pabeigt, jo nezinu ko likt fonā .....! unsure.gif
(it kā lec no fočenes ārā)
IPB Image


Ticamības moments ir zudis, HAHAHAHAHA.
Starp citu, netaisi jaunu topiku katram darbu blāķim.



QUOTE(Misa @ Dec 17 2007, 12:12) *

nuu, ja naruto būtu tavs, būtu cool, bet par cik, manuprāt nav, tad nav cool.



QUOTE(FuschichO @ Dec 18 2007, 23:58) *

Ja salīdzina Naruto ar pārējiem darbiem, neizbēgami gribas domāt, ka tu tieši to kadru esi nozīmējis, nevis izdomājis pats.
Bāc ......! Par to Naruto! Tas taču nav nemaz nav nozīmēts! Tas ir izgriezts no bildes! Es to gribu taisīt kā cosplay! Pievienošu background, izkrāsošu, vēl šo un to un gatavs būs! Tādas tās lietiņas! All clear? tongue.gif




QUOTE(Kikyou @ Dec 17 2007, 06:53) *

Starp citu, netaisi jaunu topiku katram darbu blāķim.
Labi, apsolos vairs tā nedarīt! tongue.gif


Nu bet par manu zīmēšanas prasmi ...... Tā nu ir, man vairāk jātrenējas! biggrin.gif Pēdējā laikā maz sanāk zīmēt, jācer tikai uz tuvējām brīvdienām un nākošo gadu! rolleyes.gif
Misa
gomen , pārpratums XD
un jā, pirmajam deguns daudz par lielu .
JnVbt
IPB Image

eh, zinu ka jums ļoti nepatīk nozīmēti pic bet neko darīt unsure.gif .... pielaboju, pieliku šādas tādas detaļas un ieēnoju. rolleyes.gif
nezinu kā jums bet esmu liels sarkanās krāsas fans! biggrin.gif
Tomoko
Hm, zini, tev jābeidz likt to sarkano krāsu, jo tas viss neiet kopā. Ja būtu zīmēts uz datora, tad ok, bet ja tas ir ar zīmuli zīmēts, tad to sarkano krāsu tu varētu uzkleksēt ar zīmuli. Manuprāt izskatīsies labāk =w=
EdZ
Man nekas nav pret noziimeetiem darbiem ... pats meedzu noziimeet... tongue.gif

Man patiik peedeejais smile.gif
Shinobi
QUOTE(Tomoko @ Dec 23 2007, 10:13) *

Hm, zini, tev jābeidz likt to sarkano krāsu, jo tas viss neiet kopā. Ja būtu zīmēts uz datora, tad ok, bet ja tas ir ar zīmuli zīmēts, tad to sarkano krāsu tu varētu uzkleksēt ar zīmuli. Manuprāt izskatīsies labāk =w=


Piekrītu! smile.gif Ja melnbalts tad melnbalts, ja krāsains tad krāsains! Tās asenis visu bojā
JnVbt
Lūk vēl viens darbiņš, zīmēšana sanāca visai ilgi jo nekādi nevarēju izlemt kā un ko darīt, drusku nožēloju ka pārvilku kontūras ar tinti, jo pec darba pabeigšanas sapratu ka pēris lietiņas esmu nošāvis greizi ....

IPB Image
Alive
ziimeejums smuks. man patiik . varbuut man tikai liekas, ka viduklis par garu. a maybe naw. [visp taas kurpes izskataas biedeejoshas O_o]
FuschichO
Es teiktu, ka pleci ir galīgi garām un gurni tomēr par šauru. Par vidukļa karumu nepiekrītu- man, piemēram, ir salīdzinoši gara mugura, ja tā var teikt- mana izmēra drēbes vienk. uz manīm "nesēž" kā nākas. Tātad kopumā- darbs diezgan nopietns, nav nekāda ķēpa. Tāpēc man īkšķis uz augšu.
kakene
Viduklis ta toc pagaru (nabai bija jabut aiz rokas - manliekas)
Em.. pieres matu vinai vispar nav! dry.gif
Un kaut kas ar plecu garumiem (lidz kaklam) na kartiba!! rolleyes.gif
Bet kopuma darbs tiri forshss!!! happy.gif
Narciss Gray
Mmm, esi pacenties smile.gif
Tikai man liekas, ka tās kājas ir par īsu, ņemot vērā vēl to, ka viņai ir augstpapēžu kurpes!
JnVbt
Vēl viens zīmējums ko garlaikojoties uzzīmēju skolā!

IPB Image

Ziemassvētki un Jaunais gads jau sen pagājuši bet tikai tagad atcerējos ka neesmu ielicis topikā savu pabeigto e-card! happy.gif

IPB Image
Alive
taa jaw meitene smuka sanaakusi tikai atkal tas prikols ar iisajaam kaajam..[un visp man jautaajums par ko tu stundaas domaa... xD]. kartinja laba wink.gif
kakene
Mani vairak interese kura stunda tu ro zimeji biggrin.gif
JnVbt
QUOTE(Alive @ Jan 30 2008, 19:42) *

taa jaw meitene smuka sanaakusi tikai atkal tas prikols ar iisajaam kaajam..[un visp man jautaajums par ko tu stundaas domaa... xD]. kartinja laba wink.gif
par mācībām domāju ..... rolleyes.gif ..... bet ja godīgi tad domāju par to kā pēc iespējas labāk pilnveidot savus zīmējumus! smile.gif


QUOTE(kakene @ Jan 31 2008, 16:01) *

Mani vairak interese kura stunda tu ro zimeji biggrin.gif
kā kuru brīdi, noteikts laiks vai stunda kad zīmēju nav, daru to tad kad atliek laiks ... biggrin.gif
Narciss Gray
Mmm, zināma situācija, man visām skolas kladēm vidus lapas sazīmētas..
Pēdējie darbi tīri jauki smile.gif Tajā meitenē izskatās kkas pēc chibi.
JnVbt
huh .... nu jau ir pagājis diezgan ilgs laiks kopš es ieliku savu pēdējo darbiņu! Man gan drusciņ žēl ka pa visu šo ilgo laiku man tā arī neko sakarīgu nav sanācis uzzīmēt! sad.gif Man stāv ļoti daudzi iesākti bet nepabeigti darbi, visu laiku rodas aizvien jaunas un jaunas domas un idejas ko zīmēt un kā darīt, bet ..... Bieži vien vienkārši tam visam pietrūkst laika! Daudzi jau droš vien teiks: '' Ja tev patīk zīmēt tad laiku var atrast vienmēr! '' Taisnība jau ir, bet diez vai tā ir vienmēr?! Bieži vien vienīgā vieta kur atliek laika kaut ko uzzīmēt ir skola! smile.gif Eh, lai kā arī tur nebūtu, tuvākajā laikā centīšos pabeigt savus puspabeigtos darbus, bet pagaidām varu nopostot tikai dažus ''ātros'' darbiņus (ar kvalitātiprotams nevar lepoties wink.gif )!

IPB Image

IPB Image
Pakkun
beidz. savas. haltūras. saukt. par. DARBIEM.
FuschichO
. spēcīgi . teikts .
Alive
nu baigi skarbi xD vispaar pirmaa haltuura man patiik, bet par otro gan nezteikshos ^^
JnVbt
QUOTE(Pakkun @ Mar 2 2008, 17:02) *

beidz. savas. haltūras. saukt. par. DARBIEM.
huh .... nu gan atradis par ko piekasīties! Ja jau tev nepatīk tad neskaties, galu galā ņem vērā ka šīs ir User'u galerijas nevis Sensei of art! Pie reizes tad arī atsvaidzini savu atmiņu par ķepiņās ieliktiem vārdiem ...
Arts
Darbi,skices,mālējumi whatvever!
Tam visam ir viena nozīme.
Nevajag uzreiz lekt augumā,ja cilvēks savas skices nosauc par DARBIEM,
Citiem tie ir darbi,citiem skices.
Citi vēl savas herņas sauc par māsterpīsiem.
Pakkun
QUOTE(JnVbt @ Mar 2 2008, 20:35) *

QUOTE(Pakkun @ Mar 2 2008, 17:02) *

beidz. savas. haltūras. saukt. par. DARBIEM.
huh .... nu gan atradis par ko piekasīties! Ja jau tev nepatīk tad neskaties, galu galā ņem vērā ka šīs ir User'u galerijas nevis Sensei of art! Pie reizes tad arī atsvaidzini savu atmiņu par ķepiņās ieliktiem vārdiem ...

piekasos kur gribu. ja nepatīk, nelasi.
JnVbt
Pa brīvo laiku sanāca ''uzraut'' vēl pāris skices:

IPB Image

IPB Image

huh .... štruntīgi ka skolā nav mācīta anatomija! Būtu tad vismaz kāds pamats. Tagad jāmācās pašmācības ceļā. Labi vismaz ka ir tutorials bet galu galā viss pārējais ir atkarīgs no prakses ..... cool.gif
JnVbt
Bāc, pa visu šo laiku sanāca uzzīmēt tikai vienu zīmējumu ...! Nav jau nekas īpašs, bet tomēr! ^^ Kad tā paskatās var redzēt baigi daudz visādu sīku kļūdiņu, bet man vienkārši apnika visu laiku sēdēt pie viena zīmējuma, pie tam no paša sākuma šī bija domāta kā skice, bet beigu beigās nav iznākusi ne skice ne normāls zīmējums ... :] Daudz prasās piestrādāt pie anatomijas un ēnām!
Meitene hibrīds - elfs + laumiņa ... ! ^^
(Gribēju radīt iespaidu ka rokās viņai atrodas kaut kas ļoti gaišs, bet laikam jau man tas tomēr neizdevās ... :] )
Click to view attachment
antuanete
man paiik, bet biggrin.gif lai radiitu iespaidu, ka vinai rokaas ir kkas gaish vareeji vairaak padzeest apkaart rokai nevis izkraasoot smile.gif un veel manliekas ar seju naw riktiigi ,, bet visaa visumaa man patiik un vienalga taa ir skice vai kkas cits. biggrin.gif
Cowman
tīri labs ( laumiņa)

tikai kāpēc mati saaug kopā ar spārnu? biggrin.gif (neuztvert nopietni)
FuschichO
Man domāt gaišuma efektu varētu parādīt, padarot plaukstas līnijas ļoti vieglas un vietām tās pavisam izdzēšot. Reizēm gaisma mēdz būt tik spēcīga, ka lietas tajā vienkārši pazūd
JnVbt
Ir pagājis diezgan krietns laiks kopš mana pēdējā post, šo to esmu sazīmējis, bet nekas īpašs jau vienalga nav ... xD

viduklis protams šijā pic man sanāca pēc d***** wink.gif
lilion
Kas tās pa kiškām laumiņai uz muguras ?
JnVbt
QUOTE(lilion @ Sep 12 2009, 17:54) *

Kas tās pa kiškām laumiņai uz muguras ?
nu tie bija tipa spārni domāti! biggrin.gif
nesanāca protams tā kā cerēts! wink.gif
JnVbt
Mjā .. ar anatomiju man nekāds īpašais progress vēl nesanāk, bet es centīšos laboties ... biggrin.gif
JnVbt
daži darbiņi kas aizķērušies azotē no sen seniem laikiem biggrin.gif :
nu par pirmo nebūtu īpaši ko teikt (seja, viduklis un naba runā paši par sevi ... xD )
tas kurš otrajā pic atradīs vislielāko muļķību kādu esmu izdarījis dabūs cepumu xD
FuschichO
is dat disney????? muahhahaha
Arts
Tev padodas lelles zīmēt. tongue.gif
IPB Image
JnVbt
QUOTE(FuschichO @ Nov 3 2009, 16:30) *

is dat disney????? muahhahaha
jup! biggrin.gif tā pirmā ir no Grandia 3 (ps2 geima), bet otrā .. err .. jā .. tā Mega no Herkulesa xDDDD


QUOTE(Arts @ Nov 3 2009, 16:49) *

Tev padodas lelles zīmēt. tongue.gif
IPB Image
cenšos progresēt .... tongue.gif
bet nu kā jau teicu baigi paveci šie darbi ir ... xD
Antons
šķiet ka tavam kaķim arī patīk gulēt uz svaigi apzīmētiem papīriem... (varen saņurcīti papīri smile.gif ) huh.gif
bet tā jau normaļņix. Ja neskaita anatomijas kļūdas. wink.gif
Kikyou
QUOTE(Arts @ Nov 3 2009, 15:49) *

Tev padodas lelles zīmēt. tongue.gif
IPB Image

LOL
Cowkiller
esmu paarliecinaats ka bilde njemta no personaalaas kolekcijas! xDDD
JnVbt
viens no pēdējiem zīmējumiem kam esmu pielicis roku biggrin.gif
beigās uz detaļām nedaudz nohaltūrēju wink.gif
man tā liekas ja es būtu vēl vienreiz centies pārzīmēt tās lūpas tad būtu lapā caurumu iztaisījis xD
Tenma
mati izskatās pēc kažokādas, bet man ļoooti patīk bikšu ēnojums!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.